BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #674899 przez wunia1984
Ewelinko a koszt hello kitty?

No to sporo się dowiedziałaś :) Wiadomo, że najprzyjemniejszą częścią porodu jest to jak zobaczymy nasze bejbiski, a o reszcie trzeba zapomnieć :)

Słodycze w lidlu pyszota :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674951 przez cukierecek27
Któraś pytała o cążki i nozyczki ja kupilam z tej firmy na T heheh zapomnialam jak sie to piszę a nie mam sily zagladnac do kartonu, aspirator do nosa Fridy u lekarza wsio oki serce małej bije jak dzwon:D kolejna wizyta 27czerwca Pani doktor powiedziała mi ze dlatego iz mam cukrzyce bede musiala 2 tyg przed terminem isc do szpitala wiec pakować sie trzebabedzie szybciej nie ma co :)

wy tak od slodyczach... a ja dzis pozwolilam sobie na bób co prawda mrozony ale ulzyło mi totalnie hehe tylko mi troche brzuch rozpchało hehe

załamka z moim autkiem ehh by wyciagnac zepsuta czesc musza wyciagnac caly silnik a to koszty ponad tysiąc złotych sie idzie zahlastac , chcialo sie wygody to sie ma ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674971 przez agniesia1604
Cukiereczku współczuję ..

Ah a u mnie cóż... dziś odwołane zajęcia ze szkoły rodzenia - ostatnio nas nie było i nie wiedzieliśmy.

Teraz wcinam truskawki ... niestety ... hiszpańskie..... ale takich słodkich to ja nie jadłam nigdy ...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674975 przez cukierecek27
agniesia1604 napisał:

Cukiereczku współczuję ..

Ah a u mnie cóż... dziś odwołane zajęcia ze szkoły rodzenia - ostatnio nas nie było i nie wiedzieliśmy.

Teraz wcinam truskawki ... niestety ... hiszpańskie..... ale takich słodkich to ja nie jadłam nigdy ...:)


mmm truskawki ehhh gapilam sie dzis na rynku na nasze polskie ale odpuscilam ...

dobrze ze te zagraniczne maja taki smak bo cos bylo kiepsko z tym ;)

Ja na szkole rodzenia we wtorek juz ominelam 2 zajecia ale teraz bedzie wycieczka po oddziale :D wic musze isc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #674980 przez cukierecek27
No chyba sie obcykałam na jutrzejszy egzamin... ale masakra normalnie kurde bez auta jak ja jutro żarełko na cały dzien sobie wezme hehe praca uczelnia o ludu prowiantu trzeba a trzeba ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675001 przez EwelinaB87
MNie tylko zastanawia czy ja sie zorientuje w wannie z ciepla woda czy mi wody odeszly?
bo chyba tam przetrwam pierwsze skurcze bo naprawde nie mam zamiaru siedziec i jeczec w szpitalu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675008 przez EwelinaB87
Hallo Kitty z 20zl, ale musze sprobować wymyślić jak to zrobie bo będą inne ale podobne :P

Co do czapeczki i bucików, to tez musialabym sie zastanowic i rozszyfrowac jak je robia, ale nie mam takich szaro-burych kolorów musialabym zobaczyc co mam.
Buciki zrobie na pewno nie z akrylowej włóczki, tylko z domieszką bawęłny.
Narazie mam zamówienie na 3pary trampek wiec nie mam zycia przez najblizsze 3-4dni :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675016 przez patka1603
ale sie nadowiadywałaś ewelina... mam nadzieje że u nas na zajęciach jakoś fajnie podadzą tą wiedzę i że nie padniemy na zajęciach z przerażenia!

cukierezku powodzenia jutro!

ja jutro zamierzam kupić truskawki- o ile oczywiście będą, u nas są po niecałe 8zł ale nie są w 100% czerwone

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675018 przez EwelinaB87
Ja dzisiaj zjadlam kilogram mozna spotkac juz po 5zl, ale dlatego ze jest deszczowo, mimo tego sa calkiem smaczne, oczywiscie moglybyc lepsze ale badzmy realistami z takiej pogody bez slonca nic nadzwyczajnego nie wyjdzie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675021 przez mami_nka
Ej no kochane bez paniki nie nastawiajmy sie tak strasznie bo zwariujemy :)

Moja znajoma nr 1 rodzila pierwszy raz w lutym... wszystko zaczeło sie kolo 21 wiec posiedziala stwierdziala ze to chyba to... poszla siku a tu fuuuuch wody "zielonkawe" wiec poszla powiedziec mężowi on ja w panice pakował bo nie miala nic przygotowane chociaz termin miala za 2 dni :D a ona na lajcie poszla się kąpać ogolić i pojechali... po drodze weszla do sklepu z cieknącą podpaską kupila sobie gazety biszkopty i wode :D nad ranem jakos koło 6 mała była juz na świecie.

Kolejna znajoma zaczeła coś kolo 10-11 pierwsze dziecko również a mały był juz na świecie kolo 19-20 chyba jak dobrze pamiętam bo bylam w szoku, teraz juz z naszej trójki na ten rok zostałam tylko ja :) wszystkie chodzilysmy razem do klasy a teraz beda razem chodzic nasze dzieciaki :) hehe

Znajoma 2 lata temu rodzila pierwszy raz córe to zaczeło się o 6 a skonczyło o 20

mowie tu wszedzie od momentu dostania sms " chyba się zaczeło" do dostania mms ze zdjeciem wagą wzrostem i punktami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675055 przez EwelinaB87
z tymi zielonymi wodami to nie bylabym na takim lajcie jak twoja znajoma, ale fakt ze nie byla spakowana to jakas masakra :P chyba raczej nie zapakowana
ale mam nadzieje tak szybko skonczyc jak one :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #675068 przez agniesia1604
Mojego meza kuzynka 27 lat... odeszły wody o 14 a o 17 urodziła pierwsze dziecko : córeczka 49cm - 3800g.

To moze być różnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675082 przez wunia1984
Juz niedlugo bedziemy opisywac nasze porody :) Ewelinko daj znaka jak zaczniesz dziergac moje kicie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675083 przez EwelinaB87
no dobrze dobrze, ale wody nie odchodza z pierwszym skurczem :P
mowilam ze porod czyli parcie trwa max 2h ale jednak nie przez wydaje mi sie trudniej, bo Cie cisnie a nie mozesz..

I najlepsze ze mozesz 15h lezec na porodowce bez rozwarcia i nie mozesz jesc... bo niby moze byc problem z narkoza ewentualna, troche to dla mnie dziwne...
to ja chyba sobie kupie poduszke na krocze tylko gdzie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675117 przez mami_nka
tez sie dziwiłam ze lajtowo podchodzi a mąż biegał i zbierał zeczy po całym domu a ona brała kąpiel :)

Kochana taka poduszke widzialam na allegro dzis :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl