BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #965284 przez asiekasiek

pesq napisał: Dziewczyny, właśnie wysłałam męża po kisiel. Zaraz mnie zabije za te forum :unsure: :unsure: :unsure: :laugh: :laugh: :laugh:


no ja przeczytałam tu o śliwkach i też swojego męża wysłałam po nie B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965285 przez basiek149
pesq ha ha ha :laugh: :laugh: :laugh:
nabiegają się ci nasi mężczyźni w ciągu tych 9m-cy :laugh: :laugh: :laugh:
a to śliweczki, a to paróweczki, a to kisiel :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965287 przez Zazanna
Ale te dzienniczki sa super :) Chyba też kupię :)

Szczeniak mi przed chwilą skoczył na brzuch -leżę na łóżku. I trochę się martwię.. Nic mnie nie boli, chyba panikuje :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965292 przez pesq
Zazanka mi moj pies tez pare razy wskoczył, teraz staram sie uważać ale nie zawsze sie da :S :S

W ogóle to po kisielku zachcialo mi sie kaszy manny albo... gołąbka. Ja już nie wiem B) B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965300 przez Zazanna
Też się staram uważać, zazwyczaj kładę sobie poduszkę na brzuch i piersi, ale akurat się położyłam, ona spała i tak oo. No nic. Maluszek na pewno jest zabezpieczony przed takimi rzeczami :)

Też bym chciała gołąbki.. Tyle rzeczy bym chciała, a nie mam siły ich robić.. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965306 przez 25malinka
Oj smaka robicie i teraz chce mi się golabka, no...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965314 przez Kasia888
Dziewczyny zazdroszczę Wam zachciewajek na śliweczki, gołąki, kisiel itp widać, że apetyt Wam wraca :) . Ja niestety nadal mam poczucie, że "jem, bo muszę". Mam nadzieję, że te dolegliwości miną...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965316 przez Kasia888
Dziennik dobry pomysł, ale założę go dopiero jak mi się mdłości skończą i humor wróci. Teraz bym chyba tylko narzekała, nie ma sensu, żeby później dziecko czytało o mamusi dolegliwościach ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965326 przez niezapowiedziana
Moge wam jeszcze polecuc poduszke masujaca plecy z lidla!
Kupilam dzisiaj i to moj najlepszy zakup ostatnich czasow!
Lekko grzeje w plecki i tak przyjemnie masuje!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965345 przez jurada
Hej dziewczynki... Boziu ale żeście nastukaly...

Co do prenatalnych ja nie robię... Jestem od zawsze zdania ze zdrowe czy chore jest MOJE, wymarzone, wyczekane, kochane...

Jejku tez mam ochotę na nektarynkę albo brzoskwinie a jest dopiero 7:10

Dziewczyny czy wy juz czujecie cos, ze cos się zmienia... Ja czuje wypuklosc na dole brzucha nad spojeniem łonowym. Ale w spodnie sie dopinam... :P chciałabym juz miec brzuszek na stojąco... Oczywiście ciążowy, bo ten z tluszczyku i nadmiaru skory po 1 ciąży to mam, oj mam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965347 przez Zazanna
Jurada też bym chciała :) Nawet mi się tam zaokrągla, ale to raczej z jedzenia i problemów łazienkowych póki co łee

O 7:10 wysłałam ukochanego po pączki :D Obudził mnie, bo dziś przychodzi facet od netu i mówi, "wstawaj dziś tłusty czwartek" -a ja na to "o rany, piesałe wstajemy, tyle pączków do zjedzenia, a tak mało czasu ! " B)
Jem płatki, a potem zjem pączka mniam :)

A w ogóle to dzień dobry :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965350 przez Zazanna
Zjadłam 2 B)
Om nom nom nom B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #965352 przez asiekasiek
dzień dobry :)
to ja jak narazie jestem po śniadanku :) ale zaraz idę sobie kawę zrobić z bitą śmietaną i pączka zjem B) chociaż po poniedziałku jak robiłam to mam dość ich juz B)

Kasia jeszcze troszkę nudności i na pewno przejdą :) i będziesz jadła jak my wszystko :) ja wczoraj zjadłam kawałek czekoladki do tego śliwki a popiłam zaraz kubkiem ciepłego mleka ;) ;) :blink: :blink: :blink: zaskoczyło mnie to, że nie zwymiotowałam po tym...

Kupiłam sobie balsam Palmers kurcze coś mi zapach nie pasuje :(

Ja wczoraj ważyłam się nawet i jak na razie waga stoi ufffff :silly: ale czuje brzuszek taki inny jest całkiem jest :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965354 przez me.ch
Dzień dobry, paczki i kisiel z jabłkiem....oh, I muszę iść do sklepu teraz ;)

Może to mi trochę humor poprawi, bo póki co, niestety znów miałam małe plamienie i znów się martwię. Idę do gina na 14.30 (innego, bo mój dziś nie przyjmuje) i zobaczymy co mi powie... Te plamienia są takie ze nawet nie brudzą bielizny, na papierze tylko, ostatnio w pon było go trochę więcej, wczoraj trochę mniej, ale wciąż....strach. Dzięki rano juz nic nie było, wczoraj przed spaniem tez nic. Mój P mnie uspokaja i mówi że to napewno nic złego i ze może to pseudookres, ale sama nie wiem. a no i brzuch mnie w sumie nie boli bardziej, czasem swędzi jak zawsze czy tam zakluje standardowo, ani też nie mam jakiś specjalnych dolegliwości które mogłyby wskazywać na to ze coś złego się dzieje... Co to może być?????

Ach, przepraszam ze tak mało słodko na dzień dobry w tłusty czwartek ale wiecie jak to jest. Możliwe ze panikuje, ale lepiej sprawdzić... W piątek wszystko było dobrze i serduszko ❤ biło ślicznie, wiec trzeba być dobrej myśli i trzymać kciuki maluszka:)

Zaraz się zbieram do sklepu (u mnie dopiero 7.30 wiec nie wiem czy już paczuchy dowiezli...)

Słodkiego tłustego wam życzę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965357 przez 25malinka
hej czwartkowo :-)

Rano wysłałam mojego S po pączka do kawy to kupił mi 7 hehe,

m.ech powodzenia u ginekologa..

asiekasiek ja musze kupic chyba tez juz mój balsam, zeby nic sie nie pojawiło w razie czego

jurada ja to raczej brzuch wypukly od jedzenia mam, wczoraj jeszcze o 22 jadłam kanapke, bo tak mnie ssało, ze spac bym nie poszła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl