BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 8 miesiąc temu #1002701 przez Scarlett86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Moj Julianek


Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: jurada, basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002702 przez Scarlett86
Julian

Załącznik nie został znaleziony

Podziękowania: asiekasiek, jurada, me.ch, basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002703 przez kasandra9
Kurde obudzilam sie (o ile leżenie i moze przymknięcie oka to spanie) 22 15 i bole i kibelek tam dwojka, jskos pomogło wiec dalej lóżko i dokladnie po godzinie to samo...meczy mnie tak po 15min. Znow:/ leżeć mi sie nie chce, pochodzilabym.. Takze spokojnue, czopki i lewatywy niepotrzebne:)))) Telepią mną z zimna co jakiś czas...sama nie wiem co ze sobą zrobic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002704 przez glooria
Kasandra to chyba to trzymam
Pogadaj z plozna niech sprawdzi rozwarcie


Scarlett piekny synus i te pucki do calowania
Jeszcze raz gratki a teraz fotka z braćmi
Prosimy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002708 przez kasandra9
Chodziłam troche po korytarzu bo to jedynie mi pomagalo, polozna w końcu zapytala ze 2x co tam i stwierdzila ze "mnie prze" i dala mi dwie nospy i kazała spróbować zasnac. No i udalo sie, w efekcie zasnęłam tylko chyba raz bylam siku i sie obudziłam mega spocona, potem mnie obudzili na ktg, za dużo ruchów nie czułam, wyszly ze 3 skurcze powyżej 70 w odstępach 12min mniej wiecej. Polozna powiedziała, ze po obchodzie mi cewnik usuną i pewnie będę zakwalifikowana na indukcje oksytocyna. No zobaczymy, oby! Na razie nic się więcej nie dzieje, sprobuje jeszcze pospać:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002709 przez Magdalena9t
Dzień dobry :)
Kas namęczysz się biedulko :( odpoczywaj do obchodu, fajnie,żę dalej będą próbować,jużniedługo Agatka Ci wszystko wynagrodzi :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002713 przez glooria
No kas juz blizej niz dalej
Ciekawe ile musi miec szyjka zeby sam wypadł hmmm

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu - 8 lata 8 miesiąc temu #1002715 przez kasandra9
No ciekawe, ja tego plynu mam chyba sporo w baloniku, bo 50:) polozna pyta 40, a dr, ze wolałaby 50. Widzialalam w necie, ze niektórzy maja 30.
Trzeba wstawać i sie powoli ogarniać...hej nie wiem, czy jeść śniadanie, skoro mam tak ładnie opróżnione jelita:) haha jest moja ulubiona polozna, przy tych dwóch akcjach z ktg byla, wiec to dobry znak ze i dzis cos sie zadzieje:D

Tak mysle, ze moze niepotrzebnie ta nospe bralam, moze to cos wstrzymalo...no ale ja nie prosiłam:P sama mi dala:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002717 przez basiek149
Scarlett Julianek jest cudowny!!! :woohoo:

Kas ooo! czyżby to już dziś doczekasz się spotkania z Agatką? :) czekamy na dalsze wieści :)

my się zbieramy bo muszę do laboratorium jechać a tak mi się nie chce dzisiaj dupy ruszać... :pinch:
Podziękowania: Scarlett86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002718 przez Zazanna
Scarlet jaki SŁODKI Julianek !!! <3 WSPANIAŁY !!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Dzień dobry :)
Pospaliśmy znów troszkę, choć dziś bolały nogi i biodra znowu –ale nie tragicznie :)

Kaaaasss noooo ja już się doczekać nie mogę :D Wymęczą Cię.. ale z drugiej strony.. już prawie Agatka jest na świecie <3 :D

Rita jak patrzę na gitarki, to mam ochotę włączać „Born to be wild” i biegać z wózkiem hah B)

Agatagama super wieści ! Znaczy, wiem, że kazda by chciała lekkie sn, ale super, że wszystko ok i że już będziesz wiedziała co i jak :) Janko ułożony nieodpowiednio?

Asiulek jak Ty sobie dajesz radę z dwojgiem ! A w domu jeszcze Kaceprek <3 Podziwiam :)

Ja sobie dziś wyprasuję kocyś, gitarki tip., bo wczoraj poprałam i poukładam od nowa w komódce, bo mi sporo przybyło i się bałagan porobił ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002719 przez agatagama
ojej jaki Julianek przecudny :)prawdziwy król Julian :)gratulacje Scarlett raz jeszcze :)
tak Zaz, Janko dalej siedzi jak na tronie, stąd decyzja o cc. Już sama nie wiem czy to dobrze,czy źle, są i plusy i minusy, no cóż, nie mój wybór, tylko mojego szkraba ;) heh, żebyś nie wykrakała z tym born to be wild :D bo będziesz miała małego dzikuska :D
moje noce ostatnio są koszmarne, jest coraz gorzej, już prawie w ogóle nie śpię, ehhh.
A dziś się przebudziłam o 4 i miałam taką ochotę...no ale teraz nie mogę, bo jak wywołam skurcze to cc jeszcze szybciej by była, no i dopiero zaczęłam antybiotykoterapię, więc nie byłoby ciekawie...i tak się męczyłam do rana ehhh.
Kas więc w dalszym ciągu trzymamy kciuki !!! Oby dziś był ten dzień :)
Podziękowania: Scarlett86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002721 przez kasandra9
Obyyyy dzis, dzis taka ładna data. Ciekawe, czy jakies rozwarcie sie zrobilooo i czy w ogóle cos sie zadzialoooo. A jesli zdecydują sie na oxy, to kiedy na nią pojadę, bo kilka osób czeka, ale byly pilniejsze przypadki na porodowke i dlatego. Mam nadzieje, ze do końca tygodnia urodzę i zobaczymy nasza Zagloweczke;)
Agatka, fajnie, ze juz wszystko wiesz i mozesz się przygotować :) synek zdecydował za Ciebie jak ma się urodzić:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002722 przez Zazanna
Kas to trzymam kciuki żeby dziś :D

Agatagama też bym chciała wiedzieć co i jak... :) Bartuś ułożony główkowo, ale duuużyyy... zwłaszcza, że ja czuję jaki on jest ogromny :P U mnie w brzusiu nie ma już ani grama miejsca :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002728 przez asiekasiek
Scarlett jaki słodziutki :D no śliczności :D

Kas nie martw się do tygodnia powinnaś i tak zobaczyć swoją córeczkę :D będzie dobrze, to wywoływanie porodu to nie jest takie fajne jak myślałam :unsure: możesz kromeczkę zjeść lub jakiegoś batonika, żebyś miała siłę ;)

Agatagama będzie dobrze znasz datę, miałam pisać że nie namęczysz się przed porodem, ale pionizacja pewnie będzie nie za ciekawa i dochodzenie po cesarce jest gorsze od naturalnego... więc właśnie są plusy i minusy, ale będzie dobrze :)

Ja już od 6 nie śpię i teraz chętnie położyłabym się spać :pinch: :pinch: a nie chce spać bo za łazienkę zabrałabym się i wysprzątałabym w końcu...
Podziękowania: Scarlett86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 8 miesiąc temu #1002729 przez glooria
Zazanna jakie stwierdzenie
Dasz rade mama ;)

Kasandra czekamy wiec na info po obchodzie

Agatagama trudno mize nastepnym razem kolejny dzidzius ulozy sie odpowiednio
Cc nie jest zle sa plusy tego i tego

A tak wolgole to dzien dobry
Noc taka sobie mialam troszke skurczy i lekką delirke ale akurat maz byl juz w domu i dosc szybko przeszło
Niestety sterydy nie dla mnie no ale czego sie nie robi dla dzieci

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl