BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 11 miesiąc temu #672917 przez iwonta_kg
Jak bede szukała jakiejs fajnej miejscowki na mazurach to sie zgłosze do Ciebie to mi cos podpowiesz w przybliżeniu ;)

Jak wczoraj bylam na wizycie to mój gin sie chwalił że byl na spływie na Słupi w Słupsku. Mowil ze bardzo fajne miejsce. Swoją drogą wyglądał jakby ten długi weekend go bardzo wymęczył...

A jeśli chodzi o góry to ja wolę chodzić. Na nartach jeździłam raz w życiu jak mialam chyba z 15 lat i nie bardzo mi sie podobało... Uwielbiam długie spacery i skałki :-) szczególnie kocham góry zimą. Latem tez lubię jeździć ale za duzo ludzi jest latem. Kolonie, wycieczki, pielgrzymki... A poza tym ten upał... Okropienstwo! Zimą są piękniejsze widoki i człowiek sie tak nie upoci zanim dojdzie do celu ;)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672947 przez nefeli
Znalazlam ten wozek to peg perego book,ale kurcze martwia mnie te kola,ze ciazko bedzie z takim wozkiem na wybojach,kraweznikach itp :( jedyne co to kolor mi pasuje no i ze na plasko sie rozklada.
Wiecie obawiam sie porodu przedwczesnego,brzuch tak nisko,tak jakby pod pepkiem,nie wiem czy dzwonic do lekarza,czy to cos niepokojacego ze jak siedze na wpol lezaco to tak jakby cala mala byla pod pepkiem,a tu gdzie pepek to taki dol sie robi...
i ogolnie nie moge stac i chodzic,a musze :(
dobranoc mamusie,sliczne macie te brzuszki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #672967 przez Alivva
Daga....juz bliżej niz dalej,maleńka zdrowo rośnie i ja 3mam kciuki za to,że urodzi się w swoim czasie :) I Twoja Sara i moja Alicja i cała reszta naszych kochanych "wrześniowych" dzieciatek ;) pewnie bedą sierpniowo-wrześniowe ale jakie to ma znaczenie? :)
Będą śliczne,zdrowe i kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #672976 przez Nubi
nefeli napisał:

Znalazlam ten wozek to peg perego book,ale kurcze martwia mnie te kola,ze ciazko bedzie z takim wozkiem na wybojach,kraweznikach itp :( jedyne co to kolor mi pasuje no i ze na plasko sie rozklada.
Wiecie obawiam sie porodu przedwczesnego,brzuch tak nisko,tak jakby pod pepkiem,nie wiem czy dzwonic do lekarza,czy to cos niepokojacego ze jak siedze na wpol lezaco to tak jakby cala mala byla pod pepkiem,a tu gdzie pepek to taki dol sie robi...
i ogolnie nie moge stac i chodzic,a musze :(
dobranoc mamusie,sliczne macie te brzuszki :)

Nefeli chyba każda z nas się o to martwi, wiec może ta wspólna obawa podniesię Cię na duchu, trzeba być dobrej myśli
Sama zastanawiam się nad tym brzuchem, u mnie też poniżej pępka jest mała, do tej pory kopnęła mnie raz nad pępkiem, i wszystkie ruchy tak nisko są... W pt mam wizyte, zobaczymy co lekarz powie.
A poki co dobrej nocki Wam wszystkim życzę ;)

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673018 przez iwonta_kg
Witam się w środku nocy... Cierpię na bezsenność... Jeszcze mój durny mężuś mnie naschizował że jakieś dźwięki słyszy, że to pewnie mysz! I weź tu zaśnij! Teraz leże i nadsłuchuje...



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673031 przez karolcia1919
Witajcie.jestem w drodze do lekarza.pochmurno i zimno.odezwe sie po wizycie.trzymajcie sie;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673034 przez czarnula0609
Cześć dziewcznyki
Jeśli chodzi o ruchy malej ,teraz juz praktycznie czuję ją jakby cały dzień się wierciła i nie spała.A jak leżę to rozciąga się od żeber ,aż po same biodra.
Wizyta 13.06 wszystko się okażę.
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673038 przez czarnula0609
wiecie co dziewczyny normalnie szał kolejna lipcówka urodziła tym razem wszystko zakończyło się szczęśliwie i bardzo szybko.
Witam. Pragne oglosic, ze o 14:20 przyszedl na swiat nasz syn Seweryn. Waga 2800 g, jest cudny. Caly porod trwal 2.5 godz. Ja czuje sie dobrze, Junior rowniez dobrze, dostal 9/10 Apgar. Jestem szczesliwa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673060 przez MyMelange
Dobry :)

Ja juz po glukozowym sniadanku, teraz czekam do 10. Miki juz powoli sie ozywia :)
Wczoraj w szkole rodzenia uczyłam się kapac malucha. Jak dobrze wiedzieć, jak się podnosi takie maleństwo. Jeszcze pierwszy raz w życiu zmieniłam pampersa hihiii :)

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673088 przez karolcia1919
Jestem po wizycie. Wyniki dobre ...te z glulozy tez..oczywiscie malo magnezu..ale nie wiem czemu jak go biore.mam pic i jesc i odpoczywac bo od tego kuje mnie macica.serduszko cudnie bilo ;) kolejna wizyta 05.07;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673091 przez karolcia1919
*tzn kuje mnie ze malo niby odpoczywam.choc nie przemeczam sie bo nie mam czym

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673093 przez Nubi
Dzieeeeń dobry!

Iwona pewnie bedzie teraz spać do 11 :), też dziś średnio noc przespałam... Jakoś niespokojnie...
Czrnula przestań nas straszyć tymi lipcówkami, bo to połowy czerwca nie ma !!! :p
Kinga, gratuluje pierwszej przygody z pampersem, tym razem chyba nie był z zawartością :D i zazdroszcze szkolenia z kąpania ;)

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673104 przez iwonta_kg
Nubi cos ty ja od 8 już nie śpię! ;) Mielismy wogole jechac autobusem do domu o 6 ale zaspalismy. Teraz jest dopiero o 14.

Ładna pogoda jest chyba bo widzę przez okno :) slonce świeci, ptaszki śpiewają...:)

Kinia ja sie uczyłam zmieniać pampersy na moich siostrzenicach ale bylo juz jakis czas temu hehe a jak tobie szło?

Kąpać zdeklarował się mój mąż! Ciekawe kiedy sie podda haha

Karolcia dobrze ze masz dobre wyniki :)



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673119 przez MyMelange
Powiem Ci Iwonka, ze nie taki diabel straszny. Poszlo mi calkiem niezle. Kurka jeszcze 50 min siedzenia, a ja ledwie oczy trzymam otwarte. Help!

Prawdziwa milosc zaczela sie 4.10.2013 :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673127 przez iwonta_kg
Pamietaj Kinia nie możesz zasnąć! Dasz radę:) A jak glukoza smakowała?;)

Mi sie ostatnio śniło że karmiłam Kacperka piersią i byl taki szczęśliwy dzieki temu:-) powiem wam ze zaczynam sie powoli bać jak to bedzie... Co zrobić jak dziecko sie obudzi w nocy??? Przytulić, nakarmić czy przebrać? Czarna magia!



Na zawsze w moim sercu Krystianek 16.04.2012 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl