BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #660993 przez Joanna89


Uploaded with ImageShack.us

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #660994 przez EwelinaB87
taka pyza albo kartacz ciężko ocenic :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661004 przez agniesia1604
Joanna89 napisał:



Uploaded with ImageShack.us



Joannnooooo boshe ...ale mi smaka zrobiłaś ....


Poproszę o przepis na kluski ... więsko to już przyrządzę wg swojego przepisu....ale mniam mniammmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661005 przez agniesia1604
cholercia no nie wybaczę:P
Wpadam do Ciebie na kolację:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661021 przez Joanna89
hihih ale to po przepis do mojej babci ona robi przepyszne ja tylko konsumuje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661059 przez MamaBąbelka
Agniesia, aż tyle? Zwykle tych pieluszek dla noworodków jest połowa jakby standardowej paczki, np. Happy 42 szt.

Ja do Biedronki się nie wybieram, bo w sumie nic mnie nie zaciekawiło.

Patka, no to super, że z tym cukrem, to nic takiego. I że z Kacperkiem wszystko ok :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661093 przez agniesia1604
nom aż tyle jest pakowane w Biedronce ...i juz sama nie wiem ... nie no chyba kupie tą DADĘ za 50zł - 156 szt jakoś tak :) Ponoć na Dadę mało który maluszek jest uczulony ...a najpierw wypróbuję Pampersy ... które musze zakupić również... ciekawe jak szybko dziecko przybiera na wadze:)
portal.abczdrowie.pl/prawidlowy-przyrost-wagi-niemowlaka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661149 przez mami_nka
Gondolka wcala nie jest za wielka ani tez mała jak dla mnie idealna zreszta zima to tak nam się będzie chciało jezdzić wózkiem że szok :D Imitacja lnu jest super jak dla mnie inna niz wszytkie inne ja nie preferuje wzorkow błyszczen itp wole cos gładkiego ale innego.
Fakt wózek moze jest większy ale naprawde stabilny zwrotny i taki wart kupna a nie jakies zwykle aluminium co lata na lewo i prawo... duzo plusow ma co do tej eko skory w paru istotnych i przydatnych miejscach zreszta same pozytywy czytam a znajoma mi napisala wlasnie ze tez ma lareta i jest mega zadowolona ale kazdy lubi to co lubi i gusta sa rożne :)

my po wizycie ok mala wazy ok 800g i jest zdrowiutka zostawilam u gina kurtke wrrr

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661186 przez Sikoreczka
olivka napisał:

Hej brzuszki :)
Mam pytanie czy któraś z Was już wie, że będzie miała cc?? Albo już kiedyś miała cc przy pierwszym dzidziusiu?? Chodzi o to, czy przy cc robi się lewatywę? A w ogóle to któraś to będzie stosować przed porodem?? Ja chyba zrobię sobie w domu przed o ile będzie można :P

.

Oliwka ja miałam cc i mogę ci opowiedzieć :) Wygląda to tak że 2 czy 3 godziny przed nie można nic jeść ani pić. Golą ci podbrzusze (chyba że wiesz wcześniej że będziesz miała to sama możesz sobie ogolić) zabierają na salę operacyjną gdzie dostajesz zastrzyk ze znieczuleniem w kręgosłup :( delikatnie odpływasz i zanim się zoriętujesz to dzidzie ci pokazują :) Niestety na sali operacyjnej tylko chwilkę widzisz dzidzię później zabierają maleństwo do innej salki gdzie jest myte i ubierane (wtedy ogląda je tatuś) a ciebie szyją (ja w tym czasie uciełam sobie drzemkę) Później przenoszą cię na pooperacyjną i nawet głowy nie możesz unieść przez pewien czas. Później jak dobrze zagadasz to przynoszą ci dzidzie i pomagają nakarmić :) Niestety pierwszą noc dzidzia spędza z pielęgniarkami bo nie jest się w stanie nią zająć ale już z samego rana jak jesteś w stanie wstać i przejdziesz na zwykłą sale to dostajesz maluszka :) to tak po krótce.

Lewatywy nie robią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661282 przez agniesia1604
Witajcie w ten wczesny poranek...znów nie mogę spać:)

Po znieczuleniu zewnątrzoponowym to niby nawet 12 godzin nie można głowy podnosić ...
Moja kuzyna teraz miała cesarkę i niestety jak kłoda 12 godzin ... a to tylko po to aby głowa nie bolała i nie było powikłań po tym właśnie znieczuleniu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661312 przez olivka
No właśnie, bo ja nigdy nie miałam takiego znieczulenia, miałam już 3 razy znieczulenie ogólne i fakt im dłużej działało tym później się dochodziło do normalnego stanu, ostatnio jak miałam laparoskopie z histeroskopią to dopiero byłam przytomna na drugą dobę, ale normalnie już wtedy i wstawałam i funkcjonowałam. Najbardziej mnie martwi, że dzidzi nie będę miała przy sobie tylko będzie sobie leżało całą samiutkie :( :( :( i jakieś obce baby będą się nim zajmowały albo i nie :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661315 przez olivka
Patka super, że z małym wszystko w porządku i że z tym cukrem wszystko się wyjaśniło :)

Co do pieluch to moja koleżanka, która urodziła 21 lutego oddaje mi prawie całą paczkę pampersów, ponieważ oni kupili 200 pieluch za 100zł od położnej i tego nie wykorzystali ( chyba mały już wyrósł z nich), na dzień używa Dady a w nocy pampers premium care. Z Dady jest bardzo zadowolona w ogóle nie przeciekają, mały nie ma uczulenia. Za to z Huggeisów jest niezadowolona, bo kupka się z nich wyślizguje i przemakają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661322 przez olivka
Z goleniem też mam problem, robię to na czuja a później poprawiam przy lusterku :P mam już na prawdę duży brzuch, tzn. ja tego nie widzę ale inni mówią, że bardzo duży.
Co do wagi to też szybko tyję, ile bym nie zjadła to w miesiąc wychodzi prawie 3 kg. ALe przecież odchudzać się nie będę, mniej jeść to też nie bardzo no bo boję się, że Jasiek nie dostanie tyle ile potrzebuje. A jakoś strasznie dużo nie jem, no w porównaniu z tym co przed ciążą to więcej ale przed jadłam tylko 2 posiłki dziennie: śniadanie czyli owsiankę i owoc, obiad to ryba bez dodatków albo pierogi, piłam za to dużo czerwonej herbaty. No cóż mam nadzieję, że po porodzie dojdę do swojej wcześniejszej wagi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #661332 przez EwelinaB87
Moja kuzynka tez nie wykorzystalam tylu pieluch, wiec bylabym ostrozna,poza tym dada jest naprawde tania, ja kupie jedną paczkę do szpitala a jak bedzie potrzeba to kogos wysle bez presji, jak juz bede wiedziec ile dziennie schodzi to wtedy siekupi, ale mysle ze tak wiele sztuk to lepiej kupic 2, nie jedynek.

ja na czuja nie mogę ostatnio jak tak zrobiłam to nie wyszło to dobrze :huh:
ja mam ciagle brzuch taki sam... tylko sie bardziej zaokragla, nie moglam juz spac, Milcia obudzila sie o 4i tak mnie waliła po brzuchu z dwóch stron ze spac nie mogłam, pewnie jeszcze sie poloze ale jakos tak nie chcialo mi sie,

w ogole o tej 3 zorientowalam sie ze okno otwarte i przez nie słyszałam wczesne spiewanie ptaków i sasiada odmawiajacego pacierz... takie to bylo dziwnie releksyjne :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #661344 przez agniesia1604
hahaha sąsiad

Dobre:)
heheheheheheh



Jadę robic nalot na biedronkę...

Kupię te pieluchy od 3-6 kg ... jakoś tak ... i na razie pampersów nie kupuję... sprawdzimy czy dada się nam sprawdzi na początku ...

Lecę:P
na miotle:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl