BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #754213 przez MyMelange
Iva, ja mam Brauna i testuje go na sobie. Bardzo fajny, pokazuje temp w jakies 3 sekundy :)

Nie poddalam sie i bylam:





Wy tu o dzidziusiach, a ja przynudzam o grzybach :(

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754218 przez kocham_cie
MyMelange napisał:

Iva, ja mam Brauna i testuje go na sobie. Bardzo fajny, pokazuje temp w jakies 3 sekundy :)

Nie poddalam sie i bylam:





Wy tu o dzidziusiach, a ja przynudzam o grzybach :(


kinia jak ty zes sie schylała po te grzyby z brzuchem :cheer: :cheer: :cheer:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #754222 przez MyMelange
Madzik, jakos dalam rade - twardym trza byc a nie mietkim ;P Nogi szeroko i po klopocie :) (jak widac po brzuchu w tym mam wprawe hihihiii).

Wieksze grzyby juz sie susza, a maluchy wyladowaly w sosie :)

Sluchajcie, ja mam jedna duza pak pampersow sensitive - podobna sa gorsze? Mam sie zaopatrzec w te zielone?

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754224 przez Villemo
MyMelange napisał:

Madzik, jakos dalam rade - twardym trza byc a nie mietkim ;P Nogi szeroko i po klopocie :)


A dziecko nie wypadło jak się schylałaś :lol: ?

Piękne zbiory! Ja też wczoraj byłam, ale daleko nie muszę chodzić bo mam lasek na naszej prywatnej działce :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754225 przez MyMelange
Villemo napisał:

MyMelange napisał:

Madzik, jakos dalam rade - twardym trza byc a nie mietkim ;P Nogi szeroko i po klopocie :)


A dziecko nie wypadło jak się schylałaś :lol: ?

Piękne zbiory! Ja też wczoraj byłam, ale daleko nie muszę chodzić bo mam lasek na naszej prywatnej działce :)



Wlasnie nie wypadlo! A mial byc porod na mchu, na lonie natury.... Chce juz cierpiec! ;P

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754227 przez iwonta_kg
papi88 napisał:

iwonka pampersow tych zielonych firmy pampers

nie chce się chwalić ale moje dziecko jakos szybko się rozwija nie dość ze glowke potrafi już z niecale pol minuty utrzymać często jak jest w złości akurat :) to wzrokiem już podaza za przedmiotami a nie jak do tej pory tylko za glosem to się zaczol usmiechac i co najlepsze mam wrazenie ze chce już pogadać ze mna prubuje nasladowac mnie rusza ustami wypycha jezyk jak ja i cos tam wzdycha po swojemu jak mowie do niego jakby mi przytakiwal :)


Moj Kacperek robi tez wszystko to samo :) zdolne te nasze dzieciaki :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754232 przez zuzuzanta
MyMelange napisał:

Madzik, jakos dalam rade - twardym trza byc a nie mietkim ;P Nogi szeroko i po klopocie :) (jak widac po brzuchu w tym mam wprawe hihihiii).

Wieksze grzyby juz sie susza, a maluchy wyladowaly w sosie :)

Sluchajcie, ja mam jedna duza pak pampersow sensitive - podobna sa gorsze? Mam sie zaopatrzec w te zielone?


Właśnie te pampersy zakładam Wojtkowi i jestem zadowolona. Kupiłam też zwykłe zielone, ale są odrobinę większe od sensitive i czekają na swoją kolej.


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754255 przez Alivva
MyMelange napisał:

Iva, ja mam Brauna i testuje go na sobie. Bardzo fajny, pokazuje temp w jakies 3 sekundy :)

Nie poddalam sie i bylam:
Wy tu o dzidziusiach, a ja przynudzam o grzybach :(


Dzięki Kiniu....też go biorę pod uwagę aczkolwiek nie wiem czy nie skłaniam się bardziej ku takiemu bezdotykowemu....tylko nie wiem który :P

Nie przynudzasz Kochana....zawsze to miła odmiana od kupek,kolek itd... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754265 przez agamo
Kinga rany ale smaki robisz i na grzybobranie i na sosik Buuuu W uk grzybów nie zbierają ale nawet jakbym znalazła jakaś miejscowke to i tak z małym nie pójdę Moze w przyszłym roku albo za dwa lata dopiero :( o ile miejscowke znajdę!

Madzik Iva podziwiam was i chyba przykład z was wezmę Ja od kiedy siedzę w domu zero makijażu idę spać z mokra glowa bo nie chce suszarka małego obudzić i włosy mam w nieladzie artstycznym rano hihi także ja wyglądam jak zmieta stowka przez cały dzien! Trza sie chyba wziąć za siebie!

Iva no taka prawda ze szwagrem a wiadomo jak człowiek wyposzczony to jedno w głowie :p A co do termometru to ja rownież polecam Brauna testowalam na sobie i Kacperku zwłaszcza ze po porodzie goraczkowalam Natomiast o bezdotykowych nie mam rozeznania wiec niestety nie poradzę U nas w przychodniach używają właśnie tego Brauna a w szpitalu używali taki pod język a małemu pod pache.

Ja dzisiaj miałam chwilowe załamanie bo mały nie odpuszczal I od 7 rano do 12 nie spal Poplakalam sobie maz go wkoncu uspil no i wszystko wrocilo do normy!a no I musze sie pochwalic ze wczoraj wsunelam na siebie pas poporodowy i bylo calkiem niezle! I mam pytanko jak dlugo mozna go nosic? Calymi dniami codziennie czy po pare godzin? No I wyglada na to ze okres pologu mi sie konczy przez prawie caly dzien ani kropli :D boshe czyzyby to bylo juz Ale by super bylo! Aaa i jeszcze mialam pytac mam po cc czy to prawda co mi mowila polozna ze blizne po cc sie skróci i nie będzie taka długa jak teraz?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754319 przez asiek89
Hej kochane,
Ja dziś wymiękam, Patryk mnie "wyciumkał" z energii, nie tylko z pokarmu :P
Jutro coś więcej napiszę, a dzisiaj tylko widziałam, że chyba Magda pisała, że chciała kupić inhalator, który był w lidlu, a nie zdążyła. Gdyby któraś z Was jeszcze byla zainteresowana to inhalator za 89zł będzie w biedronce od 10.10. Ja też się na niego czaję ;)

Buziaki mamusie, spokojnej nocy i do jutra :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754322 przez MyMelange
Tez patrzyłam na ten inhalator, ale uznałam, ze nie będzie potrzebny. Glupia Kingusia!

Kolejna noc przed nami...

Pyzik, Monia rodzicie?

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754326 przez Alivva
Aguś nie ma co podziwiać....są kobietki i wariatki do których ja sie jak najbardziej zaliczam :D W piątek po cesarce jak tylko wstałam w wyrka w szpitalu to do łazienki się obmyć no i na pyszczek krem BB i maskara na rzęsy hahaha
Co do blizny to nie wiem czy może się jakoś "zmniejszyć" ale z doświadczenia wiem,że wyblaknie i pozostanie tylko delikatną jasną "kreseczką" Moja wyglądała jakbyś machnęła na skórze cienkopisem. Dotychczas była "uśmiechem Filipa" teraz będzie "uśmiechem dzieci"
Aaaa i jeszcze odnośnie suszarki do włosów....moją Niunię szum usypia :) więc używam bez obaw :) Tak w ogóle to wczoraj wypróbowałam pierwszy raz na bolący brzuszek Alicji. Ciepłe powietrze skierowane na niego i ten własnie szum dośc szybko i skutecznie mi ją uśpił więc sprzedają patent dalej ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754329 przez agamo
No cos Nasze ciezaroweczki cicho siedzą Ania? Jak tam? Monia juz chyba nawet wczoraj sie nie odzywala! Co tam? Jedynie Kinga dzisiaj aktywna.

Iva w ciagu dnia moje dziecie będzie spać przy wszystkich odglosach i tv i odkurzacz i nawet mikser nic mu nie przeszkadza Ale na noc jest bardziej wrażliwy aczkolwiek nie próbowałam suszary ale to chyba ze względu ze sama juz chce iść spać i obawiam sie ze jam sie obudzi to będzie dluuuuga droga przede mną. No właśnie zdziwiło mnie jak ta polozna na domowej wizycie patrząc na moje szycie mi powiedziała ze sie skróci i nie będzie takie długie Normalnie bym w to nie uwierzyła ale babeczka była taka koło 60 i dosyć fajna w miarę ogarnieta sie wydawała i jeszcze mówiła ze ona tez po cc wiec zaczęłam sie zastanawiać U mnie póki co to tez cienka kreseczka a nad nią jeszcze brzusio trochę sterczacy wiec wyglada to jakbym swaldek brzucha miała Nietragicznie a wyobrazalam sobie to o wiele gorzej! A co do makijażu no to faktycznie wariat z ciebie :p ja po cc jak wstalam to od razu pod prysznic ale ostatnia rzeczą o jakiej myslalam to była mascara :p dajesz czadu mamusia A "uśmiechem dzieci" mnie rozczulilas Słodkie!!! A i jak ten infacol? U mnie chyba pomogl albo samo przeszło tak czy owak mały ma w ciagu dnia problemy z gazikami ale to juz lekki płacz a nie to co przedtem Na ulotce wyczytałam ze efekty widać dopiero przy regularnym użyciu wiec daj znać czy Lusi przeszło Ja sama juz teraz nie wiem kiedy odstawić.

Maz miał dzisiaj ostatni dzien tacierzynskiego I od niedzieli do pracy Jak ja bez niego dam radę! Rany chyba padne z wyczerpania i psycha jak mi nie siadzie to będzie dobrze! :) dobra idę odciagnac mego syna od cyca bo sciemnia a nie je!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754334 przez Monika23083
Dzien dobry,

jestem jestem jeszcze z Jasiem,

czytam Was dziewczyny, ale jakos nie mam glowy do pisania...

jutro szpital..a jak pozostala 2? Kinga, Ania?

milego dnia mamusie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754335 przez niagara
Dzien dobry :laugh:
Konczyny dzis pierwszy miesiac :laugh: i nareszcie odpadl ten wstretny kikut :laugh:
A propo co z nim robicie? Wyrzucacie do kosza tak po prostu czy zostawilyscie na pamiatke :unsure:
W koncu to ostatni element, ktory dowodzi ze ta pannica byla w moim brzuchu, bo patrzac na nia jakos uwierzyc w to nie moge ;)
Alivva napisał:

Aguś nie ma co podziwiać....są kobietki i wariatki do których ja sie jak najbardziej zaliczam :D W piątek po cesarce jak tylko wstałam w wyrka w szpitalu to do łazienki się obmyć no i na pyszczek krem BB i maskara na rzęsy hahaha


Iva to zupelnie jakbym siebie widziala :blink: po porodzie zrobilam dokladnie to samo :laugh:
Do chrztu zaloze Julce biala sukieneczke i rajstopki grube. Pod spod jakies body, zeby nie zmarzla i najwyzej na wierzch jakis zakiecik ;) w ogole sliczna sukieneczke wypatrzylam jak jeszcze chodzilam z brzucholem, teraz wystarczy pojechac i kupic ;)
A wlasnie czy teraz sa potrzebne takie poduszki w ktorych trzyma sie dziecko przed oltarzem? Wiem ze kiedys to byl standard. Teraz nie za bardzo sie orientuje, bo w moim otoczeniu wystepuje deficyt malych dzieci. A moze teraz wystarczy jak malenstwo jest w wozku, nosidelku?

Ciekawe co tam u naszych ciezarowek? Cos mi sie wydaje, ze wlasnie sie rozpakowywuja :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl