BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

11 lata 2 miesiąc temu #575011 przez nefeli
Paulinka gratulacje dobrych wynikow i pieknej foty!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575049 przez niagara
Paulinka śliczna fotka:)

Papi, dziękujemy za miłe wieści, które przyjemnie się czyta :)

Słonko dzięki, trzymam kciuki za Twoja jutrzejszą wizytę :)

Diana super, że dołączyłaś do nas. Napisz coś więcej o sobie, żebym mogła tabelkę uzupełnić, m.in. kiedy masz przewidywalny termin porodu, czy masz już jakieś imię wybrane do maleństwa, albo jaką płeć najbardziej byś chciała :) Linka do wyżej wymienionej tabelki znajdziesz w moim podpisie :)

Pozostałym życzę, żeby wreszcie minęły Wam te wszystkie nieprzyjemne dolegliwości ciążowe i żebyście wreszcie mogły cieszyć się stanem błogosławionym :)

Jeśli o mnie chodzi to brzuszek mi rośnie, ale nie mam pojęcia czy coś przytyłam, bo nie mamy wagi w domu. Jeszcze się nie dorobiliśmy ;)Co do miesięcy, to ja wszystkim mówię, że zaczęłam właśnie 4. Nadwrażliwość na zapachy powoli mi mija. Przeszkadza mi tylko bardzo zapach ryb i ulubionych perfum :dry: Zaraz wrzucę poprawioną tabelkę. A i trzymajcie kciuki, żebym do końca tygodnia napisała tą znienawidzoną przeze mnie pracę i żebym dużo poprawiać później nie musiała ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575056 przez nefeli
Niagara zycze Ci zebys wogole nie musiala poprawiac !!! i trzymam kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575127 przez all for pregnant
polecam wam bloga prowadzonego przez położną!!!
allforpregnant.blogspot.com/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575379 przez paulinka.k22
Dziękuję Nefeli, Niagara i Słonko za miłe słowa :)
Wiecie co, jako mamuśka jestem już dumna z mojego dzieciaczka, że tak fajnie wyszedł :) pewnie będziecie się ze mnie śmiać, ale naprawdę tak jest :)
Miłego dnia!

Słonko ja podobnie jak Ty, ciągle mam ochotę na mleko i jego przetwory. Nawet dziś na śniadanie piłam kawę zbożową z mlekiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575409 przez nefeli
Alez Wam zazdroszcze tej kawy z mlekiem,ja uwielbiam latte machiato gdzie w sumie jest raczej mleko z kawa,ale mam po kawie z mlekiem silne bolesci zoladka,wiec przynajmniej na pierwszy etap ciazy calkiem odpuscilam jej picie.
Paulinka mamusia musi byc dumna:) no i pewnie ze jest z czego,taki Twoj i tylko Twoj maly cud na fotce! milego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575592 przez iwonta_kg
Mam problem z awatarem... zrobiłam sobie nowy, widzicie go? ja na komórce tak w komputerze widzę stary :angry:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575646 przez agilla.r
nefeli napisał:

Agilla od tygodnia mam ten sam problem,nic sie nie martw,moj lekarz powiedzial ze na poczatku ciazy powinny byc zrobione badania,wymaz na chlamydie i jakies dwie inne bakterie,ale ja tego nie zrobilam ,teraz od tygodnia mam takie plodne i zolte uplawy,ale skoro nie maja jakiegos dziwnego zapachu to nie jest to nic niebezpiecznego taka odpowiedz uslyszalam wczoraj od niego. powiedzial ze jesli beda miec dziwny zapach albo zacznie mnie cos piec itp to wtedy bedziemy sie martwic.


nefeli przeoczyłam Twoja odpowiedz,przepraszam. dziekuję za informacje. Ja też dziś kontaktowałam sie z lekarzem i powiedział ze wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575682 przez agamo
Iwonta wczoraj widzialam twojego nowego awatara ale dzisiaj spowrotem masz starego.

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575786 przez papi88
czesc mamusie ja własnie sie ogarniam i mobilizuje do wyjscia na spacer bo strasznie ciezko mnie wygonic teraz z domu chyba sie rozleniwiłam za bardzo wiec ide dotlenic dziecko.

agamo moge tak spytac z ciekawosci kiedy mialas ostatnia miesiaczke?bo z terminem idziesz ze mna podobnie i jestem ciekawa jaka to roznica (bo chyba cos pisalas ze po usg termin ci sie zmienil ja po usg mam taki sam jak z okresu)

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575800 przez papi88
i apropo pozdrawiam moje imienniczki PAULINKI widze ze nas coraz wiecej :)

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575859 przez agamo
Papi u mnie z okresem to bylo troche pogmatwane dlatego licza mi tylko z usg od poczatku Moze zaczne od tego ze do czerwca bylam na tabletkach antykoncepcyjnych pozniej odstawilam bo stwierdzilismy ze chcemy dzidzie ale nie staralismy sie od razu bo chcialam zobaczyc czy bede miec regularne cykle Niestety nie mialam, a wiec ostatni prawdziwy okres mialam 16 pazdziernika i pozniej nie dostawalam okresu wiec zrobilam test ale wyszedl negatywny No i 13 listopada dostalam lekkich rozowawych plamien wiec myslalam ze jednak jestem w ciazy powtorzylam test ale dalej negatywny wiec stwierdzilam ze to moze jednak okres mimo iz wcale na okres nie wygladal. W grudniu okresu juz nie dostalam a jak przed swietami zrobilam test wyszedl pozytywny wiec zabukowalam szybko wizyte u lekarza bo juz sama nie bylam pewna no i wtedy stwierdzil ze termin bede miec na 3 wrzesnia od tamtej pory termin mi przesuneli dwa razy juz, najpierw 30 sierpnia no i ostatni na 27 sierpnia i ten ostatni mam juz wpisany do karty wiec ten traktuje jako ten ostateczny. Ale wiadomo malenstwo i tak zrobi po swojemu pewnie! A ty papi kiedy mialas ostatni i mialas moze regularne cykle?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575861 przez Villemo
papi88 napisał:

i apropo pozdrawiam moje imienniczki PAULINKI widze ze nas coraz wiecej :)


No nie hahah ja też Paulinka :-D

Miałam zamiar dojechać do laboratorium na czczo ale po tym jak zaraz z rana mnie szarpnęło nad kibelkiem od pustego żołądka zjadłam normalne śniadanie :-) Trudno najwyżej wyniki wyjdą jakieś dziwne :D My już po usg. Wszystkie wymiary w normie. Z łożyskiem wcale nie jest tak źle, jest 2 cm nad ujściem co na ten etap ciąży jest całkiem w normie.

Uciekam ogarnąć chatę korzystając że młody śpi. Potem wrócę poczytam i poodpisuję. :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575906 przez paulinka.k22
No to już jesteśmy 4 Pauliny :) ale śmiesznie wyszło :) widać w latach 80-tych było to imię bardzo popularne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #575911 przez nefeli
Hej wiecie chyba mam juz jakas depresje od tych mdlosci i braku normalnego funkcjonowania,zaczynam miec czarne scenariusze i coraz bardziej sie obawiam o malenstwo,sny tez mnie dobijaja,moglabym horrory pisac :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl