BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #676223 przez cukierecek27
Witamz rana
dzięki za kciuki 5 wpadła z egzaminu, kocyk z biedronki pralam w 40 st i ok z nim. Wczoraj się dowiedziałam ze w czwartek mój brat miał operacje krwiaka;( powstał po pobiciu które miało miejsce dwa tygodnie temu. Leży w śpiąccze farmakologicznej w złym stanie. Mama nie chciala mi mmowic ale nie chciała mnie też kłamać. Sorki za taki poranek musiałam się wygadac choć mężowi już się wyplakalam
słonecznego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676272 przez wunia1984
Cukiereczku wspolczuje takiej smutnej wiadomosci. Trzeba wierzyc kochana ze bedzie dobrze. 5 oczywiscie gratuluje :laugh: Reprezentacja dla mnie jest skonczona :P dziady i tyle, a selekcjoner do dupska! Ja cala noc ze zgaga sie meczylam :( dzisiaj juz 31 tydzien. Bosssssko

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676286 przez EwelinaB87
A ja sie wyspalam chyba co drugi dzien jestem w stanie :P
albo dlatego ze maz mial na 10 heh, ale znowu mialam straszna kolke na dole po prawej juz nie moge spac na innym boku niz na lewym, na plecach rwie jak skurw...

Cukiereczku mam nadzieje ze wszystko bedzie z bratem dobrze! gratuluje 5!

Zii bardzo skladna wypowiedz hehe

Maminka sliczna roooozowa torba z najki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676301 przez katarzynaxxx89
Ewelinko to masz podobne jak ja tez co drugi dzień, właściwie noc się wysypiam (ta akurat nie przespana)
Joaano super łóżeczko i pościel
Zii faktycznie fajna torba
Cukiereczku gratulacje oceny, oby z bratem było dobrze.
Wczoraj w rosemanie dostałam kartę rabatowa ROSSNĘ i będzie przy zakupach 3% rabatu, szkoda że tylko tyle ale zawsze coś.
A nie wiecie czy w brico marche są płytki takie na podłogę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676303 przez mami_nka
Cukiereczku najważniejsze myslec pozytywnie!! wiem ze cieżko ale trzeba wszystko bedzie dobrze zobaczysz... moja znajoma zarazila sie swinska grypa w ciazy byla w spiaczce, malego wyciagali przez cesarke w takimwieku jak nasze ciaze teraz... Znajoma wrócila juz do formy chociaz dawali jej 48h zycia a małemu 24h teraz wszyscy są juz w domku cali i zdrowi miała dla kogo zdrowiec twoj brat tez ma wkoncu zostanie wujkiem :) a to nie lada sprawa 3mamy kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676307 przez cukierecek27
Dzięki za słowa otuchy Mama nie pozwoliła mi przyjechać bo są w innym mieście zatrzymała się u ciotki ehh tak musi być dobrze ale ostatnio ciągle pod górkę no nic spadam na 2 śniadanie-!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676312 przez mami_nka
jak ciągle pod górkę to czas teraz na "z górki" pamiętaj ze dzidzia czuje nerwy twoje wiec spokojnie :)*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676317 przez Gro-szek
Cukiereczku trzymaj się ciepło Kochana...musisz wierzyć, ze będzie wszystko ok...
Gratuluje Ci 5!!!

Tak natrzekałam, że Mała jest mało aktywna... a teraz od kilku dni hasa sobie po brzuszku :) Wypina się po prawej stronie... któregoś dnia z rana wyczułam na brzuchy takie małe stożkowate wybrzuszenie, na pewno nie była to dupka czy plecki, jak dotąd - na pewno to była noga czy kolanko...
Mi jest już zdecydowanie lepiej... pogoda się poprawiła po wczorajszej burzy dziś mamy piękne słońce i temperaturę powyżej 20 st.

Monix brzusio sliczny.. chłopaki rosną jak na drożdzach...gdzie chowasz te 22 kg? ja mma już 12kg na plusie... z jednym dzieciątkiem :)

Maminka super ta torba... ja niestety mam tylko walizkę...

Patka fajne te ubranka a cena rewelacja... u mnie pod domem jes sh.. i tam bodziaki są po 2 zł... musze dziś się tez tam przejść.. zobaczymy może coś upoluje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676318 przez mami_nka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676327 przez olivka
Cukiereczku wszystko będzie dobrze, też przechodziłam podobne momenty z bratem kiedy dostał pierwszy raz ataku padaczki. Teraz jest już wszystko dobrze, więc i Twój brat wyzdrowieje. Jestem tego pewna. Ty się nie denerwuj, bo dzidzia to wszystko czuje. Gratuluję 5!!!
Patka super ciuszki, ja też mam mnóstwo ubranek z s-h, oraz od koleżanek i wszystkie są jak nowe :)
Maminka super torba, piękny kolor :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676329 przez Gro-szek
www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiata,2/dlac...udelkach,330743.html szkoda że u nas czegoś takiego nie wymyślili...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676332 przez olivka
Ahhh i dziękuję Wam Kochane za podpowiedź z tym kocykiem, teraz na pewno nie będę się obawiała uprać go w pralce :D
Dzisiaj kolejne pranie i poprasowałam to pierwsze uffff... Nie wiedziałam, że aż tyle tego jest :D
W poniedziałek idę zrobić bad. morfologia, analiza moczu i d-dimery,a we wtorek do gin. na wizytę. Wypytam o te GBS i wszystkie inne możliwe badania :P no i będę jej ciągle przypominać, żeby sobie mnie wpisała do kalendarza, bez niej ani myślę rodzić :D ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676333 przez EwelinaB87
Moral jest taki, sprawdz pesel czy czasem nie jestes opetana,
zabierz facetowi telefon,
zawsze miej przy sobie mopa i pasek lakmusowy,
wez dla meza kilka red bulli,
a jak nie masz ochoty krzyczec to krzycz dla zasady bo ci maz nie uwierzy ze rodzisz :P
i najwazniejsze jednosc z natura porod to naturalny epat życia i kazdy bol i skurcz przybliza Cie do noszenia w ramionach bobaska <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676338 przez olivka
Tak... i wszystkie jesteśmy CIELAKAMI :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676348 przez EwelinaB87
dziewczyny jak nazywa sie ta supertania apteka?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl