BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 8 miesiąc temu #748853 przez agamo
Marta jeszcze raz gratulacje! I sie Nie przejmuj u mnie bylo to samo maly jak nakarmiony o 12.30 w nocy to nastepne karmienie mial o 8 rano chyba pytałam w nocy położna czy mam go wybudzac ale powiedziała ze nie a rano przyszła inna położna czarna pipa i mnie opieprza ze dziecko nie nakaramione! Ale pozniej jeszcze inna położna mi powiedziała ze dzieci są tak wymeczone porodem ze całkiem normalne ze wiecej śpią i ze jak są karmione w pierwszej dobie co 6h to wporzadku!

Iva to super ze siostra Barta taka serdeczna i chętnie Lusie odwiedza No i babcia tez napewno sie nie oprze najwyzej sama przyjdzie co Moze nawet i tobie na rękę będzie!

Mery GRATULACJE wkoncu sie doczekalas swojej Julki! Czekamy na fotki!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #748857 przez papi88
Dziewczyny zaczelam krwawic zywa krwia...nie wiem czy to po seksie ze jednak powinnismy sie jeszcze wstrzymac czy to moze okres :unsure: troche sie zdenerwowalam bo to nie jest chyba normalne polozna mi mowila ze zywa krew utrzymuje sie max 3 tyg a po cesarce nawet krocej..

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #748859 przez madziaska
Przepraszam, ze sie wtrace ;)

Moze ktoras z WAS chcialaby kupic spiwor z owczej welny, antyalergiczny, firmy WOMAR, nadaje sie do wozka i sanek. Przedluzany, wiec posluzy kilka lat. Ja uzywalam go tylko po urodzeniu corki. Cena na all 130 zł+ kw, u mnie 70 zł+kw. Stan idealny ;)

Mam rozwniez duzo ubranek, kupionych jako nowe, wiec jak ktoras chetna, to bardzo zapraszam na priv :)
grudniowka 2011 :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #748860 przez agamo
A No i zapomnialam Kalinka nie słuchaj baby ciesz sie skurczami mnie fakt przyszły skurcze po zelu I odeszly ale radosc ze sa pomogla. Pomysl ze kwestia godzin i Natalka bedzie z wami! No I Nie zapomnij o nas bo my tu czekamy!!

Slonko wkoncuuuuu! Nareszcie dalas spokoj pracy! :p a tak powaznie to nalezy ci sie odpoczynek A co do szpitala Ja bym chyba wyszla z siebie jakby mnie tak olewali! Jestem cierpliwa ale Nie jesli chodzi o kolejki I takie czekanie!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #748864 przez kalina
spac nie moge

nike mam nadz ze pojdzie szybko ivjutro tez bede tam gdzie ty:-)

agamo przez chwile si e zwijalam z bolu i wcale sie nie cieszylam. a tera juz przeszlo w lagodny bol wiec dupa na razie. tylko mloda chce wyskoczyc pepkiem bo mnie masakruje od srodka:-)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #748865 przez akina_zet
Podczytuję Was na bieżąco,ale jakoś nie mogę ogarnąć myśli by Wam poodpisywać,chwilowy kryzys, wybaczcie.

Byłam u fryzjera by ogarnąć swe kłaki przed porodem,kupiliśmy kilka ubranek Iguni i zabawkę... połaziłam i myślałam,że mi krocze rozerwie.

Mery gratuluję Juleczki :)

Kalinka trzymam kciuki za Was!

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #748868 przez Monika23083
Kalina, trzymamy kciukasy za Was :)

monia, ja przez to bolace krocze to za bardzo lazic nie moge, nawet spacerki mnie juz mecza...

A teraz zansac nie moge, bo a to uda mnie ciagna, jak sie w koncu dobrze uloze to musze wstac na siusiu i tak w kolko...jakby tego bylo malo musialam wstac, zapalic swiatlo i zabic komara giganta...oj ta nocka bedzie ciezka...

aa napilam sie dziisja herbtaki koperkowej z herbapolu...no i nie doczytalam ze jest wiatropedna...wszystko ok tyle ze tego powstrzymac nie moge, az dziw ze jeszcze nie odlecialam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #748870 przez akina_zet
Monia ja też w nocy pokutuję :huh: Właśnie siedzę w necie i szukam termometru dla małej,bo jeszcze tylko tego mi brakuje,więc mam jakieś zajęcie :huh: Ale coś czuję,że znów długa noc przede mną :dry:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #748874 przez Monika23083
Monia, a ja ogladam przewijaki :) zamiast spac w nocy i korzystac...moze sie nasze dzieciaszki zlituja i beda grzeczne nocami..

i tak sobie mysle, ale bym zjadla MONTE :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #748875 przez kalina
monika zabije za to monte.. a taka jjuz glodna jestem a mi jesc nie kazali juz:-(
ale jeszcze batonika szamlam kolo dziesiatej ale tera juz wole nie ryzykowac:-) kurde a jak sie w domu akcja zacznie to czlowiek przynajmniej pojesc se zdarzy. a tu beda trzymac o glodzie nie wiadomo ile

poszlam do kibla zbryzgalam sie krwia z balonika i mi sie spac odechcialo bo mam w glowie brudna pizamke:-\ a nie zmienie na razie bo nie wiadomo ile raxy jeszcze sie zbryzgam i mi braknie na przebranie:-P. byle udalo sie rano wstac i umyc zanim mnie wezma na kroplowe.. choc jak tera nie spie to pewnie rano z lozkiem by mnie wyniesli i sie nie obudze:-P

monia nie zagazuj siebie i dziecka:-D

to niesprawiedliwe ze mezus w domu spi a ja tu czuwam:-( oj zachce mu sie drugiego dziecka.. to sie naslucha :-X



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #748876 przez agamo
Kalinka biedactwo sproboj jednak zasnac bo jutro tzn dzisiaj wielki dzien Jak dadza ci kroplowe to na bank cie ruszy! A mezowi daj oberwac a co niech ten okres będzie pietny dla was razem!

Monia z tymi gazami śmieszna sprawa bo ja podczas porodu miałam takie baki ze szok :p nawet na stole operacyjnym przy cc nadal wzdecia miałam!ale przy epiduralu nie mogłam nad tym panować wiec jak szło to i wyszło :p wstyd mi było ale jak nie możesz kontrolować to nic nie poradzisz Czego sie panicznie bałam to zebym sie nie posrala ale na szczęście nie. U mnie nie dają czopkow ani lewatyw wręcz przeciwnie latają z jedzonkiem jak w każdym dniu!

A gdzie Kinga chyba dziś nie pisała. Czyżby to juz?

Iva No Lusia i Kacperek forumowe blizniaki Swoją droga miałam nosa jak mówiłam ze razem będziemy rodzic!chyba jeszcze dwie Kasie rodziły razem! I Jeszcze ktoś był ale nie pamietam!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #748877 przez niagara
Dzien dobry :)
Merry gratuluje i zycze Ci duzo cierpliwosci :)
Marta Ty sie nie przejmuj brakiem apetytu Malenstwa, moja Julka tak naprawde to zaczela jesc dopiero w domu. Wczesniej caly czas spala zmeczona po porodzie. Zoltaczka, ktora dostala tez przyczynila sie do tego, ze ciagle byla senna.
Twoje Malenstwo tez nadrobi i jeszcze bedziesz marzyla o chwili spokoju ;)
Kalina zycze Ci szybkiego i lekkiego porodu :)

A my najedzone i przewiniete wracamy do lozka dokonczyc spanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #748882 przez Monika23083
Paulina i Asia rodzily jeszcze w ten sam dzien, z tabeli wynika

dzien dobry tak w ogole, choc dla mnie topowinno byc dobranoc. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #748883 przez kalina
sciagneli mi balonik. rozwarcie ladnie ruszylo. za to skurcze sa jakies ale to nie to bo nieregularne. podpieli mnie pod ktg i zobaczymy. ja juz po lewatywie. kurde to juz dzis pewnie.. nie moge uwierzyc :-D
jestem niewyspana i glodna..eh szkoda ze jakich frytek czy chociaz czekolady nie moge :-P



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #748885 przez Monika23083
Aga, w Holandii tez lewej nie robia i kolezanka jechala z kupa i bakami rowno. Jedna polozna to byla chyba od odbierania..tak sie smiejemy. A i jesc mogla w trakcie porodu...impreza na calego :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl