BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 9 miesiąc temu #732602 przez Alivva
Na fb u Iwonki pojawiły sie pierwsze foty ssaka Kacperka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732610 przez iwonta_kg
Kochane ciocie witam na swiecie :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732613 przez ninka333
Iwonka - GRATULACJE!!!!! cieszę się że już jesteście razem :)

papi88 napisał:

My dziś od rana na dworku teraz jak słoneczko grzeje to wogole prawie upal.nie mogę wyczuć jak mam ubierać małego wczoraj miał takie zimne rączki a ciałko cieplutkie i teściowa do mnie z pretesjami ze powinnam mu dwie czapeczki zakładać i bardziej owijać ze skoro mnie zimno( choc mi cieplo bylo a bylam w bluzce i bluzie) to jemu jeszcze jedna warstwę dołożyć a miał on ich ze cztery bo body pajacyk bluzę i taki cienki kombinezonik a jak wiało to go jeszcze nakrylam mimo to miał zimne rączki i tesciowa na mnie z pretesja ze teraz nie wiem jak go ubierać...


Pappi - ty to masz anielską cierpliwość wynika z tego postu!!!! Nie daj teściowej ani nikomu innemu wmówić sobie że nie wiesz co jest dobre dla twojego dziecka!!!!! jesteś mamą od kilku dni i masz prawo być "niedoświadczona" a szczególnie w ubieraniu bo to chyba dla większości będzie trudne do rozgryzienia, ale nikt nie ma prawa cię krytykowac na każdym kroku i podważac twojego zdania :) trzymaj się dzielnie i nie daj teściowej wejść na głowę!!!

asiek - z mojego doświadczenia z położnymi w szpitalu też wynika, że mimo iż na ulotce bepanthemu jest napisane że powinno się zmywać to one mówiły że nie trzeba i ja nie zmywałam - pozatym tego się nie da zmyć!!! bo jest tak tłuste że musiałabyś mydłem szorować sutki a zdecydowanie nie dadzą się one dotknąc na tym etapie nie wspominając o szorowaniu :silly: jak jest gruba warstwa to wytrzeć delikatnie husteczką na sucho zalecały zeby się maleństwo całe nie usmarowało :)

córeczka ALICJA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732614 przez niagara
Iwonka ogromne gratulacje :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732615 przez MyMelange
Cuuudownie :) Daj znac, jak sie czujecie. Cudny Kacperek :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732616 przez Alivva
Nie,no popatrzcie na tą fotę Kacperka którą właśnie wrzuciła Iwonka z...jej awatarkiem :D

identico :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732618 przez aska06091
Iwonka gratuluję, a Kacperek słodziak :cheer: zdrówka Wam życzę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732621 przez nike84
Alivva napisał:

Nie,no popatrzcie na tą fotę Kacperka którą właśnie wrzuciła Iwonka z...jej awatarkiem :D

identico :D



hahaha no dokładnie :lol: zwariowałam jak to zobaczyłam :)
No to mamy szóstego dzieciaczka, a jeszcze się wrzesień nie zaczął ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732630 przez Nubi
Ale jazda, chyba wszystkie to widzimy ;)
Iwonko czy na zdjeciu Ty karmisz? Gratuluje jeszcze raz, lezki szczescia sa? :D

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732642 przez kocham_cie
nike84 napisał:

Alivva napisał:

Nie,no popatrzcie na tą fotę Kacperka którą właśnie wrzuciła Iwonka z...jej awatarkiem :D

identico :D



hahaha no dokładnie :lol: zwariowałam jak to zobaczyłam :)
No to mamy szóstego dzieciaczka, a jeszcze się wrzesień nie zaczął ;)


nie no padłam... ale numer...kurcze nie wiedziałam że w 3d może być aż takie pdobieństwo.... super!

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732649 przez akina_zet
Iwonka jaki piękny Kacperek :) Do schrupania!

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732663 przez słonko
Hejka :) Dziś podczytywałam Was na komórce w pracy, żeby być na bieżąco :silly: :lol:

Iwonko, GRATULACJE!!! Kacperek przekochany ssaczek, cudny! :kiss: :kiss: :kiss:

Ja dziś miałam moje cotygodniowe KTG. Cisza póki co :) Za tydzień lekarka obiecała zerknąć na szyjkę. Bardzo jestem ciekawa, czy coś ją bierze, bo ja nic nie czuję :/ Żadnych kłuć, bóli, główek w pochwie, jak Wy to określacie ;) Mój synio chyba wciąż wysoko...

Idę upichcić zupkę, bo zmarzłam wracając z pracy. Tak dziś w Krakowie od rana zimno było, a ja się ubrałam na 20+. Dopiero teraz jakby cieplej się robi...

Do później!

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu - 10 lata 9 miesiąc temu #732675 przez asiek89
Iwonko, gratulacje!! Doczekałaś się :) Kacperek jest słodki! I naprawdę wygląda identycznie jak na awatarze :D :kiss:
Jejuśku.. coraz więcej naszych skarbów się rodzi, ach, cudnie! :)

Paulina, Ninka, dzięki serdeczne dziewczyny za odpowiedź :) Dobrze wiedzieć, bo ja właśnie z polecenia kupiłam B. i mam nadzieję, że będzie skuteczny.

A dzisiaj kupiłam w końcu materiał na prześcieradła i Mama będzie je szyć na dniach.:)
Aczkolwiek takie wyjścia do miasta dają mi w kość, Mały już chyba musi być bardzo nisko, bo uciska strasznie.

Słonko, właśnie zobaczyłam, że my jesteśmy prawie na tym samym etapie, u mnie też jeszcze cisza. Ciekawe jak będzie dalej :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 9 miesiąc temu #732694 przez Villemo
papi88 napisał:

Kurcze dziewczyny tak się rozkrecilyscie z tymi porodami ze nie zadazam za wami!Iwonka gratulejszyn!
My dziś od rana na dworku teraz jak słoneczko grzeje to wogole prawie upal.nie mogę wyczuć jak mam ubierać małego wczoraj miał takie zimne rączki a ciałko cieplutkie i teściowa do mnie z pretesjami ze powinnam mu dwie czapeczki zakładać i bardziej owijać ze skoro mnie zimno( choc mi cieplo bylo a bylam w bluzce i bluzie) to jemu jeszcze jedna warstwę dołożyć a miał on ich ze cztery bo body pajacyk bluzę i taki cienki kombinezonik a jak wiało to go jeszcze nakrylam mimo to miał zimne rączki i tesciowa na mnie z pretesja ze teraz nie wiem jak go ubierać...

Mery ja synka karmie na żądanie tylko jak miał gorączkę to go wybudzalam aby go napoić cycem.i z mich obserwacji to w nocy je tak co 2.5 h a w dzień co 3-4 h


papi olej tesciowa niech sie baba nie wtraca bo to Twoj dzidzius. dzieciatko ma prawo miec zimne raczki bo u noworodkow dopiero dojrzewa uklad kraxenia a czy dzieciatku nie jest za.zimno spawdza sie na karku dodatkowo trzymajac sie zasady ze lepiej zeby dzieciatko bylo za lekko ubrane niz ma sie przegrzewac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl