BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 5 miesiąc temu #783882 przez papi88
My dzis przesadzilismy wydalismy przez jeden dzien 1100 zl no byly w tym szczepionki ale w lidlu promocja na pampersy 88 zl 183 szt trojek taka sama cena czworek i piatek tylko co rozmiar wieksze to tym mniej sztuk my kupilismy odrazu tez czworki bo sa od 7 kg wiec to juz nie dlugo kupilam tez dresik i bluzki z tej ostatniej lidlowskiej kolekcji co byla teraz juz byly ubranka przecenione

Tak jak mowil lekarz po wapnie zaczely sie zatwardzenia ale mielismy je brac przez pare dni tylko wiec mam nadzieje ze wroci jutro wszystko do normy jak odstawie.ja znow najadlam sie slodkosci i maly mial wysypke zla ze mnie matka ale myslalam ze po kilku no moze kilkunastu drażach nic ni bedzie

My dzis mamy isc do znajomych co w zeszly tydz sie nie udalo i jakos boje sie tego wyjscia jak maly sie spisze

Piszecie ze dzieci czasem upodobaja sobie jedna strone moj synek dlugo lezec chcial tylko na jednym boku jak go kladlam na sile na drugi to albo plakal albo i tak sama glowe wykrecal teraz mu przeszlo ale i tak idziemy do fizjoterapeutki pokaze nam jak nosic malego jak cwiczyc aby prawidlowo sie rozwijal a przede wszystkim sprawdzi czy wszystko ok

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783907 przez izula
Cześć dziewczynki

Zdjęcia super :))

Nadrobiłam posty i się załamałam jak przeczytałam o wadze 7kg i wzroście 68 cm Karolciowego synka. A mój Piotruś waży 6200 i ma 63 cm jak go ważyłam i mierzyłam w zeszłym tygodniu.

Papi w Tesco też jest promocja na te pampersy. Ale w końcu nie wzięliśmy bo sama nie wiedziałam czy brać 3 czy już 4. Jak zwykle ja i moje nie zdecydowanie.

A propo pampersów. Przy 4 jest już wersja osobno dla chłopaków osobno dla dziewczynek. Czy któraś coś o tym wie? Są lepsze od tych tradycyjnych pampersów.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783931 przez kocham_cie
Kurcze dziewuch to ja mogłam rodzić na haju dzięki temu gazowi, a rzuciłam tym w cholerę... oj głupia ja, głupia :silly:

Daguś boshe co z ta neli że tak się dusi... masakra ja bym chyba zawału dostał, i więcej bym nie zasnęła ze strachu :huh:

Kalinka Damian nie będzie zazdrosny bo sam jest zesrany za Antkiem i jak mu wczoraj powiedziałam że chce go dać na noc do łóżeczka to marudził że Antoś jest jeszcze za malutki żeby miał spać sam :blush: oj takie z nas miękkie dupy :silly:

Agamo gdyby mi ktoś podczas porodu powiedział że mam sobie wziąć prysznic na uśmierzenie bólu to bym mu chyba dupsko skopała :silly:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #783935 przez kalina
izulka my jeszcze przy dwojkach pampersach wiec nie mam pojecia:-)

ja od poczatku nie mam problemu ze spaniem mlodej w lozeczku choc kilka razy jak jej gorzej bylo to spala ze mna. ale to pewnie dlatego ze dostalismy monitor oddechu. i powiem wam ze nie myslalan wczesniej ze ma to sens. ale teraz to na spokojne zostawiam mala z podlaczonym sprzetem:-)

agamo no tez mialam lazienke i nawet telewizor w pokoju. ale tv nawet do glowy mi nie przyszlo wlaczqc bo sie zwijalam na lozku a do kibelka to maz mnie prowadzil i jak na nim siadlam to mialam ochote tam urodzic:-) no ja wylam z bolu chcac wytrzymac bez znieczulenia i wiedzac ze w tym szpitalu niechetnie daja. no i jak juz chcialam to polozna stwierdzila ze za duze rozwarcie i tylko gaz zostaje. wiec bralam co dali:-) i oglupiala bylsm moze z pol godz nie wiecej. ale nastepne pol na fotelu porodowym to byla masakra jakas bo juz to nie dzialalo i ze stanu glupawkowego szybkie otrzezwienie przy bolach i probach parcia. a na twoje kilkanascie godzin to by nawet gazu braklo:-P wiec mialas dobra intuicje..
magda no maz mial pozniej radochy ze tez chcial gazu wdychnac ale pomyslal ze i ja i mloda nacpane to musi byc ktos trzezwy z naszej rodziny:-D



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783939 przez izula
Oj kalinka to ja znowu coś pomieszałam :)

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #783990 przez agamo
Madzik współczuje posiadania miękkiej dupy :p hehe a tak szczerze to kwestia przyzwyczajenia myśle! u nas Kacperka od początku kladlismy w łóżeczku u nas śpi jedynie jak coś mu dolega tak jak ostatnio sie caly zarzygal albo jak nie moze zasnąć i w łóżeczku sie budzi czyli w naszym łóżku spał moze z 6 razy Ale powiem ze wole jak śpi u siebie bo wtedy ja mam lepszy sen a jak śpi z nami to śpię jakaś taka spieta I moze nawet nie o to ze ja go zgniote ale ze Moj mąż go przywali bo on jak śpi to kompletnie nie wie co sie koło niego dzieje!i obraca sie do małego plecami ostatnio po takiej nocy mąż z uśmiechem na ustach mowi ze mały go fajnie po plecach w nocy drapal No burak jeden no! Co do porodu no położna mowi weź sobie prysznic albo kąpiel albo gaz a mąż no weź kąpiel weź A ja ze przecież to mi w bólach nie pomoże A położna to chociarz do następnego badania rozwarcia sproboj a ja ze za ile to bedzie jak usłyszałam ze 4 godziny to powiedziałam ze nie ma mowy chce w kręgosłup! I nie wiem Kalinka czy to coś miało związek z intuicja czy raczej wrodzona upierdliowscia ale choć raz wyszło na dobre! :D ja tez myślałam o porodzie bez znieczulenia albo ze chociarz sprobojemy teraz patrząc na to z biegiem czasu to nie rozumiem jak mozna rodzic w tak okropnych bólach kiedy są dostępne takie znieczulenia przecież to naprawdę było zbawienne i jakbym miała rodzic naturalnie to tylko juz na znieczuleniu! Choć juz teraz przy następnym raczej zdecyduje sie na cc bo jak nie było postępów i niepotrzebnie mnie faszerowali przez 18 godzin tym wszystkim ze pózniej nogi mi spuchly do takich wielkości ze aż sie bałam jakiegoś zatoru to chyba nie ma sensu!
Kalinka i jak znajoma rodziła na tym gazie to właśnie mąż mowi do niej zeby dała mu spróbować i mowi ze pociągnął pare razy ale ze nic mu nie dało Moze to kwestia dłuższego wdychania!

Izula zakrecona hehe to Madzi Antos taki duży! A z promocji moze jeszcze uda sie skorzystać zreszta większy rozmiar zawszemozesz kupić jak sie nie przydadzą teraz to napewno pózniej!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784040 przez izula
Agamo ja zawsze coś muszę pokręcić :)))

Ale dziś Piotruś ładnie zasnął i to podczas czytania mu bajeczki :))) jestem sama z siebie dumna.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #784079 przez kalina
agamo no gaz to po dobrej chwili zaczynal dopiero dzialac i przy kazdym skurczu trza bylo wdychac a juz byly czeste to sie nawdychalam a gardlo to po tym kilka dni mnie jeszcze bolalo. a wystarczylo raz opuscic skurcza z wdychaniem to znow bol. ale nastepnym razen jak trafie na porodowke to od wejscia sie dre o znieczulenie:-D ale i tak juz zaczynam myslec ze kiedys drugie.. a przez dluzszy czas bylo ze moge co najwyzej adoptowac:-P

padlam jak przeczytalam o drapaniu po pleckach:-D az mi sie zamazylo.. bo poki co drapanie jest po cycach.. a jak spie z mezem to mlodej do lozka nie biore bo on sie tak kreci na snie ze strach.. co najwyzej to usnelam z nia na rekach jak karmilam. szczescie ze sie obudzilam i nadal na recach byla. ale ostatnio nie ryzykuje i swiece swiatlo w nocy zebym nie spala

izulka jakos nie czytalamani razu mlodej bo jakos do glowy mi nie przyszlo ale chyba trza to zmienic:-)

a glupie pytanko mam. jaj czyscicie smoczki i jak czesto wyparzacie?



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784090 przez Alivva
Środek nocy,moje robaki padły a ja spać nie mogę :/
Ostatnia noc Barta z nami a ja przy kompie :P

Madzia-przygoda z KUPĄ mnie rozwaliła hahaha ale Lucinda też się dzis obsrała po pachy i jaka z tego faktu zadowolona heh Jaki Ancioch śliczny chłopiec :) no i 7kg :) Pieknie Ci chłopak rośnie :)
Karolcia-mały chyba przwidłowo przybiera ;) Ja dziś patrzyłam jak Filip przybierał. Urodził się cięższy o 200g większy od Alicji i w 3mcu miał 5700 a moja kluska juz teraz ma jakieś 5500 a we wtorek 2 miesiące więc....widać,że reguły nie ma :)
Marta-zapytałabym pewnie o to samo jakby mi ktos powiedział,że dawać dziecku mniej jeść. Paranoja jakaś. I masz rację z tym że wybiega to co zbędne. Musze poszukać fotek Filipa to Wam pokażę jaki był pączek jak miał 9mcy. Miesiąc później zaczął biegać (dosłownie,bo te moje dziecko nie umiało chodzić tylko od razu bieg) więc już kilka mies później cienki jak szczypiorek się zrobił :)
Monia-Luśka tez wypija 60-90ml i żadko kiedy 120... Widocznie tyle im wystarcza i nie ma się co martwić :) Jka byłyby głodne to by się upomniały :) Guśka drobniutka od narodzin ale w niczym jej to przeciez nie przeszkadza :) Lepiej tak niż w drugą stronę ;)
Aguś-na kaszelek to jedyne co moge polecić to inhalacja w formie gorącej wodu z kilkoma kropelkami kropelek Ol bas ;) Takie eukaliptusowe i na katarek i na kaszlek dobre :)

Jejku...pierwsza godzina...ide sie przytulić to może usnę :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #784121 przez aska06091
Witam w piękny jesienny poranek :laugh: jak pogoda się nie zmieni dziś ruszamy na dlugi spacer.

My wczoraj byliśmy w trójkę w Bydgoszczy. Agata prawie ciągle spała, a ja się produkowałam na egzaminie. I w końcu zaliczyłam drugi rok :lol:

My przerzuciliśmy się na biedronkowe Dady i jesteśmy z nich zadowoleni. Mała nie ma odparzeń, nie uczuliły jej i nie przeciekają. A jeśli chodzi o tą promocję na pamprsy to jak wyliczyliśmy cenę za jedną sztukę to wyszło nam dość sporo, chyba 60 gr, a w rossmanie ostatnio były i wychodziło 49gr/szt.

Też dostałam gaz, ale po pierwszym zaciągnięciu oddalam go położonej, bo tak zakrecilo mi się w głowie, że prawie z piłki spadłam :P i urodziłam bez znieczulenia i jestem sama w szoku, że dałam radę :blink: ale za to kąpiel w wannie z hydromasazem wspominam bardzo miło, ciepła woda i bąbelki zmniejszyły znacznie odczuwanie bólu. Pół godzinny relaksu w czasie porodu B)
Agata najczęściej zasypia zaraz po karmieniu i kładziemy ją spać do łóżeczka, a że matka leniwa to nad ranem jak się córka budzi na jedzenie to bierze ją do łóżka i tak śpimy razem, czasami nawet do 10 :blush:

I tekst tygodnia mojej teściowej: "nie przebierajcie jej pampersa od razu jak narobi, bo się do tego przyzwyczai i potem będzie ją szczypać i będzie się wiercić. " a ja jej na to , że jak widzę i czuję, że ma narobione to nie będę jej w tym trzymać i będę przebierać. Ciekawe czy jej by pasowało leżeć z kupą w majtach :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784139 przez karolcia1919
hej;).
u nas noc taka sobie ;/

kurde zauwazylam ze kornel tylko prawa strona...glowka cialo ..nie lubi na lewej.robie juz mu taki waleczek by spal tez na lewej ale odrazu placze;(;/


ja tez mialam gaz...ale nic mi to nie dalo wg ;/
kapiel hmm..to by bylo cos...ale tylko pilke mi dali do skakania...


w srode ide do lekarza...wciaz krwawie...strasznie pobolewa mnie brzuch.


izula to Kocham Cie ma takiegi duzego synusia;)
moj to kruszynka...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784162 przez kocham_cie
no nie to jest niemożliwe znowu Antek mi kolana obsrał :S :side: :blush: czy to stanie się jakąś poranną tradycją???

Zaraz wracam idziemy się umyć....

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784177 przez kocham_cie
ok jesteśmy uż :)

Karolcia a co położna na to że dalej krawisz??? pytała się wogóle ciebie o to na wizycie??? bo mi moja nawet sprawdzała jak się macica obkurcza... no i masz rację idz do tego lekarza upewnić się że wszystko jest ok

Aska gratuluję zaliczenia sesji :)

Agamohahaha nie no poskładałam się jak przeczytałam o tym drapianiu po plecach... faceci są niesamowici... dlatego D. dostał eksmisję do salonu po tym jak zobaczyłam że obraca się do
antka plecami :blush:

Kalinka ja tyż tuż po porodzie mówiłam zero dzieci... never... a teraz już wiem że za dwa lata chce kolejne... ostatnie :silly: i koniecznie dziewczynkę... inaczej złożę reklamacje :lol:

Iva jak tam przytulanko pomogło??? zasnęłaś?

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784211 przez agamo
Kalinka ja tak mowilam przed pierwsza ciaza ze Ja tylko adoptuje bo rodzic w mekach nie będę a potem moj L. sie napatoczyl pózniej małżeństwo i pózniej duża chęć posiadania dziecka ale swojego Szczerze to mówiliśmy o tym ze jeśli by sie nam nie udało to napewno byśmy sie starali adoptowac ale ze sie udało to planujemy teraz drugie Jeszcze nie teraz ale myśle ze za dwa lata Mąż by chciał za rok ale ja bym wolała by Kacperek był juz bardziej samodzielny I tak jak Madzia robię zamówienie na dziewczynkę! Myślicie ze petycją z dwuletnim wyprzedzeniem chyba powinna wystarczyć co? Takie moje zawsze marzenie było mieć parke!

No i wiem mam dwoch wariatów w domu jeden co sie obraca plecami do dziecka a drugi co go w nagrodę po pleckach za to drapie Ja to co najwyżej tak jak Kalina jestem po cyckach drapana i szczypana po szyi!

Iva a jak ta inhalacje robić? Polozyc taka miskę z woda koło lozeczka czy na pieluszce nakapac i koło poduszki polozyc?i jak przytulanie pomogło?

U nas dziś awaria była karmiłam małego o 5 i polozylam go koło siebie w łóżku właśnie bo mąż poszedł do pracy a ja miałam lenia i co? O 6 przez sen mały tak zaczął żygac ze całe łóżko mi zalal pościel i siebie Masakra! Robię pranie ale jak ta pościel wysusze w ta pogodę to nie wiem!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784246 przez agamo
Aaaaa i zapomnialam Asia gratulacje zdania drugiego roku!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl