BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #735640 przez akina_zet
Ja tak szybko przed snem :)

Mamy WRZEEESIEŃ lalala,czas na resztę maluszków, to będzie nasz miesiąc kobitki :) :kiss:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735641 przez kocham_cie
O 23 odeszły mi wody. Leżę na porodowce i czekam aż coś się zacznie dziać

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735644 przez iwonta_kg
Jeju madzia super wiadomośc na sam początek wrzesnia!!!!!!! Czekamy na wiesci no i na Antosia :)))))))

Maly mi dopiero zasnal. Od trzeciej sie męczył caly czas mu cos nie pasowało. Pil mleko i zaraz kupa i tak przez dwie godziny!

Kasiu dziekuje za rade odnosnie odbijania. Wezme to pod uwage.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735646 przez Monika23083
Hej,

ja siedze przy kakao I tak wlasnie o Magdzie myslalam, a tu wchodze I masz. MAGDA czekamy na wiesci, supper wiadomosc na pppoczatek wrzesnia :)

Monia, ale to zlecialo, a dopiero co lata i upalow sie obawialysmy

Iwonka, oj te nocki to nas rozne beda czekac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735647 przez Monika23083
A my zaczynamy 37 tydzien, czyli wedlug dr szalej dusza. Magnez odstawiam, w lozku figluje :laugh:

dzisiaj po raz pierwszy obudzilam sie lezac na plecach, ile ja sie nameczylam zeby wstac. Normalnie jak biedronka :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735649 przez niagara
Dzien dobry :)

Madzia super wiadomosc i to pierwszego wrzesnia :) dobrze sie zaczyna :laugh: trzymamy z Julka kciuki :)
Iwonka dziekuje, ze pytasz, czuje sie w sumie dobrze, tylko mam problem, zeby sama przy Malej wszystko zrobic, np. wstac po nia w nocy. Na szczescie maz sie spisuje i dzielnie pomaga :) dzisiaj jestem na tabsach przeciwnolowych i jest lepiej :) a jak u Ciebie?
Z tym odbijaniem to podobno przy karmieniu piersia nie musi sie odbijac. Ja zawsze troche czekam czy sie odbije, a pozniej zapobiegawczo klade ksiezniczke na boczek :)

A my juz nie spimy, bo glupia mamusia nie pomyslala i zmienila dziecku pieluszke po karmieniu zamiast przed ;)
Julka ma ostatnio tak mocny odruch ssania, ze ciezko ja do piersi przystawic, bo trzeba walczyc z piastkami wedrujacymi do buzi ;)

Przepraszam za ewentualne bledy, ale pisze jedna reka z telefonu, bo w drugiej mam malego kochanego ssaczka :)
Milego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735650 przez pyzaura
Hej

Madzia super wiadomosc ;-);-);-) trzymam kciuki za was.
Mamy wrzesien Monia tera czas czas na reszte mamusiek ;-);-);-);-);-);-);-);-);-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735653 przez Kasia :]
Niagara, cudownie, że już możesz się cieszyć Juleczką w domku :)

Nefeli, zostaw czasem wiadomość co u Ciebie :blink: a teraz ciesz się z pobytu mamy

Asiu, no ja własnie też tak nasłuchuję tych objawów i mówię Zośkowi, że przecież już mamusia by ją chciała z drugiej strony pogłaskać :) Ale ona nie - uparta chyba jak ja.

Kalinka,
na opryszczkę bardzo dobra jest wit. B. Takie małe, śmierdzące tabletki. Ale musiałabyś zapytać lekarza, czy w ciązy wolno je brać, bo nie mam pojęcia.

Agamo, my też czasem różnie mówimy do Zosi :silly: Ale ten facet był taki poważny :S No chyba, że ma takie poczucie humoru - to ja go nie zrozumiałam :dry: Zresztą tutaj większość mi się negatywnie kojarzy i od razu zakłądam najgorsze. A on faktycznie mógł żartować, żeby rozbawić żonę :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735655 przez Kasia :]
Madzia, ale wystrzeliłaś! Wchodzę rano, a tu takie news! :ohmy: Trzymam kciuki Kochana :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735666 przez Alivva
kocham_cie napisał:

O 23 odeszły mi wody. Leżę na porodowce i czekam aż coś się zacznie dziać


Minelo 6 godzin od Madzi postu.... ciekawe jak tam Antoni :-) no i sama Madzia :-)
Ale sie wrzesien zaczyna :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735667 przez akina_zet
Madzia,a to Antosiek dał o sobie znać :) Kolejny chłopina chce być na świecie :)
Ciekawe jak tam sprawy się mają ;)

To będzie piękny miesiąc Kochane ;)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735670 przez agamo
Dzien dobry

Madzia Nie wiem czy juz po czy jeszcze nie! Wiec póki nic nie piszesz powodzenia! I jakie super wieści! Oby wszystko gładko poszło i byś mogła tulic Antosia juz przy sobie No wiec czekamy Pierwszy wrześniowy maluszek! Ale wystrzelil ledwo co sie miesiąc zaczął!czekamy na wieści!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735675 przez karolcia1919
O ja !!no tak mamy wrzesien i juz sie zaczyna ;)!!

Madziu trzymam kciuki za Was !!daj znac potem co u Was !!!;***

Ale radocha ...zawsze sie ciesze jak ma ktos sie nowy narodzic ;)


A u nas ??straszne bole pochwy...tak jak i w okresie...a przy oddawaniu moczu to juz wg byl bol...

Jak dzis sie powtorzy ...chce jechac do lekarza i zobaczymy.


Co do opryszczki...ja mialam na poczatku ciazy az 3 i bralam tabletki...wiem ze to jest jakos tam szkodliwe...i radzlabym powiedziec o tym lekarzowi...jedynie ze juz to zrobilas .


Nigara widzialam na FB zdjecie Julki..jaka ona duza i jaka ma ciemna karnacje!!;)


Iwonko-kacperek jest boski ;)maly przystojniak;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735686 przez Monika23083
Karolcia, opryszczka jest niebezpieczna wtedy kiedy nigdy przed ciaza jej nie mialas i w ciazy jest to twoje 1 spotkanie z tym wirusem. Wowczas wybiera sie mniejsze zlo i trzeba brac antybiotyk. Natomiast jesli przed ciaza mialas opryszczke to nie jest to szkodliwe. Mowie o opryszczce na ustach. Ja mam za kazdym razem kiedy mam spotkanie z dr i tak od 3 miesiecy. Jutro ide i znowu zolza wyszla. Tylko ciekawa jestem jakbym teraz zaczela rodzic to czy moglabym miec dziecko przy sobie..

czekamy na wiesci od Magdy :)

a co z ninka i zuzuzanta? Tez sie im terminy zblizaja, a tu cisza...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735688 przez Monika23083
Trzymaj sie karolcia, jak nie przejdzie to jedz do lekarza. Okresowe bole tez mam, nawet uuda mnie strasznie ciagna, ale przy oddawaniu moczu jest ok poki co.

a na kiedy masz wizytte?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl