BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #732695 przez Alivva
Zobaczcie :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #732702 przez mery75
Iwonko wszystkiego naj naj naj dla was z całego serca Boziu aż mi się łzy w oczach zakręciły jak zobaczyłam synusia Twojego zdrówka i jeszcze raz zdrówka mamuśki ale macie fajnie :kiss:
Kobitki dziękujemy za miłe słowa sami jesteśmy zdziwieni wagą mówie dzisiaj Julci żeby schodziła na dół gdzie napis exit :silly:
Monisia fajna ta Julcia koleżanki ciekawe czy wszystkie Julki takie rozdarte :blush:
Karolka podobnież dzieci na tym etapie co tydz. przybierają około 250 gr. to Kornuś też jest spory już jest :blink:
Ale faktycznie zdjęcia 3d Kacperka a w realu wogóle się nieróżnią szok :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732709 przez akina_zet
Alivva napisał:

Zobaczcie :D


haha Ivka faktycznie identyczne ujęcia :D nasz e-cioteczkowy ssaczek :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732714 przez paulinka.k22
IWONKA WIELKIE GRATULACJE :lol: KACPEREK JEST ŚLICZNY :lol: i faktycznie podobny jest na tych zdjęciach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732717 przez karolcia1919
Kacperek jaki przystojniak;)
A te zdj super!!!

Mery no pewnie masz racje!!!wazne ze zdrowe;);)
Papi olej tesciowa...Twoje dziecko i Ty wiesz jak je ubierac i dbac o nie!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732723 przez nefeli
Iwonka ogromne gratulacje,niesamowicie sie ciesze,poplakalam sie ze szczescia,caly dzien tylko Twoim Kacperkiem zyje :) zycze Wam duzo duzo zdrowka!!!!
Papi podpisuje sie pod tym co napisala Paulinka o zimnych raczkach,a jak nie wie tego twoja tesciowa to olej ja i rob to co jest sluszne...nie martw sie moja nie jest zla,ale tez wszystko wie najlepiej i sie wtraca ze hej!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732724 przez nefeli
Papi jak urodzil sie moj syn to zakladala mu 2 pary skarpetek i dziecko zapocone,nie rozumiala mimo iz jej mowilam...jak ja tylko zostawilam od wielkiego swieta,z musu wrecz to robila swoje a nie to co jej powiedzialam :( taki typ,nie ma sensu walczyc :)
Iwonka dla mnie jak mowilam na tej focie z usgie wyglada Kacperek jakby Cie w brzunio calowal od srodka,a teraz na zywo i z odwrotnej strony :) ssie cycusia :) Kochany jest!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732725 przez donata
Iwonka, bardzo Ci gratuluję!!! Cieszę się, że już to masz za sobą i strach minął. Napisz jak się czujesz i czy z małym wszystko dobrze. A podobieństwo do zdjęcia 3d naprawdę duże :)

Twój mały już je pierś, a mój 4 dzień i nic. Jeszcze poleżymy pewnie ze 2-3 dni... Nie wiem. Codziennie próbujemy przystawiać go do piersi z położną, ale nie ssie. Od dzisiaj karmią go butelką, bo tak miał sondy ciągle. Ściągam pokarm i im zanoszę i go karmią. Dali mi dzisiaj też nakarmić butelką. Cycka nie chce, a z butelki je... Teraz mały jest naświetlany lampami, bo ma żółtaczkę przez ten konflikt grup głównych. Mąż jutro wraca do pracy :( Nie chcą mu dać dziady urlopu ojcowskiego, bo dużo pracy i się zdenerwował i pokłócił z szefem. Nie wiem czy tam dalej będzie pracował...

Jak będziecie rodzić, to jak już wychodzi główka, to dawajcie z całej siły. Bo ja nie dawałam rady i przestawałam przeć i główka się chowała i od początku trzeba było. A potem już się zebrałam w sobie i wyszła główka i od razu zaraz mały. Prawie zemdlałam w trakcie. Czarno przed oczami. Ale im dłużej, tym gorzej. Trzymam za Was kciuki!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732728 przez mery75
Papi słuchaj swojej intuicji a nie teściowej ona miała już swoje 5 minut w wychowaniu dziecka z tego co wiem od położnej to dziecko powinno mieć w chłodniejsze dni jedną warstwe ciuszków więcej od Ciebie czyli jeżeli Ty masz bluzkę z dł.rękawem to to wystarczy że dziecko ma dodatkowo jeszcze sweterek i tak na przemian tyle wiem od położnej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732730 przez nefeli
Donia nie wazne ze z butli,wazne ze od mamusi!!! zycze Wam szybkiego powrotu do zdrowia i do domku:) Nie martw sie moj maz wogole nie bedzie ze mna ani w domu ani w klinice,bedzie mial maks 2 dni :( musimy dac rade,ja mam jeszcze 7letniego lobuza,ktory zaczyna szkole i to mnie troche przeraza...wczesniak w domu i moj syn w szkole z masa dzieci wokolo,a mama tylko 10 dni bedzie po cesarce :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732732 przez mery75
Donatka każda podpowiedź jest na wagę złota dziękujemy znajoma opowiadała że miała cesarke zabrali jej dziecko do karmienia i za cholercie do cycka się nieprzyzwyczaiło a druga znajoma opieprzyła pielęgniarki że nieżyczy sobie dokarmiania dziecka bo niechce później cycka ssać i tak przegłodziła dziecko że jak dostał cycka to mało się nieroztrząsł
Zdrówka dla was a mężowi niema się co dziwić ostatecznie wy jesteście ważniejsi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732739 przez akina_zet
Papi,dziewczyny mają rację,niech se teściowa gada,najważniejszy jest Twój instynkt Kochana.

Donia,ja mam nadzieję,że niebawem wyjdziecie do domu i że Szymuś z dnia na dzień będzie miał się lepiej! Tobie też życzę abyś szybciorem doszła do siebie.

Nefelko a kiedy u Was zaczyna się rok szkolny?

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732748 przez nefeli
Monia Julcia jest swietna a w tych gigant zabawnych spiochach to juz wogole,no i widze ze ma duzo do powiedzenia :)
Monia te omdlenia u mnie nie mijaja nawet na lezaco...po prostu czuje ze odlece na zawsze :(,ale mysle ze winny poziom zelaza,plus cisnienie nieboszczyka no i ta durna dieta czyli raczej glodowka...
Ja jak swojemu mowilam o tych odlotach to powiedzial tylko ze z moimi wynikami bedzie ciezko po cc,ale teraz to nic sie nie dzieje...po prostu sily nie mam,a co zjem to nie starcza nawet dla wrobla :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732749 przez nefeli
Moniczka rok szkolny zaczyna sie 11wrzesnia...nie wiem jak to bedzie wygladalo,zaraz po cc,pocieta i slaba,sama w domu z dwojka dzieci...ale mysle ze jak kiedys sama dalam rade z jednym to i teraz dam,poki co modle sie tylko o zdrowko nasze,a cala reszta jakos mniej wazna...
Ja wlasnie tez slyszalam ze jak dadza butle malemu to pozniej nie chce cysia,a jak pytalam co robia tu u mnie to od razu mnie poinformowano ze jak mama po cc nie ma sily i wypompowana to nikt jej dziecka nie przystawi ...i to mnie wkurza...ale moze uda mi sie cos wskorac???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #732772 przez papi88
Synek wykąpany nakarmiony lezy w lozeczku i cos marudzi ale moze bedzie spal to mam chwile dla siebie
Pytanie do dzieewczyn ktore mialy cesarke czy po znieczulniu tez wam cos zalegalo w plucach?? Ja od chwili znieczuleniu czyli juz ponad dwa tyg mam kaszel tzn cos mnie drapie w gardle najgozej bylo zaraz po wyjsciu ze szpitala jak szwy swieze i chcialo sie kaslac a nie moglam bo bolalo jak cholera a teraz ten kaszel sie nasila przez to ze czuje te drapanie w gardle i przeczytalam ze to po znieczuleniu ze trzeba odkasływac bo moze to doprowadzic do zapalenia pluc bo wydzielina zalega w plucach a mi coraz gozej zamiast lepiej...
Acha i jak mialam to znieczulenie to jeszcze na operacyjnej czulam ucisk w klatce piersiowej a poaniej jak mnie przewiezli na pooperacyjna to tak mnie grzala klatka jakby kamfora mnie wysmarowano powiedxialam to pielegniarce to sie dziwila ze takie objawy...

Tesciowej za tydzien konczy sie urlop-cale szczescie to nie bedzie miala tyle czasu nas odwiedzac :)

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl