BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 2 miesiąc temu #964938 przez jurada
Asiek ja nie mogę nic wpisać w ta tabelkę bo pisze z Tel. Kompa nie używam prawie w ogóle. Wiec jak byłabyś tak miła to proszę o uzupełnienie

Imię mamy- Justyna
Miejscowosc- warszawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964944 przez 25malinka
nie wiem jak zmienic kolejnosc tzn zeby moje dane skoczyly do góry tak zeby daty porodu byly po kolei , asiek kochana popraw tam :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964955 przez gatta
Gatta 26lat, mam termin na 13.09.2015.
Hej mamuski:) ale sie tu dzieje! nie nadąże czytac:)

Melisamieta ja prywatnie zaplacilam pierwszy raz 120 zł bo mialam cytologie. kazda nastepna wizyta 100zł i w każdej wizycie USG. Dostalam duzoooo badan jutro ide zrobic ciekawe ile zaplace...
U mnie z mdlosciami ciut lepiej ale za to spalabym calymi dniami, corke mam teraz w domu bo są ferie i nie moge az tak sie wyspac ale za tydzien jak pojdzie do przedszkola to do 15 bede spac chyba:P Bylam dzis na zakupach i przesadzilam chyba bo siatki mialam ciezkie teraz boli mnie brzuch i plecy;/ koniec z takimi ciezkimi zakupami...
jesc juz moge, nie przeszkadzaja mi tak zapachy ufff.... odrazu lepiej.
wlasnie zjadlam cale opakowanie krewetek mniami.... i mam ochote na sushi;( ale nie moge chyba, co?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #964958 przez asiekasiek
Jurada dopisałam twoje Dane B)
Malinka skoczyłaś na nowe miejsce B) i Gatte dopisałam B) B)
Ale jak coś to możecie edytować??

Lidziun jak mozesz to wklej tą tabelkę na pierwszej stronie wtedy każdy będzie wiedział gdzie jest B)
jeszcze raz kpoiuje linka zeby wiadomo który link
docs.google.com/spreadsheets/d/1smWZCRHR...4yw/edit?pli=1#gid=0
Mamy z m-ca lutego tam mają już daty kiedy uordziły :laugh: :laugh: ohh nie doczekam się kiedy my tak będziemy miały :)
Melisamieta fajnie ze ktos jest z małopolski i jeszcze tak "nie daleko mieszka" mieszka ;)
A tak w ogóle tak zmęczyłam się robiąc tą tabelkę :P ze musiałam iść spac :whistle:
jejku ale ze mnie jest len :whistle: :whistle: a cos kregosłup mnie boli... maz mowi ze to od lezenia a nie ciąża :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #964982 przez melisamienta
Ja za wizytę z usg zapłaciłam 120 i tez mam sporo badań a koleżanka mnie straszy ze za pierwsze badania zapłaciła prawie 200zl. sporo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965013 przez basiek149
jestem! :) :) :)

wizyta opóźniła się o 40min, ta więc z nerwów myślałam, że tam jajko zniosę. ale... najważniejsze jest to, że jest mój Bąbelek, że serduszko cudownie bije, mam foteczkę tak więc jestem zachwycona :) :) :)
dostałam zwolnienie na m-c czasu, za m-c również kolejna wizyta i zacznie się przygotowywanie mnie pod ten nieszczęsny zabieg w szpitalu.
ale póki co żyję tym co widziałam na monitorku u lekarza. :) :) :)
termin porodu również się nie zmienił czyli zostaje ten 28.09 :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965014 przez basiek149
za dzisiejszą wizytę zapłaciłam 100zł bo robił mi tylko usg. ale oczywiście dostałam listę badań do zrobienia tak więc tak czy tak kasa pójdzie. ale czego się nie robi dla takiego Bąbla :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965052 przez mysia5
Hej :))
Ja juz w pracy... brzydko zimno i chcę pod kocyk :)
Asiek kurcze nie mogę nic tam wpisać, jak Wy to robicie ? Chyba jestem gapa :laugh:
Basiek ! Świetnie ze z maluszkiem wszystko ok :) miesiąc zwolnienia ale fajnie :) odpoczniesz sobie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965053 przez melisamienta
Cześć :) Ja dziś pierwszy dzień do pracy po półtoratygodniowym urlopie. Dziewczyną w pracy będę musiała powiedzieć o ciąży, a jak będzie to się okaże. Szczerze to nie mam ochoty iść a zawsze lubiłam prace. Jednak jak kobieta dowiaduje się o ciąży to zmienia sie dużo rzeczy nawet i przyzwyczajeń.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965054 przez pesq
Ja też w pracy i tak mi dziś źle i ciężko że nie wiem czemu się popłakałam :( :( . W ogóle zauwazyłam ze po 8 godzinach siedzenia boli mnie mocno popołudniami brzuszek, nawet jak w ciągu dnia staram się spacerować trochę :unsure: :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965056 przez mysia5
Pesq kochana , nie płacz :)
Choć sama ostatnio miałam tak samo, bez powodu łzy.
Mnie wczoraj bolał strasznie kręgosłup, ale może jjakiś zły dzień był. Chociaż siedzenie w domku to na pewno lepsza opcja, można się wyspać przede wszystkim :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965057 przez Zazanna
Hej Wam :)

Oj dużo się wszystkiego zmienia, nawet bardzo dużo :)

Dziewczyny macie jakiś łatwy przepis na barszcz ukraiński? Nigdy nie robiłam.. a chcę go zjeść :]

Oooo ja wczoraj oglądałam dom nie do poznania i tam była taka pani czarnoskóra i ona miała niesamowicie piwne oczy -takie mega jasne, nigdy takich nie widziałam, a wyglądały na prawdziwe i jak ją zobaczyłam to się tak wzruszyłam, że płakałam 15 minut :D Akurat Mama u mnie była i ona z kolei 15 minut się śmiała -ze mnie B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965069 przez 25malinka
hej środowo!!!!

łłłłooo jak nic mi sie nie chce, dzisiaj obiad wczorajszy bo zostało ponad pół garczka zupy, chyba ze cos jeszcze zrobie dodatkowo, zeby za nudno nie było,

basiek ale ci dobrze ze podejzalas sobie maluszka :-)

zazanna niestety nie mam przepisu na barszcz ukrainski ale poszukaj w necie, tam jest wszystko :-)

mysia czemu nie mozesz wpisac, wciskasz edycje i zmieniasz

melisa a moze nie kaze ci isc na zwolnienie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965083 przez mysia5
Juz mam, nie wiedziałam tego bo bylam na telefonie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #965086 przez Zazanna
Dziewczyny muszę się poskarżyć :( Studiuję kierunek ekonomiczny i właśnie się okazało, że nie zaliczyłam ..filozofii -.-'
Miałam 2 tygodnie na naukę, a nie uczyłam się nic kompletnie, bo tylko spałam i mnie mdliło i po prostu się za to nie wzięłam łeee.. Niech mnie ktoś kopnie żebym się wzięła, a nie tylko spała..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl