BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

11 lata 2 miesiąc temu #574661 przez iwonta_kg
dianaa13 napisał:

Witam wszystkie mamusie :) Po długich namysłach postanowiłam dołączyć. Również mam termin na wrzesien i jestem w 10 tygodniu i 2 dniu. jedyne co mnie martwi że nagle w poniedziałek ustały mi mdłośc. Poza tym mam nakaz lezenia z powodu plamienia . Przyjmiecie mnie?


Witaj, diana ale co to wogóle za pytanie jest??? My nie jesteśmy żadną sektą żeby trzeba było podanie pisać o przyjęcie. Wchodzisz i piszesz :) A to że mdłości ustały to chyba dobrze co? Znasz jakąś kobietę której odpowiada to że codziennie rano biega do toalety?? Napewno wszystko jest dobrze. Na forum jest jedynie jedna zasada. Nie martwimy się na zapas bo to jest zaraźliwe!!! Pamiętaj.
A teraz napisz nam coś o sobie bo trzeba Cię do tabelki wpisać którą Niagarka ma w suwaczku.

Paulinka ja też nie mogę się napatrzeć na swoje usg :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574691 przez papi88
Ja juz jestem po kontrolnej wizycie badania mam w normie maleństwo tez sie prawidłowo rozwija (dzisiaj sobie słodko spało byłam zdziwiona bo przy każdym usg widac było jak sie rusza)poniewaz czasem kłuja mnie jajniki lekarz kazał dalej brac duphaston na wadze znów mi ubyło pól kilo z jednej strony sie ciesze ze nie tyje jeszcze bo nie mam problemu z ubraniami poki co.no i nastepna wizyta teraz za miesiac tym razem licze na to ze poznam juz plec.

paulinka.k22 moje kosmetyki tez mi nie przeszkadzaja nawet przed wyjsciem do lekarza psiuknełam sie perfumami :) za to myslalam ze zabije Mojego za zapach w samochodzie!do przychodni mam 5 min samochodem i zdażyło mi sie zrobic nie dobrze a najgorsze ze nie wiem gdzie on skitrał ten zapach w tym samochodzie bo czułam a nie widzialam moze w bagazniku powiesil (mamy kombi)

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574702 przez iwonta_kg
Ja nie przytyłam ani grama! a to już 4 miesiąc!

żadne zapachy mnie nie ruszają. no może poza ciepłym mlekiem i papierosami od których chce mi się rzygać....



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574709 przez papi88
iwonta znów porusze ten temat miesiecy :)ja mówie wszystkim ze jestem w 3 mc bo prawidłowo 14tc to jest 3 miesiac i dwa tygodnia wiec dopiero gdzies od 16tc bede mówic ze jestem w 4 miesiacu bo te inne obliczenia sa dla mnie nie logiczne bo jak patrzyłam na nie ktore te przeliczniki to jak jeden miesiac moze trwac 4 tyg drugi 5 a sa tez takie co przeliczaja jakos z połówkami

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574712 przez dianaa13
W takim razie mam na imię Diana jestem młoda, mężatka od 7 misiecy. Jest to moja druga ciąża niestety pierwsza poroniłam. Puste jajo płodowe miałam. A teraz jestem najszczęśliwsza na świecie. Na początku ciąży leżałam w szpitalu z powodu plamien. Od 3 dni męczy mnie przeziębienie. Do następnej wizyty jeszcze 2 tygodnie a ja już nie mogę się doczekać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574716 przez dianaa13
A ja niestety schudlam aż 5 kilo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574719 przez iwonta_kg
Papi to niech będzie 3 :) ja też tego nie ograniam dlatego posługuję się tygodniami :blush:

Diana przykro mi z powodu pierwszej ciąży. Długo leżałaś w szpitalu? Wiesz już na kiedy masz termin? A skąd jesteś?



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574731 przez dianaa13
Ponad tydzień. A potem nakaz lezenia. Przepraszam za błędy ale pisze na telefonie i czasem się tnie. Jestem z małej miejscowości w okolicach Radzynia Podlaskiego w woj lubelskim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574753 przez Alivva
Witaj Diana:-) Miło ze jesteś z nami:-) Wiecie co? Aż sie zastanawiam czy ze mną jest wszystko ok. Zero mdłości, żadnych plamien czy uplawow, zadnych złości czy apetytów. Nic. Drażni nie tylko zapach żółtego sera i nic poza tym. Za to moja waga wyraźnie pokazuje 2kg na plusie wiec bede przy Was kochane wyglądać jak wielorybica coś czuje...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #574780 przez nefeli
papi apropo obliczen ja jestem w 3 miesiacu,a wchodzac w 13tydzien bede w 4tym ,tak liczy chyba wiekszosc,a lekarz tez mi na pierwszej wizycie powiedzial ze miesiac trwa 28dni zawsze czyli na logike dokladne 4tygodnie,wiec ja sie tego trzymam.bo wedlug takich obliczen ciaza trwa 10miesiecy ale liczona od pierwszego dnia miesiaczki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574791 przez nefeli
Aliva chyba fajnie tak bezobjawowo przechodzic ciaze:) ja jedyne czym sie bardzo martwie to tym ze nie jem i nie pije,ze to moze zle wplynac na maluszka,mimo zapewnien lekarza ze nie,a ze jestem lakto-ovo-wegetarianka to tym bardziej mam obawy.
Witaj Diana,fajnie ,ze dolaczylas :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574918 przez agamo
Dianaa jasne ze mozesz dolaczyc i fajnie ze jestes z nami Super ze grono sie powieksza.
Co do wagi to ja schudlam 3 kg i pozniej przybralam 1 kg i teraz tak sie juz trzyma od miesiaca Ale brzusio rosnie mimo iz waga ta sama.
Alivva wiesz my cie mozemy jeszcze nadgonic wiec mysle zebys sie nie martwila ze teraz przybralas na wadze.
Papi to dobrze ze przynosisz dobre wiadomosci Oby takich wiecej!
Dobra mamuski lece do lozka sie wygrzac Trzymajcie za mnie kciuki zeby to ochydne przeziebienie mi przeszlo!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #574983 przez słonko
Jejku, jak mi szybko narastają zaległości przy Waszym tempie. Ja wracam z pracy o 17 i zanim się odrobię z domowymi sprawami, to jest 20 :(

Po pierwsze, dzięki za pocieszenia odn. mamy. Ja też żywię nadzieję, że jeszcze jej się odmieni i Młode przywróci jej radość :)

Po drugie, iwonta, agilla, alivva, diana (przy okazji witaj!) - ogromnie współczuję Wam staty maleństw... Szczególnie bolesne muszą być te późne straty... Aż ciężko mi o tym myśleć. Sama ogromnie sie tego boję.

Co do objawów, mi też prawie minęły z 10 tygodniem. Choć nie całkiem i nie wszystkie. Wciąż są dla mnie nie do zniesienia męskie perfumy (damskie z małymi wyjątkami od początku były ok). Poza tym wcześniej 10x mocniej czułam wszelkie smrody, tak, że rzygac mi się chciało (w pracy mam z nimi niestety do czynienia, przez co cieżko mi było tam wytrzymać) - teraz już złagodniało to przeczulenie. Aha, no i mój ukochany objaw - któraś już pisała o tym - od bodajże 8 tygodnia swędzi mnie brzuszek poniżej i na wysokości pępka :) Nie jest to jakieś natrętne, pojawia sie kilka razy dziennie - jest całkiem przyjemne!
Zapach mięsa w ogóle mi nie przeszkadza (może dlatego, że nie jem go od paru lat :P).
Moim ciążowym hitem jest mleko - miałam na nie ochotę, nawet kiedy wszystko inne wydawało mi się obrzydliwe.

Nefeli, przepraszam że to napiszę, ale mam koleżankę, która swoje obydwie ciąże przerzygała do 5 miesiąca... No i ma dwie zdrowe córeczki :)

Co do miesięcy, jeszcze raz polecsm Wam mój ulubiony sposób: 1 mies = 4,5 tyg

Wracając jeszcze do tematu seksu. My na szczęście sobie nie żałujemy, choć na początku też miałam rakie zdarzenie, że zachciało mi się pozycji, która zazwyczaj bywała dla mnie bolesna. No i tym razem bolal mnie potem brzuch do końca dnia, ale potem przeszo. Teraz już stosujemy tylko najwygodniejsze dla mnie pozycje. Tak sobie myślę, czy przypadkiem przy tym niskim łożysku nie można choć bez głębokiej penetracji (tzw. stosunek przedsionkowy)...

Alivva, to chyba Ty pisałaś o śliwkach z Biedronki. Dzięki, faktycznie bardzo smaczne! :)

Na koniec proszę o trzymanie kciuków, jutro moje debiutanckie usg.

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575005 przez słonko
Aha, zapomnialam paulince, mojej iminniczce, pogratulować maleńkiej ślicznosci :) Gratuluję!

A za Twoją magistekę niagaro trzymam kciuki - obyś jak najprędzej miała tytuł w kieszeni :)

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575007 przez nefeli
Slonko ja w pierwszej ciazy z wejsciem w 4 miesiac przestalam miec mdlosci,mam ogromna nadzieje ze i teraz tak bedzie:) wtedy byl synio,teraz chcialabym coreczke:)
Nie wiedzialam ze tez nie jesz miesa,fajnie ze nie jestem tutaj jedyna.A skad czerpiesz proteiny,omega itp? trzymam kciuki Slonko za Twoje jutrzejsze badanko,ale bedzie radosc juz takie calkiem spore dzieciatko zobaczyc,nie masz suwaczka ale o ile pamietam 12tydzien?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl