BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #665631 przez monika1984lodz
pozdrowionka dla mamuś wrześniowych- mamuśka wrześniowa 2011 :)
akina :kiss:

www.facebook.com/feelsowe1?ref=hl




[*]5.08.2009[*]
[*]9.06.2010[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665679 przez paulinka.k22
Nie było mnie tu w weekend i muszę teraz nadrabiać :)

Iwonka ale super podpis mi zrobiłaś, prześlij mi linka żebym mogła wkleić :laugh:

Co do wózka to nie mam pojęcia jaki kupimy... Niby przeglądam je na allegro, ale jest taki wybór, że nie wiadomo na co patrzeć ;)
Natka Twój wózek upatrzony nawet mi się podoba. Ale i tak nie wiem na jaki się zdecyduję... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665757 przez agamo
Madzia milo ze pamietalas o mnie! No i gratuluje ruchow brzucha! moj urlop w pl dobiega końca dzisiaj! Juz spakowani i idę do łóżka bo po 21 trzeba wstać No i cały dzien jazdy! Co do tego ze dwa tygodnie przed i dwa po terminie to wiedziałam tyle ze ja zawsze liczylam +\- 2 od terminu z USG a tutaj gin mi policzył od terminu z miesiaczki! Wiec zszokowal mnie trochę 5 sierpień! Ja wyprawke mam tak zorganizowana bo do pl juz nie przyjade a wiele rzeczy kupię tutaj taniej! Zreszta nie ma to jak napędzac gospodarkę pl! Zawsze inwestuje w swój kraj :p hehehehe trzymajcie kciuki za szczeliwa podróż! Aaaaa i ja dziś w biedronce kupiłam ten gryzak do owoców butelkę niekapek z silikonowym ustnikiem i jeszcze jedna butelkę niekapek tyle ze z rureczka czy slomka taka miekka! No dobra lecę spać! Dobranoc brzuchatki!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665759 przez niagara

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665765 przez Ania31
Fajna tabelka z imionami :) Dla chłopca najbardziej podoba mi sie Kacper, tak miał mieć na imie moj synek bo bardzo chciałam chłopca a sie okazało ze jednak dziewczynka. Na początku byłam nawet troche zawiedziona ale teraz juz sie oswoiłam z mysla ze bedzie córcia. Najwazniejsze aby bylo zdrowe. A jak u was dziewczyny było? A wogóle to wasze pierwsze dzieciatko? bo moje tak.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665767 przez Monika23083
niagara napisał:

26 tydzień :)



kolejna szczęśliwa mamusia:) ślicznie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665789 przez Nubi
No Natalia tryskasz energia :blink:
Wiem ze juz sie krecila rozmowa o brzuszkach ale powiem wam ze od majowego weekendu w koncu mi wyrosla kulka pod cycem... I zaczyna sprawiac mi pewne trudnosci :laugh: musze zaczac sie oswajać i nauczyć schylać :blink:


Aniu to moja pierwsza dzidzia bedzie, nie mialam specjalnych preferencji co do plci, imie jeszcze nie ustalone ale w weekend jak sie spotkam z P juz powinnam coś wiedzieć. Chce juz poustalać pewne sprawy, bo sie niepotrzebnie stresuje :blink:

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665791 przez MyMelange
Madzik ciesze sie razem z Toba :)

Natka, no wygladasz zjawiskowo - sama radosc :)

juz niedlugo u niektorych z nas :)

www.facebook.com/photo.php?fbid=14328135...44034&type=1&theater

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665795 przez kalina
czesc dziewczyny:-)
bylam dzis na echo serduszka malej, byly 3h obsowy i bylam tak padnieta jak wrocilam ze poszlam spac:-)
na szczescie wszystko ok. ale mala wyraznie nie lubi usg bo znowu sie chowala i ledwo udalo sie wypatrzec wszystko w serduszku. buzki tez znow nie zobaczylam bo raczkami zakrywa za kazdym razem:-\ ale smiac mi sie chcialo bo tak kopala w urzadzenie jak mi go babka do brzucha przykladala ze co chwila podskakiwal:-D i wazy 675. duza dziewczynka:-)

Magda gratuluje konkretnych kopniakow. piekne uczucie:-)

Natalia i Iva piekne szczesliwe mamuski:-)

Monia a laktator kupowalyscie pierwszy lepszy czy ktos polecal te firme?

Agilla tu juz tyle razy byly dublowane tematy i pewnie beda jeszcze nie raz ze nie ma sie czym przejmowac:-)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665804 przez kocham_cie
Iwonko a czemu powinnam zapamiętać tę datę... ja ruchy czuję od 16 kwietnia ale dopiero dziś mogłam zobaczyć je gołym okiem, dlatego się tak cieszyłam... a w szpitalu pytają o pierwsze ruchy prawda???

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665805 przez pyzaura
no Natka promieniejesz kochana :D bajecznie i ten sliczny usmieszek :D

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665809 przez kocham_cie
Dziewczęta wiem że już Monika pisała o promocji w TESCO ale ja dziś wam przypomnę, bo naprawdę warto a w szczególności niech lecą te z was które mają dobrze zaopatrzoną część new born, bo naprawdę na całość odzieży dziecięcej jest -30% a nawet i 50%. Ja dziś kupiłam 2pak pajaca za 34zł- naprawdę świetne gatunkowo... w środę jadę do większego sklepu na większe łowy :lol:



PS.promocja trwa do 02.06

Magda M


Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665811 przez zuzuzanta
niagara, my też wybraliśmy babyactiv, daliśmy już nawet zaliczkę, teraz czekamy aż nam sprowadzą do sklepu. Czytałam opinie o tym wózku i w negatywnych coś pisali, że stelaż komuś pękł, ale nie mam zamiaru się tym przejmować.
Piękne zdjęcie


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665813 przez kocham_cie
Natka wyglądasz kwitnąco:)

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #665819 przez zuzuzanta
Udało mi się dzisiaj kupić na all taki kombinezon, na wypadek gdyby było zimno w dniu wyjścia z młodym ze szpitala.


Kasia
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl