BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 3 miesiąc temu #965167 przez mysia5
Asiek ale mi zrobiłaś ochotę na nektarynke :woohoo: ja też uuważam i wiem ze pepsi czy cola jest niezdrowa ale pije.. po gazowanych jest mi lepiej, odbije się i jakoś lepiej się czuje. Ja z oowoców ostatnio mam straszne ochoty na śliwki:) jak widzę je w sklepie to od razu kupuje, ostatnio były takie pyszne slodziutkie :) mniam mniam :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965182 przez 25malinka
tez bym zjadla nektarynke :-) ale mam jabłka i pomarancze

ja juz po obiedzie, Natalii zrobiłam kisiel bo nic innego nie chce, taki niejadek....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965187 przez asiekasiek
Noi mysia zrobilas mi ochotę na śliwki :) chyba męża wyślę do biedronki bo wiem ze kiedyś były :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965188 przez mysia5
Ja te slodziutkie właśnie kupiłam w biedronce ;) gorąco polecam :woohoo: hi hi ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965190 przez Zazanna
Malinka pierwsze, wcześniej studiowałam pedagogikę wczesnoszkolną ale nie skończyłam, bo straciłam pracę i nie miałam kasy łee -to od razu po maturze, więc stare czasy :) W sumie nie żałuję, choć trochę jestem na siebie zła, że zmotywowałam się do powrotu "tak późno" -no ale lepiej później niż wcale :) No i w końcu wybrałam kierunek, który chciałam, a nie cokolwiek, bo "coś" trzeba wybrać :)

Asiek wpisałam, nie wyświetla się? Sprawdź, bo może coś źle zrobiłam :)
Fryyytkiii ? Czy wiesz, że właśnie zaplanowałaś mi kolację? B)

Sabina śliczne suwaczki ;)

Scarlet przyznaję się bez bicia, że też piję colę :whistle: A najlepsze, że tak ogólnie to jej nie pijałam wcześniej, bo średnio lubię.. A teraz mogłabym tylko to -no ale staram się ograniczać :)


Pesq nie tylko Ty masz lenia... ja to dziś wstałam, zjadłam śniadanie, umyłam zęby i położyłam się "na 5 minut" i wstałam przed chwilą i jem obiad :whistle:
Żyć nie umierać B)

Oj Kasia współczuję.. tak ciężko się zabrać za takie rzeczy w tym stanie :(

Mysia ja bym zładła ciasto ze śliwkami <3

Łeeee a teraz mam jeszcze ochotę na kisiel :silly: Co tu wejdę to się zaśliniam :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965213 przez sabina
ale mnie krzyz boli !!!ala...... :ohmy:

narobilyscie smaka na ciasto z sliwkami i co teraz??dzis juz nie bo sie mi nie chce ale jtr kupie skladniki i chyba upieke :)

zazanna ehhh moja historia studiowania to jest w ogole masakra.... :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965214 przez me.ch
Witam się w środę,

U mnie ostatnio srednio, w poniedziałek byłam w pracy a potem wieczorem dostałam plamienia i się dobrze wystraszylam, choć możliwe ze to praca spowodowane bo byl dość ciężki dzień... We wtorek zostałam w domu z tej okazji, żeby odpocząć i zaobserwować czy się nic nie dzieje i ewentualnie iść do lekarza ale cały dien się dobrze czułam u nic już nie było więc w sumie to był tylko jednorazowy incydent i się trochę uspokoiłam, ale obiecałam sobie odpuścić trochę w pracy na wszelki wypadek. A na dodatek cały dzien miałam mega lenia i dola naraz wiec nie pisałam nic ostatnio... Juz się nie mogę doczekać następnej wizyty a dopiero 5 marca, żeby sprawdzić czy wszystko ok... Ja bym chyba najchętniej sobie to usg kupiła i sprawdzała sama co chwile czy wszystko jest gdzie ma być...

Poza tym chyba powoli mdłości mnie doganiaja coraz bardziej, a jedyne na co miałam ochotę do jedzenia to Mc donald....

Wczoraj zjadłam sałatkę to mi nią śmierdzące jeszcze przez 3 h po! W ogóle zdrowe mi jakoś nie leży ( choć coli nie pije mimo że byam zawsze coloholiczka). Pije dużo gazowanej wody i Czasem z sokiem malinowym... I kawę inke non stop:)

Dobra robota z kalendarzem! Dopisze się wieczorem z laptopa :)

Buziaki dla wszystkich mam i maluszków:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965215 przez me.ch
Aaa i plecy tez u mnie masakra!! Godzina w autobusie mnie dobija a prace mam w 70% stojąca za to i od połowy pleców w dół jest koszmar....


Mmmmmm placek ze śliwkami.....:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965216 przez pesq
Me.ch ja dokładnie to samo z usg - kupilabym i codziennie rano i wieczorem sprawdzała czy wszystko ok.. eh :P :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965217 przez basiek149
hej :]
ja wczoraj poszłam spać z takim bananem na buzi, dzisiaj w sumie też cały dzień uśmiechnięta chodzę :) :) :)
aczkolwiek więcej leżę niż chodzę :lol: takiego mam dzisiaj lenia.

kiedyś był poruszany taki wątek o badaniach prenatalnych. dzisiaj gadałam z kumpelą bo też jest w ciąży i właśnie się chwaliła, że była na tych badaniach i będzie miała zdrowe dziecko. a ja do niej, że bardzo się cieszę ale co by zrobiła gdyby coś nie daj Boże było nie tak. a ona, że musieli by się pożegnać... wiem, że każdy ma swoje zdanie na ten temat ale mnie to jakoś uderzyło, że tak po prostu matka decyduje o śmierci swojego dziecka... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965219 przez Zazanna
Sabinka to opowiadaj historie :) - oczywiście jeśli chcesz :)

tez chce swoje usg :D Raz dziennie by mi wystarczyło sprawdzac ;)

Wiesz Basiek to pewnie inaczej kiedy by się okazało, że jednak jest.. To na pewno byłaby dla niej trudna decyzja..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965220 przez basiek149
w ogóle wczoraj jak wróciliśmy od lekarza zrobiłam nam owoce z bitą śmietaną. a że nie dojadłam postanowiłam zjeść jeszcze gołąbki. :whistle: mój mąż tak na mnie zerkał jak podgrzewałam te gołąbki i mówi, że jem takie cuda a później narzekam, że mnie mdli :sick: a ja, że mam ochotę i ta je zjem. i wiecie, że mi nic nie było :) no może ciut zgaga mnie męczyła ale jeśli chodzi o mdłości to nic a nic. ma Bąbel zachcianki to co mam robić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965224 przez 25malinka

basiek149 napisał: hej :]
ja wczoraj poszłam spać z takim bananem na buzi, dzisiaj w sumie też cały dzień uśmiechnięta chodzę :) :) :)
aczkolwiek więcej leżę niż chodzę :lol: takiego mam dzisiaj lenia.

kiedyś był poruszany taki wątek o badaniach prenatalnych. dzisiaj gadałam z kumpelą bo też jest w ciąży i właśnie się chwaliła, że była na tych badaniach i będzie miała zdrowe dziecko. a ja do niej, że bardzo się cieszę ale co by zrobiła gdyby coś nie daj Boże było nie tak. a ona, że musieli by się pożegnać... wiem, że każdy ma swoje zdanie na ten temat ale mnie to jakoś uderzyło, że tak po prostu matka decyduje o śmierci swojego dziecka... :(



Ja zadałam to pytanie o prenatalnych ale żadna z Was nie odpisała, co by zrobiła, w sumie ja sama tez nie wiem....ja nie robie tych badan, w pierwsze ciazy nie robilam tez, zresztą z kasą tez nienajlepiej ostatnio, mam nadzieje, ze dzidzius będzie zdrowy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu - 9 lata 3 miesiąc temu #965236 przez asiekasiek
Zazanna nie wiem czemu ale nic o Tobie nie mam w tabelce :( Cieszę się, że podsunęłam Ci pomysł na kolację, ja już jestem po skonsumowaniu fryteczek :)

Mysia mój mąż pojechał do Biedronki i kupił mi śliweczki :) mniam pycha :cheer:

Mech dobrze, że wszystko dobrze skończyło się, jednak trzeba teraz zdecydowanie na siebie uważać... a co do USG też chciałabym mieć w domu i móc oglądać moje maleństwo :)

Co do Twojej koleżanki Basiek dobrze jej teraz mówić, że usunęłaby bo wie, że wszystko jest OK. Ja nie wiem jakbym postąpiła... Pewnie będę je robiła i mam musi być wszystko dobrze !! :laugh: :laugh:

Cieszę się, że kalendarz podoba się, zobaczymy, któremu maleństwu będzie śpieszno na świat :) :lol: :lol:
Ja obijam się caluteńki dzień, no kompletnie nic nie chce mi się robić, nie wiem jak w poniedziałek wstanę do pracy :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #965242 przez sabina
ja robilam prenatalne w pierwszej ciazy ale wtedy byl to koszt rzedu 250 zl.....ale 400?!?!?!to przesada!!!pozatym tak naprawde po co wiedziec ze dziecko bd chore?usunac nie usune przeciez.....niby mozna sie przygotowac w jakis tam sposob .....dla mnie to bylby raczej stres i zamartwianie sie niz przygotowywanie takze teraz nie bd robic tzn bd robic co tutaj oferuja w pakiecie za darmo :)

zjadlabym owoce z bita smietana ....omnomnomnom

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl