BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 7 miesiąc temu #754336 przez agamo
Natka do chrztu nie potrzebujesz poduszki w czym bedziesz chciała w tym możesz mieć Julcie U nas na wsi w pl większość dzieci trzyma poprostu na rękach w samych ciuszkach Ale widziałam ze byli i tacy co mieli nosidelko i w trakcie mszy w nosidelku trzymali malenstwo Myśle ze tO kwestia twojego wyboru jak ci wygodniej i gdzie Julce najwygodniej zeby nie płakała!

Jejku ja mojego dopiero w przyszłym roku w czerwcu bede chrzcic on juz będzie taki duży az wam troszkę zazdroszczę!

Monia to szpital masz w poniedziałek i jakbeda wywoływać? Kroplowka od razu? TylkO sie nie denerwuj bo wszystko będzie dobrze i jutro Jasio juz będzie z nami! Tzn z wami ale i my oko nacieszymy! :)

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754342 przez kocham_cie
asiek89 napisał:

Hej kochane,
Ja dziś wymiękam, Patryk mnie "wyciumkał" z energii, nie tylko z pokarmu :P
Jutro coś więcej napiszę, a dzisiaj tylko widziałam, że chyba Magda pisała, że chciała kupić inhalator, który był w lidlu, a nie zdążyła. Gdyby któraś z Was jeszcze byla zainteresowana to inhalator za 89zł będzie w biedronce od 10.10. Ja też się na niego czaję ;)

Buziaki mamusie, spokojnej nocy i do jutra :)


OOOOO asik wielke dzięki za info... a ja już chciałam na allegro za 200 zł kupować :lol:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754352 przez Monika23083
Aga, dokladniie nie wiem jak to bedzie. Kolezanka w lipcu byla na wywolaniu i najpierw dali jej czopki, potem podwoili te czopki i urodzila. Z tym ze ona miala twarda szyjke i zero rozwarcia. A ja juz mam skrocona i rozwarcie bylo na 1cm dwa tyg temu. Wiec moze u mnie szybciej to zadziala.

w ogole nie wiem czy nie za wczesnie jade bo na 7.30, bo Piotr na 8 do pracy. Kolezanka pojechala na 9 i mi teraz pisze ze to za wczesnie bo przed obchodem. Juz sama nie wiem...

tesciowa wyjechala, wiec Jas moze swiat witac :laugh: uparte, ale usluchane to moje dziecko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754356 przez MyMelange
Monia, mi lekarz tez kazal sie stawic na ok 7, wiec moze jedz tak jak zaplanowalas.

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754359 przez kocham_cie
Alivva napisał:

Aguś nie ma co podziwiać....są kobietki i wariatki do których ja sie jak najbardziej zaliczam :D W piątek po cesarce jak tylko wstałam w wyrka w szpitalu to do łazienki się obmyć no i na pyszczek krem BB i maskara na rzęsy hahaha
Co do blizny to nie wiem czy może się jakoś "zmniejszyć" ale z doświadczenia wiem,że wyblaknie i pozostanie tylko delikatną jasną "kreseczką" Moja wyglądała jakbyś machnęła na skórze cienkopisem. Dotychczas była "uśmiechem Filipa" teraz będzie "uśmiechem dzieci"
Aaaa i jeszcze odnośnie suszarki do włosów....moją Niunię szum usypia :) więc używam bez obaw :) Tak w ogóle to wczoraj wypróbowałam pierwszy raz na bolący brzuszek Alicji. Ciepłe powietrze skierowane na niego i ten własnie szum dośc szybko i skutecznie mi ją uśpił więc sprzedają patent dalej ;)


no iva to my chyba we dwie takie szurniete jesteśmy... ja 3h po porodzie siedziałam pod prysznicem i myłam wlosy :lol: a na nastepny dzien zawiozłam Antosia do położnych i sru pod prysznic, umyłam włosy lekki ma make up i od razu czułam się jak człowiek a nie jak kupa ;)

A suszarkę i odkurzacz Antoś też uwielbia :blush:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754361 przez Monika23083
MyMelange napisał:

Monia, mi lekarz tez kazal sie stawic n
a ok 7, wiec moze jedz tak jak zaplanowalas.


Kinga, masz racje. Co ja sie bede obchodami przejmowac, a moze to i lepiej ze sie zalapie to jakas decyzje juz podejma. Zreszta musialabym jechac wtedy taksowka na ta 9.

a jak Ty sie czujesz? Z tego co pamietam idziesz chyba 2 do szpitala?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754364 przez MyMelange
Monika23083 napisał:

MyMelange napisał:

Monia, mi lekarz tez kazal sie stawic n
a ok 7, wiec moze jedz tak jak zaplanowalas.


Kinga, masz racje. Co ja sie bede obchodami przejmowac, a moze to i lepiej ze sie zalapie to jakas decyzje juz podejma. Zreszta musialabym jechac wtedy taksowka na ta 9.

a jak Ty sie czujesz? Z tego co pamietam idziesz chyba 2 do szpitala?


Czuje sie dobrze :) No jesli nie urodze na dniach, to w srode do szpitala, czego sie obawiam, bo wolalabym, zeby ten moj syn sam podjal decyzje o wyjsciu...

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754369 przez Monika23083
ja tez bym tak wolała, ale niesttey mamy tylko 24 h na to by Jaś wyszedł sam :)

a jak u Ciebie Aniu?

u Was też taka gęsta mgła i zimno..brrr?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754385 przez pyzaura
Witam

U mnie nic sie nie dzieje ale mialam ciezka noc cala prawa półkula glowy bolala zeby ucho czolo oko wszystko i znowy zaczyna normalnie nje idzie wyrobić :-(:-( poleze dzis moze przejdzie. Mala sie rusza ma dzis imieninki ale chyba nie chce nam zrobic niespodzianki.

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754401 przez karolcia1919
hej hej.


pyzik nie dobrze z tym bolem glowy.odpoczywaj ;* i najlepszego dla malej by szybko wyszla z brzuszka;)

a jak dwie pozostale mamuski ?Trzymam za was kciuki !!!

sledze was na bierzaco jak mi sie to udaje ...ale nie jestem w stanie odp ;) zrozumcie.


u nas tak...w dzien maly spi w wozku..
w nocy ?ani momentu nie pospi w wozku ..tylko ze mna..;)
spal od 22do 1 potem amu i od 1.30 do 4.10 spal i od 5 do 7 ...ogolnie jest grzeczny;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754413 przez pyzaura
Karolcia czekamy na zdjęcie :-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754436 przez MyMelange
Biedna Anulka :( kuruj sie tam kochana, co bys sily na porod miala :)

Mnie oczywiscie scielo po wczesnej pobudce i polulalam sobie z M.

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #754443 przez kocham_cie
Dzień dobry mamusie:)

Dziś zaczynam od samych dobrych wieści po pierwsze to mój mały- duży mężczyzna ma już 4 tygodnie, a po drugie to ten mój mężczyzna wczoraj zdecydował że koniec spania z mamusią i po raz pierwszy spał w łożeczku- całą noc... wyobraźcie sobie jakie było moje zdziwienie kiedy po godzinie bezowocnego usypiania położyłam Tośka na chwilę do łóżeczka żeby wyjąć przewijak a ten zamknął oczka i zasnął :cheer:

no i tu mój duży tygrysek :lol:

Magda M


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu - 10 lata 7 miesiąc temu #754445 przez MyMelange
Brawa dla Antosia! Zachowal sie jak prawdziwy facet :) Pieeeeknie wyglada w tym tygryskowym stroju :)

Madre, ale ten czas zasuwa! Dopiero czytalam, ze Ci wody odeszly, a to juz miesiac minal!

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 7 miesiąc temu #754472 przez aska06091
Dzien dobry. U nas ładna pogoda, więc może uda się wyjść na krótki chociaż spacerek, ale zobaczymy jak to wyjdzie.

Nike dzięki za radę. Piję więcej wody, temperaturę pokoju też pilnuję, wypiłam rumianek i kupki wracają do normy.

Agatka też nie miała butelki w ustach, smoczek też jej nie pasuje, ale jak dorwie się do mojego palca to jak by mogła to by go zjadła :blush: i momentalnie się uspokaja.

Jeśli chodzi o karmienie przy kimś oprócz męża to już się przyzwyczaiłam, ale ostatnio moja babcia mnie lekko wnerwila :dry: mała jak zwykle trochę kręciła się przy cycu, a babcia walnęła tekst: jak pusty to co ma ciągnąć :angry: albo stwierdzenie, że mała ma czkawkę, bo otwierają się drzwi i wiatr łyka :unsure:
Jednak w miejscu publicznym nie próbowałam i chyba też bym miała problem.

Papi my zdjęcia nie dawaliśmy, ale jak Mirek był w urzędzie to wyraził zgodę na podanie danych do gazety.

MyMelange właśnie używamy pampers sensitive i jak narazie nie narzekam. Nie przesiąkają i dobrze się trzymają.

A i pępek zaczyna odpadać :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl