BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 6 miesiąc temu #762080 przez karolcia1919
no moj maly dal rade i wytrzymal z babcia...
a jak wrocilam zmywiotowal ...lalo sie z niego ze az sie przestraszylam...

zalatwilam jedno becikowe ...czy zalapie sie na drugie nie wiem bo musze doniesc pit 11 za 2012 rok.


pyzia trzymam kciuki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #762082 przez iwonta_kg
MyMelange napisał:

Iwonka a czyTy sztucznym karmisz dokladnie co 3 godziny czy kiedy chce maly? Bo mi zasnal wkoncu, a pora jedzenia jest i nie wiem co robic.


Kinia daje wtedy widzę że jest głodny. jak bierze raczki do buzi to znaczy ze chce jesc. robie mu wtedy 30ml i jest spokojny. Nie budź go jeśli śpi. Jak bedzie glodny to sie obudzi :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762084 przez iwonta_kg
akina_zet napisał:

Iwonka Iga tak wyła,że sama sięgnęłam po suszarkę jak Ty!


Zadzialalo? A taką prawdziwą czy z youtuba?? bo z telefonu malemu puszczalam :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #762090 przez iwonta_kg
NIKE ja KAcperka ubieram na spacer w body, pajacyka i na to spodnie i bluza. a normalnie po domu chodzi sobie w bodziaku, dresikach i bluzeczce na dlugi rekaw. na noc tylko zakladam body i spiocha zeby wiedzial ze w nocy chodzi sie w pizamce. Mina twojego Kacperka rewelacja!!! :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762102 przez MyMelange
Alivva napisał:

Pyzia napisała,że leży pod kroplówką,wody odeszły o 11 ale na razie rozwarcia brak....


O w morde! az mi ciary przeszly - ja jeszcze swiezynka, wiec wiem co bedzoe dalej :) U mnie wody strzily przy tak mga wielkim skurczu, ze nie wiedzialam co sie dzieje, a tu nagle czuje trzask! i leeeci :) odrazu poczulam ulge :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762111 przez Kasia :]
Izula, powiedz mi gdzie kupiłaś ten strój chrzcinowy dla Piotrusia? U nas to już za tydzień, a ja nadal nie mogę nic znaleźć dla Zosi :dry:

Natalka, świetne te zdjęcia Juleczki :side: Na prawdę udana sesja i mega pamiątka :blink: Moje ulubione - to na ręce :blush:

Aniu
, kciukasy zaciśnięte! :kiss:

Moja Maruda dziś łaskawa dla styranej matki :silly: Co prawda nie śpi, ale przynajmniej leży w łożeczku i ogląda :) Po wczorajszym dniu wszystko lepsze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762112 przez asiek89
Kasiu, a szukałaś może na allegro? Tam jest spory wybór i ceny naprawdę korzystne :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #762120 przez zuzuzanta
Ja ubranko do chrztu dla Wojtka kupiłam na stronie primka.pl A to komplet, który wybrałam: www.primka.pl/14-cieply-komplet-chlopiecy-mis.html . Zamawiałam w niedzielę, a przyszedł dzisiaj. "Na żywo" wygląda lepiej niż na ich stronie i jakość bardzo dobra.


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762128 przez Kasia :]
asiek89 napisał:

Kasiu, a szukałaś może na allegro? Tam jest spory wybór i ceny naprawdę korzystne :)


Asiu, patrzyłam właśnie tam, ale znalazłam jeden tylko fajny, ocieplany strój dla dziewczynki. Co prawda używany, ale przecież to tylko na jeden raz.Problem w tym, że to rozmiar 68 :dry: Są inne śliczne, ale na lato, ewentualnie wiosnę :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762129 przez Kasia :]
zuzuzanta napisał:

Ja ubranko do chrztu dla Wojtka kupiłam na stronie primka.pl A to komplet, który wybrałam: www.primka.pl/14-cieply-komplet-chlopiecy-mis.html . Zamawiałam w niedzielę, a przyszedł dzisiaj. "Na żywo" wygląda lepiej niż na ich stronie i jakość bardzo dobra.


Dzięki Kasiu za podpowiedź :blink: Już się biorę za przeglądanie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762158 przez nike84
Dzieki dziewczyny :) chyba jednak kupie te rajtuzy :silly: i zobaczymy co z tego bedzie. Ja Kacperka po domu ubieram w bodziaka i półśpiochy, bo jak zakładam mu spodenki to musze skarpetki mu założyć, a nie wiem jak on to robi ale po 10 sekundach juz ich nie ma na stopach :lol: Czasami (bo mamy w mieszkaniu nad wyraz ciepło) to w samym bodziaku siedzi. Chciałabym go już jak gdzieś idziemy ubierać normalnie (tzn bluza i spodnie) stąd moje pytanie odnośnie rajstop :)

O rany Pyzaura trzymam kciuki :) Już tuz tuz :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762229 przez papi88
Hej dziewczyny pomozcie!
Hubcio ma caly czas problem z kupami dwa dni nie robił wcale kupy to wczoraj zaaplikowalam mu czopek mial podzialac do godziny i czekalam,czekalam az w koncu po 5h zrobil taka kupe ze musiqlam go kapac!doslownie zupa po pepek! No i terqz znow to samo znow nie moze zrobic a wiec po kazdym jedzeniu sie meczy prezy i nic...nie wiem co robic bo przeciez nie moge dawac mu codziennie czopkow
Myslalam aby podac mu rumianek ale czy mozna?i czy cos da bo watpie...macie tez takie problemy z maluszkami?

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762240 przez MyMelange
Papi wlasnie tez nie mamy kupy. Dzwonilam do doktorki i mam masowac brzunio i cieply oklad, nie robic nic innego. Dopajacie maluchy na mm?

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762246 przez papi88
Kinga u nas masaze nic nie daja szkoda ze hubert nie lubi na brsuszku lezec bo tak bym go kladla czesto to moze by cos russylo a tak jak go poloze to po 30 sekundach placz,ja dopajam po kazdym karmieniu mm

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #762248 przez iwonta_kg
Kinia ja dopajam woda malego.

Papi masuj hubciowi brzuszek az zrobi sie miekki albo kup herbatke z kopru wloskiego. To powinno go pogonic. Kacperkowi pomaga.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl