BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 7 miesiąc temu #748068 przez Alivva
Marta GRATULUJĘ :) I zdrówka Wam życzę :) No to mamy już trzech muszkieterów Kacperków ;)
Asiek....teraz dopiero się zorientowałam,że ja nie mam fotek z dzisiejszego PIERWSZEGO spacerku....oj gołga matka,gołga :/ A foteczki Patrysia słodkie :) POwietrze działa na dzieci usypiająco :)
Donia,a Ty jak bierzesz kąpiel to nie moczysz swoich uszu?? :D Nie złość się bo to nie miało być złośliwe :) Ja po prostu wychowuję swoje dziecię tak jak Filipa-nie wg sztywnych reguł książek czy przykazań co wolno a co trzeba,czego wręcz nie należy. To moje dzieci,to ja jestem mamą i nic złego świadomie nie zrobię. A już się przekonuję od lat 11,że intuicja jest jednak najlepszym doradcą ;) Te nasze dzieci to przecież też CZŁOWIEKI....tyle,że mniejsze.
Kiniu...teraz doczytałam co napisałaś o uszkach :) Ty...faktycznie z tą ciążą,że one były tyle czasu w wodach :lol: Nie pomyślałam o tym :blush:
Słonko a więc-JESTEM z Ciebie dumna :laugh: Tak się wzbraniasz przed szpitalem jak ja hahahaha (pojadę bez torby,najwyżej po nią podjadę ;)) Ale pomyśl z kim do domku wrócisz ;)
Izula ja moge tylko polecić te niemieckie krople Sab Simplex. Osobiście ich nie używałam ale i bratowa poleca i kuzynka (ma 4 dzieci i przerabiała wszystko ale twierdzi,że te najlepsze) Mi Bart ma teraz przywieźć jak będzie wracał w październiku.

Ja też chodzę niewyspana....w nocy skazana tylko na siebie jestem czasem wykończona a w ciągu dnia mi się spać nie chce więc nie nadrabiam na razie.... ale tyle mi szczęścia daje ta moja kurka.....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748084 przez Monika23083
Lusia ma nozkii dlugie, bedzie z niej modelka jak nic :) jeszcze pewnie po mamie bedzie fotogeniczna...sliczna jest

Monia, ciekawe ile pochodizmy z tym rozwarciem, to juz we wtorek idziesz do szpitala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748086 przez Alivva
Dziękujemy za miłe słowa pod adresem Alicji :)

Tatuś mówi Moja Miss :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748103 przez słonko
He he, dzięki Iva :-) no to mnie rozumiesz... Tylko ze względu na dobro mojego maleństwa, pojade tam i zobaczę, co powiedza. Mam nadzieję, że przychylą się do mojego zdania, że warto dać nam jeszcze parę dni w domku.

Nubi, to ja też będę u Żero na 8 bez torby :lol: tylko czy oni nie chca tam jakiegos skierowania? Zbadaja tak bez niczego?
Do zobaczenia jutro :-)

Dobrej nocy wszystkim :kiss:

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748107 przez pyzaura
słonko jestem z ciebie dumna l bardza Cię podziwiam

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748112 przez słonko
Dzięki Aniu :) :) :)

Wiecie co, ale fajnie by było, jakbyśmy w weekend wszystkie urodzily :lol: zawsze można pomarzyć, nie?

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748116 przez pyzaura
Slonko no fajnie by bylo :-) moze cos pójdzie. :-)
A pogoda taka zimno mokro a ja nie mam cieplych rzeczy cieplych takze mam nadzieje ze te nasze maluchy zlituja sie nad nami juz.

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #748118 przez Nubi
Ja ide do przychodni przyszpitalnej na ktg, wcinam sie w kolejke bo nie bylo miejsca a musza zrobic. Tam tez chyba jest normalnie wejscie na wizyte tzw okoloporodowa bez skierowania. Widzimy sie zatem o 8 na miejscu ;) w kontakcie tel.

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748127 przez donata
izula napisał:

CZeść dziewczynki

przepraszam, że ja tak z doskoku się odzywam ale walczymy z kolkami i chrztem. Mamy kolejne nie przespane noce za sobą. Espumisan nie działa. Diete trzymam taką rygorystyczną żeby mu nic nie szkodziło a mimo to zawsze coś. Jestem nie wyspana, zmęczona, blada jak trup a na wagę to już się boję wejść. Ale szczęśliwa jak patrzę na to swoje Szczęście.

Dziewczynki bardzo wszystkim gratuluję narodzin Dzieciaczków.

Wszystkie Maleństwa są przeurocze i kochane, tylko całować i przytulać.

Mam prośbę do Was jak ktoś zna skuteczny lek na kolki błagam o wiadomość na priva bo nie wiem czy dam radę nadrobić posty.

PRzesyłam buziaki i idę się położyć, może się uda przespać coś, cokolwiek.


U nas dzisiaj też mały ciągle płacze i nie wiem czy to nie początek kolki :/ Już 3 godziny tak płacze z przerwami :/ A może te kropelki, co zachwalała chyba Niagara BioGaia? Sama nie wiem, ale jutro muszę coś kupić i próbować....

Iva, a wiesz, że nie moczę? :D hehe Nie umiem pływać i mam lęk przed głęboką wodą. W ogóle boję się jak woda mi leci na oczy albo uszy. Wiem, dziwna jestem :D Po mamie mam ten lęk. A to dobrze, że można moczyć uszy u dzieci. Ci nasi rodzice... Tysiąc rad, a potem wychodzi, że połowa to bujda :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748128 przez akina_zet
Monika23083 napisał:

Lusia ma nozkii dlugie, bedzie z niej modelka jak nic :) jeszcze pewnie po mamie bedzie fotogeniczna...sliczna jest

Monia, ciekawe ile pochodizmy z tym rozwarciem, to juz we wtorek idziesz do szpitala?


Monia nie wiem,powiedział bym na wizyty przychodziła z torbą :huh: Kolejna we wtorek tak jak pisałam, a do czwartku 26.09. mam zwolnienie,więc sama jestem ciekawa jak on to rozwiąże? Pospaceruje przez te dni,posprzątam sobie,zobaczymy czy do wtorku coś się zwiększy. Ile Ty już łazisz Kochana z tym rozwarciem?

Moje drogie nierozpakowane,czuję w kościach,że weekend i przyszły tydzień będą nasze ;)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748132 przez akina_zet
Aaa! Na przyśpieszenie porodu dobry jest napar z liści malin,do kupienia taka herbatka w zielarskim ;) Położna poleca,jutro się w nią zaopatrzę :D

W ogóle po tym badaniu dziś,taka brązowa wydzielina poszła :huh: Ale to nie była galaretka,tylko takie ślady na papierze :huh:?

Kuźwa jakiś taki wewnętrzny niepokój czuję :huh:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748135 przez Nubi
Monika mi czasem po badaniu tez wydzielina z krwia lub brazowa schodzi, to nic groznego... Na tym etapie ciazy. Nie nakrecaj sie pamietaj to pelnia dzis popiepszone sny i strachy za oknami ;) obys miala racje z tym weekendem :)

Tak bardzo nie chce wywolywac tej zolzy...trzymajcie kciuki zeby nie trzeba bylo.

Iva przylaczam sie do Doni, uwielbiam plywac i basenic sie ale nie lubie miec mokro w uszach i raczej tego unikam o ile sie da.

Dobranoc i do jutra, juz z wiesciami. :)

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #748136 przez kalina
marta serdeczne gratulacje.
mysle ze teraz krakow ruszy ostro:)

dzieciaczki az przyjemniw patrzec i ciut smutno choc wiem ze na dniach sie to zmieni:)
agamo minka nieziemska:)

dobrze ze piszecie o tym macierzynskim bo juz mi tydzien minal a jeszcze nie zglosilam bo jakos mi wylecialo z glowy

ja tez sie mam zglosic jutro z torba. ale dopiero w poludnie. przez to masowanie brzucha cos tam zaczal sie spinac to moze jednak do jutra co ruszy.. moze z rana wody odejda czy co.. wole do szpitala jak bede miec po co:)

nubi spacerek wyszedl mi ze az przykro. ledwo wyszlam kropic zaczelo wiec szybciutko do biedromki i do domku:)

akina ja z rozwarciem ponad miesiac. ale leki powstrzymaly wiec jak tobie dopiero teraz wyskoczylo to szanse sa duze ze bedzie sie dziac:)

nubi baadzmy dobrej mysli..

dobranoc:)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #748137 przez akina_zet
Tak też myślałam Nubisiu,że to przez badanie.

Obyś Kalinka miała rację,że zaczyna coś się dziać,ciągle takie rozpieranie czuję w środku ;)

Kalina,Nubi,Słonko! Czekamy jutro na szpitalne wieści od Was ;)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #748140 przez akina_zet
Cholera spać nie mogę :( Ratunku!

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl