BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #965248 przez Lidziun
Witajcie dziewczyny, mnie chyba dopadli chorobsko, wszystko mnie boli szczególnie przełyk jak kaszle pewnie mnie córka zaraziła ona dostała antybiotyk ciekawe co mi krośnie, nie jestem pewna ale chyba którąś z Was pisała ze można wziac paracetamol czy to prawda, przy dałoby mi się cos na noc wziąć zawsze pomagał mi gripex a teraz nie wiem co wziąć.
Co do jedzenia mnie ogólnie ciągle mdli, maz właśnie pizzę zrobił ale jej zapach mnie odrzuca, na obiad mogę jeść tylko zupy bo mięso nie wchodzi w gre przez zapachy no a juz od kilku dni chodzi za mną młoda gotowana kapusta oraz morele. A czy tez tak macie, jestem tak wyczulona na zapachy ze nawet czuje zapach tarki do sera, jakiś dramat :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #965250 przez Zazanna
Z tymi prenatalnymi to ja chcę, bo jest kilka obciążeń, które można leczyć już w brzuszku - i tego się trzymam :)
Jeśli pappa mi wyjdzie pozytywnie, to oczywiście zrobię amnopunkcję, ale wiem, że nie będzie takiej potrzeby :) Mojej koleżanki brat miał właśnie taką sytuację niedawno, że pappa wyszedł obciążony ZD, a na amniopunkcji okazało się, że wszystko ok :) U mnie niestety też 400 zł :/ Jednak nie mam tego w pakiecie, na infolinii powiedzieli, że to wygląda tak: sam test pappa 171 zł, USG przy teście 121 zł, opis lekarza 100 zł = i to nam daje prawie 400 -.-' Masakrycznie drogo. No ale mamy wskazania, więc robimy. Co dalej jeśli coś to tak jak już mówiłam -nie wiem i nie myślę o tym, bo czuję, że nie ma potrzeby :)

Ja mam dziś straszne zaparcia :( Aż się zmusiłam i poszłam na spacer, ale póki co nie pomogło :/ W sumie byłam niecałe 20 minut, bo mi się siku chciało -.-'

Asiek wpiszesz mnie? Bo jak wpisuje to widzę, a potem znowu nie ma, nie wiem dlaczego :( Imię Halina, Miasto Warszawa, termin 29.09.15, rodzeństwa brak :)

Chcę bitą śmietanę !!! :woohoo: Ale taką kupną z tej takiej puchy wysokiej ... i z kisielek z jabłkiem starty do tego... A na deser frytki hahhah :D

Ostatecznie na kolację mamy polędwiczki z kurczaka w sosie pieczarkowym i ziemniaki. Bez surówki, bo na samą myśl o niej mam dreszcze -.-' Jeszcze nie wiem czy to zjem, bo jak przygotowuję mięso, to błee, no ale nie mogę karmić faceta ponad 100 kilo tylko zupkami, bo kto mnie będzie dźwigał jak się roztyję?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965251 przez Zazanna
Lidziun tarki ?? O rany :laugh:
Aż tak to ja nie czuję :) Ale jak robiłam popcorn w mikrofali to myślałam, że się zepsuła i coś się topi, a to torebka popcornowa ta taka papierowa ma taki zapach topionego plastiku :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #965257 przez 25malinka
Zazanna jeśli macie wskazania to rob, mój ginekolog powiedział ze wskazań żadnych nie ma, ale odradzac tez nie bedzie, ostateczna decyzja należy do mnie,

Ja jak zjadłam obiad o 13 tak mnie trzyma jeszcze i mam uczucie pelnosci, takze chyba już nic nie zjem chyba, że może czekoladę bo mam pyszną duża milke ☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965259 przez Zazanna
Malinka milce bym się nie oparła :D Uwielbiam <3
I strasznie mi smakuje ta nowa karmelove z fistaszkami chyba <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965260 przez 25malinka
Ja mam z herbatnikiem i z nadzieniem czekoladowym i smietankowym, właśnie jem pycha aaa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965266 przez asiekasiek
kurcze ci tu wchodzę to jakieś nowe zachcianki mnie dopadaja:) ja właśnie wstałam bo musiałam przespać się i mój Bonifacy-kot towarzyszył mi w tym :)
lidziun ja pisałam o paracetamolu w ciąży można go brać tak powiedziała mi doktor i polecam mleko z czosnkiem mi pomogło:) chociaż musiałam się przełamać c o do takich elikslirow:)
zazanna wpisze Cię:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #965267 przez niezapowiedziana
Ojej.. chwile mnie nie było i 20 stron wiecej!
Tez mozecie mnie wpisac. Nicole, 21 lat, katowice, 22 wrzesnia.
Zakupilam dzienniczek ciazowy i mam zamiar go ladnie prowadzic!
I bylam dzisiaj na USG! Przepiekne malenstwo moje! Widzialam bijace serduszko i raczki!
Caly dzien chodze szczesliwa przez to!
I nawet sie nie stresowalam egzaminem!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965269 przez Iwona321
A mnie się nic specjalnego nie chce jeść, właściwie to jem głównie kanapki z żółtym serem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965271 przez asiekasiek
nie zapowiedziana a gdzie kupiłas dzienniczek ? na internecie ? jak tak to podaj linka :) może też skuszę się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965278 przez basiek149
też gdzieś ostatnio wpadł mi ten dzienniczek w oko i też się poważnie zastanawiam. po poprzedniej ciąży nie mam żadnych pamiątek a takie dzienniczek to fajna sprawa...nawet dziecko później jak dorośnie będzie miał świetną pamiątkę. :)

ja zaraz znowu robię owoce z bitą śmietaną :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965280 przez asiekasiek
Zazanna faktycznie byłaś wpisana :P ehh elegancko wkleiłaś się :) a ja patrzyłam na sam dół tabelki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965281 przez niezapowiedziana
www.brioko.pl/dzienniczki/dzienniczek-ka...1&utm_campaign=stala
Kupiłam na tym forum tak jakby :D Przez przypadek weszłam w reklame i mi się bardzo spodobał :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965282 przez pesq
Dziewczyny, właśnie wysłałam męża po kisiel. Zaraz mnie zabije za te forum :unsure: :unsure: :unsure: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965283 przez asiekasiek
Chyba sobie też zakupie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl