BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #671007 przez pyzaura
hej

iwonka 3mam kciuki czekam na relacje :)

iva przykro mi :(

milego dnia ja dopiero wstalam taka jakas zmeczona dzis bylam czy wy tez macie dni ze tak dlugo spicie?? :pinch:

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671026 przez karolcia1919

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671032 przez pyzaura
karolcia1919 napisał:

Moge WAs zapytac jak wstawiacie Te gify z imionami??


Karolcia podbij do Iwonki ona jest mistrzynia :) pewnie cos Ci wymysli :D

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671034 przez Monika23083
pyzaura napisał:

hej

iwonka 3mam kciuki czekam na relacje :)

iva przykro mi :(

milego dnia ja dopiero wstalam taka jakas zmeczona dzis bylam czy wy tez macie dni ze tak dlugo spicie?? :pinch:


śpij, śpij jak możesz:) a zmęczenie jest też po trosze pewnie spowodowane pogodą..

ja ostatnio się budzę przed 6, jem śliwkę lub jabłko, zaczynam czytać książkę i śpię z nią do jakiejś 9.30 :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671042 przez pyzaura
no ja wstaje ok 7 zrobic mojemu kanapeczki do pracy bo biedak ma dwie lewe lepiej mu moje smakuja takie tam gadanie leniuszek klade sie mowie jeszcze troszke budze sie a tu 10 :P ale za to ile razy z zamknietymi oczkami musze smigac do lazienki ulalal :P
sliwka jabuszko :) ?? jaki zestawik Monisia :)

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671057 przez papi88
witam

ja dzis bez humoru cała noc spac nie mogłam bo nie dosc ze na boku poprostu sie mega mecze to moj syn chyba sobie jakies jaja robi bo mnie tak kopie ze az zginam sie w pol zastanawiam sie czy on wogole spi ale z drugiej strony cieszy mnie to bo wiem ze u niego wszystko ok :)

jade dzis do komornika i to kolejny stres...z bankiem podpisalam ugode i musze mu ja przedstawic aby zaprzestał egzekucji i zwrocil mi moje pieniadze a wiecie jak to z komornikami oni ani mili ani wyrozumiali...i ostrzegam was przed bankiem SKOK STEFCZYKA co z tego ze zgodzili sie na ugode jak potraktowali mnie jak psa pani kierownik nie miala czasu mi nic wytlumaczyc co z pieniedzmi ktore ostatnio wplacalam i co z tymi co komornik pobral wiec moze komorniki mi co nie co powie a ja po porodzie juz sie za te zydowskie kur...wezme bo nawet nie raczyli mi przedstawic harmonogramu moich splat a ugode mam taka ze musze caly kredyt splacic od nowa a co z tym co juz splacilam,niewiadomo...dziekuje tylko bogu ze to nie był kredyt np na mieszkanie bo juz byłabym na ulicy...

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671062 przez agamo
Dzien doberek dziewczyny!
Ale u mnie dziś pięknie! Slonko świeci dzien wolnego No i wzięliśmy sie mężem za przemeblowanie domu No bo trzeba małemu zrobic miejsce na łóżeczko i kupić komode! Właśnie jedziemy do ikei po komode! Bo juz na nią miejsce rano zrobiliśmy!

Iwonka powodzenia na wizycie pogladaj Kacperka i lewej i z prawej a moze ci pomacha jak taki lobuz ruchliwy! No i dawaj znać co i jak! I Bez Stresu!!

Nefeli jak dobrze ze jesteś Brakowało cie tutaj! A sukienka No boska Aż żal ze mojego robaczka w sukienki nie wypada wciskac! Juz chce drugiego dzidziusia! Z muszelka na dole oczywiście! Hehehe A jak sie czujesz kochana? Gardło przechodzi? No i pogodę to pewnie masz upalna!

Natalia eh tak to juz jest ze nie wszyscy dbają o higienę osobista! I dlatego mam takie obrzydzenie do wielu rzeczy! Była kiedyś taka akcja w angielskich pubach ze zrobili badania i w orzeszkach które podają do stolikow albo przy barze wykryto bakterie ecoli i inne cuda! Bo tak to jest jak niektórzy rak nie myja!

Monia ja małego tez tak bardzo nisko czuje bo jest wtedy ulorzony nozkami w dół i sadzi tak nisko Na szczęście Moj sie teraz często obraca i wtedy kopie ponad pepkiem po bokach i moim zdaniem o wiele to przyjemniejsze niż tam na dole!

Iva kohana tak mi przykro wiem ze żadne słowa i nikt nie jest w stanie pomóż w sytuacji gdy kogoś los ci zabiera! Trzeba niestety sie z tym pogodzić samemu! Weź dzisiaj postaraj sie myśleć o czymś innym! Najlepiej o Filipie i Alusi!

Dobra ja juz w ikei Buziole dziewuchy!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #671077 przez kalina
Papi ale na oszustow trafilas. oby udalo ci sie dowiedziec wszystkiego u komornika. boje sie ze jak bedzie dzidzius to jeszcze mniej czasu bedziesz miec na latanie po sadach. a szkoda zeby im sie mialo upiec. w najblizszym czasie mozesz jeszcze odwiedzic prawnika co on o tej umowie mysli. jedna wizyta a moze cie uspokoi albo powie co robic. zeby sie pozniej nie okazalo ze nie oddadza pieniedzy ktore wplacilas bo sama podpisalas ugode ze wszystko od nowa splacasz.

Pyzaura ja przez kilka dni spac nie moglam a od wczoraj caly dzien i dzis wstalam tylko na jedzenie i dalej mi sie chce spac. kitowa pogoda. chyba ze przez przeziebienie taka oslabiona jestem. lepiej wypije lipe i ide spac dalej. jestem sama w domu do jutra wiec musze nadrobic leniuchowanie:-)



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671090 przez pyzaura
Kalinka no tez bym poleniuchowala ale jakos musze troszke posprzatac jutro mam wizyte w srode kolezanki z pracy wpadaja musze troszke sie ogarnac :D przez weekend leniuchowalam takze dzis wypadalo by cos robic a Ty kochana korzystaj poki mozesz :D u nas pogoda piekna tyle ze parno i dlatego tez i slabo przez to mi sie robi ale lepiej tak niz deszcz :D

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671099 przez Villemo
Dzień dobry,

Alivva bardzo mi przykro. Pewnie już nie znajdziesz odpowiedzi na te wszystkie pytania które kłębią się w głowie.Ja wiem tylko tyle, że życie potrafi bardzo zaskakiwać i niektóre rzeczy zwyczajnie przerastają człowieka. W niedzielę, odwiedził nas kolega mojego męża z którym chodził do klasy. Nie widzieli się bardzo długo no i gadka co tam słychać... Okazuje się, że chłopak ma sprawę rozwodową w toku. Dowiedział się po prawie 5 latach, że wychowuje nie swojego syna. Był ze swoją dziewczyną jakieś 2 lata, zaszła w ciążę więc w wieku 21 lat zanim mały przyszedł na świat ożenił się z nią. Był przy porodzie małego, przecinał pępowinę. Byli bardzo zgranym małżeństwem, po 2 latach zdecydowali się na kolejne dziecko, urodziła im się córeczka. Teraz po 5 latach małżeństwa wyszło przypadkiem na jaw, że pierwsze dziecko nie jest jego. Szok dezorientacja i pytanie co robić dalej w takiej sytuacji. Od paru tygodni funkcjonuje tylko na antydepresantach. Czasami zbyt wiele, zbyt nagle spada na człowieka :(

Tak w ogóle mam za sobą 2 koszmarne noce. Złapałam najprawdopodobniej zapalenie zatok sitowych. Jak leżę to głowa mi pęka i lewe oko, cały łuk brwiowy obrzęknięty :( Ma któaś pomysł jak domowymi sposobami pozbyć się tego gówna z zatok. Jeszcze jedna noc i się chyba pochlastam ;/

Niagara - super że się udało. Teraz obrana to już tylko formalność. Solidna z Ciebie mamuśka!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671100 przez MyMelange
Piszecie, ze u Was pieknie, a u nas stan przedpowodziowy :( Tzn my bezpiezni, bo wysoko jestesmy, ale rzeka nie wyglada za fajnie. I caly czas leje...

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671150 przez karolcia1919
pyzaura napisał:

karolcia1919 napisał:

Moge WAs zapytac jak wstawiacie Te gify z imionami??


Karolcia podbij do Iwonki ona jest mistrzynia :) pewnie cos Ci wymysli :D



Iwonka pomożesz???:)
Tak ładnie mój brzusio Cię prosi:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671207 przez Nubi
Rano wstalam z taka deprecha ze nie moglam powstrzymac lez deszcz lal jak z cebra i morfologie odlozylam na jutro, naszczescie juz lepiej, sloneczko probuje sie przebic a ja zaraz zabieram sie za drozdzowe z truskawkami i kruszonka :P a co tam, na poprawe humoru :)

Villemo napisał:


Tak w ogóle mam za sobą 2 koszmarne noce. Złapałam najprawdopodobniej zapalenie zatok sitowych. Jak leżę to głowa mi pęka i lewe oko, cały łuk brwiowy obrzęknięty :( Ma któaś pomysł jak domowymi sposobami pozbyć się tego gówna z zatok. Jeszcze jedna noc i się chyba pochlastam ;/


Mozesz sprobowac podgrzac sol na patelni, zawinac w sciereczke i ciepla, nie goraca, robic sobie oklady, ze trzy razy dziennie. Mi pomoglo, ale jezeli nie przejdzie Ci do 2 dni idz do lekarza... U mnie zazwyczaj zatoki koncza sie oskrzelami.... :angry:

Iva przykro mi, wiem co czujesz, tak jak dziewczyny pisaly, tylko on wie co naprawde sie stalo i dlaczego. Pomodl sie za jego dusza i jak potrzebujesz to poplacz.

Do pozniej, wszystkim Wam dużo słońca :)

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671210 przez pyzaura
Nubi poprosze o kawalek ciacha :P

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671231 przez Nubi
:laugh: przesle po kawalku dla Każdej z Was :)

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl