BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #671739 przez iwonta_kg
kalina :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671741 przez iwonta_kg
Karolcia już myślę nad czymś dla ciebie :) Kornel tak? dobrze pamiętam?



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #671774 przez iwonta_kg
Wybieraj Karolcia :laugh:

1.


2.


3.


4.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671782 przez iwonta_kg
pierwsze mi się najbardziej podobuje :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671823 przez SerekWaniliowy
kocham_cie napisał:

Serku padłam! zabiłaś mnie tekstem żę twój mąż po twoich zalotach "zesztywniał"- mała, kurcze to chyba dobrze :silly:

No kurcze w ten sposób to On sztywnieje kilka razy dziennie ;) tyle, że pożytku już teraz z tego nie mam bo jak się zbliżam to sztywnieje cały ze strachu o Bognę :silly: mała mnie wygryzła :side:

Słuchaj a ta Twoja samoocena to chyba na kawę poszła razem z moją to prędko możemy ich nie znaleźć ;) a tymi zgryźliwymi babami to sie nie przejmuj, albo są zazdrosne albo głupie i trzeba im współczuć a nie ich słuchać o! :kiss: no i tygrysek śliczny, a poprawił Ci chociaż humorek?

Izula super wiadomości przyniosłaś! Dbaj o siebie bo jak widać dzidziuś świetnie sobie radzi :)

Iwonta
też nosisz już sporego brzdąca, chyba nawet największego :) a z tym zdjęciem Kacperka to muszę powiedzieć, że nigdy sama bym nie rozszyfrowała :blink:

Mmmm drożdżowiec Alivvy mnie powalił :side: uwielbiam ciasto drożdżowe z owocami, opędzlowałabym chyba pół blachy! Pychotka!

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671827 przez iwonta_kg
Dzień dobry:-)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671838 przez czarnula0609
Dzień dobry dziewczynki
Ja dzisiaj pierwszy raz po wielu nieprzespanych nocach wkońcu wstałam wypoczęta.
Nigdy jeszcze nie była tak chora w okresie sezonu letniego.
Ale to wszystko przez zgagę , której kwasy podrażniły mi gardło.Do tego doszedł kaszel suchy i męczący. W piątek byłam u lekarza dostałam słaby antybiotyk.
A kaszel juz prawie zwalczyłam naparem z majranku.
Zimno tylko 8 stopni i wieje
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671839 przez agamo
Dzien dobry
Ja tez juz nie śpię najgorsze to to ze wczoraj zasnąć nie mogłam A w nocy jak wstalam na siku to tak mnie brzuch bolal po bokach ze myslalam ze zwariuje Kacperek musiał sie położyć wszerz i tak mi naciskał ze masakra jakaś! Wczoraj popołudniu wypilam kawę mrozona latte taka kupna A kawy nie piłam odkąd zaszlam w ciążę ale taka miałam ochotę to wypilam zreszta kupna to nie jest taka mocna A tu tak mnie pobudzilo po niej ze godzina przed 12 a ja czułam sie jakby dopiero południe było No i jeszcze obudzilam sie tak wcześnie! Porażka!

Iwonka super ze wieści dobre No i ja tez bym sie nie skapla po fotce gdyby nie objasnienie! A poszalalas po sklepach? Bo chyba mowilas ze po drodze gdzieś wpadniesz tylko nie pamietam gdzie Tesco moze?

Madzia a ty sie dalej przejmujesz? Biedulko naprawdę nie warto! A tak mi sie teraz przypomniało ze moja kuzynka jak była w ciazy ze swoją cora z 9 lat temu to bardzo przytyla! Ale to bardzo bardzo! I nie dlatego ze dużo jadła ale ma tendencje do tycia. I brzuch miała ogromny w kwietniu a termin na sierpień! Wszyscy w rodzinie myśleli ze moze faktycznie blizniaki ale wiesz co?! Ona wyglądała prze pięknie rozpromieniona szczesliwa i bardzo jej było do twarzy z ta ciąża mimo ogromnej wagi! Czego jestem pewna ze ty nie masz! Bo tak jak mówię ona była bardzo duuuuuza! Moze zróbmy tak wrzuć nam fotkę to my tu osadzimy bo można powiedzieć ze juz wszystkie jesteśmy doświadczone! Ha!

Serku Agus No to teraz juz wiesz po co kolega zapuszczal paznokiec! Łłłeeeeee!

U nas wczoraj szukałam proszkow i płynów do prania i płukania dla dzieci i nie mogłam znaleźć nic typowego zeby pisało dla dzieci! No i pózniej sie doczytalam ze dla dzieci są non bio! Hmm dobrze ze akurat tak strzelilam i taki właśnie kupiłam małemu! A czemu niektóre z was pisały ze nie bede używać płynu do płukania? Aha i jak macie używane ciuszki to pierzecie je tylko raz? Bo sie zastanawialam czy nie wyprać najpierw w normalnym proszku a pózniej robic drugie pranie juz w tym dla małego?! Tylko nie wiem czy jest sens?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671864 przez SerekWaniliowy
Agamo dopiero teraz zauważyłam, że rozpoczęliście 29 tydzień! Twój synuś jest tu najstarszy? Będzie miał branie u dziewuch i jeszcze zagraniczny będzie :lol: :silly: Ja po kawie normalnie spać idę, pamiętam jak przed którąś sesją ochlałam się kawy by dłużej sie uczyć a tu lipa, po ostatnim łyku poszłam do toalety i tam prawie zasnęłam i odpuściłam sobie naukę ;) a ten paznokieć fuj ochydztwo, mam jedynie nadzieję, że to zwykły zbieg okoliczności i jego kaprys :silly: :side:

O płynach do płukania piszą w dzieciowych gazetach by ich nie używać, ja nie używam bo lubię jak najmniej chemi w domu i wszystkie ciuszki praliśmy tylko raz i myślę, że to sie raczej nie zmieni, ale któraś z nas pisała, że będzie robiła jak pisałaś, najpierw w zwykłym a później w dzieciowym proszku :) jak odnajdę w swojej stercie tą gazetkę to napisze powody :)

Czarnula wracaj do zdrowia szybciutko! Choć pogoda faktycznie nie sprzyja :dry:

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #671903 przez Nubi
Dzien dobry, mimo zachmurzenia i prawdopodobnych opadow , nie wiem jak wam ale mi calkiem humor dopisuje :) jeszcze...
Dzis bylam na morfologii i zastanawiam sie jak bardzo zeszlotygodniowy antybiotyk zachwieje wynikami... A w pt wizyta :huh:
Iva cisto musi smakowac wysmienicie :blink: jak moje :silly:
Czarnula, najwazniejsze ze sie lepiej czujesz, antybiotyk czasem zlo konieczne... I zaskoczona jestem ze az od zgagi infekcja gardla...tzn pierwszy raz slysze, lekarzem nie jestem, moze dlatego :blink:

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671910 przez akina_zet
Cześć Kochane!

Ta pogoda mnie doprowadza do szału, nie po to człowiek wyjeżdża by siedzieć w domku :(

Oby u Was z humorem było lepiej :blink:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671917 przez MyMelange
Dzien dobry!

Kurcze, ostatnio spie jak zabita! Zawsze wstawalam o 7.30, a dzis o 9.00! I jest mi tak blogo w tym lozeczku :)

Moj syn jest strasznie spokojny - rusza sie niewiele i malo intensywnie. I tak juz od dluzszego czasu, tzn od czasu kiedy macica juz podniosla sie wyzej i maly nie kopie w okolicy lona.

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671919 przez izula
Nefeli jak ja Cię doskonale rozumiem. U mnie jedyne lekarstwo na stawiający się brzuch to leżenie i nospa. I leżę bo uwierz mi szybko to ja do szpitala nie chcę wrócić :))) Ale znam ten ból trochę podrepczę po domku i już brzuch twardy. Leże na boku więc nawet pisać na kompie jest mi ciężko. Ale co zrobić. Trzeba to trzeba. Buziaki dla Ciebie i trzymam kciuki.

Iwonta śliczne zdjęcie synka. Super Maluch :)))

Dziewczny a ja teraz parę pytań mam do was.

Co wiecie o płynie do prania Lovela? Wczoraj w biedronce była promocja na niego.

I drugie koleżanka mi napisała, że ona w 7 msc miała już wszystko spakowane i kupione w sensie kosmetyki dla bobasa, podkłady dla siebie itd do szpitala. A ju tu jeszcze w czarnej d.. :) Jakiej firmy kosmetyki będziecie kupować dla bobasków bo ja powiem, że dostałam uczulenia w szpitalu po balsamie do ciała dla dzieci ;/ i nivea już u mnie odpada.

[/url]
[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #671931 przez MyMelange
Izula ja kupilam 100% naturalne firmy Pat & Rub. Zamowilam ostatnio paczuszke za 180zl i dostalam 2 myjki gratis :) Kilka dni temu byla znizka na kosmetyki dla dzieci plus jeszcze wykorzystalam kod rabatowy z gazety MALUSZEK (mozecie wykorzystac chyba jeszcze).


Dzis zaczynam szkole rodzenia :) Mam nadzieje, ze spotkam jakies fajne mamy, bo nie mam tu nikgoo w ciazy :(

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671935 przez karolcia1919
izula napisał:

cześć dziewczynki :)

Nefeli jestem tu :) wróciłam od lekarza. Dzidziuś waży 936 gram :)) Wszystko z maleństwem w porządku co mnie bardzo cieszy :)) Ja muszę dalej leżeć i się nie ruszać ale w domu a nie w szpitalu co mnie też bardzo cieszy.

Buziaki dla was idę się położyć bo jestem padnięta po tych emocjach



ale masz duże te maleństwo:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl