BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #749570 przez agamo
Ewus trzymam kciuki i życzę szczęścia z całego serducha! Dawaj nam znać jak wyszło!

Dziewczyny śmiało możecie sie śmiać z mojej kupkowej rewolucji bo sama sie z tego śmieje Wtedy owszem ciśnienie mi podskoczylo cała zalalam sie potem jakby ktoś na mnie wiadro wody wylal i przyszła złość na położne a pediatra głupia baba rzuciła tekstem ze to jest obrzydliwe I az mi sie wtedy żal samej siebie zrobiło! Teraz wspominam z uśmiechem bo ja w pampersach dość obcykana jestem i brata przewijalam i znajomych córeczkę braliśmy z mężem pod opiekę a tu taka masakra Powiem szczerze ze najgorsze co wspominam z tamtego czasu to wenflon i cewnik bleeee okropienstwo! Przy tym wenflonie kompletnie bezradna byłam bo wylazil odlepial sie i wogole jak anestezjolog to zobaczył to tylko skomentował ze jakiś talent mi go zakładał!

Vilemo Paula u mnie problem z sutkami był na początku spory ale zaciskalam zeby i stwierdziłam ze muszę dać radę! Od wczoraj prawa pierś super wogole nie boli jak małego przykładam ale z lewa jest problem Myśle ze było by ok gdyby nie to ze przedwczoraj mały jak jadł chwycił sutka i odchylil głowę do tylu ze rozciagnal go na chyba z 4 cm i nie wiem czy mi jakiś sciegien czy czegoś nie uszkodził mam dwie malenkie kropki z krwi na nim ale tak to ok Problemu z przykładaniem nie mam bo jak polozna była na pierwszej wizycie to kazaly mi małego karmic i pokazywały jak mam go chwytac i jak przykładać Pokazywały tez pozycje spod pachy ale mnie na dłuższa metę kręgosłup boli od nachylania sie w jedna stronę wiec bole go na brzuchu trzymać No cóż mam nadzieje ze jakoś wszystko sie ulorzy Teraz znów zaczynamy chyba cierpieć na kolki :( a sama juz nie wiem z czego Zrobiłam małemu herbatke z kopru i właśnie cała ja zwymiotowal!

Slonko gratulacje!!! No to faktycznie sie zgadalyscie chyba krakowskie mamuski! Jeszcze raz gratuluje i jak tylko dojdziecie do siebie dawaj znać jak było i wrzuć foteczki!

Ewus właśnie zobaczyłam GRATULACJE!!! trzymaj nas na bierzaco! A mówiłysmy ze my będziemy rodzic a ty sie pochwalisz testem! Ale sie cieszę z waszego szczęścia kochana! Buziole

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749574 przez biedroneczka39
Hi hi dziewczynki wy rodzicie ja zachodzę :D Dziękuję wszystkim za cieplutkie słowa. Sama jeszcze w to nie wierzę...boszeeee ależ jestem szczęśliwa :lol: [file/]


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749575 przez karolcia1919
Slonko tez urodzila ?;).no prosze musiala pojsc na wolne by urodzic.Gratulacje !!!;*


To kto jeszcze zostal do rozpakowania ?;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749577 przez akina_zet
Biedroneczko ja dokładnie zrobiłam tak jak Ty,test 1 dzień przed i wyszedł identycznie :) Także gratuluję ;)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749580 przez akina_zet
karolcia1919 napisał:

Ewcia -biedronko trzymam kciuki !!
Ja najpozniej w piatek na oddzial na wywolanie.na ktg cisza....


Karolcia a kiedy Ty ostatnio byłaś badana? Miałaś jakieś rozwarcie czy coś? Też uparty ten Twój dzidziol ;)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749583 przez karolcia1919
Mialam tylko skrocona szyjke na ostatniej wizycie...ostatnia wizyta byla tydzien temu...a jutro mam kolejna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749585 przez akina_zet
karolcia1919 napisał:

Mialam tylko skrocona szyjke na ostatniej wizycie...ostatnia wizyta byla tydzien temu...a jutro mam kolejna.


Ciekawe co tam Ci powiedzą jutro.

Kurdę z jednej strony zazdroszczę dziewczynom,które miały planowane cesarki, bo to czekanie naprawdę jest dobijające :huh:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749589 przez karolcia1919
Sam jestem ciekawa co mi powie....dobija mnie juz te czekanie...maly ma za dobrze w brzuszku ;) na dworzu zimno i wogole gehe.dostaje smakolyki a tak same mleko to nie chce he.



Z jednej bym chciala cc a z drugiej sn bym chciala urodzic ale sie boje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #749594 przez akina_zet
Karolcia ja mam to samo odnośnie porodu co Ty,zwyczajnie się boję rodzić sn :huh: W ogóle się boję :( Nie wiem jak taka panikara jak ja... da radę :ohmy:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749597 przez pyzaura
Biedroneczko GRATULACJE :-)
Dziewczyny ja też jestem pani karą wszystkiego się boje ale narazie nie Myśle O tym
Mój sięSmieje że wszyscy będą mnie słyszeć. I że powinnam dostać końską dawke.

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749599 przez karolcia1919
Ja nie boje sie bolu...lecz mam jakis dziwny strach ze nie bede wiedziala co robic ...i wg.;/
Ja bede sie darla i to na pewno ;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749606 przez paulinka.k22
Gratuluję wszystkim krakowiankom, spisałyście się dziewczynki na medal :kiss:

Dziewczyny ja też się bałam porodu i też sobie myślałam że może lepiej cesarkę mieć. Ale jak przyszło co do czego, to jestem szczęśliwa, że jednak dałam radę urodzić.I na drugim dzień mogłam już normalnie funkcjonować. Trafiłam na super położną która mi bardzo pomogła i nie kazała krzyczeć i stękać tylko skupić się na oddechu. No i dla mnie ważne było to, że mąż był przy mnie i gdyby nie on, to pewnie rodziłabym o wiele dłużej! Najgorzej się nastawić negatywnie1 Wiem że łatwo mi teraz mówić jak mam wszystko juz za sobą, ale wszystko jest do przeżycia :)

Biedroneczko gratuluję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #749611 przez akina_zet
Paulinko każde słowo otuchy na wagę złota,dzięki Kochana ;)

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl