BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #735882 przez Alivva
agamo napisał:

Co do lampki Iva super sie prezentuje! Takie cudenko ze sie napatrzec nie mogę! Dzisiaj wieczorem lezelismy z mężem w łóżku i przy zapalonej lampce mimo iż mamy swoje dwie przy łóżku ale jakoś ta gwiazdka taki miły nastrój dzieciowy robiła! Cieszę sie ze Fil oddał swoją własność z taka przyjemnością! Eh kochanego masz tego chłopaka! Ucaluj go ode mnie ( o ile jeszcze w tym wieku nie jest obciach zeby mama calowala). :p a przesyłka faktycznie nawet szybko doszła! Czasem jak nie sezon świąteczny to całkiem dobrze im idzie!No i ty sie tam tak nie przemeczaj bo ja cos czuje ze z tobą w ten sam dzien bede rodzic! :p


Serce mamy rośnie jak ktoś tak chwali jej dziecię :D
Młody to buntownik taki trochę ale ma złote serce :)
Buziaka przyjął. Siara to nie jest póki mama nie robi tego przy kolegach hahaha
Ogólnie to wciąż mu wpajam,że okazywaniu uczuć przez mężczyzn jest o wiele bardziej doceniane przez kobiety niżeli ich skrywanie i mam nadzieję,że rozumie i zakoduje w serduchu :)
A co do porodu....nie mam nic przeciwko ale i tak uważam,że urodzisz przede mną :)
należy Ci się Kochana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735884 przez paulinka.k22
MAGDA WIELKIE GRATULACJE! I BUZIACZKI DLA ANTOSIA

O widzę dziewczynki, że Wasi faceci też Wam popsuli humory :angry: mój pojechał na to wesele, nawet nie wiem jak się bawił, rano tylko głupiego sms napisał, że tylko się wkurzyłam! kur... nawet nie zadzwoni sie spytać czy wszystko u nas OK :angry: coraz bardziej się na nim zawodzę... :( aż mi się płakać chce :( no ale dość już o tej płci brzydkiej...

Asiek kącik dla małego faktycznie taki uciszjący :) fajnie to wygląda :)

Iva ciuszki fajne, zwłaszcza te kombinezoniki! Kurczę ja właśnie nie mam czegos takiego i muszę się gdzieś zaopatrzyć, bo nie będę miałam w co ubrać małej na spacer ;)

Villemo fajnie, że u Was wszystko OK i że chłopcy się "dogadali" ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #735887 przez akina_zet
Madzia gratuluję,buziole dla Antka :)

Co do głowy,to też wygląda mi dziewuszki to na migreny :huh:

Ciuszki i pokoik piękne :)

Kinia mój też pali i tracę nadzieję,że coś w tym temacie się zmieni :( Do tego zawodzi mnie na każdym kroku, ile ja łez wylałam w czasie tej ciąży, nie raz chciałam pieprznąć wszystko i odejść...

Villemo jak pięknie chudniesz :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735893 przez karolcia1919

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735894 przez agamo
Madzik Gratulacje!! Doczekalas sie swojego Antosia i wcale nie czekał do 18 stki! Odpoczywajcie tam i jak tylko bedziesz na siłach pisz na tutaj jak było! Antos pięknych rozmiarów choć po wcześniejszych kg myslalam ze Moze być większy wiec oszczędził trochę mamę! No i czekamy na pierwsze fotki!

A ja dziewuchy mam dzisiaj gorszy dzien i do kitu sie czuje Mały daje popalic cos zle ulorzony jest bo sie rzuca jak wariat a ja zwijam sie bólu! Wiec wybaczcie ale nie mam głowy do reszty postów!

Napisze tylko Pauli Vilemo ze cieszę sie ze sie odezwalas bo tez juz myslalam o was jak wam idzie! Klaudiuszek zuch braciszek Cieszę sie ze sie spisuje! No i ze pięknie dajecie sobie radę! No i ze bigos dalas radę to tylko pozazdrościć ja ostatnio juz sie z bigosem zegnalam bo tak go lubię a myslam ze nie będzie sie dało go jeść przez najbliższe kilka miesięcy a tu proszę bardzo! Jednak sie da choć znając moje szczęście to czeka mnie ścisła dieta! :p
Dobra kończę idę przeżyć jakoś dzisiejszy dzien!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735898 przez paulinka.k22
akina_zet napisał:

Do tego zawodzi mnie na każdym kroku, ile ja łez wylałam w czasie tej ciąży, nie raz chciałam pieprznąć wszystko i odejść...


Skąd ja to znam... :( Może to mało pocieszające, ale nie jesteś sama Monia :( kto jak kto, ale MY musimy być silne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735906 przez akina_zet
paulinka.k22 napisał:

akina_zet napisał:

Do tego zawodzi mnie na każdym kroku, ile ja łez wylałam w czasie tej ciąży, nie raz chciałam pieprznąć wszystko i odejść...


Skąd ja to znam... :( Może to mało pocieszające, ale nie jesteś sama Monia :( kto jak kto, ale MY musimy być silne :)


Dokładnie Paulinka,dla maluszków!

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735907 przez karolcia1919
Ah Ci faceci...moj dzis wypil piwko...i poszedl spac a teraz oglada tv.choc mowi ze nie moze sie doczekac malego/ej jestem ciekawa czy zmieni te swoje"obyczaje".

Faceci juz tacy niestety sa kobitki !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735910 przez malinowa_mamba
Hej:) Przedstawiam Wam Marcelka:) Jestesmy już w domu i czujemy się dobrze:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735912 przez pyzaura
Oj laski laski tez was rozumiem moj tez wczoraj popil ale mowil ze dto ostatni raz przed miska tak wiecie urodzinowo. Aj ten temat rzeka nie możemy sie teraz denerwować Monia Paulinka bo to nasze ostatnie tygodnie dni...musimy byc silne ;-);-);-)
Mnie tez cos glowa pobolewa taka pogoda do d...

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735914 przez pyzaura
MalinowA witamy was a synek cudowny ;-);-) buziak od ciotki ale te nasze dzieciaczki sa prześliczne ;-);-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735917 przez akina_zet
Malinowa gratuluję :)

Pyzaurka ciekawe co będzie z tymi dziewuszkami co mają termin na końcówkę,jak nam pójdzie rozpakowywanie :)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735918 przez pyzaura
Ejj Monia jestem dobrej myśli ;-);-) jakoś damy rade. Ja jestem staszna panikara i bojazliwa hehe a jakos nie wiem narazie sie nie boje. Musimy dac rade ;-);-);-) wierze w to laski dały rade to i my damy. A powiedz jak sie mieszka po dlugim czasie znowu na swoim?

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735920 przez asiek89
Malinowa Mamba, ale słodziaszny pulpecik! :):):)
Super, że jesteście już w domu i oboje dobrze się czujecie :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #735923 przez karolcia1919

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl