BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #673145 przez MyMelange
Trzymam się trzymam. Marzę o jajeczkach miekko :)
Iwonka, a co zrobić ? Najprawdopodobniej te 3 rzeczy naraz hehe :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673169 przez kocham_cie
Dzień dobry mamuśki:)
Iwonko ja również ostatnio cierpię na bezsenność, zasnęłam chyba o 3 wstałam po 7 :(

Kinia chyba mnie zabijesz ale właśnie wcinam jajeczko na śniadanko i kanapki z pomidorami malinowymi... mniami... trzymaj się tam dzielnie maleńka, jeszcze niespełna 20 minut :side:

Iwonka ja też wczoraj miałam dzień paniki, ale bardziej ze względu na to że robiłam listę rzeczy które jeszcze muszę kupić przed narodzinami Antka... i jest dramat... jeszcze tak wiele rzeczy mi brakuje, a tu tylko 3 miesiące, czyli 3 wypłaty a wszystko takie drogie a rachunki też trzeba popłacić i jeszcze za coś żyć... ufff muszę sobie rozpisać co kupić w poszczególnych miesiącach żeby jakoś to finansowo ogarnąć!

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673182 przez iwonta_kg
Ja jem paczka na Sniadanie hehe

Madzia no fakt jeszcze trzy wypłaty i trzeba to jakos rozporządzić. Tylko pytanie czy z tej listy naprawde jest ci wszystko potrzebne? Napewno znajdzie sie cos co mozna odrzucić. Ja w pierwszej ciąży mialam listę na kartce A4. Jak pokazałam ją koleżance (świeżo upieczonej mamie) to połowa zniknęła i została nieduża kartka z zeszytu ;-)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673187 przez niagara
Dzień dobry Mamusie :)

Wstałam dzisiaj i tak sobie myślę, że wszystkim nam zostały jeszcze maksymalnie 3 miesiące do rozwiązania i co potem? Forum zaniknie? Ja już tak się z Wami zżyłam, że nie wyobrażam sobie dnia bez forum :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673192 przez iwonta_kg
Cos ty Natka nic nie zaniknie! Bedziemy pisac na tyle możliwie na ile bedzie starczało czasu. Inne swiezo upieczone mamy na forach jakos daja rady to my tez damy:-)

Ja tez sie tu zadomowilam.

A jak wogole trafiłyscie na forum zapytajpolozna?



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673203 przez Nubi
Ja moze tutaj calkiem niedlugo mimo to ciezko nie zajrzec jak sie serfuje po sieci.
Na forum wpadlam bo przegladalam zakladke ciazy tydzien po tygodniu, poniej eksplorowalam cala stronke powolutku i doszlam do forum. Calkiem jestem zadowolona bo jeszcze 2 tyg temu nie wiedzialam jak ogarnac temat porodu i ostatnich miesiecy i w co rece wsadzic a tu teraz, idac z Wami rownoczesnie w koncu mam to zorganizowane. dzięki :D ;)

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673206 przez niagara
iwonta_kg napisał:

Cos ty Natka nic nie zaniknie! Bedziemy pisac na tyle możliwie na ile bedzie starczało czasu. Inne swiezo upieczone mamy na forach jakos daja rady to my tez damy:-)

Ja tez sie tu zadomowilam.

A jak wogole trafiłyscie na forum zapytajpolozna?


Ja tu trafiłam właściwie przypadkiem :blink: Szukałam w necie opisu ciąży tydzień po tygodniu i przekierowało mnie na tą stronę, a po kilku dniach znalazłam to forum, poczytałam trochę i postanowiłam dołączyć :laugh: i nie żałuję :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #673207 przez Villemo
iwonta_kg napisał:

Pamietaj Kinia nie możesz zasnąć! Dasz radę:) A jak glukoza smakowała?;)

Mi sie ostatnio śniło że karmiłam Kacperka piersią i byl taki szczęśliwy dzieki temu:-) powiem wam ze zaczynam sie powoli bać jak to bedzie... Co zrobić jak dziecko sie obudzi w nocy??? Przytulić, nakarmić czy przebrać? Czarna magia!


Dzień dobry :D

Ja Ci gwarantuje że dobrze będziesz wiedziała czego oczekuje maleństwo trzeba tylko zaufać instynktowi macierzyńskiemu. Stwierdzam, że najgorsze są pierwsze dni bo trzeba się poznać z maluszkiem potem to już z górki :-) A co do karmienia piersią sama mam ogromne obawy i boje się jak to będzie.

A nóż trafi Ci się synuś taki jak mi pierwszy czyli pobudki co 3 godzinki jak z zegarkiem w ręku na jedzonko i dalej spanko. :-) Tego życzę wszystkim mamusiom!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673216 przez Monika23083
Cześć dziewczyny!!

Ja już po śniadanku i już buszuję w necie w poszukiwaniu różnych rzeczy dla Jasia:) wczoraj kupiłam tetrowe pieluszki na allegro za 1zł/szt. Zobaczymy co to będzie :)

Iva te nasze dzieciątka to pewnie będą też październikowe :) ja mama na 23 września, więc może w październiku urodzę :)

karolciaz tych tabletek to różnie się wchłaniają składniki. Postaw na dobrą wodę i kakao, zbożowe produkty i banany. A dużo kawy pijesz, o ile pijesz w ogóle ?

Kinga ja już się też nie mogędoczekać tej szkoły rodzenia a zaczynam 25. NIgdy nie miałąm stycznośi z niemowlakami, nigdy..więc taka wiedza na pewno mi się przyda::)

Iwonta, ja też czytałam tygodnie ciąży i tu trafiłam:) myślę, że forum nie zniknie, widać zresztą jakie aktywne są mamy z 2011, 2012 roku:) Myślę, że już zawsze będziemy miały czym się dzielić,tym bardziej, że pytań będziemy miały z 3000 :laugh: może tylko czasu mniej, ale zawsze się wpadnie:)

i znowu nie poszłam na glukozę :laugh:

Miłego dnia!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673225 przez MyMelange
Madzik, usmiecham sie tam do Ciebie, bo juz zrobilam sniadanko i wlaczam komputer i czytam, ze mam dokladnie to samo co Ty hahahah - 2 jajka na miekko, kanapki z pomidorem malinowym :)

Na forum trafilam tez przypadkiem szukajac czegos po necie na temat ciazy.

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673226 przez iwonta_kg
A ja szukałam typowo fajnego forum dyskusyjnego i trafilam tutaj :) jakis miesiac po porodzie postanowiłam zaczac z kims rozmawiać i znalezc kobiety ktore były w podobnej sytuacji. zaczynałam na staraczkach. Dziewczyny bardzo mi pomogły i wystaralam Kacperka :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673247 przez MyMelange
Villemo napisał:

A co do karmienia piersią sama mam ogromne obawy i boje się jak to będzie.

A nóż trafi Ci się synuś taki jak mi pierwszy czyli pobudki co 3 godzinki jak z zegarkiem w ręku na jedzonko i dalej spanko. :-) Tego życzę wszystkim mamusiom!


Ja juz tak sie nie obawiam karmienia, bo jak sie okazalo prowadzaca zajeci w szkole rodzenia jest certyfikowanym doradca laktacyjnym i ratuje mamusie w potrzebie :) Za tydzien mam wlasnie zajecia z laktacji :)


Ahhhh! I jeszcze a'propos diety podczas karmienia. Ta P. Kasia jak i b.dobry pediatra mowia, ze je sie normalnie - nie tam jakies diety. Zreszta pytalam ciocie, jak to bylo kiedys i nikt nie trzymal sie tylko marchewki i gotowanego kuraka. Ja w ciazy jem wszystko, wiec maly zna smaki i mam nadzieje, ze bede mogla wcinac wiekszosc potraw podczas karmienia. P. Kasia mowi, ze stres zwiazy z niejedzeniem ulubionych potraw jest gorszy niz ich jedzenie.

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673273 przez Villemo
MyMelange napisał:

Villemo napisał:

A co do karmienia piersią sama mam ogromne obawy i boje się jak to będzie.

A nóż trafi Ci się synuś taki jak mi pierwszy czyli pobudki co 3 godzinki jak z zegarkiem w ręku na jedzonko i dalej spanko. :-) Tego życzę wszystkim mamusiom!


Ja juz tak sie nie obawiam karmienia, bo jak sie okazalo prowadzaca zajeci w szkole rodzenia jest certyfikowanym doradca laktacyjnym i ratuje mamusie w potrzebie :) Za tydzien mam wlasnie zajecia z laktacji :)


Ahhhh! I jeszcze a'propos diety podczas karmienia. Ta P. Kasia jak i b.dobry pediatra mowia, ze je sie normalnie - nie tam jakies diety. Zreszta pytalam ciocie, jak to bylo kiedys i nikt nie trzymal sie tylko marchewki i gotowanego kuraka. Ja w ciazy jem wszystko, wiec maly zna smaki i mam nadzieje, ze bede mogla wcinac wiekszosc potraw podczas karmienia. P. Kasia mowi, ze stres zwiazy z niejedzeniem ulubionych potraw jest gorszy niz ich jedzenie.


W szpitalu gdzie rodziłam była poradnia z certyfikowanymi doradcami laktacyjnymi. Doradcy przychodzili po kilka razy dziennie no i na niewiele się to zdało. Każda kobieta jest inna i każde dziecko jest niestety inne nie zawsze działają wszystkie rady. Moje wspomnienia o karmieniu to ból ból i wiecznie płaczące nienajedzone dziecko. Oczywiście będę tak jak za pierwszym razem walczyć ile wlezie ale już na samą myśl mam dreszcze na całym ciele. Był to dla mnie naprawdę większy koszmar niż sam poród. Co do diety to mi mówiono tak samo. Trzeba jeść wszystko obserwować i wyciągać wnioski. Jeśli coś zaszkodziło to odstawić i próbować za jakiś czas. Jak zauważyłam po mamach karmiących na lipcówkach najwięcej problemów maleństwa miały przy spożywaniu nadmiaru produktów mlecznych przez mamusie. Jak to skwitowała pani z poradni laktacyjnej " Krowa mleko daje pomimo, że mleka nie pije.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673304 przez paulinka.k22
Hej!
Rany te pogody wpływają na mnie fatalnie ;) śpię po 12 godz z przerwą na siku, a i tak rano nie mogę podnieść głowy! Gdzie ta wiosna!A właściwie to lato!

Mi forum poleciła moja siostra, bo je wynalazła. Poczytałam trochę i sie zapisałam.

Wiecie ja też mam pełno obaw, jak to bedzie jak się mała urodzi. Ale myslę, że jakoś to będzie, najważniejsze, żeby była zdrowa! Zresztą tyle kobiet na świecie rodzi i sobie radzą, a my nie damy rady! :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673309 przez iwonta_kg
A u mnie jakos skądś zawitała wiosna :) od wczoraj pięknie slonce świeci :)

Kinia WSZYSTKIEGO NAJLEPSZSEGO!! :kiss: :kiss: :kiss:



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl