BezpiecznaCiaza112023

Mamusie sierpniowe 2013

10 lata 11 miesiąc temu #675928 przez wunia1984
A ja robię ciacho :) :
pieprzczywanilia.blogspot.no/2008/07/ciasto-na-lato.html

Też mnie korci by złożyć łóżeczko :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675935 przez olivka
Wunia mniaaaaaaam ale narobiłaś smaka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675942 przez Monix
Hej kobietki po długiej przerwie :laugh: Jakiś okropny wirus zainfekował mi cały komputer i trochę czasu zajęło fachowcowi uratowanie wszystkiego co się w nim znajdowało :cheer: Ale na szczęście już jest ok.

Trochę przez ten czas naskrobałyście, nie będę tego nadrabiać, bo mi się nie chce zbytnio :P W ogóle nic mi się ostatnio nie chce, w dzień ciągle bym tylko spała za to w nocy jest problem ze snem przez ból kręgosłupa i kopniaki chłopaków...

Wczoraj byłam na wizycie. Z chłopcami wszystko ok, ładnie rosną i wyglądają na dorodnych - mają już ok. 2 kg i prawdopodobnie za jakieś 3-4 tygodnie i rodzimy...

Ach no i przytyłam już 22 kg :S

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675953 przez klauduska89
Monix to chłopaki ładnie Ci rosną :) a jak są ułożeni ? cesarka będzie czy jest możliwość naturalnego porodu ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675958 przez olivka
Monix super że chłopcy tak wspaniale rosną :) No właśnie będzie cesarka czy naturalny poród??
Ja rozmawiałam z koleżanką, która miała spotkanie z położną z naszego szpitala. I dla dzidzi mamy nie brać ubranek na czas pobytu w szpitalu, bo położne przebierają maluszki i później nasze ubranka się gubią. Mamy wziąć ubranka tylko na wyjście, pieluszki jednorazowe i fotelik jak będziemy wychodzić. A dla mamy 2x koszula, 2x stanik do karmienia, podpaski i wkładki laktacyjne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675959 przez agniesia1604
Kupiłam torbę w lidlu...myślę że wystarczy na spakowanie się do szpitala...teraz się wietrzy ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675960 przez Monix
Ułożenie od ostatniego razu się nie zmieniło, jeden leży główkowo a drugi miednicowo. Jeszcze nie wiem jaki będzie poród, wolałabym przy dwójce CC, bo boję się że przy SN mogą wystąpić jakieś komplikacje i jeden z chłopców wyjdzie sfatygowany albo co gorsza niedotleniony :ohmy: albo nie daj Boże jednego urodzę naturalnie, a drugiego trzeba będzie wyciągnąć poprzez cięcie - to ja w takim razie podziękuję za dochodzenie do siebie i tu i tu :S :dry:

Ja mam wrażenie że moja lekarka usilnie próbuje mnie przekonać do SN - w każdym bądź razie na następnej wizycie będziemy debatować, a jak coś to tatuś wkroczy do akcji i przemówi jej do słuchu, bo już sam się zapowiedział :silly: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675962 przez olivka
Chyba przy dwójce to o wiele bezpieczniejsze jest cc. Walcz Monix o cc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675963 przez Monix
olivka napisał:

Walcz Monix o cc :)

Tak właśnie zamierzam olivko :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675964 przez agniesia1604
olivka napisał:


Mam do Was pytanie. Czy któraś prała już ten kocyk z Biedronki??? Wiem że nie które kupowały. Jak go wyprać?? Normalnie w pralce?? Nic się z nim nie stanie?? Ja właśnie robię pranie ciuszków itp.Jedno już schnie zostało jeszcze ok. 4 pralek :woohoo: Koleżanka jeszcze jedną siatę ubranek przygotowała dla Jasia.


Tak ja prałam

40 stopni intensywne z podwójnym płukaniem - i wszystko okey - 2 godzinne te pranie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675970 przez olivka
Dzięki Agniesiu :) Jutro robię kolejne pranie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675973 przez EwelinaB87
Moni pokaż sie :cheer: plis plis
widzisz tak sie martwilas, a chlopaki chyba wieksze niz moja jedna Mileczka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675977 przez wunia1984
Monix chlopaki jak sie patrzy. Walcz o cc, nie ma co ryzykowac Kochana. Ja wszamalam serek bialy z rzodkiewesia i szczypiorem. Pyszota! Ciacho sie chlodzi w lodowie :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675984 przez Monix
Ewela bardzo proszę ;) Świeżutkie zdjęcie

Wyszło mi parę rozstępów niestety, ale mam to gdzieś :P

wunia z tym ciachem przesadziłaś moja droga :P Mnie się ciągle chce słodkiego i w sumie od tego tak te kg lecą... Przed chwilą wysłałam moją mamkę do sklepu chociaż po jakieś owoce, bo nie wytrzymam z braku cukru w organizmie :cheer: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675992 przez patka1603
agniesia1604 napisał:

patka1603 napisał:

agnieszka u nas to robią tak że dostawa jest co 2 tygodnie i cena za kg zaczyna się od 60zł i spada o 10% co 2 dzień, więc dzisiaj ( to już 2 tydzień po dostawie) była zniżka bodaj że 50% i cena 10zł za kg.
W pn też się tam wybiorę bo ostatnio za body chcieli 3zł więc też grosze!

klauduśka ja z moim mam podobnie tzn twierdziteraz nie będzie sobie odmawiał bo po narodzinach w ogóle nie będzie pił ( oczywiście nie licząc opijania ;) )i że teraz chce się wyszaleć i sobie pije piwko 2..


Powiedz mężowi że jesli chce opijać ...to najlepiej wtedy kiedy jeszcze WAS nie będzie w domu ...a będziecie w szpitalu ... i ważne... ze jak chce was odwiedzić to tylko gdy będzie trzeźwy i nie będzie cuchnął alkoholem...

Podsumowując: nie będzie miał jak wypić ... bo przecie będzie i tak cuchnął alkoholem:P :)


hehe dobre.. ogólnie mamy takie założenie ze jak wyjdę ze szpitala to po paru tygodniach zrobimy dla znajomych takie wspólne party z okazji powiększenia się rodzinki, ale nie wiem co z tego wyjdzie bo pewnie znajomi będą męczyć męża że ma już teras stawiać flache :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl