BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #732541 przez Monika23083
karolcia1919 napisał:

Kurde...ztarlam kurze pozamiatalam zmylam umylam zlew kibelek i padam...tak mi brzuch twardnieje.jutro moze wezme sie za okna...choc nie wiem czy dam rade...


karolcia
, mi właśnie w tym momencie też się tak zrobiło, a chciałąm sałatkę zrobić jeszcze :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732542 przez Alivva
Wróciłam :D
szybko,szybko bo po drodze dostałam krótkiego ale treściwego smaka od Iwonki,że Kacperro ma 3520gram i 56cm :) na razie tyle ;)

Tak gnałam do chaty,że az się brzucholek stawia :) skubany jeden noooo!

Na poczcie byłam,Aguś wysłałam Ci listem w kopercie bombelkowej bo pani na poczcie tak poleciła ;)
Daj znać jak dojdzie ;) Choć pewnie nie szybciej niż za tydzień...

Teraz się pierdalnę z książką na kanapie i będę "pachnieć" :D
O 18tej przychodzi koleżanka z podstawówki,bo chce słonicę zobaczyć przed porodem jeszcze :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732545 przez Monika23083
No to mamy Kacperka nareszcie!!!

wielkie gratulacje Iwonka :) :) :) !!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732546 przez karolcia1919
No Iwonko Gratuluje!!!juz po....ciesze sie!!!;***
Caluje Kacperka i pozdrawiamy !!!!";)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732550 przez karolcia1919
Monika nie ma co szalec ...raczej musimy juz sobie odpuscic jak brzuch sie stawia ...

Na mnie krzycza ze sprzatam i sprzatam...no ale lubie gdy jest czysto...
No ale maja racje jak raz nie sprzatne to brudem nie zarosne.;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732557 przez pyzaura
Iwonka GRATULACJE :) SWIETNA WIADOMOSC :kiss: CALUJE MALEGO I CZEKAM NA FOTO

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732566 przez Kasia :]
JUPI!!!! Witamy na świecie Kaceperka!!! Gratulacje Iwonka!!!! Buziaczki dla Maluszka i dzielnej Mamusi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732568 przez akina_zet
I jest Kacperek :) Gratuluję Iwonka,czekamy na fotki! Gigantyczne buziaki dla Was :kiss:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732570 przez MyMelange
Huuura! Witamy Kacperku na swiecie! Iwonka, czekamy na relacje :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732574 przez pyzaura
niagara napisał: [file/]

Oto interaktywna Myszka Minnie, która jednak nie przekonała mojej córki do szybszego przyjścia na świat :silly:


Ã…Å¡liczna ta MysKa MInnie ;-) bardzooooo mi sie podoba :lol:

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732576 przez papi88
Kurcze dziewczyny tak się rozkrecilyscie z tymi porodami ze nie zadazam za wami!Iwonka gratulejszyn!
My dziś od rana na dworku teraz jak słoneczko grzeje to wogole prawie upal.nie mogę wyczuć jak mam ubierać małego wczoraj miał takie zimne rączki a ciałko cieplutkie i teściowa do mnie z pretesjami ze powinnam mu dwie czapeczki zakładać i bardziej owijać ze skoro mnie zimno( choc mi cieplo bylo a bylam w bluzce i bluzie) to jemu jeszcze jedna warstwę dołożyć a miał on ich ze cztery bo body pajacyk bluzę i taki cienki kombinezonik a jak wiało to go jeszcze nakrylam mimo to miał zimne rączki i tesciowa na mnie z pretesja ze teraz nie wiem jak go ubierać...

Mery ja synka karmie na żądanie tylko jak miał gorączkę to go wybudzalam aby go napoić cycem.i z mich obserwacji to w nocy je tak co 2.5 h a w dzień co 3-4 h

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #732587 przez Nubi
Iva super wiesci i jak tak zapitalalas na tym rowerze to ja nie wiem czy tak lezysz i pachniesz :p :silly:
Iwonko gratuluje z calego serducha!

Papi chyba kazda z nas bedzie miala problem z wyczuciem jak ubierac malenstwa, nie martw sie :blink:
Raczki tochyba moga byc chlodne, temperature dziecku sprawdza sie na karku, jezeli jest mokry to zle bo znaczy ze za cieplo i moze sie pochorowac, jak zimny karczek mimo ubranek to znaczy ze za slabo ubrane i trzeba zawinac w cos... Tak slyszalam, wiec sprawdz jeszcze info... :blink:

Natalko ja jak Magda mogla bym wskoczyc i wyjsc z brzuszka zeby dostac taka minnie... Czy na pewno to cora :unsure: :P

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732593 przez Mirella
Alivva dzięki za info na staraczkach :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732595 przez nike84
Iwonka jeszcze raz gratuluję z całego serca :) Wreszcie twój ukochany synuś jest z wami :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732597 przez Villemo
asiek89 napisał:

Podczytuję Was sobie, ale cholera coś poległam. Położyłam się i zaczęło mi się cofać, a jak wstaję to kręci mi się w głowie i znowu te uderzenia gorąca... masakra.

Dziękujemy za komplementy ;) To zdjęcie było w maju robione, zaraz po tym jak przywiozłyśmy Dagę z DT. Teraz troszku podrosła no i ja też ;)
Kasiu, ja też się zastanawiałam jak nasza psica będzie reagować na Patryka i czy to na pewno dobry pomysł, żeby na takim etapie ją brać, ale nie żałuję. Młoda jest niesamowita, na każdym spacerze ogląda się za dziećmi, uwielbia ich towarzystwo ewidentnie, poza tym jest tak delikatna i uważna w obecności maluchów, że aż jestem w szoku :) A przekonałam się o tym jak była u nas siostra z dwuletnim synkiem - Daga zupełnie inaczej się z nim bawiła niż z nami. Ale coś w tym jest, że zwierzaki czują zwykle, że dzieci wymagają innego zachowania, bo zauważyłam też to niejednokrotnie u koni :). Swoją drogą to piękne jak widzi się takie różnice.

Paulinko, a ja mam do Ciebie pytanie, czy Ty zmywasz bepanthen przed karmieniem? Bo gdzieś czytałam, że b. się zmywa, a Maltana nie trzeba, ale takich pewnych potwierdzonych info nie mam.

Kalinko, wyobraziłam sobie tego chomika haha, oj, dziewczyny Wy to macie sny :D Ja swoje mam mniej interesujące ;) chociaż wczoraj śniło mi się, że trzeci raz pojechałam na wycieczkę do Włoch i to było pięęękne, aż żałowałam jak się obudziłam ;).asiu

Mery, no to macie z Julcią zielone światło! Piękna waga, super wieści, oby do rozwiązania :)

Natalko, ta mycha jest śliczna :) Moja kuzynka zakupiła taką swojej córci, ale coś narzekała, że głośne to dziadostwo, no i jej mała się bardzo szybko nudziła. Ale Twoja Kruszynka pewnie czeka na więcej takich skarbów :D

Pyzaura Aniu, ja to bym i dzisiaj mu ten kącik mogła przygotować jakby zechciał wcześniej wyjść, no ale nie ma mocnych, jak nie będzie chciał to nie wyjdzie ;)

Nike, no to Twój mąż jest pierwszym, który ją dobrze określił - a ciekawe czy odmianę zna ;) bo są cztery.
Śliczne Te Wasze psiaki! Rhodesiany też mi się zawsze podobały, takie pełne energii.

Kinga, no to mnie rozbroiłaś tymi rozmiarami wiadra :D Ja się sama dziwię sobie, że ja jeszcze nie robię ze stresu po nogach :P ale jakoś o dziwo myślę tylko o tym jak to będzie jak Patryś już będzie po tej stronie i się oczywiście doczekać nie mogę :)
A będzie dooobrze, jak sama piszesz, każda z nas się "rozciągnie" na ile będzie trzeba ;) A dynia może i jest niezłym pomysłem :D

Asiek nie zmywam bo nie kazano a pamietam analize skladu sroka robia i tez pisala ze nie trzeba zmywac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl