BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #671261 przez karolcia1919
Ale dziewczyny dziś macica mnie boli :( aż kuje w środku nie mogę siedzieć a jeszcze półtora godziny w pracy:(((

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671267 przez akina_zet
Karolcia,może nospę łyknij?

Mnie cały czas ciągnie w pępku jak dłużej pochodzę :dry:

Pyzaura Ty śpiochu mały :silly:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #671275 przez nefeli
Agamo pogoda owszem istna sauna ;) z gardlem mam wciaz problem,myslimy z mezem ze to od klimy w samochodzie i na pewno od mlecznych rzeczy,po wypiciu latte machiato wygladam i czuje sie jakbym grype miala :( a tylko kawe z mlekiem lubie..
Wiesz ja widuje sliczne ubranka i rzeczy dla chlopaczkow,to chyba tak jest ze zawsze widzi sie to czego akurat nie potrzeba,tak samo mialam jak bylam w ciazy z synkiem ;)
Ja tez chce kupic komode w ikei,ta w ciemnym brazie,nie to ze specjalnie mi sie podoba ale jest tania i praktyczne.
Wiecie martwi mnie bardzo bo moj brzuszek jest baaaaaaaardzo nisko pod pepkiem bym powiedziala,jak siedze to calkiem pod,fakt ze mala lezy nadal wzdluz z prawej ma glowke,pupcia na dole a nozki na lewo. lekarz powiedzial ze to z przemeczenia macica tak nisko jest,a ja w strachu o wody plodowe mimo iz bylo ok na wizycie...
Papi powodzenia z tymi durnymi bankami no i glownie z komornikiem!!!!
Villemo zycze Ci Skarbie szybkiego powrotu do zdrowka,ale co do zatok to nie pomoge bo nie mam zielonego pojecia,aaaaaaa moment kladzie sie sol zagrzana zawinieta w chusteczke,ale nie wiem na ile to pomoze??? rozumiem Cie bo ja mam wrazenie ze od kilku miesiecy mam wirusa,przeziebienie,grype i wszystko w jedym,jak mija to na 2-3 dni i od nowa zawalony nos i gardlo :( ale nie chce truc sie chemia i nikt nie wie co mi jest :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671277 przez kocham_cie
Dzień dobry.... albo i nie... pochmurno, szaro, buro i depresyjnie... mój nastrój i samoocena od wczoraj pełzają gdzieś między moimi stopami i pozbierać się nie umieją...najchętniej nie wychodziłabym z łóżka, ale co zrobić obowiązki i praca nie pytają człowieka o samopoczucie...

ewidentnie dzis Aura na presleya i gorącą czekoladę...


kocham ten utwór... a zarazem nienawidzę... katuję się i słucham go w kółko... masochiska ze mnie...

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671278 przez Monika23083
Ale zaczęło lać...i do tego burza :)

Dzisiaj kupiłam kombinezonik, kurteczkę, dwie bluzy, śpiochy i body dla Jasia. Że też wcześniej nie odkryłam tych second handów :)

karolcia weź nospę jak pisała Monia - na pewno pomoże:)

pyzaura no tak coś mnie koło 6 bierze na śliwki, jabłka, nektarynki i takie tam. A wieczorem obowiązkowo lody z Lidla - ulubione Coppa Cabana :laugh:

Paulina dużo zdrówka!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671279 przez Monika23083
Magda, ale mi narobiłaś ochoty na gorącą czekoladę z płatkami migdałowymi i bitą śmietaną...chyba pójdę spać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671307 przez Villemo
Dzięki dziewczyny, spróbuję z tą solą chyba nie mam wyboru. Pewnie jak bym poszła do internisty to by mi walnął jakiś antybiotyk no ale boję się żeby maluszkowi nie zaszkodzić... ;/

Nefeli jak super, że się odezwałaś :D Serce mi się raduje i nawet o bólu głowy zapomniałam. Rozumiem, że na chwilę obecną wszystko jest ok i nie musimy zamartwiać się na zapas? Brzuszkiem nisko się nie przejmuj ja też mam bardzo nisko tak samo miałam w pierwszej ciąży. Za każdym razem jak wchodzę do gabinetu to lekarz z marszu, pani ma tak nisko brzuszek od początku czy opadł? Wystraszony karze siadać na fotel od razu potem mówi, że widocznie taki mój urok bo wszystko wyzamykane na 4 spusty.

Ale jesteście czarownice :ohmy: Ciągle tylko o jedzeniu gadacie a u mnie 9 kg na plusie. Uwielbiam ciasto drożdżowe z kruszonką, pokroić bym się dała za nie :huh: :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671342 przez Alivva
poprosze o sprawdzzony przepis na cisto drożdżowe.... tak myslę,że zrobilabym może z rabarbarem...
musze się czymś zająć,bo zwariuję......

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671361 przez paulinka.k22
Hej dziewczynki!
Ponad godzinę nadrabiałam co napisałyście, bo przez weekend nie było mnie w domu.
Też mi się dzis nie chciało wstać, gdyby nie głód to wstałabym pewnie w południe :laugh:
A co do kłucia, to też czasami coś mnie pobolewa i przy pępku i przy spojeniu. A skóra na brzuchu mi się tak ciągnie, że mam wrażenie, że mi jej zaraz zabraknie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671374 przez SerekWaniliowy
No to ja jeszcze dołożę i powiem, że po drodze od kosmetyczki zauważyłam straganik i musiałam wstąpić i właśnie wcinam obiadek makaron z twarogiem i truskaweczkami mmm niebo w gębie, ale cieszę się, bo zostało jeszcze dużo truskaw to będzie dziś lub na rano koktajl jak znalazł na taka pogodę, choć kulką lodów czekoladowych lub czekolada na gorąco nie pogardziłabym :silly:

Iwonta
jak minęła wizyta? Kacperek dał się sfotografować?

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671380 przez paulinka.k22
Serku ale mi narobiłaś ochoty na te truskawki!!!!! :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671382 przez SerekWaniliowy
kocham_cie napisał:

SerekWaniliowy napisał:

kocham_cie napisał:

ach no i te podkłady: ja mam taki wielorazowego użytku który nakłada sie na materac, nie przepuszcza wody ale "oddycha" kiedyś tam mi mama w lidlu kupiłam :side:


ach ta Twoja mama, Biedrona, Lidl, Tesco z całej okolicy zjeździła, oszalała na punkcie Waszego Antosia :)


a to jeszcze nic, wczoraj o 21 zadzwoniła do mnie że właśnie wraca z tatą z zakupów i widziała sklep z wózkami z wielką reklamą quinny i musimy jechać zobaczyć... padłam ze śmiechu bo moja mamuśka mimo tego że wyluzowana kobietka, aktywna zawodowo to ma już swoje 59 lat, i tak pięknie zapamiętała nazwę wózka... bo nie powiedziała "ten" wózek tylko "Magda widziałam reklamę Quinny" :lol:


No to co jedziecie na zwiady? Mamę masz naprawdę nieprzeciętną! Czekam na relację z wyprawy i wrażeń i Twoich i mamy :lol:

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671385 przez kalina
a ja dzis procz przeziebienia mam akcje wymioty. i nie wiem mize przez lipe moze przez zbyt duzo cytryny albo jeszcze cos innego podraznilo zoladek. wiec sie grzeje w lozku juz bez specyfikow wygrzewajacych. moze przejdzie.

a na zwykly bol glowy tez sol pomaga? bo nie slyszalam o tym sposobie:-)

nefeli jak lekarz w twoim brzuszku nie dopatrzyl sie niczego niepokojacego to masz zakaz o tym myslec :-)
a moze masz jakas alergie i dlatego tak cie trzyma przeziebienie? albo gardlo juz tak wymeczone ze od razu na zimne reaguje. a jakbys sprobowala ciut rozcieplac napoje? moze to i glupie ale mnie jak tak z miesiac trzymalo i lapalo od nowa to nawet zwykla wode nie z lodowki lekko rozgrzewalam bo po wypiciu zimnej od razu czulam gardlo



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671395 przez MyMelange
Madzi mama to jakis chodzacy skarb :) Oscar dla mamusi od Kingusi :)

Ja juz dzis schrupalam miche truskawek - pychooooootka :) Teraz czas na obiadek.

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671402 przez SerekWaniliowy
Zuzuzanta w orzechach zacznę prać przełom czerwca lipca, mam nadzieję po "urlopie" i z pewnością napiszę co o nich myślę :) a jeśli chodzi o pieluchy wielokrotnego użytku to my będziemy ich właśnie używać, ale zakupu jeszcze nie dokonałam, myślę, że w lipcu lub sierpniu dopiero kupimy :) a we wrześniu prześlemy specjalnie dla Alivvy moje zdjęcie sprzed dechy do prasowania w kiecce w grochy, rozchechłanej koszuli, chuście czerwonej i moje wystające spod niej pulchne zarumienione policzki ze stertą pieluch tetrowych :silly:

agamo kochana jak moja wyobraźnia nie chce się zatrzymać po opisie hinduskich zwyczajów i tego paznokcia! Mam kolegę, który ma taki paznokieć u malutkiego palca, jak sie go spytałam po co mu to powiedział bym się nie interesowała, fuj no nie mogę pozbyć sie tych myśli :side:

MyMelange, Akina zazdroszczę Wam tych rybek, uwielbiam i te jeziorne i te morskie mmmm pycha, choć chwilowo przez te ostatnie miesiące mnie od nich odrzuca :angry:

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl