BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #735822 przez Villemo
Dzień dobry!

Dziewczyny nie jestem z forum na bieżąco, nie wiem kto urodził a kto nie no poza Natalką bo widziałam zdjęcie Juleczki na Fb. Musiałam się troszkę ogarnąć po powrocie do domku co nie było łatwe przy 2 maluchów :-) W każdym razie gratuluje szczęśliwym mamusiom i czekamy na kolejne maluszki bo wrzesień się już zaczął.

Generalnie mogę na dzień dzisiejszy powiedzieć, że Wiktorek się chyba wyszalał w brzuszku bo teraz jest bardzo spokojny. Jeśli chodzi o cyckowanie pełen sukces z czego jestem bardzo zadowolona! Młody pięknie ssie, budzi się na cyca co 3 godzinki. Ja jem wszystko nawet wczoraj skusiłam się na bigos i mały nie miał żadnych problemów brzuszkowych. Klaudiuszek zaakceptował braciszka, głaska go po główce, całuje, podaje smoczka.

Ja czuję się już całkiem dobrze, zdecydowanie lepiej zniosłam tą cesarkę niż wcześniejszą. Być może dlatego, że tym razem nie mam czasu na użalanie się nad sobą bo moje chłopaki mnie potrzebują.

Na wadze 11 kg mniej zostało do zrzucenia 9.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735823 przez Alivva
Może go stres zjada przed finałem? :)
Jak nie pozwolisz mu małego przytulić czy pocałować bo będzie "śmierdział petami" to pożegna się z nimi skutecznie ;)

Villemo pięknie :)
Wszystko się widze układa jak powinno ;) Poza Natalią chyba jesteś na bierząco....Aga (serek) jest w szpitalu bo jej o 23 odeszły wody ale czekamy na dalsze wieści bo na razie cisza :)
Mega szybko Ci idzie zrzucanie kg :) Godne pochwały mamuśka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735830 przez karolcia1919
Iva - serek juz chyba urudzila ;) wody odeszly madzi (kocham cie) czy mi sie juz myli ...hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735835 przez kocham_cie
Antek urodził się w 37 tc 01.09 godzina 12:00 w południe siłami natury waga: 3750 wzrost: 58 cm

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735837 przez MyMelange
Iva, stres nie stres, kolejny raz czuje sie oszukana i chyba to mnie najbardziej boli. Oczekuje wielkiej wiary w siebie,a daje ciala za kazdym razem. Mi strasznie przykro, zwlaszcza, ze wkrotce nasze dziecko sie narodzi i chyba warto dla niego sie powstrzymac - a moze tylko ja tak mysle. Przez to, ze mnie oklamal, zafundowal mi i dziecku dzis potworny stres i emocje...


Madziu strasznie Ci gratuluje! Brawo dla Was :) Jak tylko bedziesz mogla, to daj znac, jak sie czujecie. Ucaluj Antoska od ciotki :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735846 przez Alivva
kocham_cie napisał:

Antek urodził się w 37 tc 01.09 godzina 12:00 w południe siłami natury waga: 3750 wzrost: 58 cm


No GRATULUJĘ Madzik :) Na razie największy chłopak na forum :)
Pierwszy typowo wrześniowy...Niedziela i w samo południe....ech jakiż to będzie szczęśliwy człowieczek :D

Karolcia,oczywiście masz racje....znów pomyliłam Agę z Madzią :blush:

Kiniu...rozumiem. Oby ten Twój chłop tez zrozumiał!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735853 przez zuzuzanta
Madzia - gratulacje!!!


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735858 przez Nubi
Cudowne wiesc!! Magdajeno good job! Wspanialy czas, chlopak wielki i zdrowy! Wspaniale!

Kinia pewnie czujesz sie jak ja wczoraj... Znam dobry sposob zeby facet przestal palic...trzeba sie z nim zalozyc, jezeli zapal to znaczy ze ma slaba wole i jest cipa... Jego ego na to nie pozwoli... To troche smutne ale w wiekszosci przypadkow dziala. Na pocieszenie powiem ze moj P pali, w domu mu nie wolno, w aucie mu nie wolno wiec stoi, marznie i moknie ale skoro lubi niech sobie pali. Do dziecka smierdzacy sie nie zblizy, do mnie zreszta nie podchodzi po dymku, zmadrzeje to rzuci a jak nie to bedzie musial sie meczyc.

A ja od jutra mam gdzie sie podziac... Szkoda tylko ze mnie rozklada... :(

Ps. Tyle co sie zastanawialam co Pauliny a tu dobre wiesci czekaly na kolejnej stronie :blush: super ze maly jest dobrym braciszkiem :blink:

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735862 przez MyMelange
Dzieki Nubi za pocieszenie :) U nas to taka historia, ze razem rzucilismy 4 stycznia przechodzac na e-papierosa. Ja jakis czas pozniej dowiedzialam sie o ciazy, wiec przestalam calkowicie palic, a on do teraz palil elektronika. Jest slaby niestety... A najbardziej zawiodlam sie na tym, ze sie z tym ukrywal, zreszta czasami ma problem ze szczeroscia, a ja nienawidze klamstwa. Mam na nie alergie!

Szkoda mi Mikolaja, bo przezywa to ze mna i jakis jest niepsokojny :( No i zla jestem, bo tu takie wiesci od Madzi,a ja mam taki zjebany dzien wrrrrr.

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735866 przez karolcia1919

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735870 przez iwonta_kg
Madzik wielki klocuszek =))))) GRATULACJE! !!!!!!!!!!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735872 przez słonko
Gratuluję Madziu!!! Nawet wyszło w Krakowie słońce z tej okazji ;) :lol: Buziaczki dla Ciebie i Antka :kiss: :kiss: :kiss:

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735873 przez Villemo
Madziu gratulacje! Cieszę, się, że kolejna z nas ma to już za sobą. To był kawał dobrej roboty zważywszy na wagę Antosia. Prawdziwe z niego chłopisko!

Melagne - nie jesteś sama mnie też mąż rozczarował strasznie ... Masę rzeczy się nakładało przez ostatnie 2 miesiące ale jakoś go tłumaczyłam sama przed sobą że przemęczony, że w stresie ale nic się nie zmieniło do tej pory a wręcz jest gorzej. A najbardziej zawiódł tym, że urodziłam mu kolejne dziecko którego tak bardzo pragnął i do którego mnie tak strasznie namawiał a nie usłyszałam w zamian nawet słowa dziękuję...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735875 przez pyzaura
Madzia Gratuluję ;-);-);-)
Iva swietne te ciuszki ;-);-);-)
Kinia my tez w styczniu przeslismy na e papierosa moj nie pali wcale ale popala jak piwko pije ale nie ukdywa sie z tym podejrzewam ze wlasnie to jest najgorsze ze ukrywa sie a nie to ze pali .... :-(

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735881 przez asiek89
Madziu gratulacje!! :D Dzielna jesteś, Antoś to duży chłopak :) Mam nadzieję, że dobrze się czujesz. Cieszcie się sobą i odpoczywaj :)

Dziękujemy za docenienie naszego kącika ;) Iva, ta tapeta na mnie też działa właśnie tak kojąco i relaksująco :) Warto było się pomęczyć i powkurzać żeby teraz cieszyć się takim widokiem :)
Świetny zbiór ciuszków, ten biały śpiworek jest obłędny! :)

Villemo, super, że u Was wszystko w porządku i że chłopaki się dogadują ;) Oby tak dalej.

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl