BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 5 miesiąc temu #784380 przez pyzaura
iwonta_kg napisał:

Pyzunia tu Miśka jest po kąpieli? Czym ją smarujesz?


Iwonka smarowana byla oliwka bambino a cio?
Aga nooo okraglutka moj tesciu jak raz u nich bylam i mala plakala a ja nie mialam chwilowo mleka mowil ze ja glodzimy faktycznie na tak wyglada :-P ahhh szkoda gadac ona chce jesc tylko ja nie zawsze mam tyle mleczka :-(:-(:-(

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784381 przez agamo
Ewus ale sie cieszę! Rany pisz nam tutaj co i jak I mówisz Bartosz to wiecie ze bedzie chłopiec czy taki plan jest? Jak będziesz chciała jakichś info jak to u mnie było z opieka czy coś to pisz. Trzymamy kciukasy! Buziole

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784383 przez Alivva
Miśka cudna :) W końcu nas mama Ania uraczyła foteczkami :)
Buziaki dla Was Kochane :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Aguniu-Brawo Brawo :) Oczywiście,że o sówkę chodziło :) Idealnie się wkomponowała :)
Olbas jest tylko jeden :) I jesli chodzi o inhalację....ja dodaję ze 3-4 kropelki do gorącej wody i stawiam koło łóżeczka ;) Czasem jak nahajcowane w piecu i kaloryfery gorące to 3 kropelki na mokry ręcznik i działanie takie samo ;)

Ewciu...to już wiadomo,że chłopczyk? :) jejjjjjjuuuu :) O imieniu nie napiszę nic poza tym,że ZAJEBISTE hahaha

Dziękujemy za miłe słówka odnośnie sesyjki i samej Aluśki :) Moje serducho ukochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784388 przez izula
Ewcia moje gratulacje :))))

Alivva śliczna córcia a sesja bomba :)))

Pyzaura śliczne zdjęcia :)Buziaki od cioci dla małej księżniczki :)

Dziewczyny mam pytanko o nosek i jego czyszczenie. Czy ktoś używa jakiegoś psikacza do noska bo synuś płacze jak tylko wyciągam tą fridę.

Czy ktoś może mi powiedzieć czy jak dziecko zakaszlnie parę razy tj może 3-4 w ciągu dnia to jest już przeziębienie i co robić? Sama już nie wiem czy jak zakaszlnie to przez suche powietrze, jakiś kłaczek może z kocyka czy łapie jakieś przeziębienie? Moja mama ma grypę i mam schizę chodzę i wypatruję w małym czy niema oznak przeziębienia. W prawdzie nie widzieli się teraz ale byłam u nich jak mamę za dwa dni rozłożyło.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784394 przez biedroneczka39
Dziewczynki nie wiem czy chłopiec :laugh: Po prostu nasza dzidzia to Bartosz I już a jak będzie dziewczynka to też będzie fajnie I imię też czeka :laugh:


<3 Oliwia i Alicja <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784397 przez Alivva
biedroneczka39 napisał:

Dziewczynki nie wiem czy chłopiec :laugh: Po prostu nasza dzidzia to Bartosz I już a jak będzie dziewczynka to też będzie fajnie I imię też czeka :laugh:


Jak dziewczynka to-Bartolinka :D Nasza Luśka bardzo często jest tak nazywana heh Wiadomo dlaczego ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784401 przez pyzaura
Izula moja mala od urodzenia przez pierwsze dwa tygodnie miała katatek i nsm polecili w aptece sol morska o nazwie PHYSIOMER i hestem zadowolona. Mała miła czysty nosek i nie plakala. Jest to też do uszkow czyszczenia takze polecam ;-) co do kaszelku tez moja czasami kaszlnie sobie ale to nie jest chyba przeziębienie a jaka masz wilgotnosc w mieszkaniu ja mialam bardzo sucho i musiałam kupic nawilzacz.

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784403 przez izula
Pyzaura dziękuję za polecenie soli morskiej w psikaczu. CO do wilgotności to wydawało mi się, że jest ok ale ostatnio jest bardzo ciepło i chyba przesadziliśmy z tym grzaniem, a to przeze mnie bo mi ciągle jest zimno. Jestem okropny zmarzluch.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784407 przez kocham_cie
Ja tyż wiedziałam że chodzi o Agamową sówkę :laugh: och iva sesyjka superaśna, a lusia... oj jak kacperek od agi się nie zdecyduje to ja już się postaram o to aby Antoś się zdecydował :silly:
Tak żeś mnie zajarała tą sesją że sama napisałam do mojego fotografa kiedy mogę z Antośkiem przylecieć :silly:


Papi ufff ależ mi przykro nawet nie wyobrażam sobie jak musicie się teraz czuć...sama mam kota i jakbym coś takiego zobaczyła to bym chyba umarła... straszne

Iga bawcie się dobrze, choć ja pewnie bym nie dała rady, ale ja to mam miękką dupę i tyle :blink:

Ewcia wielki buziak dla ciebie i twojego buszka :kiss:

Pyzunia witamy maunie i miśkę:)

a teraz wam pokażę jaki ciężki dzień miał Antoni

Magda M


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784415 przez kocham_cie
Izunia a ja używam wody sterimar baby- kosztuje koło 20 zł... stosujemy tą wodę od urodzenia bo Antoś miał spakę dziecięcą i się sprawdziła, a teraz aplikuję ją żeby nawilżyć małemu nosek codziennie rano i przed spaniem...

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784417 przez Alivva
Izulka my tez mamy sól morską w spray'u ;) Marimer :) Pomaga przy katarku ale też jak Niunia ma sacharę w nosku i psikniemy to od razu słychać,że nic nie świszczy i lepiej się jej oddycha ;)
Madzik Ty świrku :) Będziemy miały Antośka kandydaturę na uwadze heh
Tylko nie wiem co Lusinda na to,żeby miec i ojca i teścia z "dziurą w brodzie" hahaha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #784419 przez akina_zet
Jej jaka Lusia cudowna, modeleczka :) Będzie mieć piękną pamiątkę :) Ciekawe jak moja reszta zdjęć wyjdzie :unsure:

Pyzaurka witaj po przerwie, Michasia taka pocieszna :)

O rety, Antek wymiata hahahaha :lol:

Ja do nocha używam też soli w psikaczu tylko Mariner :)

Iga jest dziś tak paskudna, że ledwo żyję, ciągły ryk :( :( :( :(

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784435 przez donata
papi88 napisał:

iga jakie wlosy ma twój synek tylko pozazdroscic podobają mi się bąble z takimi długimi włosami mój Hubert coraz bardziej łysy wytarły mu się włosy na około głowy smiesznie to wygląda tak tą łepetynką kręci

donata to Szymuś ma przepuklinę dobrze pamiętam?jezeli cos pokrecilam to sorki ale jeżeli nie to co ci lekarz zalecil??bo mi pediatra kazal obserwować na razie no i żeby mało plakal i nie miał zatwardzen ale nie wiem czy nie skonsultować tego z chirurgiem

magda no twój synek to kawał chłopa ale ja ogladalam filmiki o rozwoju na mamazone i dziecko a dokładnie chlopiec bo dziewczynki trochę mniejsze w 3m może wazyc do 7,5kg i miezyc do 68cm bo myslalam ze mój jest duzy wiec twój rzeczywiście mały wielkoludek :silly:


Dobry wieczór mamusie :)

My byliśmy u rodziców i pierwszy raz nocowaliśmy z Szymusiem poza domem. I powiem Wam, że Szymuś był taki grzeczny, że w szoku byłam! Jak nie mój syn. Wczoraj cały dzień przespał i w nocy tylko raz jadł :cheer: Dzisiaj troszeczkę popłakał, ale bardzo mało jak na niego. I teściowa mówi: co Ty na niego narzekasz, jak on taki grzeczny! Możesz spokojnie posprzątać, pogotować! Yhyy... Ehh. Jeszcze jakie one ma pomysły! Powiedziała, że Szymuś ma za dużą głowę i że powinnam główkę mu ściskać po kąpieli :cheer: :cheer: :cheer: I jeszcze jak ściągałam mleko laktatorem, to powiedziała, że to pierwsze mleko się nie nadaje, bo jest przezroczyste i wylała do zlewu! Było to jakieś 20 ml. I powiedziała, że nie ma co się dziwić, że mały płacze, bo go brzuszek boli, jak daję mu takie mleko ,,przepalone"!!! I że to pierwsze mleko, które leci, to najgorsze i ma w sobie najgorsze rzeczy, potem dopiero zaczyna lecieć dobre mleko... Tak mi ciężko ściągnąć 110 ml co 3 godziny, a ta karze mi wylewać... :angry: A męża siostra, która mieszka z jego rodzicami i dzieciakami dała małemu troszkę do buzi torta :ohmy: A wieczorem leciała do niego z bagietką czosnkową, żeby sobie polizał. Ale go zabrałam... No, ludzie... Że jej dziecko jadło zupę od 3 miesiąca i mięso zaraz potem, nie znaczy, że mój będzie jadł takie rzeczy.

Pappi, my z tą przepukliną byliśmy u chirurga właśnie i powiedział, że to się wchłonie samo do 1. roku życia. Są pojedyncze przypadki tylko, że trzeba było operacyjnie chować. Mówił, żeby nic nie naklejać. A co płakania, to nic nie mówił, ale ciężko zrobić, żeby nie płakał i nie miał zatwardzenia... Bardzo mi przykro z powodu kotka... My też mamy już ponad 3 lata kota i też się przyzwyczailiśmy do niego, chociaż czasami się wściekam do niego, bo wariuje i budzi Filusia...

Alivva, piękna sesja!!! :cheer: :cheer: :cheer: Aż sama nabrałam ochoty na taką sesję! I chyba zacznę się rozglądać. Aż czasami żałuję, że nie mam córeczki. Takie piękne te sukieneczki! Ach, och! :lol:

A Antek duży chłopak :) A wcześniej w ciąży jak byłyśmy, to wydawało mi się, że obie będziemy mieć kluski :) Może i by tak było, jakbym donosiła. Bo w brzuszku u mamy szybko rósł :) A teraz nasz synuś ponad 2,5 miesiąca i waży ok. 4200g, ale wygląda na dużo więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784443 przez pyzaura
Madzia co ty Antosiowi zrobilas ze taki padnięty ;-);-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #784444 przez pyzaura
Donata ale super ze Szymus byl grzeczny a teściową się nie martw głupoty gada z tym mleczkiem mi tez ciężko ściągnąć co 3 h 100 wiec wiem co mowisz te 20 ml to na wage zlota czasami ;-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl