BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #747947 przez Alivva
cześć Kochane :*

Na początek,.....o rany!!! jakie te wszystkie dzieci słodkie :)

Aga mi połozna z tym pępkiem polecała tak jak Natalii i Madzi...spryskiwać 2-3 razy dziennie,potem patyczkiem przy nasadzie oczyścić z takiej żółtej wydzielinki, Zwrócić uwagę na zapach właśnie i zaczerwienienia.....no i wywijam pieluszkę,żeby kikucika nie przykrywać.
Tak w ogóle czytam,że czekacie az kikuciki odpadną,żeby dzieci kłaść na brzuszku a mi położna mówiła,że już śmiało moge ją kłaść na brzunio,tyle,żeby odczekać pół godzinki po jedzeniu.
Papi,z tym urlopem-dostaniesz roczny na bank,tylko z tego co wiem,trzeba się w ciągu 2 tygodni zdeklarować,że chcesz iść na rok i wtedy płacą cały rok 80% W przeciwnym razie zapłaca Ci pół roku 100% i drugie pół roku 60%....
Asiek-szew miałam taki jak Ty ;) Dziś pojechałam do szpitala żeby go wyjąć i mówię lekarzowi,że sama chciałam to zrobić więc mówi do mnie w gabinecie-w takim razie proszę bardzo :D i wyjełam SIAMA :D Ale i tak musiałam jechać po wypisy moj i małej :) Co do Twojego zachowania to się nie dziwię :) Emocje kochana,emocje :) Ja ryczę za każdym razem jak gadam z Bartem na skype..... boli mnie jak widzę jak on tęskni za małą :( Chyba ani ja ani on nie spodziewaliśmy się,że tak go "weźmie" po narodzinach maleńkiej....

Co ja jeszcze chciałam napisać.......
Owoce....mi tam położna "pozwoliła" jeść wszystko....ale mówiła,że np jeden dzień mam sobie zjeść to,drugi dzień tamto,tak,żeby w razie W wiedzieć co małej nie służy. No i,że jabłka i banany są najbezpieczniejsze. Ale mam tez już "przetestowane" nektarynki i brzoskwinie ;)
A aaa właśnie....któraś pisała że kupiła krople Bobotic....ja już tez kupiłam ale na razie się wstrzymuję bo doczytałam,że są od 28dnia dziecka ;)

A tak od nas.....Niusia skończyła dziś tydzień :) Mamy zaliczony pierwszy godzinny spacerek :) Spała jak suseł. Wiało dziś u nas trochę więc załozyłam jej polarkowy kombinezonik na to co miała w domu (body+pajac) do tego skarpetulki i czapusia,kocyk i spacerowałyśmy.

Jutro już 20ty.....oj teraz nasze pozostałe brzucholki będą się sypać na potęgę :D
Myślę Kochane o Was codziennie :)

A to moja "kluska" przed i W i PO kąpieli :) Skarpety "piłkarskie" wymiatają jak mówi tatuś :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747952 przez biedroneczka39
agamo napisał:

Tutaj obiecana fotka mojego szkraba ktory sobie duma czy wolac mame na jedzonko czy jeszcze nie


Śliczny ;) Wszystkie dzieciaczki słodkie...pozdrawiam mamusie :*


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747962 przez nike84
Cześć dziewczyny :)

Dzis na świat przyszedł Kacperek 3030g i 50cm wzrostu :) Jestem przeszczesliwa!
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747964 przez Monika23083
Gratulacje Marta!!! Cudny Kacperek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #747968 przez asiek89
Martuś serdeczne gratulacje! Pięknego dziecia się doczekałaś :):)

Iva, Alusia jaka rozanielona w tej kąpieli ;)
Normalnie "dzielny pacjent" jesteś :D
Ja też Patrysia kładę na brzuszku, w sumie już w szpitalu dostaliśmy wręcz zalecenie, żeby to robić, zwłaszcza ze względu na kształt główki po tym ułożeniu pośladkowym.
A te emocje rozwalają. Nie wiem czy to jest ten baby blues czy jak to się określa, ale chwilami mam takie durne myśli, że nic tylko samej sobie strzelić w głowę.
Co do Barta to mimo że to na pewno trudne, to jednak dobrze widzieć, że poczuwa się do roli taty. To najważniejsze.

Aguś, Kacperek jest przesłodki! :) Patrzę, że też taki owłosiony jak Patryczek ;)
To chyba Ty pisałaś o winogronach - z tego co wiem mają właściwości wzdymające - ja je uwielbiam, w ciąży zajadałam się jak durna, ale teraz właśnie z tego względu odpuszczam. Nie wiem tylko jak jest jeśli się je bez pestek, być może lepiej.

Papi, z tego co się orientuję, bo ja też składałam wniosek o urlop, to jest dokładnie tak jak mówi Iva. Roczny urlop jest, tylko inaczej zasiłek wypłacany.

Trzymajcie się dzielnie mamusie dwupaczkowe, Wam też zostało już tak niewiele... :cheer:

A na koniec mój Skarbek:

Foto z pierwszego spacerku

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Asia&Patryś

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747973 przez karolcia1919
iva mala slodiuchna ;)


marta Gratuluje ;) !!!!



aga -malutki jest slodki ;)

asiek ale masz przystojniaka;)


kazde dziecko jest sliczne ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #747981 przez agamo
Wow ale u nas ofocilo sie!

Nike Martus Gratulacje!!!! Kacperek cudny! Wkoncu któraś mama kontynuuje :D az ja patrzę na twojego Kacperka to mi sie moje pierwsze chwile przypominają!jeszcze raz gratuluje! Doczekalas sie w końcu kochana!

Iva Lusia piękna dama jakbym wrzucila fotkę mojego szkraba po kąpieli to by mnie posadzili o znęcanie sie nad dzieckiem bo mały tak płacze Strasznie nie lubi byc rozebrany a juz tym bardziej kapany! Za to ubierać sie lubi! No i fakt skarpety wymiataja!

Asiek patrys spioch chyba co? Czy tylko wtedy masz szanse ofocic?No mamy wlochatych małych mężczyzn i chyba Nike dołączy ze swoim bo tez na zarosnietego wyglada!

Ewus Biedroneczka dziękuje! Co tam u was kochana?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #747996 przez akina_zet
Dobra na początek:

Aguś cudo ten Twój synio!

Asiek kolejny piękny pan ;)

Ivka Lusia jak mała modelka :)

Martuś ogromne gratulacje!


I teraz ja,jestem już po wizycie,wyniki super - puchnięcie i ciśnienie wynikiem końcówki najwidoczniej. I jest rozwarcie na 1 palec,zawsze to jakieś światełko w tunelu :D Na kolejną wtorkową wizytę mam już przyjechać z torbą,jak to powiedział,mam być zwarta i gotowa ;)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #747999 przez donata
Nike, gratulacje!!! Wreszcie się doczekałaś :) A jutro Mery :)

Dzieciaczki piękne wszystkie! :)

Iva, moczysz małej uszka podczas kąpieli? My strasznie uważamy, bo mówili, że niby nie można. Hmm? :unsure: To super, że Bart tak zakochany w małej i tęskni. Może kiedyś będziecie jeszcze rodziną. Jest na to szansa? Dziecko na pewno zbliża. Trzymam kciuki! :*

Asiek, to normalne po ciąży, że ma się wahania nastrojów itd. Ja przez 3 tygodnie ciągle wyłam. A i teraz szybciej się wzruszam. A kiedyś naprawdę jak płakałam, to musiało stać się coś poważnego... A teraz przy muzyce nawet płaczę :cheer:

Akina, super że wyniki masz dobre! Oby niedługo ruszyło :D Na pewno będziesz miała piękną córcię po mamusi :)

A ja dzisiaj wygrzebałam w Textil Market taki komplecik welurowy za 24,99 zł :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748003 przez pyzaura
Ooo Monia same dobre wieści ;-) u mnie brak rozwarcia ale coesze sie ze j ciebie ok.
Nike Gratulacje cudo ;-)
Iva Luska jest mala modeleczka ;-);-);-)
Agamo ale masz przystojniaka i te jjego oczka ajjj ;-);-);-) :lol:

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748010 przez asiek89
Aguś, ano śpioch :D Śpi długo i prawie cały czas poza jedzeniem ;)
Ale czasem uda się pstryknąć foto z otwartymi oczkami :)
Patryk też strasznie krzyczy w czasie kąpieli, chociaż uspokaja się tuż po niej i wtedy śpi jak aniołek jak tylko się naje :).

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #748030 przez MyMelange
Nasze cudowne szkraby :) Kazdy jeden piekny :)

Donata, uszy mozna moczyc o ile nie ma stanu zapalnego. Sa chrononie przez blone. Zreszta moczyly sie cala ciaze w plynie :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748034 przez słonko
Cześć dziewczyny :)

Martuś, gratulacje! Wspaniały Twój synek! Jak fajnie, że Kraków ruszył :)

Możecie być ze mnie dumne - skończyłam z robotą!!! wzięłam na jutro urlop, a od pon, nawet jak nic mnie nie ruszy, to zacznę macierzyński :lol:

Poza tym pełnia chyba działa... i chyba faktycznie wszystkie na raz się na koniec rozsypiemy :) Mi też poszedł czop śluzowy (wczoraj wieczorem kawałek, a dziś rano jak siusiałam przed badaniem, to już byłam cała w galaretce i lekarce też mnóstwo poszło) i dziś na badaniu rozwarcie na palec :) Wow, ależ jestem z siebie dumna :blink: :lol: Wrócił mi humor i wiara w to, że urodzę bez wywoływania.

No ale skurczy standardowo zero :P Choć dziś już miałam w ciągu dnia kilka i to dość silnych i długich pobolewań jak na okres. Ale od ponad dwóch godzin kompletna cisza, tylko stawiania.

I teraz nie wiem co robić. Lekarka powiedziała, że jak się do jutra nie rozkręcę, to żeby się rano zgłosić do szpitala (na czczo - po kiego grzyba?). Ale połowa dziewczyn tutaj chodziła po odejściu czopa i z rozwarciem wiele dni i nikt nie kazał do szpitala... A wcześniej mówiła, żeby z powodu "przenoszenia" iść w pon. No i co robić? Chyba pójdę jutro bez torby i zobaczymy, co powiedzą, czy mnie w ogóle łaskawie zbadają. Jak każą zostać, to skoczę po torbę i już. Ale ja nie widzę u siebie podstaw do leżenia w szpitalu, zwłaszcza, że coś zaczyna się samo rozkręcać!

Agamo, Iva, Kasia, Asiek, Magda, Niagara - prześliczne macie dzieciątka! Buziaki od cioci :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748043 przez izula
CZeść dziewczynki

przepraszam, że ja tak z doskoku się odzywam ale walczymy z kolkami i chrztem. Mamy kolejne nie przespane noce za sobą. Espumisan nie działa. Diete trzymam taką rygorystyczną żeby mu nic nie szkodziło a mimo to zawsze coś. Jestem nie wyspana, zmęczona, blada jak trup a na wagę to już się boję wejść. Ale szczęśliwa jak patrzę na to swoje Szczęście.

Dziewczynki bardzo wszystkim gratuluję narodzin Dzieciaczków.

Wszystkie Maleństwa są przeurocze i kochane, tylko całować i przytulać.

Mam prośbę do Was jak ktoś zna skuteczny lek na kolki błagam o wiadomość na priva bo nie wiem czy dam radę nadrobić posty.

PRzesyłam buziaki i idę się położyć, może się uda przespać coś, cokolwiek.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748066 przez Nubi
Wow Marta gratulacje! Malenstwo z tego chlopca Twojego :kiss:

Slonko rozumiem ze jutro do zero sie wybierasz? Ja mam na ktg byc na 8 i nie wiem jak bedzie z zostawieniem mnie tam...mam nadzieje ze dopiero na pon sie zdecyduja dlatego zeby nie kusic losu nie biore torby :p

Dziewczyny zdjecia dzidkow super, Iva ale lusia ma nozie dlugie :) Agamo mlody ma oczka po Tobie?

Mery jak sie miewa? Kalina melduj sie bo chyba nie zaginelas na tym spacerku?

U mnie spokoj, bylam u brata, z chrzesnica na spacerku, pozniej zezarlam chyba z 2kg przeslodkich czerwonych winogron z sadu! Mniaaaaam!

Kinia przepis zachowany a ja i tak z szarlotka bo mamusia upiekla i przywiozla :) wiec przylaczam sie do Was :)

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl