BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #735695 przez akina_zet
Monika23083 napisał:

Trzymaj sie karolcia, jak nie przejdzie to jedz do lekarza. Okresowe bole tez mam, nawet uuda mnie strasznie ciagna, ale przy oddawaniu moczu jest ok poki co.

a na kiedy masz wizytte?


Monia ja mam takie same bóle jak ty,a uda to mnie do kolan bolą! Opryszczkę też mam non stop i lekarz pozwolił traktować ją cienką warstwą zoviraxu. Ale przed ciążą też łaziłam ciągle wysypana ;)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735711 przez karolcia1919
Monia -wizyte mam dopiero 9wrzesnia....
Caly tydzien...moze do tego czasu cos sie wydarzy...


Co do opryszczki ja mialam na poczatku ciazy...i szczerze dostalam tabletki...bralam je ale plus do tego przykladalam czosnek i wypalilo mi ja...i juz sie nie pojawila wcale ...;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735714 przez izula
Madzia trzymam kciuki i czekam na wiadomości :)))

KArolcia i Monia czyżby wy też? Dziewczynki jak nie przejdzie to prosto do szpitala.

A ja wczoraj zdjęłam opatrunek z mojej blizny po cesarce. Wedle zaleceń lekarza. I tak od wczoraj mam smutną minę bo na tym jednym końcu gdzie miałam zrobioną pętelkę z tych szwów - szwy rozpuszczalne są, brzydko to wygląda. Nie złapało tak idealnie jak przy reszcie i jest taki maleńki otworek, czerwone i wczoraj ropa z tego poleciała. Mało bo mało ale jednak. Mama mnie nastraszyła, że jak to wygląda, że to się nie zagoi itd. I teraz się martwię czy to tak ma być i się zabliźni czy będą z tego kłopoty.

Piotruś dziś w nocy budził się tylko dwa razy. :)) Za to ja wstawałam chyba z 10 za każdym razem jak zakwilił.

Dziewczynki dajecie swoim Maluchom witaminę D+K? Ja dostałam taki pakiet w szpitalu i zalecenie, żeby dawać od 8 dnia życia ale kiepsko mi idzie ta aplikacja tego. :)

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735717 przez kalina
dziendoberek:-)
juz od rana takie informacje.. a magda narzekala niedawno ze nie ma zadnych objawow.. a tu moment i pewnie sie tam meczy jeszcze.. oby wszystko ok poszlo:-)

monika co do opryszczki to pewnie bedzie problem z wycalowaniem malych na poczatku. i trza bedzie sie pilnowac zeby nie macac tego jak bedziemy sie dziecmi zajmowac. przynajmniej tak mi sie wydaje. zreszta badzmy dobrejmysli. moze zniknie do tego czasu:-) ja z tym mialam czesto problem ale w ciazy na poczatku raz zlapalo i byl spokoj a tera od nowa.. kasia akina dzieki. jeszcze sie dopytam we wtorek lekarza. ale zofirax mam. ale w aptece nie kazali brac. ale skoro lekarz akinka pozwolil to sie skusze:-)

izulek ja ci tam w sprawie blizny nie doradze. ale jak jakas rope widzisz to moze lepiej to skonsultowac z lekarzem czy polozna jak przyjdzie? zreszta niech sie znawcy po cesarkach wypowiedza:-)

moj mezus tez ostatnio ze zrezygnowana mina mowi ze znajac nas to pewnie mlodej zachce sie wyjsc jak on po 24 godzinach w pracy bedzie.. bo jak cos wywijalismy czy do szpitala czy lekarza nagle to zawsze po jego nockach:-)
a mi tam moze byc byle tylko trafic na moment jak bedzie w domu a nie w pracy.. juz mu zaoferowalam moje lozko porodowe jak bedzie gorzej wygladal jak ja:-P


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735719 przez akina_zet
Kalinka tak cienka warstwa maści nigdzie nie przenika,także spokojnie :)

Dziewczyny ja mam takie bóle głowy,które mi żyć nie dają :( Jutro idę do okulisty sprawdzić czy to nie od oczu :( Mam ochotę walić głową w ścianę :(

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735721 przez Monika23083
Czosnek na opryszczke jest mega, ale chyba ten zovirax tez wyprobuje bo cholerstwo wraca ciagle.

Izula, Piotrus grrzeczny w nocy to super. A te witaminy to sie podaje jak sie karmi piersia? A przy mleku modyf. Chyba tylko witamine -D? Jakos to tak jest, ale jak ta aplikacja wyglada to pojecia nie mam.

kurde, gardlo mnie jeszcze rozbolalo, obym sie nie rozchorowala...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735722 przez karolcia1919
Ciekawe jak madzia....

Ja jeszcze leze...jakos nie mam sily wstac....ale nic sie nie dzieje cisza spokoj...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735723 przez papi88
Madzia powodzenia :)

Izula ja podaje witaminy nazywaja sie vitaderol to jest d i k ja problemu nie mam z podawaniem przytrsymuje buzke malemu i mu wpuszczam inna sprawa ze ja zapominam o tych witaminach! Napisalam sobie kartke w pokoju i dalej zapominam chyba w tel sobie ustawie przypomnienie.i j malemu podalam je od 12 doby dopiero bo wczesniej go dokarmialam a mozna podawac przy wylacznym karmieniu piersia choc polozna powiedziaka ze jezeli karmienie butla nie przewaza na karmieniem piersia to mozna dawac witaminy

No ja tez mam problem z odbijaniem u synka czasem jak staremu muie odbeknie a czasem go tarmosze pol godziny i nic

Dzis synio nawet nawet ladnie spal tylko pobudka na jedzenie i zasypial odrazu wiec tak pospalismy do 9.30 :) ale moze to dlatego ze wczoraj po kapaniu czadu dal i wogole nie spal dopiero o 23 zasnol

Jezeli chodzi o opryszczke to ja wiecznie je mam w ciazy mialam z dwa razy i ta na ustach nie jest niebezpieczna tylko ta na narzadach rodnych bo dziecko podczas porodu moze sie zarazic.na ustach jest niebezpieczna ale jak juz dziecko sie urodzi i np je calujemy

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735729 przez słonko
Dzień dobry dziewczynki

Madziu, wierzę, że już po :) Że poszło błyskawicznie i Antek już leży z mamą :) A jeśli jednak jeszcze się męczysz, to mocno trzymam kciuki!

Więcej już nic nie napiszę, bo totalnie nie mam natchnienia :( Smutno mi jakoś. Za oknem leje i wszystko wydaje mi się do d. :(

Ale pozdrawiam Was wszystkie i życzę miłego dnia! :kiss:

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735732 przez karolcia1919

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735733 przez MyMelange
Czesc dziewczyny!

Pisalam smsa do Madzienki, ale narazie cisza, a wiec moze akcja w toku :) Mocno trzymam na nich kciuki i czekam na wiesci :)

Ja wczoraj od 10 do 22 bylam na zawodach jezdzieckich, wiec padlam na twarz i dopiero wstalam.

Przepraszam, ze sie nie odniose do Waszych postow, ale mi jakos slabo mozg pracuje i zamknelam sie w sobie...

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735734 przez niagara
Mówicie, że trzeba maluszkom podawać te witaminy? Mi w szpitalu nic o tym nie mówili, a karmię tylko piersią :huh: dobrze, że dzisiaj przyjdzie położna wykąpać Julkę to się jej zapytam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735739 przez kalina
akina bidulo a faszerujesz sie czyms na glowe? a cisnienie sprawdzalas? bo moze tez od tego.. zreszta oczy tez mozliwe wiec cholera wie.. a zimne oklady na czolo choc troche by mogly pomoc.. bo walenie nia o sciane to raczej kiepski pomysl bo jak cie ktos zauwazy to jeszcze cie w pokoiku bez klameczek zamkna :-P



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735745 przez mery75
Hej dziewczyny widze że Madzia zaczęła od września dobry początek no oby u nas wszystkich w końcu się ruszyło
Mój dzisiaj tak mnie wpienia że normalnie bym go rozerwała dzisiaj to lepiej niebęde was tu na razie zanudzać ciesze się że u Was wszystko w porządku mam nadzieje że mój humor się później polepszy :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735748 przez akina_zet
kalina napisał:

akina bidulo a faszerujesz sie czyms na glowe? a cisnienie sprawdzalas? bo moze tez od tego.. zreszta oczy tez mozliwe wiec cholera wie.. a zimne oklady na czolo choc troche by mogly pomoc.. bo walenie nia o sciane to raczej kiepski pomysl bo jak cie ktos zauwazy to jeszcze cie w pokoiku bez klameczek zamkna :-P


Ciśnienie ostatnio niskie,apap nie pomaga, wczoraj leżałam z torebkami od herbaty na oczach i też dupa, już sama nie wiem co to :huh: Ale jak zaczyna boleć to najchętniej zaciągnęłabym jakiś wór na głowę by była ciemność i żadnych dźwięków :huh:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl