BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

11 lata 2 miesiąc temu #574241 przez Villemo
agilla.r napisał:

dziewczyny, dziś przy porannej toalecie zobaczyłam ciemno zółte, gęste upławy:/ wystraszyłam się strasznie, teraz leżę i cały czas patrzę czy nic nie leci:(


Agilla tylko spokojnie! Jaki zapach mają upławy, dużo tego jest? Bierzesz luteinę dopochwowo?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574243 przez Villemo
paulinka.k22 napisał:

Dlaczego nie chce mi wkleić zdjęcia?
zaraz się wkurzę :)



Nareszcie :)


Witamy ślicznego nowego groszka i zapewne prze szczęśliwą, że wszystko dobrze mamusię!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574256 przez iwonta_kg
Agilla jak sie na uplawach kompletnie nie znam także nie pomogę ale może inne dziewczyny cos wiedzą na ten temat i pomogą. Albo poszperaj w internecie albo zadzwon do swojego lekarza i zapytaj. W ciąży żadne pytanie nie jest glupie. Ja potrafiłam do swojego gina dzwonić 4 razy w tygodniu jak cos mnie nie pokoilo.

Paulinka super zdjęcie! Jak fajnie zrobione, jakby w ramce było:) śliczny maluszek:)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574265 przez papi88
iwonta ja siemie lniane piłam przez 3 miesiace 3 razy dziennie i na poczatku miałam odruch wymiotny a pozniej zaczełam je robic z kiślem/kisielem (nie wiem jak poprawnie) i wcianałam taka paćke nie miałam wyjscia bo przez nie zdrowe jedzenie typu mcdonald i duzo przyprawionych nie naturalnie dan rozwaliłam sobie tak załodek ze po zjedzeniu czego kolwiek umierałam z bólu załądka a siemie mnie odratowało bo robi oslone na żałądku

nefeli no mam cień nadzieji ze mdłosci powoli odchodzą w niepamieć wczoraj sie tak najadłam na noc a dzis mialam rozwolnienie ale lepsze to dla mnie niz zyganko :) w kazdym razie w nocy mnie juz nie mdli, rano jak tylko wstane i coś przegryze to tez jest ok pózniej tylko na wieczór mnie cały czas jeszcze łapie ostatnio wstawiłam pieczeń w piekarniku wieczorem chciałam aby mój misio zjadł normalny obiad w domu po pracy i myslalam ze umre!mam nie zamykaną kuchnie i jak ten zapach rozszedł sie po domu to wszystko miałam pod gardłem!cos okropnego powiedziałam przykro mi ale nie mozesz liczyc na obiady w domu bo ja nie znosze tych przeróznych zapachów.i w tej chwili rózne zapachy najbardziej wywołuja mi mdlosci nawet jak mój narzeczony wezmie prysznic to jestem wsciekła bo uzywa żeli pod prysznic a one sa perfumowane kazałam mu sie myc mydlem

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574278 przez agilla.r
to wyglądało jak "skrzep" śluzu (przepraszam za obrazowość) bez zapachu, nic mnie nie swędzi. teraz wkładka jest trochę żółta. mam tylko nadzieję że to nie początek jakiś plamień. poczekam co będzie się działo, jak coś to zadzwonię do lekarza bo sama nie wiem co się dzieje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574295 przez Villemo
agilla.r napisał:

to wyglądało jak "skrzep" śluzu (przepraszam za obrazowość) bez zapachu, nic mnie nie swędzi. teraz wkładka jest trochę żółta. mam tylko nadzieję że to nie początek jakiś plamień. poczekam co będzie się działo, jak coś to zadzwonię do lekarza bo sama nie wiem co się dzieje.


Agilla ja miałam żółte upławy na koniec po krwawieniu, najpierw brązowawe potem coraz jaśniejsze aż zrobiły się żółte a potem już białe. Pytałam o luteine bo po niej lubią być właśnie żółte upławy. Myślę, że nie masz się co martwić. W naszych organizmach zachodzą olbrzymie zmiany hormonalne i organizm różnie na nie reaguje. Jak tylko nie boli brzuszek, i nie plamisz to myślę, że nie ma się co martwić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574302 przez agilla.r
Villemo napisał:


Agilla ja miałam żółte upławy na koniec po krwawieniu, najpierw brązowawe potem coraz jaśniejsze aż zrobiły się żółte a potem już białe. Pytałam o luteine bo po niej lubią być właśnie żółte upławy. Myślę, że nie masz się co martwić. W naszych organizmach zachodzą olbrzymie zmiany hormonalne i organizm różnie na nie reaguje. Jak tylko nie boli brzuszek, i nie plamisz to myślę, że nie ma się co martwić.[/quot

Już kilka tygodni nie biorę luteiny. Mam nadzieję że jest tak jak mówisz. Poczekam co się będzie działo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574432 przez iwonta_kg
papi88 napisał:

iwonta ja siemie lniane piłam przez 3 miesiace 3 razy dziennie i na poczatku miałam odruch wymiotny a pozniej zaczełam je robic z kiślem/kisielem (nie wiem jak poprawnie) i wcianałam taka paćke nie miałam wyjscia bo przez nie zdrowe jedzenie typu mcdonald i duzo przyprawionych nie naturalnie dan rozwaliłam sobie tak załodek ze po zjedzeniu czego kolwiek umierałam z bólu załądka a siemie mnie odratowało bo robi oslone na żałądku


Dzieki za informację. Pije na zmianę mleko z miodem masłem i czosnkiem a potem siemie. Do siemienia dodaje miód żeby jakis smak to miało. Ale kisiel też dobry pomysł:) a z żołądkiem też mam problemy niestety:( często boli. Ale Wypijam gorącą herbatę i przechodzi.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574600 przez Villemo
Ja właśnie przed chwilą zjadłam olbrzymią porcję pierogów z truskawkami :-) i nie mogę się teraz ruszać.

Siemię lniane ponoć super oddziałuje na włosy :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574630 przez dianaa13
Witam wszystkie mamusie :) Po długich namysłach postanowiłam dołączyć. Również mam termin na wrzesien i jestem w 10 tygodniu i 2 dniu. jedyne co mnie martwi że nagle w poniedziałek ustały mi mdłośc. Poza tym mam nakaz lezenia z powodu plamienia . Przyjmiecie mnie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574631 przez nefeli
Agilla od tygodnia mam ten sam problem,nic sie nie martw,moj lekarz powiedzial ze na poczatku ciazy powinny byc zrobione badania,wymaz na chlamydie i jakies dwie inne bakterie,ale ja tego nie zrobilam ,teraz od tygodnia mam takie plodne i zolte uplawy,ale skoro nie maja jakiegos dziwnego zapachu to nie jest to nic niebezpiecznego taka odpowiedz uslyszalam wczoraj od niego. powiedzial ze jesli beda miec dziwny zapach albo zacznie mnie cos piec itp to wtedy bedziemy sie martwic.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574638 przez nefeli
haha Papi jakbym siebie slyszala ja malo nie zwymiotowalam na zapach kremu po goleniu ,doprowadza mnie do szalu,spaliny nie lepiej i wlasna pomadka do ust tez nie do przezycia:( ciekawe ile tygodni jeszcze???
a propo mleka ja wiem ze picie go wzmaga wieksza produkcje sluzu,czyli tzw.zaflegmienie! wiec nigdy przy chorobie nie uzywam nawet u dziecka.
agilla u mnie tak zolto juz od tygodnia to na pewno nie plamienia!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #574640 przez Villemo
dianaa13 napisał:

Witam wszystkie mamusie :) Po długich namysłach postanowiłam dołączyć. Również mam termin na wrzesien i jestem w 10 tygodniu i 2 dniu. jedyne co mnie martwi że nagle w poniedziałek ustały mi mdłośc. Poza tym mam nakaz lezenia z powodu plamienia . Przyjmiecie mnie?


Witamy :-)

Bardzo nam miło, że postanowiłaś do nas dołączyć. Fajnie że nasze grono się powieksza :-) Z tymi mdłościami bywa różne. Mi też ustąpiły właśnie w 10 tc także nie musi to oznaczać czegoś złego. Ślinotok też mi się skończył a było to gorsze od mdłości ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574649 przez paulinka.k22
Ja od początku ciąży stosuje właśnie luteinę i faktycznie po niej mam małe upławy. Ale to są raczej resztki tej tabletki co się rozpuści, tak mi mówił lekarz.

A zapachy są okropne, dezodorant mojego męża, wędlina,gotujące się mięso, fuj... praktycznie wszystko mi śmierdzi. Ale o dziwo moje perfumy czy kosmetyki mi nie przeszkadzają :)

Fajnie, że podoba się Wam mój maluszek :) nie mogę się napatrzeć na to USG :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574657 przez dianaa13
Mi też przeszkadzają różne zapachy a najbardziej kosmetyki męża i zapach kawy. Tragedia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl