BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 2 miesiąc temu #831404 przez kalina
nubi tego sie trzymajmy i dobra energia powinna dotrzec do piotrusia.. za duzo osob dobrze im zyczy zeby mialo byc zle:-) przynajmniej mam taka nadzieje..

agatka jaka fajniutka.. i jakie ma slodkie pucate piasteczki.. i buziunka taka fajna.. i gratuluje postepow. oby koszmary szybko przeszly. mloda u mnie od poczatku je miala ale oststnio juz lepiej mi sie wydaje:-)

lepek mi odpadnie za chwile.. nakarmilam mloda. zezarlam dzis 2ciastka czekoladowe w tym jedno z orzechami ale mialan taka chcice ze masakra.. jutro pewnie kilka kropek bedziemy miec..



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #831431 przez papi88
skoro agatka się już przewraca z brzucha na plecy to się szybko rozwija albo to jeszcze zaniknie bo hubcio tez tak robil jak miał 4 miesiące po prostu przeciazala głowa i leciał jest to nieprawidłowe i rehabilitantka powiedziała aby pilnować by tak nie robil bo przewracanie z brzucha na plecy to w 8 miesiącu dopiero ale hubi już tak nie robi ale za to widze kolejne postępy a mianowicie zaczyna raczkować do tyłu

ogólnie ta rehabilitantka dała nam dużo rad dobrych ale nie ze wszystkim się zgodze bo mowila ze dziecko siedzi w 8 miesiącu a obie corki mojej siostry siedziały same w 7 i co miała im zabraniać?skoro dziecko same cos robi bez naszej ingerencji to uważam ze powinnismy pozwalac no zechyba to przewracanie z brzucha na plecy za pomocą przeciążania glowy a nie ciala to nie pozwalac ale jak to zrobić jak to chwila moment

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831433 przez papi88
nubi taka klasyczna sukienke kupiłam:
allegro.pl/sukienka-mini-mala-czarna-bia...-38-i3860600294.html

tylko nie wiem jak w niej nakarmię hubcia i co na wierzch założę :dry: nie wiem sweterek,marynarka?i tak dobrze bo w przyszla sb ma być +7 stopni

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831535 przez Nubi
No papi bardzo ladna, a do karmienia to striptiz bedziesz musiala synkowi zrobic ;) dobrze ze napisalas to o obracaniu sie bo ja zastanawialam sie czemu Zo nie chce sie przewracac a dziewczyn dzieci juz to robia...no to sie wyjasnilo :p

Dzis mam gosci na weekend, kuzyn z zona i dzidzia roczna, Zo piszczy z radosci mam nadzieje ze tak zostanie!
I wiesci: P zarezerwowal mieszkanie, w przyszlym tygodniu chyba czeka nas przeprowadzka!

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831662 przez aska06091
To raczej nie ciężka głowa, bo Agatka oodnosi się na raczkach, bierze rozmach :silly: odpych się i siup jest na plecach. Ale pewnie ciężka głowa jej pomaga :laugh:
A sukienka super, trochę się pewnie nagimnastykujesz przy karmieniu, ale na pewno coś wymyślisz.

Nubi to fajnie, że mieszkanie się znalazło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831875 przez kalina
papi sukienka sliczna.. no jestem ciekawa jak karmienie pojdzie:-) w razie w miej jakis drugi zwykly ciuch naszykowany. znajoma na weselu zalalo mlekiem i musiala sie przebierac..

nie do konca kumam jak to za ciezka glowa? moja sie nie przekreca za to bardzo sie cieszy jak ja turlam po lozku:-P

nubi no to siper. tera bedzziesz moze mogla wykorzystac swoja artystyczna natutlre i cos trzasniesz w mieszkanku.. rozmachnac sie nie da jak nie swoje ale zawsze cos zdzialasz. no i niech sie dziadki naciesza mala poki moga. pewnie im tez ciezko bez was bedzie..



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #831910 przez papi88
Kalina chodzi o to ze dziecko powinno się przekręcać całym ciałem a ze dla takiego maluszka glowa jest ciężka i wogole dźwiganie jej to duży wysiłek to maluch będąc na brzuchu przerzuca głowę na bok i całe ciało za tym leci i jest na plecach jest to nieprawidłowe i nie zdrowe dla kręgosłupa

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu - 10 lata 2 miesiąc temu #832257 przez kalina
aa papi kumam:-D moja i tak w d.. ma przewracanie sie:-) chyba ze ja ja turlam po lozku to jej sie podoba:-)
jezdem padnieta. tak niby przechodzi przeziebionko i nawraca z powrotem :-( dobrze ze chociaz mloda mnie budzi w nocy..
nie myslalas przypadkien o przejsciu na fb? zaczelan czesciej tam bywac i dziewczy daja czasem tak czadu ze nic tylko pasc ze smiechu:-)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832262 przez papi88
ja nie mam fb ale ostatnio załozylam fikcyjnego aby popodgladac hihi:) jak mogę się do was dostać?

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832340 przez papi88
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

PAULINA
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832357 przez kalina
o zesz ale alodkie:-) i ty jak fajnie wygladasz. a probowalas wejsc do grupy? to by cie dziewczyny pezyjely. tylko jakuego masz nicka



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832515 przez donata
Dzień dobry :)

Pappi, znajdź nas i wyślij zaproszenie. Jesteśmy na fb jako Wrześniówki 2013 :) A jak się już dostaniesz, to napisz jaki masz nick z forum. Bo jak masz fałszywe konto, to ciężko nam będzie zgadnąć, że Ty to Ty :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832644 przez papi88
można się domyslic ze to ja mam nick huba buba:)

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832679 przez papi88
A jeszcze spytam jak tam wasze miesiaczkowanie? Mi lekarz mowil ze okres bede miala nie wiadomo kiedy a ja mam dosc regularne zawsze miedzy 26-29 i co najgorsza przed ciaza mialam straaaaszne bole brzucha kazdy gin mowil ze po ciazy to przejdzie i wlasnie pare dni temu zbudzil mnie mocny bol brzucha przed ciaza brzuch mnie bolal zawsze z 2 h przed okresem i przestawal a teraz moze boli troche lzej ale przez 3 dni juz nie bede wspminac ze okres mi trwa 9-11 dni....jakas masakra czuje ze dopiero po skonczeniu karmienia jak zaczne brac anty to wsaystko zacznie wracac do normy

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 2 miesiąc temu #832714 przez kalina
okres? a co to? :-D

oj a mialam nadzieje ze po porodzie faktycznie lzej sie przechodzi



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl