BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #668571 przez SerekWaniliowy
Zuzuzanta myślę, że kurz tak czy inaczej będzie latał, a w czymś trzeba trzymać wszystkie przybory dla maluszków no i zawsze można wyprać te woreczki :)

Akina z pewnością znajdziesz dla siebie coś ładnego i w czym będziesz się dobrze czuła :) Jak to moja ciocia mawia - ładnemu we wszystkim ładnie hehee i żeby nie było, mówi tak o sobie :lol:

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668573 przez agamo
Madzik ja to licze jako 27 tydzien no wiec do 28 mi jeszcze brakuje 4 dni Ale wiem czas zapieprza A maly rosnie tak szybko dzis jak przylozylam reke do brzucha to maly poglaskal mnie po dloni doslownie!myslalam ze padne! bo maly teraz jak przeplywa w brzuchu to bardzo czuc i brzuch mi faluje no i maz wczoraj poczul na wlasnej rece a ja dzisiaj jak polozylam dlon to on po srodku dloni mi przejechal tak mocno i powoli Kochany moj jak ja go juz uwielbiam! Powiem ci ze fajnie ze jestem troche do przodu bo pozniej jak wy przechodzicie swoje pierwsze razy to ja wspominam wtedy swoje i z jednej strony chce by maly byl juz z nami a z drugiej nie chce by to sie skonczylo!

Zuzuzanta mnie sie cos takiego bardzo przyda na wszystkie pierdolki dla malego ktorych poprostu nie mam gdzie trzymac jak jakies kremy smoczki pierwsze gryzaki i inne drobiazgi Bo w mieszkaniu mam ograniczony metraz wiec musze bardzo organizowac sobie wszystko A co do kurzu mysle o dwoch kompletach wiec jak cos to odrazu pralka albo poprostu wytrzepie i jakos przezyje!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668577 przez zuzuzanta
Rozumiem Agamo, zawsze to mniejsza powierzchnia zajęta niż jakiś stoliczek czy półka.


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668581 przez agamo
Niestety trzeba walczyc z przestrzenia jaką sie ma! Nawet z przewijaka musialam zrezygnowac bo nie mam miejsca Komode musimy kupic ale planuje taka dluga duza ze ja wcisne do salonu pod telewizor i tam bede trzymac ciuszki dla malego a jak telewizor dam na gore to kosmetyki juz sama nie wiem gdzie troche miejsca bede musiala wyznaczyc w lazience no i licze ze reszte w tym organizerze Zazdrosze wszystkim co maja duze mieszkania z pokoikiem tylko dla malenstwa albo mieszkaja w domach! Ja w polsce cale zycie mieszkalam na wsi w domu z duza piwnica jeszcze wiekszym strychem i nigdy miejsca nie bylo malo A teraz trza kombinowac! ale nie narzekam bo uwielbiam miec swoje cztery katy Male ciasne ale wlasne! (tzn wynajmowane heheh ale zawsze to wlasny kąt)

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668586 przez SerekWaniliowy
Nasza malutka będzie dzieliła malutki pokoik z nami i jedyne co mam jej do zaoferowania to 2 szuflady w komodzie i półki z koszami, których jeszcze nie mamy no i jakąś szufladę pod łóżeczko chce kupić no i właśnie do zawieszenia na łóżeczko i bok szafy przyborniki materiałowe, inaczej nie damy rady. Nie mam nawet jeszcze pomysłu jak Jej "umilić" ta maleńką przestrzeń przy łóżeczku, może firanki albo zasłonki w jakimś ładnym kolorze albo kawałek ściany przemalujemy i kolorowe naklejki? Sama nie wiem. W każdym bądź razie mieszkanie mamy całe białe z dodatkiem beżu i szarości wiec raczej mało przytulne dla małej dziewczynki i pewnie ten znienawidzony przeze mnie róż będzie ładnie wyglądał na takim tle ;)

Agamo faktycznie zaczęłaś już 28 tydzień :) jak ten czas pędzi! Jeszcze 3 miesiące i zaczniemy sie rozpakowywać a niektóre jak Iwonta to nawet szybciej :) a pamiętam jak wczoraj jak siedziałam zszokowana godzinę na kibelku z testem i jak pakowałam go dla Męża :lol:

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #668588 przez kocham_cie
Aguś jakby nie było 27tydzień skończony :lol:

Byłam na stronie 5-10-15 i rzeczywiście nawet nie wiedziałam że mają takie ładne ubranka, tylko oczywiście... te co by mnie interesowały- niedostępne.

Serku wracając do tesco, to niestety u mnie rozmiarówka do 6 miesiąca przebrana, a większych nie chcę kupować bo nie wiem jak szybko Antek będzie rósł:)
Ja ciuszki mam w rozmiarze 0-3 i 3-6, chyba tak po połowie i doszłam dziś do wniosku że chyba przystopuję z zakupami, bo troszkę się tego nazbierało i pewnie skończy się na tym że młody i tak tego nie przechodzi. Na początku myślałam że lepiej mieć więcej żeby nie brakło jak młodemu będzie się ulewać czy coś, ale przecież i tak trzeba to wszystko na bieżąco zapierać i prać...

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668595 przez Alivva
U mnie burza i ulewa ale co tam taka pogoda jak mam taki smakolyk :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #668598 przez Alivva
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668601 przez agamo
Nom skonczony eh szczerze to nie moge sie doczekac az te wszystkie ciuszki dla malego popiore i zaczne go w nie ubierac! ranyyyy moglo by juz byc po tych porodach! Ja mam ciuszkow pelno na okolo najblisze 1,5 roczku :D Tak duzo dostalam od bratowej meza no i sama pokupowalam od znajomej No i w biedronce tez bodziaki wzielam w najwiekszym rozmiarze co by byly na przyszly rok na wiosne czy lato bo na teraz mam krotkich rekawkow wystarczajaco!

Serek Agus ja cie dobrze rozumiem z tym brakiem miejsca Lozeczko bedzie stalo naprzeciw naszego lozka no i zaslon nie dam rady zalorzyc innych bo mam rolety Ale kupilam w biedronce byly sliczne nalepki na sciane za chyba 8zl i stwierdzilam ze malemu ponalepiam kolo lozeczka zeby mial swoj kacik w pokoju. Lozeczko kupilismy tez z szuflada bo to zawsze jakis dodatkowy schowek.

Dobra dziewuchy lece sie kompac i do lozka Jutro kolejny dzien w pracy! A ty Madzia jutro tez pracujesz?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668604 przez agamo
Iva a co to?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668611 przez Alivva
agamo napisał:

Iva a co to?


Marchew z jablkiem i jogurtem :-)
Uwielbiam,zwlaszcza jak pod nos podstawia :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #668644 przez SerekWaniliowy
Akina jesteś? Która to jeszcze potrzebuje pocieszenia? O ile kilogramy innych mogą pocieszyć, ze nie jest sie samemu albo, że inni wyglądają gorzej ;)

10 minut temu przeżyłam szok! Do tej pory nie mogę wyjść ze zdziwienia! A tak sie dziś cwaniłam, że kilogramy nie mają znaczenia hahaa Jak ja mogłam nie widzieć, że mam takie papuśne poliki i ledwo mi oczy widać, o reszcie nawet nie wspominam, patrzcie teraz:

Coś się nie ładuje :angry:

A jaki rozmiar mają mieć zdjęcia żeby udało się je załadować? Już kilka razy zmniejszałam i nic.

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #668666 przez akina_zet
SerekWaniliowy napisał:

Akina jesteś? Która to jeszcze potrzebuje pocieszenia? O ile kilogramy innych mogą pocieszyć, ze nie jest sie samemu albo, że inni wyglądają gorzej ;)

10 minut temu przeżyłam szok! Do tej pory nie mogę wyjść ze zdziwienia! A tak sie dziś cwaniłam, że kilogramy nie mają znaczenia hahaa Jak ja mogłam nie widzieć, że mam takie papuśne poliki i ledwo mi oczy widać, o reszcie nawet nie wspominam, patrzcie teraz:

Coś się nie ładuje :angry:


No zaglądam tu, zglądam, coś Ty Aga wymyśliła? :) Na pewno nie masz papuśnych polików głuptasie :)

Co do zdjęć, to czasem pomimo iż na maxa zmiejszam to i tak nie chcą się wstawić :dry:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #668679 przez SerekWaniliowy
No Akina specjalnie na twój lepszy humorek :D



Nasza trójka na komunii niespełna 2 tygodnie temu.

Aga

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #668690 przez akina_zet
Aga oszalałaś! Ja tu widzę fajną babkę w ciąży, z długimi nogami i wąskimi biodrami i ładnym brzuszkiem :blink:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl