BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #662577 przez patka1603
ale mam mętlik z tymi pieluszkami , chyba najlepszym rozwiązaniem będzie zakup na noc bardziej chłonnych pampersów- czytałam że są takie rodzaje co nawet wytrzymują 15h bez zmieniania (tylko kto by tyle dziecko w niezmienionej pieluszce "katował") a na dzień dade lub baby drem

cukiereczku ale ten czas leci... to już za 2 dni a wsumie to za 1.
Musicie się starać mniej rozmyślać o ślubie to może nie bedzie tak źle z tym stresem. Mnie na szczęście wzięło dopiero w dniu ślubu w dodatku dopiero 4h przed, a tak to się cieszyłam i byłam podekscytowana przygotowaniami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662604 przez agniesia1604
Witajcie w ten pochmurny i chłodny poranek...

Przypomniało mi się że położna wczoraj mówiła żeby sobie nie żałować zmian podpasek a także nie żałować częstych zmian pieluszek niemowlakowi... bo to dyskomfort nawet gdy chłonie pieluszka to te zarazki jednak w tej pieluszce kwitną.
Na początku to i tak dziecko budzi się co 1,5-3 godziny w nocy to i można zmienić pieluszkę

Apropo tych 15 godzinnych .. heh czytałam że po 6-8 godzinach jest taki smród że kobiety wolą zmieniać częściej czyli mniej śmierdzące:) nie dziwię się:P)))

Dlatego też Pampersy mają w sobie jakiś tam zapach ...który stara się niwelować ten smród pozostawionego nieco dłużej smrodku:P

Ja też pewnie kupię pampersy ale raczej na spacer, na wyjście, a może też na noc ale to w późniejszym czasie ... kiedy dziecko jednak te 3 godziny będzie już spało :) A jak słucham kuzynkę ...to tak co 1,5 godziny potrafi się budzić do cyca ... ze dwa razy od poniedziałku spał dłużej bo 3 godziny ... raz od 20-23 .. po obudzeniu się byli w strachu że się dziecku coś stało a ono po prostu było zmęczone:)))


Cukiereczku no stres:P
Czekamy na zdjęcia:)))

Jejciu ale normalnie Ci zazdroszczę...:) to są cudowne chwile:)



Śniło mi się dzisiaj że zaczęłam plamić tak dość świeżą krwią ... pojechałam do spzitala i mnie zatrzymali że ja ponoć rodzę...ech...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662623 przez cukierecek27
Dziekuje kochane za wsparcie ...
NO mnie dzisiaj zaczyna troszkę brać stres choć wszystko przygotowane... a nie jest to nawet duzy obiad... bo planujemy wziać kościelny na wiosne chyba jak dobrze pojdzie :) zdjęcia będa ale tylko prywatne zadnego fotografa teraz nie mamy ale mam nadzieje ze wyjdą równie piękne :)

ciekawe jak będzie gościom smakował tot limonkowo-miętowy na bezie mniaaaam jutro sobie nie odpuszcze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662625 przez mami_nka
Witam mamusie

Ja wczoraj byłam w lumpku i natargałam do domu 20 sztuk różnych ubranek :) niektóre nowe z metkami cudaśne....

Później bylismy kupic łóżeczko i komody miało być wszystko na biało :D ale wyszlo tak :
sklepmati.pl/3489-6924-thickbox/nowosc-k...pucino-ecru-braz.jpg
i dwie komody malm dąb bejcowany na bialo
www.ikea.com/pl/pl/images/products/malm-...7509_PE257191_S4.JPG

Do tego pościel www.klups-gostyn.pl/images/posciele/z_ha..._love_you_h137_m.jpg

kupilam tez materac wypełnienie do poscieli :) na zmiane kupuje posciel w Samiboo z ochraniaczami ale to pochwale się jak zamóie i przyjdzie moze dzis to ustale z mężem :)

Pogoda widze dzis dobija ja nie spałam całą noc cagle sie budziłam ale dobijała mnie sgada ze az odczuwałam kłucie w przełyku w klatce się Lilka ułożyła... :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662628 przez cukierecek27
maminka śliczna pościel łózeczko też piękne ... hmm a co do komody oglądałam własnie takie na stronie ikei heheeh i się nad nimi zastanawiam ;)

dobr apora sie wziac za snaidanko ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662633 przez mami_nka
cukierecek27 napisał:

maminka śliczna pościel łózeczko też piękne ... hmm a co do komody oglądałam własnie takie na stronie ikei heheeh i się nad nimi zastanawiam ;)

dobr apora sie wziac za snaidanko ....


do 6 czerwca chyba na druga komode masz teraz -15% :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662635 przez cukierecek27
ale w stacjonarnej czy on-line tez?? ooo to trzeba się szybko decydować ;) hmm tylkko moglby mi sie na jednej chociaz tv zmiescic ale one chyba nie są długie..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662637 przez EwelinaB87
znow nie moglam spac, obudzil mnie w nocy pecherz jak nigdy, strasznie mnie cislo, poza tym zaczely bolec mnie pachwiny i kolana, nie wiem zupelnie dlaczego :huh: a potem wstalam kolo 7 nie mogac juz spac i tylko maz wyszedl do pracy musialam zjesc sniadanie tak mnie ssalo w zoladku...


co do pieluszek to i tak kazda bedzie musiala przetestowac ja do szpitala wezme pampersy, bo moim kolezankom na mleku z piersi nie przeciekały a to dla mnie bardzo wazne bo nie umiem jeszcze dziecka ani przewijac ani przebierac sprawnie.

co do dady to jest dokladnie to samo co Pampers Sleep & Play.
pieluszki sie zmienily odkad weszly na rynek, wiec teraz sa naprawde sliczne, cienkie i miekkie, bardziej chlonne.

te pampersy z lidla podobno sa sztywne, ale tez sie nie wypowiadam, pieluszki z biedry poprostu sa najpraktyczniejsze, pewnie kazda ma ja pod domem, a nie musi jezdzic do marketów zeby kupic je w rozsadnej cenie, to problem głównie z rossmannem.

Cukiereczek na pewno bedzie wszystko w porzadku nie martw sie niczym, ja pamietam ze balam sie tylko o deszcz bo mialam muslinowa sukienke po sama ziemie, ale na szczescie nie padalo,
tez zazdroszcze tej uroczystosci dla mnie byla ona niesamowicie wspaniala :blush:

Joasiubadzmy racjonalni, moze sie zdarzyc tak ze Twoja Ala bedzie uczulona na pampersy i co wtedy? mąż dostanie zawalu haha, a wcale to nie jest takie rzadkie bo w nich znajdują sie pewne specyfiki ktore wlasnie uczulic moga w dadzie aloes dodaja dopiero w 3.

Moim zdaniem chlonnosc nie jest az tak ważna, byleby dziecku nie ulewala sie kupka na plecki, uwazam ze jak dorosły powinien od razu miec czysto, az nie chce myslec o tym jak czuje sie taki dzidzius z kupa na plecach :huh:

moj maz chyba by uciekl z mieszkania hahaha.

btw dzisiaj mowil mi ze nasza sasiadka (w zyciu jej nie widzialam jak to w falowcach) wychodzi CODZIENNIE PUNKT 7;20 z dzieckiem na spacer, nie wiem czy taka sumienna z niej zonka ze po buleczki leci z samego rana, ale dzisiaj nawet chcialam sprawdzic,
LASKI punkt 7:20 a ta otwiera drzwi, no padłam żywcem na pysk hahah, a moj za cholere nie potrafi wyjsc z domu najpozniej o 7:30 zeby do pracy zdarzyc. :S

kiedy kobiety miały z tym lepiej ze nie miały wyboru, bylo mydlko bambino i pieluchy tetrowe, nikt nie musial analizowac skladu porownywac itd, bo nie bylo i juz, teraz wchodzisz do marketu a tak cały regal rozniastych pieluch obled, najgorsze jest to ze wszystko absolutnie wszystko jest w mnóstwie rodzajów cenach, nic wiec dziwnego ze kazda z nasz stara sie wybrac produkt gdzie stosunek ceny do jakosci jest najlepszy, na marginesie cena promocyjnych mega pack z biedry jest bezkonkurencyjny i chyba mame poprosze o 2 do piwnicy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662643 przez mami_nka
cukierecek27 napisał:

ale w stacjonarnej czy on-line tez?? ooo to trzeba się szybko decydować ;) hmm tylkko moglby mi sie na jednej chociaz tv zmiescic ale one chyba nie są długie..


Z całej serii Malm mozesz wybierac tansza komoda jest -15% albo ta w tej samej cenie...

Ikea ma wogole online? ja bylam stacjonarnie chyba tez chodzi o karte ikea family ale nie wiem bo ja pakowalam a mąż płacił na str pisze wszystko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662648 przez cukierecek27
ale dzięki za cynk;) a nie wiem nawet heheh tak palnęłam teraz wzystko jest on -line heheh ... poczytam . u nas jest taka firma ktorej podaje sie zamowienia i przywozi do domu :) za nieduzą kase .. ale zoabczymy moze sobie wycieczke zrobimy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662660 przez EwelinaB87
Co do spania Milci to ja już dawno podjęłam decyzje postawiłam ja stolarską jakość,
czyli z spaczenia mojego taty postawiłam na 100% drewno

do tego materac gryka pianka kokos, i pościel w cukierkowe paseczki 10el z Ala i as <3

tu konfigurator:
alaias.pl/konfigurator/serca/index.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662676 przez wunia1984
Na dwójce wywiad z ojcem tego 5kg chłopca który zmarł w czasie porodu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #662689 przez agniesia1604
mami_nka napisał:

Witam mamusie

Ja wczoraj byłam w lumpku i natargałam do domu 20 sztuk różnych ubranek :) niektóre nowe z metkami cudaśne....

Później bylismy kupic łóżeczko i komody miało być wszystko na biało :D ale wyszlo tak :
sklepmati.pl/3489-6924-thickbox/nowosc-k...pucino-ecru-braz.jpg


Bardzo mi się podoba to łóżeczko:)

o i wcale nie takie drogie!!!!
a zawsze to inny kolor ... i w sumie do mebli Venge by pasował prawda?
sklepmati.pl/wymiar-120-x-60/3489-nowosc...ucino-ecru-braz.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662696 przez agniesia1604
EwelinaB87 napisał:

Co do spania Milci to ja już dawno podjęłam decyzje postawiłam ja stolarską jakość,
czyli z spaczenia mojego taty postawiłam na 100% drewno


do tego materac gryka pianka kokos, i pościel w cukierkowe paseczki 10el z Ala i as <3

tu konfigurator:
alaias.pl/konfigurator/serca/index.html


Ewelinko,
te łóżeczko na początku wybrałam ... jednakże z tego co pamietam to chyba cena wysoka i spadłam do niższych cen:
www.poscieldladzieci.pl/mamo-tato-lozecz...a-ciemny-orzech.html
www.arus.pl/lozeczko-z-szuflada-ola-ciemny-braz.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #662698 przez wunia1984
Witam się dziewczynki :)
Jestem w szoku po obejrzeniu tego wywiadu, normalnie to co dzieje się czasem w szpitalach to przechodzi ludzkie pojęcie :( Lekarz doskonale wiedział, że chłopiec będzie duży i cały czas naciskał na poród naturalny. Po 3 godzinach doszło do uduszenia dzieciątka w drogach rodnych... Lekarz wychodząc z sali zapytany przez ojca co się dzieje odpowiedział "dmuchają" (reanimują). Mama chłopcajest pod opieką psychologa... Ehhh

Maminka widzę, że zakupki udane. Nas też czeka zakup komody ale to chyba w czerwcu...
Dziewuszki składacie juz łóżeczka?
Cukiereczku trzymam kciuki żeby wszystko było tak jak sobie wymarzyłaś, a torcik pewnie pyszota :) mniami

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl