BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

11 lata 2 miesiąc temu #573946 przez papi88
dziewczyny dochodzi godzina 23.00 a ja zjadłam poł słoika ogurków konserwowych :laugh: myslicie ze to sa te zachcianki ciazawe :) no w miedzy czasie zagryzałam żelkami :laugh: i az juz czuje jak mi jezdzi w brzuchu jeszcze dodam ze piłam wode gazowana i dalej mi sie czegos chce np lodów :silly:

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574072 przez Villemo
papi88 napisał:

dziewczyny dochodzi godzina 23.00 a ja zjadłam poł słoika ogurków konserwowych :laugh: myslicie ze to sa te zachcianki ciazawe :) no w miedzy czasie zagryzałam żelkami :laugh: i az juz czuje jak mi jezdzi w brzuchu jeszcze dodam ze piłam wode gazowana i dalej mi sie czegos chce np lodów :silly:


No tak u mnie się to nieco inaczej objawia tzn chce mi się coś i jestem głodna ale nie wiem co :-) Ale teraz już wiem, że bym loda zjadła :-) Więc dzięki!


Dzień dobry wszystkim mamusiom. Życzę dobrego samopoczucia na cały dzień bez wymiotów, mdłości i innych dolegliwości.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574095 przez agamo
Cholera zawszse mam problem z imionami Przepraszam Iwonta!! wczoraj wrocilam z pracy i chcialam wszystkie wiadomosci nadgonic no i z pospiechu pomylilam Jeszcze raz przepraszam! Przeziebiona jestem w dodatku do tego maz sie zarazil A nie wiem czy wasi faceci tez tak maja ale jak moj jest chory to koniec swiata! Jeczy placze i sam nawet sobie tabletki nie przyniesie Wczoraj stwierdzil ze tak go wszystko boli jakby rodzil ... taaaaa jasne.

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574100 przez Villemo
Coś nam dziewczyny pouciekały.

Ninka, Niagara, Katiusza? Wszystko ok?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574101 przez iwonta_kg
agamo napisał:

Cholera zawszse mam problem z imionami Przepraszam Iwonta!! wczoraj wrocilam z pracy i chcialam wszystkie wiadomosci nadgonic no i z pospiechu pomylilam Jeszcze raz przepraszam! Przeziebiona jestem w dodatku do tego maz sie zarazil A nie wiem czy wasi faceci tez tak maja ale jak moj jest chory to koniec swiata! Jeczy placze i sam nawet sobie tabletki nie przyniesie Wczoraj stwierdzil ze tak go wszystko boli jakby rodzil ... taaaaa jasne.


Spoko, wybaczam. Ale żeby mi to było ostatni raz!! :blush:

U mnie w domu to ja tak mam że jak jestem chora (szczególnie tak jak teraz zdycham) to nie mam na nic siły i mąż troche skacze nade mną. Mam nadzieję że zdążę wyzdrowieć zanim jego cierpliwość na moje humory się skończy...



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574106 przez iwonta_kg
papi88 napisał:

dziewczyny dochodzi godzina 23.00 a ja zjadłam poł słoika ogurków konserwowych :laugh: myslicie ze to sa te zachcianki ciazawe :) no w miedzy czasie zagryzałam żelkami :laugh: i az juz czuje jak mi jezdzi w brzuchu jeszcze dodam ze piłam wode gazowana i dalej mi sie czegos chce np lodów :silly:


A brzuch Cię nie bolał po takiej mieszance? ja chyba przez te lody się tak załatwiłam... Mąż mi właśnie zafundował siemię lniane... Ochyda!!!!!!!!!! NA kaszel podobno pomaga ale jest obrzydliwe!!! Fuuu... :angry: :angry: :angry:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574149 przez Villemo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574154 przez nefeli
Papi widze ze mdlosci ustaly i juz cieszysz sie normalna zywnoscia:) to super.Moje przechodza same siebie,nawet w nocy sie budze i nie moge powstrzymac wymiotow,apetytu nie mam na nic i prawie nic nadal nie jem:(
Iwonta mysle ze zadna z nas nie jest w stanie w pelni zrozumiec tego co czujesz,ale mysle ze potrzebujesz czasu nikt chyba Ci nie powie ile:( ale na pewno drugie malenstwo ukoi w duzym stopniu bol po stracie Krystianka.Zawsze bedziesz go kochala bo to Twoje pierwsze dziecko i zadne inne nie moze go zastapic,ale teraz musisz miec sile dla drugiego maluszka i jestem pewna ze pokochasz go tak samo mocno.trzymam za Ciebie kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574163 przez niagara
Villemo napisał:

Coś nam dziewczyny pouciekały.

Ninka, Niagara, Katiusza? Wszystko ok?


Dzięki za pamięć Villemo :) Jestem, jestem.
Dzisiaj weszłam i nadrabiam wszystkie zaległości. Nie było mnie kilka dni, bo obecnie mam na głowie pracę magisterską, którą powinnam w tym tygodniu skończyć :dry: Więc ślęczę nad nią całymi dniami, a wieczorem, jak zaglądam na forum i widzę ile mam postów do przeczytania, to takie zmęczenie mnie ogarnia, że nawet czytać mi się nie chcę ;)

Trzymam kciuki za Wasze wizyty i obiecuję poprawę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #574190 przez Villemo
niagara napisał:

Villemo napisał:

Coś nam dziewczyny pouciekały.

Ninka, Niagara, Katiusza? Wszystko ok?


Dzięki za pamięć Villemo :) Jestem, jestem.
Dzisiaj weszłam i nadrabiam wszystkie zaległości. Nie było mnie kilka dni, bo obecnie mam na głowie pracę magisterską, którą powinnam w tym tygodniu skończyć :dry: Więc ślęczę nad nią całymi dniami, a wieczorem, jak zaglądam na forum i widzę ile mam postów do przeczytania, to takie zmęczenie mnie ogarnia, że nawet czytać mi się nie chcę ;)

Trzymam kciuki za Wasze wizyty i obiecuję poprawę :P


Uuuu znam ten ból choć o tyle dobrze, że jesteś na finiszu. Jak zaszłam w ciążę z Klaudiuszkiem to zaczynałam ostatnim rok studiów. Termin obrony magisterskiej wypadał mi dokładnie na termin porodu :-) Musiałam więc odwlec obronę na wrzesień. Poza tym jakoś mi nie szło pisanie pracy, bo wiadomo wiosna, lato szkoda mi było czasu na ślęczenie przy komputerze. Pracę kończyłam pisać w sierpniu z małym Klaudiuszkiem u boku który w nosidełku towarzyszył mi na ostatnich seminariach na uczelni :-)

Życzę dużo wytrwałości i cierpliwości! A teraz się spręż bo jeszcze chwilkę i będziesz miała sprawę z głowy i będziesz się mogła skupić wyłącznie na sobie i dzieciątku. :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574194 przez Villemo
nefeli napisał:

Papi widze ze mdlosci ustaly i juz cieszysz sie normalna zywnoscia:) to super.Moje przechodza same siebie,nawet w nocy sie budze i nie moge powstrzymac wymiotow,apetytu nie mam na nic i prawie nic nadal nie jem:(
Iwonta mysle ze zadna z nas nie jest w stanie w pelni zrozumiec tego co czujesz,ale mysle ze potrzebujesz czasu nikt chyba Ci nie powie ile:( ale na pewno drugie malenstwo ukoi w duzym stopniu bol po stracie Krystianka.Zawsze bedziesz go kochala bo to Twoje pierwsze dziecko i zadne inne nie moze go zastapic,ale teraz musisz miec sile dla drugiego maluszka i jestem pewna ze pokochasz go tak samo mocno.trzymam za Ciebie kciuki!!!


Tak mi Cię szkoda nefeli. Mówiłaś o tym lekarzowi, że tak Ci dają popalić? Co on na to, nie przepisał Torecanu? To tylko czopki nie są szkodliwe a ponoć przynoszą ogromną ulgę. Mi dolegliwości skończyły się dokładnie jak stuknął 10 tc. Może i u Ciebie za kilka dni będzie poprawa. cholerka to przecież nie może wiecznie trwać. Ściskam Cię mocno i życzę, żeby jak najszybciej poprawiło się samopoczucie. Bidulka odchorowujesz chyba za nas wszystkie niecierpiące. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574206 przez agilla.r
dziewczyny, dziś przy porannej toalecie zobaczyłam ciemno zółte, gęste upławy:/ wystraszyłam się strasznie, teraz leżę i cały czas patrzę czy nic nie leci:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #574210 przez paulinka.k22
Cześć dziewczynki. Chciałam Wam przedstawić mojego dzieciaczka :) Debiutuje na naszym forum :)


I muszę trochę suwaczek przesunąć. Niagara mogłabyś w tabelce zmienić datę porodu na 20.09? Z góry dzięki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #574214 przez paulinka.k22
Coś mi się nie udało ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #574217 przez paulinka.k22
Dlaczego nie chce mi wkleić zdjęcia?
zaraz się wkurzę :)



Nareszcie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl