BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 6 miesiąc temu #762251 przez pyzaura
To ja o 13 włączyli ktg i kroplowke i do 16 mam czekać na badania i o 16.30 kolejna kroplowka wody poszły ale nic poza tym mam nadzieje ze szybko podejmą decyzję co i jak bo psychicznie nie wyrabiam...

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762252 przez iwonta_kg
Papi rumianek jest chyba od czwartego miesiaca



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762253 przez iwonta_kg
Pyzia trzymaj sie! Trzymamy kciuki za was ;*



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762259 przez nefeli
Pyzia trzymam kciuki,bedzie dobrze jestesmy z Toba!!!
Monia moja tez smoka nie chcial i nauczylam na sile,teraz stoje jak glupia i bawie sie w wypluj,krzycz i mama daj smoka :(
Natalka piekna ta Wasza sesja :)
Ja dzis do dentysty pierwszy raz zostawie mala z tata,oj nie wiem jak dadza rade???
tym bardziej ze caly dzien ulewa,mimo wielokrotnego bekania...
nie znosze dentystow,nie wiem jak to przexyje..bleeeeee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762279 przez papi88
Iwonka u nas po koperku idą tylko gazy ale nic dalej nie chce się ruszyć dobrze ze chociaż są te gazy bo wogole by się zameczyl

Pyzia takie czekanie to musi być stres dlatego ja się cieszyłam ze u mnie tak niespodziewanie i szybko ale czekamy już chyba tylko na ciebie kochana,ja rozpoczęłam fale porodów ty ja teraz musisz zamknac :)

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #762292 przez asiek89
Papi, a może spróbujcie się z pediatrą skonsultować? U nas po tym jak zaczęłam dokarmiać Patrysia też pojawiają się czasem problemy z kupą, dzisiaj na przykład. No ale u nas pomaga Bobotic. No i ja kładę sobie małego na ręku odwróconego brzuszkiem do podłogi i masuję mu drugą ręką brzuszek. Czasem płacze, ale po chwili się uspokaja jak brzuszek zaczyna mu mięknąć.
Aaa i teraz mi się przypomniało - niezawodny jest też "rowerek" - naprzemienne uginanie nóżek do brzuszka.

Pyzik, czekamy z niecierpliwością, trzymaj się dzielnie! :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #762308 przez iwonta_kg
Papi Asia ma racje, rowerek te sie sprawdza.

A my czekamy na gosci :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762327 przez nike84
papi u nas na problemy z kupką pomogła herbatka rumiankowa z Hippa i ona jest od pierwszego tygodnia życia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762359 przez Alivva
Pozalatwialam reszte papierow do becikowego,jeszcze tylko musze skserowac wyrok sadowy odnosnie alimentow. Swoja droga co im do alimentow na Fila??
Ogarnelam mieszkanie i czekamy na tatusia i babcie Rome :-) za godzine maja byc,a mala dzis wyjatkowo marudna... jakby ja cos meczylo,tylko co? W sumie po jedzeniu jak wzielam ja do odbicia to sobie ulala w mamy dekolt i teraz przysypia ale jest mega niespokojna :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762360 przez Nubi
Papi u mnie dzialaja cieple oklady na brzuszek Zo, poza tym podczas kapieli tetra na brzunio i oblewanie ciepla woda. Kompot jablkowy tez swoje 3 grosze ma... Tyle ze to chyba na lagodniejsze zaparcia.

Ja dzis zaliczylam kolejna wizyte u lekarza... Dostalam antybiotyk i jak nie przejdzie 2 dni to szpital, w co raczej watpie bo temp mam juz 38 :).

Ania czekamy z Zo na wiesci

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762429 przez iwonta_kg
Iva a kim jest babcia Roma?????



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762434 przez iwonta_kg
Klub Kubusia Puchatka :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762455 przez pyzaura
Rano dostałam ocet po czym poszly wody potem druga kroplowke i dalej nic skurcze na ktg jakbym rodziła a ja nie czuje nic tak jak Iva pisala teraz położyli mnie na patologii i muszę czekać do rana....

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762494 przez Kasia :]
pyzaura napisał:

Rano dostałam ocet po czym poszly wody potem druga kroplowke i dalej nic skurcze na ktg jakbym rodziła a ja nie czuje nic tak jak Iva pisala teraz położyli mnie na patologii i muszę czekać do rana....


Aniu, to tak jak u mnie oxy nie zadziałała :dry: Tylko na szczęście skończyło się cc. A bałam się najbardziej właśnie tego, że zostawią mnie przez noc na patologii. Kochana trzymaj się. Wiem, że Ci ciężko, ale to ostatnia noc z brzuszkiem. Dłużej już Cię nie mogą zatrzymywać :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762507 przez agamo
Hej dziewuchy
Ania będzie dobrze trzymamy kciukasy Ile w pl trzymają po odejściu wód? U nas 24h to max a w Szkocji podobno 48h masakra! No o zobaczysz wszystko będzie dobrze a jak skurczy nie czujesz to lepiej dla ciebie! Będzie przynajmniej lżej! A jakie rozwarcie?

Iwonka fotki Kacperka super i klub Kubusia tez fajny!

Przepraszam dziewczyny ze nic dzisiaj wam nie odpisze ale mam dzień z seri myśli samobójcze Nie no żartuje zabijać to sie nie będę ale dziś dzień z piekła rodem Wszyscy goście już pojechali szwagier wyjechał na urlop mąż poszedł do pracy a mały mi dał tak popalic jak jeszcze nigdy! Od ósmej rano nie spał wogole ewentualne drzemki na max 10 minut i to tez zaledwie tylko pare razy Zaczynam sie martwić bo kupy zielone ale najadlam sie wczoraj zupy z duża ilością kolendry i zastanawiam sie czy to nie przez to!no i nasz dzień wyglądał tak ze karminie lezenie około pól godziny pózniej kupka pózniej godzinny płacz i znów jedzenie ewenualnie drzemka 10 minut i lezenie itp Już stwierdziłam ze chyba pokarmu nie mam czy co bo wogole uczucia pełnych piersi nie mam a mały co godzinę głodny wiec wzięłam butle i dałam mu sztuczne ale zjadł tez zaledwie 40ml i po nim odrazu ręce do buzi a smoczka nie chce! I juz glupieje bo sama nie wiem co jest grane! Padam i modlę sie w duchu by noc jednak przespal Na szczęście wysypka chyba przechodzi kompletnie odstawilam nabial Boshe co ja teraz będę jeść jeśli to faktycznie skaza. Masakra :(

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl