BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #665910 przez niagara
pyzaura napisał:

hmm no nic zobacze jutro :D a bralyscie jak pisza na forach do tego badania cytryne czy da sie przezyc :P


Ja miałam ze sobą cytrynę, ale jej nie użyłam :blink: Dałam radę bez, mimo iż nie przepadam za bardzo za słodyczami :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665923 przez Alivva
Nata mam w obserwowanych ten komplecik :)
Myslę o tym,żeby go kupic na wyjście ze szpitala,ale oczywiście inny kollorek niz dla chłopców ;)

allegro.pl/ewa-bluza-body-polspiochy-neo...ran-i3265434680.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665927 przez niagara
Alivva napisał:

Nata mam w obserwowanych ten komplecik :)
Myslę o tym,żeby go kupic na wyjście ze szpitala,ale oczywiście inny kollorek niz dla chłopców ;)

allegro.pl/ewa-bluza-body-polspiochy-neo...ran-i3265434680.html


Oglądałam je także w sklepie i tylko chłopięcy mi się podobał. Ten różowy wygląda ładnie na zdjęciu, ale w rzeczywistości jest dużo ciemniejszy, za ciemny jak dla mnie :blink: Ale kupiłam bodziaka od tego kompletu w kolorze zielonym, śliczny jest :) Zresztą pokazywałam go Wam na którymś zdjęciu :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665932 przez iwonta_kg
Natka nowy awatarek no no fiu fiu śliczny :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #665943 przez Alivva
Jak mówisz,że na zywo nieciekawy kolor to nie kupuje na allegro... muszę znaleźć cos innego :)
A tak przy okazji-bo nie pisałam-foto śliczne :) dumnie prezentujesz brzusio :))

Agamo.....szczęsliwej podróży i melduj sie nam po powrocie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666027 przez agilla.r
Niagara byłaś może w tym sklepie stacjonarnym w Poznaniu ? allegro.pl/body-disney-hello-kitty-minni...nan-i3251501549.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666052 przez niagara
agilla.r napisał:

Niagara byłaś może w tym sklepie stacjonarnym w Poznaniu ? allegro.pl/body-disney-hello-kitty-minni...nan-i3251501549.html


Niestety nie byłam w tym sklepie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666130 przez kalina
Natalia chyba sie wlasnie zakochalam w wozku co pisalas:) super lekki jak na 3w1. a widzialas go na zywo? bo sie zastanawiam czy spacerowka sie na lezaco rozklada. i czy nie rozkraczy sie w trakcie jazdy bo dziwne za te cene sa duzo ciezsze



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666142 przez MyMelange
Dzien dobry :)

My juz nie spimy od 6.00. Pogoda sie potwornie zepsula!!! Oby na nasz wyjazd bylo w miare pogodnie.

Dzis klada panele do pokoju Mikolaja :) Lampe juz powiesilam - czadowa jest :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666152 przez iwonta_kg
Kinia zazdroszczę Ci. Tez bym chciała meblowac pokoik dla Kacperka.

Tak wogole to mam doła :( i to wielkiego :( eMek mial isc dzis do pracy ale znowu cos go w kregoslupie zaczęło łupac :( ja pitole! Już mi sił brakuje :( chyba o jakąś zapomogę zaczniemy sie starać... Nic mu nie pomaga na te plecy... Dół jak uj... :(



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666153 przez MyMelange
Przykro mi Iwonka :( Jednak zdrowie wazniejsze niz cala rszta - niech maz dba o kregoslup, bo cale zycie bedzie mu niezbedny, a zwlaszcza do noszenia Kacperka :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666175 przez Villemo
iwonta_kg napisał:

Kinia zazdroszczę Ci. Tez bym chciała meblowac pokoik dla Kacperka.

Tak wogole to mam doła :( i to wielkiego :( eMek mial isc dzis do pracy ale znowu cos go w kregoslupie zaczęło łupac :( ja pitole! Już mi sił brakuje :( chyba o jakąś zapomogę zaczniemy sie starać... Nic mu nie pomaga na te plecy... Dół jak uj... :(


Dzień dobry,

Iwonka co Twojemu mężowi właściwie dolega w ten kręgosłup? Może trzeba poszukać innej metody leczenia. Może jakaś rehabilitacja? chiropraktyka? Ja tam nie jestem za metodami niekonwencjonalnymi ale jak faktycznie nic mu nie pomaga to może warto spróbować czegoś innego.

Niagarka - super ten komplecik, sama się zastanawiam czy go nie zakupić na wyjście ze szpitala :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #666211 przez iwonta_kg
Jest po jednej operacji czyszczenia dysku. Ogolnie załatwił sobie kregoslup przez ciężka prace. Mial takiego szefa kretyna ktory dawał mu robotę którą powinno trzech robić. Tyle dobrego że dostaje teraz odszkodowanie od niego za straty normalne. Ale to odszkodowanie zaraz sie kończy. Teraz czeka na kolejną operacje i będą mu wstawiac implant ktory bedzie mial do konca życia. Będzie umieszczony między kręgami tak żeby mu się nie stykały bo teraz przez to czuje taki ból. A od czasu operacji to juz ze trzy rehabilitacje przeszedł i niewiele to pomogło. A na tą druga operacje czeka sie mniej wiecej rok.
A najgorsze jest to ze kloce sie z moja rodzina przez to ze mój mąż nie moze isc do pracy! Moja mama daje do zrozumienia ze nie odpowiada jej ze wybrałam sobie takiego a nie innego faceta ze zdrowym kręgosłupem! No Kurwa plakac sie chce :( moje siostry tez nagle zrobiły sie bardzo zajęte i mnie unikają przez to ze jestesmy w złej sytuacji :( jak mam sie nie denerwować :( za chwile dojdzie do tego ze z mężem zacznę sie kłócić bo mnie to wszystko przerosnie :( moja mama tak sie zachowuje jakby miala pretensje do mojego męża że ma rozwalony kregoslup! Ostatnio wyjechała do niego z tekstem "nie moze byc tak ze tylko iwona pracuje i was utrzymuje!" no kurde a kto powiedział że to facet musi utrzymywać kobietę? Jestesmy razem wazne ze jedno z nas zarabia! Co za różnica ktore skoro żyjemy razem! A eMek jest jeszcze bardziej zdołowany bo czuje ze jest nieakceptowany w mojej rodzinie przez to ze jest chory! Nic tylko usiąść i płakać :(

Sorry za trucie ale musiałam sie wygadać :(



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666213 przez Monika23083
Witam dziewczyny!

Dzisiaj czeka mnie dalszy ciąg szwędania się po second handach. Wczoraj troszkę rzeczy już kupiłam w tym 2 śliczne czapeczki, a wszystko po 2 zł i to całkiem dobrych marek. Zobaczymy jak się łowy dzisiaj udadzą.

Wczoraj wieczorem po raz pierwszy zobaczyłam poruszający się domek:) myslałam, że się popłaczę :) Jaś już kopie wprawdzie od jakiegoś czasu, ale jeszcze nic nie było widać. Cudne uczucie:)

kalina super, że badania przeszły pomyślnie. Rośnie w siłę Twój dzidziuś, mój Jaś tyle ważył ale 2 tygodnie temu, nie wiem czy nie będzie ogromny :laugh:
pytałaś o ten laktator: www.doz.pl/apteka/p52953-Canpol_Laktator_reczny_1_szt nikt jej nie polecał, sama sobie wybrała na podstawie info z netu.

Magda, dzięki za info do kiedy ta promocja w Tesco. Zapomniałam spojrzeć jak byłam. Śliczne te pajacyki, ja zakupiłam tylko rękawiczki, bo byłam jakaś taka nieogarnięta, ale myślę, że jeszcze w tym tygodniu wrócę do Tesco.

Kasia, słodki en kombinezonik :)

Iwonta może właśnie warto poszukać jeszcze kogoś jak pisała Villemo. MÓj P. i jego mama narzekali na kręgosłup i 2 tygodnie temu pojechali na jakąś wieś do jakiegoś faceta, który nastawia i coś tam jeszcze robi. Wrócili wniebowzięci i do tej pory nic a nic ich nie boli. Co będzie dalej zobaczymy. W sumie to wszystko zależy co konkretnie komu dolega, ale zawsze można spróbować. Pozdrowienia dla męża z życzeniami zdrowia!

Miłego dnia!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #666219 przez kocham_cie
Dzień dobry ciężaróweczki:)
oj paskudna pogoda się znowu zrobiła :( kurcze jest końcówka maja a u nas 10 stopni :dry: jedyne co mnie pociesza to, to że może potem będzie ciepła jesień i będziemy mogły śmigać z maluszkami na długie spacerki :)

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl