BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 10 miesiąc temu #675275 przez agniesia1604
nie ma to jak z rana ...
nikogo nie widu nie słychu:)))


A Agniesia już pierwsze pranie robi dla maleństwa!:P HAAAA:)))))

Włączyłam pranie intensywne z podwójnym płukaniem na 40stopni ... 2 godziny prania :)

Ale JELP każe na bardzo zabrudzone uzywać aż 150ml proszku... sporo ( ja normalnie daję około 100ml )....

No ale pierwsze pranie tylko takie dokładniejsze a potem już tylko na 80ml proszku będę lecieć....:)


__________


W mieszkaniu mam wilgotność 90 !!!!!!! Taka pogoda że nie chce ta wilgotność spaść a wszystko przez te otwierane okna ...
a poza tym pranie nie chce schnąć hehehehehe:P i ogrzewam grzejniczkiem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675282 przez cukierecek27
Witam :)
ja z rana dzis bo w pracy .... tak misie wstac nie chcialo , jakos tak spałam że mnie cała pupa boli ;/ nie wiem jak ja to zrobiłam, ja usg mam mieć do 3 tygodni do nastepnej wizyty 27czerwca, ale sie zastanawiam czy robic zaplanowane 4d w zwiazku z naprawa auta :( nie chcialabym odmowic nam tego widoku ale to jednak 300zł .... gdyz chce robic u innego lekarza na innym sprzecie. ehh za dobrze było za dobrze... no za 15minut moge zjesc sniadanko a juz taka glooodna

Pogoda na szczescie u nas dopisuje ;)

Agniesiu widze ze praca wre i bardzo dobrze :))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675286 przez agniesia1604
ja też dopiero zjadłam śniadanko

Ostatnio nie mam ochoty na jedzenie z rana :(
Nie chce mi się i musze się zmuszać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675292 przez cukierecek27
jeja ale mamy muze pod drzwiami masakra wali jak nie wiem :( jakas impreza w szkole na placu wrrr przeciez idzie zwariowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #675293 przez cukierecek27
agniesia1604 napisał:

ja też dopiero zjadłam śniadanko

Ostatnio nie mam ochoty na jedzenie z rana :(
Nie chce mi się i musze się zmuszać:)


ja jak planowo jadłam o 8ej to jeszcze nie bylam glodna a dzis jakos pare minut po 8 i juz mi w brzuszku burczy :) hehe oby zdarzyla szybko dzis te egzamin napisac i wrocic na kolacje do domu ale autobusem nierealne pewnie ehh ciezko mi bedzie w te piatki szkolne ;/ dobrze ze tylko dwa zjazdy zostały

\
Mała mi zfiksuje przy tej muzyce jak to bedzie tak bebnic do 15

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675295 przez EwelinaB87
Ja wczoraj sie zdrzemlam, bo jakos taka bylam padnieta ze szok, a potem meczylam sie z zasnieciem niemilosiernie, jeszcze dowalilam debelizyne na wieczor, wiec sie balam ze mi peknie pecherz, chociaz nie bylo szalu,

co do mojego nastawienia chodzilo raczej o brak znieczulenia, bo na CC to nie masz wiekszego wplywu, u nas polozna mowila ze badanie jest co 2h ktg i badanie wewnetrzne, ale jesli porod nie postepuje dzidzius ma sie dobrze i crp jest w normie to dopiero robia cos po 24h, bo cc to nie tak chop siup, chyba ze jest zagrozenie zycia, to co innego.
co do poduszki mysle ze bedzie ciecie krocza czy nie i tak bedzie raczej ciezko siedziec wiec nie zaskodzi kupic, tym bardziej ze mozna je dostac za 30zl :P
ale po rozmowie z polozna chyba nalezy kupic rogala do karmienia bo mowi ze to jest swietne rozwiazanie, szczegolnie jak sie nie ma wprawy.

zmieniajac temat czy wy tez macie tak ze siara leci wam mocniej z jednej piersi?
ja jedna wstarczy ze przycisne z gory i leci kapiac jak z kranu a z drugiej tylko troszke...

doszukuje sie tez powiazania miedzy bolami brzucha a rosnieciem, bo zwykle jak mam te bole to wlasnie tak sie dzieje ze wiec pewnie lada dzien brzuch skoczy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675297 przez EwelinaB87
A i zapomniałam mam zdjęcia z tego spotkania co do 4d miałam w sosnowieckiej plazie:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675303 przez cukierecek27
Ewelinko sliczne zdjecia szkoda ze twarzy nie mozemy zobaczyc
mi tak mocno nie leci bo jak przycisne nic nie ma ale zauwazylam ze po nocy nie codziennie ale coraz wiecej plami mi koszulke ale tylko z jednej piersi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675305 przez agniesia1604
ja w sumie mam taką malutką kropelkę jak nacisnę. Ale się nie przejmuję:)
Miesiac temu wiecej mi leciało:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675327 przez asiulek_dolls
dzień dobry mamusie :)

zacznę od najważniejszego żeby nie zapomnieć... byłam wczoraj u dentystki i pytałam o ten sachol, powiedziała żeby nie stosować!! niby nie ma przeciwwskazań ale powiedziała że ze względu na któryś tam składnik (nie pamiętam który) ona by na pewno sacholu w ciąży nie stosowała, powiedziała żeby zamiast tego kupić bajkadent

ja zabieram się za sprzątanie, mam taki ambitny plan żeby wszystko dziś lśniło, zobaczymy czy sił wystarczy :silly: no i wyschły mi ciuszki małego -wkońcu!! a prałam je w poniedziałek- eh ta pogoda :angry: to już ostatnia partia prania więc mam nadzieje jak najszybciej je poprasować i poukładać w szafce, później to już tylko ostatnie drobne zakupy i wszystko będzie gotowe na pojawienie się Kacperka w domu :)

a ja siary nie mam wcale, ani jedna kropelka się jeszcze nie pojawiła i mam nadzieję że tak będzie do końca ciąży

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675341 przez katarzynaxxx89
Hej dziewczyny ja też nie mam siary.
A co do bóli to też mnie boli wzgórek, tak uciska i jak stoję i chce ubrać spodnie, podnosząc noge to bardzo boli. Kapie się sama bo o tej porze mąż w pracy ale mam prysznic z wysokim brodzikiem narazie daje radę ale też chodzę jak pingwin

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675349 przez wunia1984
Hej Mamusie!
Wszamałam śniadanko :)
Wczoraj zmobilizowałam się do przeglądniecia ciuszków dla małej i okazało sie że jest tego całkiem sporo :)
- body długi rękaw r.50-56 14szt,r.62 5 szt, r.68 1szt
- body krótki rękaw r. 56 2szt., r. 62 5szt, r.68 3 szt
- body na ramiączkach r. 50 1 szt.
- pajace długi rękaw r.56 5szt., r.62 2szt
- śpiochy r.56 4szt, r.62 2szt
- półśpiochy rr.56 1szt, r.62 4szt, r.74 1 szt.
- legginsy/spodnie - r.56 5szt, r.62 1szt
- Komplecik letni r.50 1szt
- koszulka niemowlęca 50-56 6szt, 62 4szt,
- sweterek 62 1 szt
- bluza 62 1 szt
- Kurteczka 2szt
- Czapeczka 11 szt
- skarpetki 16 par
- Kocyk 5szt
- ręczniczek z kapturkiem 5szt
- rożek 2szt
- pieluszki tetrowe 18 szt
- śliniaczek 3szt

Zarka zdjęciucha wrzuce.

Poród zdecydowanie wolę naturalny, a co będzie to się okaże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675350 przez EwelinaB87
to mnie boli tylko jak leże, ale korzystac z wanny mogę, tzn nie mocze sie w niej tylko biore prysznic ale z wchodzeniem i wychodzeniem nie mam problemów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #675354 przez cukierecek27
ja na szczescie przy wannie mam zamontowane ze wzgledu wczesniej na dziadka uchwyty ;) wiec mam podporke jak wychodze i idzie to jakos sprawnie :)
No wunia ładna kolekcja :) czekamy na zdjecia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #675360 przez wunia1984
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl