BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787592 przez pyzaura
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787617 przez nefeli
Zuzia no to widze ze masz tak jak ja malego awanturnika i umie domagac sie o swoje :)
Ale mnie pocieszylyscie z ta glowka....myslalam ze tylko Neli jest leniuch ;)
Karolcia zycze zeby obylo sie bez czyszczenia...
Martus gratuluje nocki :)
Kasia dobrze ze juz z mezem lepiej,kurcze pamietam jak moj mial tak jak bylam w ciazy,okazalo sie ze od salaty..wiec czasami na prawde przyczyna zatrucia moze byc cos zupelnie blachego...moj dziadzio zbieral grzyby,uwielbialam zapach jak sie suszyly,albo kurki marynowane czy tez jego sosiki grzybowe...wiele wiele lat juz nic grzybowego nie jadlam :(
Pyziu i ja o macie myslalam i przed ciaza i nawet teraz ...ale kurcze to taki zakup na krotko,nawet bardzo krotko,wiec troche kasa wyrzucona,wiec sie wacham z zakupem...
dzieki za pomysl z podusia ...pokombinujemy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787622 przez nefeli
Pyzia ale sie usmialam Michalinka tak jak Neli oblozona ze wszystkich stron,pod glowke my tez wkladamy tetrowa pieluszke,obkrecamy nozie w kocyk...ktory po 5' laduje na ziemi bo sa ochy i achy plus machanie noziami :) sie dziewczyny bujaja a co...:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787626 przez nefeli
A to my :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787637 przez pyzaura
ale ona jest przesliczna Dagusia mala Nefeli wymiata :) spiaca krolewna moja Misia tak jak Nefeli spi ze smoczkiem obok bo jak zasnie zawsze jej wypadnie male czerpeki :D

wiesz co Daga teraz w biedronce beda fajne maty dla maluszkow popatrz :) fajna sprawa gazetki.biedronka.pl/g228,wiecej_prezent...nt%C3%B3w%20dla.../4

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787757 przez Kasia :]
Dziękujędziewczynki za ciepłe słowa.Niestety wydawało się już wszystko w porzadku a tu od nowa :( znów na IP siedzimy :( cały czas to samo...

Co do prezentu na Mikołaja to kupujemy właśnie taka matę edukacyjną :blink: zatem dziękuję Aniu za cynk o biedronce.Podobnie jak Neli uważam że nie ma co przepłacać bo to na chwilę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #787822 przez asiek89
Hej kochane,
Patryś zasnął - pierwsza poważna drzemka dziś, bo rano było tylko 0,5h - więc mogę troszkę poczytać.

Daguś, Pyzik, ale śliczne te Wasze dziewczynki! :) Obie rozkoszne :cheer:
Daga, jeśli chodzi o aspiratory to daj sobie spokój ze smykiem - toć tam drożyzna jest - w każdej aptece Twoja mama znajdzie te rzeczy ;) A z tego co wiem to tanio jest w aptekach DOZ i Arnika :)

Dziewczyny tańsze niż w Biedronce maty są na allegro - sama kupiłam za 65zł i Pat naprawdę lubi się na niej bawić :) Żywe kolory, ciekawe zabawki, naprawdę udany zakup :)
Ja Patrysiowi chyba kupię interaktywnego psiaka :) Ale nie tego biedronkowego, tylko innego, ciekawszego i tańszego.

Kasiu, powodzenia na IP, obyście szybko wrócili do domu!
Karola, widzę, że u Ciebie też problem krwawień na tapecie... Trzymam kciuki za kontrolę poniedziałkową, daj znać jak wyniki.
U nas też dwa dni temu była akcja przegląd ciuszków, bo nagle bodziaki zrobiły się za wąskie, półśpiochy za krótkie, a pajace jakoś się skurczyły :D I tak jedna szafka jest już zajęta maleńkimi ciuszkami. Najchętniej bym je gdzieś upchnęła żeby miejsca nie zajmować w pokoju, ale cholera nie mam gdzie. :P

Iva,ale miła odmiana ze strony dziadka! No a babcia wymiata :D Dobrze, że ją macie :)

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787916 przez pyzaura
Dziewczyny mam pytanie odnośnie połogu Wy juz wszystkie po ale ja jeszcze w trakcie a więc W piątek teraz mija 5 tygodni i Z tydzień temu myślałam że -już jest po nie mi nie leci od 3 dni żywa krew nie jest tego bardzo dużo ale też nie mało zastomawiam się czy nie jest już to Okres ale karmie piersią i są też lekkie skrzepy. Czy która tak miała czy to normalne?

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787957 przez asiek89
Pyzik, Ty jesteś po CC czy SN?

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787961 przez agamo
Daga jaka Neli śliczna i jaka juz duża i kraglutka to juz nie taka drobinka jak na pierwszej fotce Pięknie panna rośnie!

Pyzik Aniu jaka Michasia wesolutka oj widać ze w hustawce jej pasuje no slodziak! Co do pologu to ja miałam wiecej plamien niż krwawien ale tez tak miałam ze były żółte i myślałam ze juz po po czym spowrotem czerwone no i po trzech dniach wszystko sie skończyło!

Kurcze Kasia trzymamy za was kciukasy wracajcie juz do domu na dobre!

Karola trzymam kciuki zeby jednak sie okazało ze fauszywy alarm i ze nie będziesz musiała jechać do szpitala!

Asiek widzę ze masz jak ja Lubisz okazje. :) akurat mate zazyczylam sobie jako prezent bo znajoma chciała coś kupić no wiec dostaliśmy różowa z fisher price no cóż kolor to kolor przezyjemy a pózniej sie przyda dla małej siostrzyczki :p I tez nie mam pojęcia co małemu na święta kupić maskotek grzechotek i grających miskow ma w cholerę No i poprostu nie wiem moze faktycznie jakaś interaktywna zabawkę?!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #787971 przez asiek89
Pyziu, ja po CC miałam przejścia z krwawieniem jeszcze 7 tyg po porodzie. Teraz niby się uspokoiło, ale co jakiś czas krew się pojawia. Na razie nic z tym nie robię. Jeśli jednak Cię to niepokoi to idź do gina, niech się wypowie. Ja tak zrobiłam no i teraz wiem, że jak historia się powtórzy to mam od razu jechać na IP na czyszczenie. Póki co nie muszę, zobaczymy jak będzie dalej.
Aguś, gdyby nie okazje to ja bym bankrutem już dawno była :D Ostatnio wyczaiłam bluzki za 12zł, kozaki za 50zł i właśnie tą matę dla Patrysia - a nawet tu jej foto wrzucałam :)
A się pochwalę, znalazłam - znowu okazję :D - tego pieska, o którym mówiłam :D Zobaczyłam go u córeczki mojej kuzynki i tak mi się spodobał, bo jest ciekawszy niż wszystkie inne :)
merlin.pl/Playme-Interaktywny-piesek-Kro...mpaign=zabawki_ceneo

Asia&Patryś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788083 przez pyzaura
Asiu jestem po sn mam nadzieję z ok nie chce panikowac bo za tydz mam wizyte kontrolna moze minie. A co do pieska jest bombowy az dalas mibdo myślenia nad takim prezentem ;-);-);-)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788143 przez izula
Pyziu u mnie podobnie ja u Asi było przez prawie 7 tygodni plamienie i krwawienie było potem za tydzień znowu przez 4 dni było i od tego czasu spokój. Ale jutro w końcu idę do pani dr gin. Zobaczymy co mi powie.

Co do okazji to my zakupiliśmy dziś z tablicy.pl huśtawkę dla Piotrusia :) oj jaka mama szczęśliwa, gdy patrzy na roześmianą minę synka :) A huśtaweczka okazyjnie kupiona więc tym bardziej radocha.

Co do prezentów to u nas na mikołaja chcemy kupić małemu strój mikołaja, na święta. W tesco widzieliśmy taki. Super to wyglądało a najlepsza jest czapa. Pod choinkę chyba dostanie krzesełko do siedzenia albo fotelik nowy. Zobaczymy.

Nefeli jaka twoja córcia jest śliczna :)) i jaka duża. Aż nie mogę uwierzyć, że to ona jak sobie przypomnę ile przeszłaś w ciąży i jak się martwiłaś, że urodzi się taka maleńka. Buzi dla niej od cioci.

Buzi dla wszystkich naszych słodkich pociech.

Co do planów na przyszłość to powiem wam, że mąż by bardzo chciał brata albo siostrę dla Piotrusia ale za min 1,5 roku. Ja powiem wam szczerze chciałabym ale może za 5 lat. Muszę się nacieszyć Piotrusiem i go trochę odchować. Boję się, że z dwójką małych dzieci nie dałabym rady a już na pewno musimy zmienić mieszkanie na większe.

A jeśli chodzi o matę to mamy pożyczoną ale lepiej sprawdza się taki pałąk z zabawkami. Wstawiam to małemu do łóżeczka i na takim drążku nad noskiem wiszą mu zabawki. Bawi się macha rączkami i mówi do tych swoich zabawek aż w końcu usypia. :)

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu - 10 lata 5 miesiąc temu #788147 przez izula
A oto mój księciunio niebieskooki :)

[/url]
[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 5 miesiąc temu #788159 przez Alivva
Daguniu-jeszcze fotek z dziadkami nie mamy żadnych :P Babcia gaduła jak się dopadnie z mama gaduła to o aparacie nie pomysli :P Ale nadrobię kurcze,nadrobię ;) A co do unoszenia główki przy leżeniu na brzuszku to Ala unosi wyyyyysooooooooko. Ona w ogóle widzę lubi łepek zadzierać i do tego ta jej mina wazniary hahaha
Aśka u nas z tym spaniem bardzo podobnie,marudna,problemy z zasypianiem,czasem zapłecze przez sen...rosną nam dzieciaki,pochłaniają otoczenie,przeżywaja wszystko i to chyba stąd.... Ale fakt-męczące to...
Izula ja swoją huśtawkę bright starts też kupiłam uzywaną ;) Stan idealny,sporo tańsza a potem sprzedam ją dalej ;)
Widzę w ogóle,że hustawki tej firmy wiodą prym u nas na forum :) Sa dwa rodzaje bo w mojej nie można ustawiać położenia fotelika ale za to ma 5stopni bujania,3 dzwieki natury i 3 melodyjki i ustawienia czasu : 15,30 i 45 minut. A jak się tego nie ustawi to po 90minutach wyłącza się sama.
Aniu dziadek juz zakochany w małej więc dlatego go nosi,że jeszcze na żywo nie widział :P Sam jest sobie winien uparciuch :P
Co do prezentów gwiazdkowych....gadałam z babcia Romą-oni kupuja chodzik (między innymi) a ja z Bartem krzesełko do karmienia ;) Filip dostanie nowego BMXa ;) a co więcej??? się zobaczy :)
Lalunia-cudo :)
Nefeli też jaki słodziaczek...jejuuuu CHCĘ WAS U MNIE :)
I Księciunio się ukazał :D Przystojniak mały :) I hustawka extra :)
Ja też kooocham okazje...Bart stwierdził,że za długo w wielkopolsce mieszkam hahaha

A z ciekawostek u nas.... mamcia wreszcie dostała @ :) Więc,żadnych testów nie kupuje hahaha
A maluda dzis sie przekreciła z brzuszka na plecki :) 2 razy-rano i wieczorkiem po kąpieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl