BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #749120 przez akina_zet
MyMelange napisał:

Monia, czekaj na mnie :) A Pyza jak tam?

Kurka, ale dobre te buleczki :) Cieplutkie, prosto z pieca mniaaaaaaam...


Kinia czekam,czekam ale już jestem coraz mniej cierpliwa ;)

Widzę,że wahasz się nad imieniem,podoba mi się Marcel :) Ja wcześniej myślałam o imieniu Marcelina dla małej i będzie chyba Iga Marcelina ;) Więc Marcel jak najbardziej na tak! ;)

Pyzaurka gdzie Ty?

Karolcia jak po ktg?

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #749149 przez Alivva
Jak tam dziewczynki??
Co u naszych rodzących??
Czekamy na te dziewczynki czekamy :)

My po dłuuugim spacerku.W tym naszym Wolsztynie to co kawałek ktoś znajomy i przystanek i gratulacje i zachwyty i achy i ochy :D
Moja córcia w ogóle to dziś w nocy przespała 4,5godziny :) miła niespodzianka dla niewyspanej matki :)
Przyjechali dziś do nas mojej mamy brat z bratową.....wiedziałam,że jakoś będę musiała przetrwać ale na dzień dobry juz mnie wkurzyła ciotka z tekstem....No ale brzuch to Ci został....czemu nie nosisz jakieś bielizny wyszczuplającej????????? No QWA!!!!
Na szczęście siedzą na dole u rodziców a ja z dzieciakami zaszyłam się u siebie u góry.

Pokażę Wam moją Niunię na spacerku (wreszcie się matce przypomniało,żeby fotkę strzelić) i druga focia....ciuszki po prawej od tatusia,po lewej od cioci (taty siostry)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749167 przez paulinka.k22
Hej!
Kalina i Nubi trzymam za Was dziewczynki kciuki :) dacie radę :)

a Mery gratuluję córeczki :) w końcu się doczekała :) i Marcie również gratuluję Kacperka :)

Ja z Oleńką jeszcze nie byłam na spacerze, ze względu na jej małą wagę trzymamy ją w cieplarnianych warunkach :) ale pani doktor mówiła, że w przyszłym tyg mamy już spróbować :) już się nie mogę doczekać :)
No i też Olę brzuszek pobolewa jak zje. Też musimy się zaopatrzyć w jakieś kropelki.

Monika dobrze napisałaś, że Ola i Patryś Asi to kolejne forumowe bliźniaki :laugh:

Kinia ale Ci zazdroszczę tego placka po węgiersku :silly: jedzcie dziewczyny wszystko póki możecie :laugh: ja już na gotowanego kurczaka patrzeć nie mogę :P

No to Krakowianki już ruszyły, a kiedy reszta :unsure: w sumie już niewiele Was zostało!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749169 przez agamo
My tez właśnie wróciliśmy ze spacerku Ale u mnie ja z obstawa chodzę męża i mamy to sie trzeba bić kto wózek pcha :p hehe No i jak przyszli my domu oczywiście płacz bo pampers pełny wiec gotowa na szybki serwis rozbieram małego a tam co? ... Niespodzianka odpadł wstretny kikut! Jupiii! Takie to brzydactwo jedne ze az patrzeć na to nie mogłam! Bo i ropka i wisiało i wogole wkoncu spokojnie mozna zalorzyc pampersa!

Karola jak tam po ktg jakieś skurczybyki są?

A Ania pyzia co tam ? Czyżby cos cie brało?

Monia biedactwo musisz byc cierpliwa! Pomysl ze ja do ponad 42 tyg musiałam czekać! W pl chyba tak długo nie trzymają chyba do 41 tylko. Musisz jeszcze wytrzymać juz naprawdę nie tak dużo zostało!

Iva wdzianka super! A co do życzliwych to wiesz jak z nimi jest olej buraków Zreszta takim ludziom nigdy nie dogodzisz chocbys miala wklesniety brzuch to i tak by sie do czegoś dowalila Trzeba było ciotce powiedzieć ze u niej po ciazy tez spory kawałek tluszczyku został To by ja moze przytkalo! Hihi Jak dobrze ze mnie nie ma kto takich tesktow rzucać!

Ciekawe co tam u Dagi alez jestem ciekawa jak jej dlugonoga Neli wyglada!

No i jak tam idzie pchanie naszym krakuskom :p

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749170 przez karolcia1919
Na Ktg ok...skurczy brak.jutro znow a 23 wizyta.


Wzielam sie za tapetowanie przedpokoju ;D
Moj wroci to sie zdziwi ;p

Okno umylam tez troche ogarnelam....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749187 przez Alivva
Aga uśmiałam się....faktycznie mogłam ciotce dowalić,że jej po każdej ciązy zostało a urodziła piątkę :P
Jak fajnie,że Kacperkowi już kikucik odpadł. Naszej Alusi się jeszcze trzyma choć już podkrwawia więc nadzieja,że to może już niedługo....oby.
Karolcia widzę załączył Ci się syndrom wicia gniazda jak u mnie z tym malowaniem i mega sprzataniem przed pójściem do szpitala ;)

A moje dziecię coś dziś niespokojne... Pręży się a ja się zastanawiam czy może coś zjadłam albo wypiłam. Ale w sumie nie więc nie wiem dlaczego :/
Może w nocy pośpi....albo będziemy mieli nockę z głowy :P
Ech przezyję byle tylko maleńka sie nie męczyła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #749188 przez nike84
Cześć dziewczynki :)
Widzę że krakowianki ruszyły pełną parą ;) Nubi Kalinka trzymam mocno kciuki za was i wasze córeczki!
Kalina musicie sie pospieszyc z małą bo my tu z Kacperkiem jesteśmy tylko do niedzieli i prawdopodobnie do domku.

A jak tam reszta nierozpakowanych mamuś? Karolcia Monia Pyzaura?

Pozdrawiamy forumowe cioteczki :*
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749193 przez karolcia1919
Nike dzieki za pamiec ;) u nas nic...cisza.... No ale zaczekamy na skarba bo warto ;)teraz to kwestia dni ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749206 przez aska06091
Czesc dziewczyny:) dzis o godzinie 13.30 na swiat silami natury przyszla Agatka 3200g 54cm. Wiecej napisze jak bedziemy w domu. Teraz odpoczywamy. Pozdrawiamy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749208 przez agamo
Nike ale slodziaaaaaak! I jaka minka a w tych paseczkach z kolnierzykiem wyglada bosko!

Iva u mnie na szczęście Kacperek w nocy śpi po mniej wiecej 4h ale za to każde karmienie schodzi mi z godzinę czasem w nocny 1.5h raz nawet zdarzyło sie 2h na przemian cycek-pampers-cycek-pampers Mały bardzo dużo je i jeszcze wiecej kupczy Położna jak była dwa dni temu i jej powiedziałam ze mały z 10 pampersow na dzień zużywa to była w szoku ale to było przedwczoraj a teraz chyba nawet wiecej chyba ze ja poprostu za często go przewijam ale przecież nie będę dziecka w kupach trzymać! Oj życzę wam by ten kikut odpadł szybko bo to takie okropne dziadostwo! No to ciotka po piątce to cialka napewno ma :p

Karola no to dobrze ze wszystko wporzadku a czemu ci robia ktg codziennie?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749210 przez kocham_cie
hejka ja na szybciora sprawdzam jak tam nasze karkowianki... ale cisza więc czekamy dalej:)

Antoś dziś był okropnie niespokojny... taka marudka mała tylko by u mamusi na cycku wisiał... no ewentualnie na rączkach... ale tylko mamuni ;)

Zaopatrzyłam się dziś w laktator...i kurcze albo moje cycki produkują hektolitry mleka albo dobre to cacko z Avent bo dwoma ściągnięciami wypłynęło z mojego cycora 40 ml mleka :cheer:

mój księciunio znowu mnie wzywa :blush:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749219 przez akina_zet
Martuś śliczne to Twoje dziecię ;)

Asiu gratuluję Agatki ;)

Iva na Lusię to ja napatrzeć się nie mogę ;)

A ja odliczam dni do wtorkowej wizyty i nie wyjdę z gabinetu,dopóki mnie w szpitalu nie położy na to ciśnienie! Ile się kuźwa można męczyć!

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #749221 przez Villemo
O rany u Kraakowianek nada cisza. Mam nadzieję, że jednak już są po :huh: Kto to widział żeby tyle męczyć :unsure:

Agamo- u nas z pampersami było podobnie jak mały był na samym cycku. Teraz jak go dokarmiam modyfikowanym to liczba kup ograniczyła się do 2 dziennie za to do tego stopnia solidnych, że mały się nadaje od razu cały do przebrania i przy okazji do kąpieli bo kupsko jest wszędzie :lol:

Kocham Cię- ja też mam laktator aventu i jak jest pokarmu pod dostatkiem to trzeba przyznać że jak na ręczny to naprawdę wymiata. Gorzej jak nie ma tyle pokarmu tak jak mam teraz to szału nie zrobię, żeby pobudzić laktację. Właśnie spożywam karmi a maż zaraz jedzie do swojej siostry po laktator elektryczny.

Iva nie przejmuj się brzuchem kompletnie... Mi spadł teraz zdecydowanie szybciej niż przy Klaudiuszu i co z tego jak została obwiśnięta skóra :angry: Przy Klaudiuszu znacznie wolniej leciałam z wagi ale przynajmniej skóra wracała do normalnego wyglądu stopniowo. Nosisz już pas? Ja właśnie kilka dni temu wbiłam się pierwszy raz :-)

Ivka pytałaś lekarza na ile po cc trzeba się wstrzymać z basenem? Bo mnie już nosi :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749229 przez pyzaura
Marta diczna niunia
Iva tuż też boska
Asiu GRATULACJE.

A ja jestem nic się nie dzieje DZIS pojechałam do Gdańska pochodzi po sklepach nogi bOlą alę nie się nie dzieje.
Ja Monia wizyta w Środę mam nadzieje Że Coś zacznie się dzać.
Monia Kinia coś czuje że będziemy miały jeden termin 2 księżniczki i 1 Kawaler :-):-):-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749239 przez karolcia1919

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl