BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #671938 przez karolcia1919
iwonta_kg napisał:

Wybieraj Karolcia :laugh:

1.



2.


3.


4.



No mi tez podoba się to pierwsze :) a jak to wstawić teraz kochana??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671943 przez pyzaura
Dzien dobry :)

U mnie tez pogoda dzis do d... zimno ponuro mgla :( a ja za 3 h mam wizyte :D dam znac co i jak po ide sie szykowac:D 3majcie kciuki .

Dobrego dnia

Ania



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671944 przez Villemo
Dzień dobry!

Weszłam na facebooka i mnie zaatakowało od razu ciasto Ivy. No i teraz muszę pomimo bólu głowy się wziąć za pieczenie :dry: Coś kobieto narobiła! :side:


Co do kąpieli to w lecie obowiązkowo kąpaliśmy młodego codziennie + dodatkowe kąpiele w ciągu dnia jak mi walnął kupsko takie że wyszło plecami :woohoo: w chłodniejszym okresie tzn. jesiennym i zimowym zgodnie z zaleceniem co drugi dzień w dzień gdy nie było kąpieli było podmywanie pieluszką tetrową wszystkich zakamarków gdzie mogą pojawić się odparzenia czyli szyjka, paszki, dupcia i sisior. Kąpałam w żelu do mycia ciała i włosków babysanf z HIpPA wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=23709 Po kąpieli nie oliwkowałam, nie balsamowałam zgodnie z zaleceniem pediatrów sama zresztą nie widziałam takiej potrzeby. Młody aktualnie oprócz żelu do mycia ciała i włosków używa tylko kremu do buźki w lecie z filtrem a w zimie tłustego żeby ochronić skórę przed mrozem.

Co do prania. To u nas na wstępie proszek dzidziuś ale w związku z brakiem jakichkolwiek odczynów alergicznych zaraz zaczęłam prać w normalnych proszkach tych których używamy my (jak leci) na początku włączając podwójne płukanie potem już normalnie.

Iwonta - piękny kacperek :D I ile sobie już waży chłopisko. Ciekawa jestem ile mój bo pamiętam, że nasze dzieciątka miały zawsze podobną wagę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671947 przez karolcia1919
iwonta_kg napisał:

Jestem po wizycie! U Kacperka wszystko dobrze! Leży sobie w poprzek, waży 1170 gram :) pytałam o te bóle ktore mialam w kości łonowej i prawego boku to gin powiedział że to promieniuje od kręgosłupa bo ciężar ciała przeszedł na przód. Mam do powtórzenia przeciwciała toksoplazmozmy bo sie robi to dwa razy w ciąży, oprócz tego morfologia i mocz. Mojego gina nie będzie akurat wtedy kiedy ja bede miala cesarke bo jedzie na urlop ale przekaże mnie innemu lekarzowi. Pytalam tez o liczenie ruchów to powiedział że narazie obserwować. Jeśli wizualnie będzie mało wtedy zacząć liczyć. Pokaże wam fotkę:-) trzeba użyć wyobraźni żeby zobaczyć coś na niej;-)



Gratuluje tak dużego chłopiska:) Cudny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671959 przez iwonta_kg
Dziękujemy za komplementy razem z Kacperkiem:-)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #671965 przez iwonta_kg
Dziękujemy za komplementy razem z Kacperkiem:-)

Karolcia podaj mi maila to wysle ci na pocztę link i wkleisz go sobie w podpis:-)

Izula, ja mam kupione wszystko nivea. Ale jonsons baby podobno też jest dobra. Jak sie zdecydujesz na jonsons to daj znać. Mam stronkę gdzie mozna zamówić próbki paru kosmetyków z tej firmy.

A jeśli chodzi o proszki lovela. Mi sie sprawdziły. Razem z płynem do plukania wychodziły całkiem miękkie.



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671966 przez czarnula0609
Weszłam dzisiaj z ciekawości na lipcówki i okazuje się , że dwie mamy już urodziły.
Jedna dwie bliżniaczki , a druga chłopczyka .
I ta druga wrócila sama do domu bo chłopczyk zmarł przez jakąś bakterie . STRASZNE

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671972 przez karolcia1919
iwonta_kg napisał:

Dziękujemy za komplementy razem z Kacperkiem:-)

Karolcia podaj mi maila to wysle ci na pocztę link i wkleisz go sobie w podpis:-)

Ktoś coś pisał o kosmetykach... Ja mam kupione wszystko nivea. Ale jonsons baby podobno też jest dobra. Jak sie zdecydujesz na jonsons to daj znać. Mam stronkę gdzie mozna zamówić próbki paru kosmetyków z tej firmy.



Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.:)
dziękuje:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671974 przez karolcia1919
czarnula0609 napisał:

Weszłam dzisiaj z ciekawości na lipcówki i okazuje się , że dwie mamy już urodziły.
Jedna dwie bliżniaczki , a druga chłopczyka .
I ta druga wrócila sama do domu bo chłopczyk zmarł przez jakąś bakterie . STRASZNE


[*] na prawdę straszne :( do lipca jeszcze troszkę czasu jest...a tu takie coś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #671997 przez karolcia1919
co do bólów to wczoraj po nospie mi przeszło ale dziś od nowa lekko kuje...jutro mam wizytę wiec muszę się zapytać o to...mały leciutko kopie...najbardziej jak położę rękę na brzusiu...coś spokojny się zrobił:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672014 przez Ania31
czarnula0609 napisał:

Weszłam dzisiaj z ciekawości na lipcówki i okazuje się , że dwie mamy już urodziły.
Jedna dwie bliżniaczki , a druga chłopczyka .
I ta druga wrócila sama do domu bo chłopczyk zmarł przez jakąś bakterie . STRASZNE


Witam dziewczyny! Straszne , czekasz na dzidziusia , a tu po porodzie umiera, tragedia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672028 przez Ania31
A co do kosmetyków to ponoć bambino tez są dobre, tak słyszałam ale szczerze mówiac niewiem jakie wybrac. Jak sobie pomysle ze jescze tyle rzeczy trzeba kupic, ja prawie jescze nic nie mam. Troszke ciuszków dostaje po kolezance ona ma corcie prawie trzy miesieczna to mi oddaje, no i tez troche sama kupilam, noi z wiekszych rzeczy to mam wózek a tak to nic, juz niedługo trzeba sie bedzie zabrac za zakupy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672031 przez Monika23083
Cześć dziewczyny!

Wstałam dzisiaj o 10, codziennie coraz dłużej śpię, to chyba przez pogodę.

Iva ale zrobiłaś smaka na ciasto!! wygląda bardzo bardzo smakowicie :)

Iwonta gratuluję synka, który rośnie w siłę! Silny będzie chłopaszek! :)

Jeśli chodzi o kosmetyki to pewnie zostanę przy serii Babydream z Rossmana, sama ich zresztą używam ( szamponu i żelu do kąpieli, któy łączę z olejami). Ale myślę, że skoro analizuję sobie w domu składy różnych kosmetyków, to chyba nadszedł czas na analizę żeli do kapieli dla dzieciątek :laugh: O Nivea słyszałam już od wielu osób że uczula, no ale to sprawa indywidualna.

Tak czy siak, nie mam zamiaru używać wielu kosmetyków :)

Miłego dnia!! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672039 przez SerekWaniliowy
izula my tez będziemy używać Pat&Rub Sweet ale tak umiarkowanie, trochę orzechów piorących a najwięcej wody i szarego mydełka :blink: zakupy chyba na lipiec sobie zostawię a pakowanie? hmmm myślę że pod koniec sierpnia, wcześniej wszystko będzie leżało pewnie w jakimś koszyku więc gdyby nasza córeczka chciała przyjść na świat wcześniej to zdążę spakować przy pierwszych skurczach tak mi się wydaje, chyba, że będzie tego dużo i nie będę miała gdzie trzymać to możliwe, że od razu do torby włożę :) ale moja Mama twierdzi, że za spokojnie podchodze do przygotowań i porodu :silly: :side:

MyMelange
nasza malutka tez się coś rozleniwiła i trwa to już jakieś 2 tygodnie, mąż mówi, że poprostu za nim tęskni :blush: a ja myślę, ze może dlatego, że jest wyżej i kopie w moją oponkę i to troszkę tłumi moje odczucia, ale w piątek i poniedziałek się przekonamy, bo umówiłam się na 2 wizyty, do mojego lekarza i nowego :side: a bo jakoś chcę, żeby inny też powiedział co myśli o podróży i o zdrowiu malutkiej i jakoś do swojego nie mam już tyle zaufania co na początku ciąży i przed :dry: A gdzie ten kod rabatowy znalazłaś, bo ja nie widzę :/ jakby był jeszcze aktualny to chyba już zamówię :) Miłych pierwszych zajęć i poznania samych sympatycznych ciężarówek :)

Też czytałam o tej lipcówce, nawet nie staram się wyobrazić jak się czuje, bardzo Jej współczuję, ale wolę nie myśleć o tym długo i tak bardzo się martwię o nasza Kruszynkę :(

Aga

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672052 przez akina_zet
Iwonka,dopiero dokopałam się do Twojego postu o Kacperku,ale z niego pokaźny bobas :)

Czarnula ja to nie mogę słuchać takich rzeczy bo w panikę wpadam,serce mi pęka i płakać mi się chce... W szpitalu była ta bakteria i nią zarazili?

Pyzaurko,czekam na wieści z wizyty :blink:

Monika Z.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl