BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #672585 przez karolcia1919
iwonta_kg napisał:

Natka a gdzie Ty te studia masz?

Pozdrawiamy z pola :)




TY jesteś udana :)
te pozdrawiamy z pola mnie rozbawiło:)


A zdjęcie śliczne :) zakochani piękni i młodzi :)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #672592 przez Alivva
Tyle sie naczytałam i tyle chciałam napisac a jestem taka nieogarnieta,że juz nie pamietam :(
Na pewno chciałam napisać,że FANTASTYCZNE brzuszki :) Na koniec wrzucę mój. Dziś sie przekonalam,że wiele zalezy od tego w co jestesmy ubrane (zobaczycie na zdjęciu) Dzis na poczcie spotkalam 2 kolezanki. Jedna mówi do mnie-Iva przypomnij mi który to miesiąc?? 5?? a ja do niej,że w niedziele zaczynam 7 :D powiedziala mi,że ona gorzej wygląda jak sie porządnie naje :)
Druga podeszła do mnie jak stalam w kolejce i jak sie pochwalilam niunią to oczy jak ping-pongi zrobiła mówiąc,że w życiu by nie zgadła :)
Byłam dzis po moje zwolnienie u doktorka i wlazłam na wagę z ciekawości....w 3 tygodnie 800gram więc na liczniku u mnie dokladnie 75,8kg. 5,8 na plusie.
Obiecałam sobie,że będę omijac szerokim łukiem lumpki no ale za cholere nie potrafię :) ole ograniczyłam sie dzis do mini mini ilości.

Nie wiem co chcialam jeszcze napisać :/
wrzuce foty i może mi sie przypomni.
Wiec....pierwsze dwie foty W opakowaniu "maskujacym" :)

No i moj brzucholek w pelnej okazalosci :-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672593 przez kocham_cie
MyMelange napisał:

Moje dotychczasowe wyszukane ulubione stronki:
babynow.pl/
bigheartmade.blogspot.com/
www.colorstories.pl/ColorStories/
craftoholicshop.com/ (do uszycia samemu kocykow np. a'la La millou)
dolly.com.pl/products
groshki.pl/
tutulandia.pl/
lulubaby.pl/
muzpony.com.pl/
www.pippin.pl/
artillo.pl/c/dla-dziecka,233.html
babymama.pl/
zuzutoys.pl/
zazzu.pl/

Moze Wam cos wpadnie w oko :)

Wiekszosc jest wyszukana dzieki mamusiom blogowym :)

Tu sa tez fajne posciele - moze cos wpadnie Ci w oko Madzik www.troll.sklep.meble.pl/wyposazenie-wnetrz/posciel/


artillo.pl/c/dla-dziecka,233.html w maskotkach z tej strony to się normalnie zakochałam :lol:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672601 przez kocham_cie
Alivva napisał:

Tyle sie naczytałam i tyle chciałam napisac a jestem taka nieogarnieta,że juz nie pamietam :(
Na pewno chciałam napisać,że FANTASTYCZNE brzuszki :) Na koniec wrzucę mój. Dziś sie przekonalam,że wiele zalezy od tego w co jestesmy ubrane (zobaczycie na zdjęciu) Dzis na poczcie spotkalam 2 kolezanki. Jedna mówi do mnie-Iva przypomnij mi który to miesiąc?? 5?? a ja do niej,że w niedziele zaczynam 7 :D powiedziala mi,że ona gorzej wygląda jak sie porządnie naje :)
Druga podeszła do mnie jak stalam w kolejce i jak sie pochwalilam niunią to oczy jak ping-pongi zrobiła mówiąc,że w życiu by nie zgadła :)
Byłam dzis po moje zwolnienie u doktorka i wlazłam na wagę z ciekawości....w 3 tygodnie 800gram więc na liczniku u mnie dokladnie 75,8kg. 5,8 na plusie.
Obiecałam sobie,że będę omijac szerokim łukiem lumpki no ale za cholere nie potrafię :) ole ograniczyłam sie dzis do mini mini ilości.

Nie wiem co chcialam jeszcze napisać :/
wrzuce foty i może mi sie przypomni.
Wiec....pierwsze dwie foty W opakowaniu "maskujacym" :)



No i moj brzucholek w pelnej okazalosci :-)


ty ale jaja iVa w tej bluzce rzeczywiście Ci brzusia nie widać, a jak podniosłaś koszulkę to rzeczywiście w porównaniu do mojego na 5 miesiąc wygląda:D może to ten twój basen tak pięknie działa???

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672608 przez kocham_cie
iwonta_kg napisał:

Natka a gdzie Ty te studia masz?

Pozdrawiamy z pola :)


hej hej gołąbeczki, ależ wam tam dobrze :lol:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672615 przez Alivva
Madzia,on naprawdę jest duuuży :) jest mniejszy od brzusia koleżanki która ma termin na 31.sierpnia no ale jej mały waży już 1200gram :D
a może mi sie juz tak wydaje,że taki wielki bo zawsze był płaściutki :)
Nie mam jednak z tym problemu :) Rozstepów nie ma a brzuszek spadnie :) A kocham go mmmmmm bo wiem kto w nim mieszka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672644 przez niagara
Iwonka ja studiuję, a raczej studiowałam na UAM w Poznaniu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #672656 przez kocham_cie
Alivva napisał:

Madzia,on naprawdę jest duuuży :) jest mniejszy od brzusia koleżanki która ma termin na 31.sierpnia no ale jej mały waży już 1200gram :D
a może mi sie juz tak wydaje,że taki wielki bo zawsze był płaściutki :)
Nie mam jednak z tym problemu :) Rozstepów nie ma a brzuszek spadnie :) A kocham go mmmmmm bo wiem kto w nim mieszka :)


ty lepiej nam powiedz jak utyć do 7 miesiąca niespełna 6kg wcinając takie ciacha co???

A własnie iva ty mówiłaś że chcesz dla lucy zabawki handmade... luknij sobie na tą stronkę co kinia podała artillo.pl/c/dla-dziecka,233.html ja padłam!!! i mój młody na pewno coś z tego dostanie:)

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672688 przez Alivva
madzia,może 6kg w 7 mcy to niewiele ale nie zapominaj,że ja zaczelam w wagą ciężką :) 70kg i teraz mam juz 76!!!!! Mój cel po urodzeniu młodej to zjechac do 65kg w 6mcy i wiem,że go osiągnę ;)

zabaweczki cudne ale ja jednak zdecydowana jestem na produkt rodem ze stolicy ;)
znacie BUKTOLE????
nie wiem jeszcze co,czy cos od nich,czy swój własny projekt im podeslę,ale jestem zdecydowana na Buktola ;)
www.facebook.com/Buktole?fref=ts
albo ta strona
buktole.com/pl/c/TOYS/60
aczkolwiek na fb mają więcej zdjęć produktów ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672694 przez iwonta_kg
niagara napisał:

Iwonka ja studiuję, a raczej studiowałam na UAM w Poznaniu :)


Moja siostra wykłada na tej uczelni :lol: moze Ciebie tez uczyła :lol: hehe ale bym sie śmiała hihi



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672697 przez iwonta_kg
Alivva napisał:

madzia,może 6kg w 7 mcy to niewiele ale nie zapominaj,że ja zaczelam w wagą ciężką :) 70kg i teraz mam juz 76!!!!! Mój cel po urodzeniu młodej to zjechac do 65kg w 6mcy i wiem,że go osiągnę ;)


Ja zaczynałam od 60 kg a teraz ważę 67 hehe ;) te same liczby tylko odwrotnie :lol:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672698 przez kocham_cie
Alivva napisał:

madzia,może 6kg w 7 mcy to niewiele ale nie zapominaj,że ja zaczelam w wagą ciężką :) 70kg i teraz mam juz 76!!!!! Mój cel po urodzeniu młodej to zjechac do 65kg w 6mcy i wiem,że go osiągnę ;)

zabaweczki cudne ale ja jednak zdecydowana jestem na produkt rodem ze stolicy ;)
znacie BUKTOLE????
nie wiem jeszcze co,czy cos od nich,czy swój własny projekt im podeslę,ale jestem zdecydowana na Buktola ;)
www.facebook.com/Buktole?fref=ts
albo ta strona
buktole.com/pl/c/TOYS/60
aczkolwiek na fb mają więcej zdjęć produktów ;)


nie nie znam ale już oglądam...a to nie są te babki co robią maskotki z rysunków dzieci??? ale fajowe:)
Iva kochana ja zaczynałam z waga jeszcze większą niż ty więć dodać do tego 10kg uff lepiej nie pytaj... modle się żeby tylko jakiejś 100 nie przekroczyć :silly:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672699 przez niagara
iwonta_kg napisał:

niagara napisał:

Iwonka ja studiuję, a raczej studiowałam na UAM w Poznaniu :)


Moja siostra wykłada na tej uczelni :lol: moze Ciebie tez uczyła :lol: hehe ale bym sie śmiała hihi


A jak się nazywa?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672706 przez Monika23083
Iva śliczny brzunio! ja też jakoś nie mogę od tych lumpków się oderwać, dzisiaj przyszłam z kolejnymi 10 ubrankami za 20zł:)

kalina zapomniałam dodac że tej oliwki babydream też używam:) a żel uniwersalny do mycia niemowląt babydream łączę z olejem lnianym i olejkiem rycynowym w odpowiednich proporcjach tworząc cudowny żel do mycia twarzy, który wyleczył to co dermatolog i apteczne drogie kosmetyki nie potrafiły:)prosty skład czasami potrafi działąć cuda!:) ale zobaczymy jak ta seria podziała na Jasia, zresztą muszę się przyjrzeć jeszcze innym żelom, może coś fajnego jeszcze się znajdzie:)

Piotr się śmieje, że w łazience będzie nadal dużo miejsca, bo z Jasiem będziemy mieli tę samą półkę :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672708 przez Monika23083
właśnie zjadłam całą białą czekoladę...dzisiaj nawet nic nie zostawiłam Piotrowi...oj źle się dzieje, bo teraz mi niedobrze i tak ciężko na żołądku :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl