BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 2 miesiąc temu #967773 przez asiekasiek
zawsze chciałam mieć trójkę :)
haha pewnie we wrześniu będę pisać do was, że więcej dzieci już nie :D pożyjemy zobaczymy:) z
mam starszą siostrę i jak miałam 13 lat wyszła za mąż a wcześniej mieszkała w inetrnacie i zawsze mi brakowało rodzeństwa i chciałabym żeby mój maluch mial z kim kłócić :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967779 przez ana23
Witam :cheer: . U mnie dziś wietrznie niestety. Jak wam mija dzień bo ja wrocilam z pracy i odpoczywam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967780 przez ana23
Ja zawsze chciałam mieć parke a jak będzie to zobaczymy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967795 przez pesq
Czesc dziewczyny!
Wczoraj znowu mialam mega migrene i w dodatku sezon alergiczny sie zaczyna.. Dzis jest nieco lepiej, kupilam sól morską w sprayu do nosa, cos tam może pomaga, ogolnie dziś mój mąż jest w domu i jakoś tak mi weselej:)

Lidziun kocham Twój brzuszek! ja mam za duzo tłuszczyku żeby coś zobaczyć jeszcze :((

Zazana wiesz co niby szkoda pieniedzy na spodnie itd ale szczerze mowiąc te:
www.hm.com/pl/product/88519?article=88519-G
mi się tak podobają, że chyba się przejade do hm, super krój!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967808 przez Zazanna
Pesq mi też się te najbardziej podobają :) I się zastanawiam, czy ich się nie da potem przerobić na normalne, w sumie chinosy z natury od góry są "pękate", pas będzie można wyciąć i tylko ewentualnie dwie zaszewki zrobić i będą jak normalne :) Jak je zobaczę na żywo to sprawdzę, czy się tak da :)

Idę się wykąpać i do łóżka -zmęczona jestem jak nie wiem :) Ale spacer zaliczony z piesem i T. (na plażyczce zrobiłam wślizg na pupie po piachu jak się ganiałyśmy i mam go nawet we włosach B) ) i matematyka na tyle na ile mogłam nauczona :) Czas się polenić :evil:

Miłego wieczorku Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #967826 przez 25malinka
Hej hej
My dziś cały dzień w rozjazdach, wczoraj Natalia wsadziła sobie patyczek kosmetyczny do ucha i chyba za gleboko, dzisiaj zauważyłam krew w uszku, wiec pojechaliśmy na IP ale u nas nie bylo laryngologa wiec dostaliśmy skierowanie do Kielc 50 km od nas, tam pani laryngolog zbadała mała wyczyścila ucho i powiedziała ze ma zaczerwienione ale błona bębenkowa cala, za 2
dni na kontrolę u nas w przychodni, mam nadzieje ze będzie dobrze bo na jedliśmy się strachu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967827 przez 25malinka
Potem byliśmy u koleżanki i s wypił trochę z jej chłopakiem, spał potem cała droge, ehh

Spodni ciazowych nie kupuje, mam tunike i leginsy to będę w nich smigala
Basiek super kroliczk☺
Lidziun ładny brzuszek ciazowy
Ja chce mieć 2 dzieci ☺
Jest 23 45 wiec pora spać
Dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967849 przez jurada
Witam niedzielnie...
Pogoda dzis piekna, spacer z psem zaliczony to teraz trzeba resztę zoo na dwór wyprowadzić... Moze zaliczymy spacer w powsinie albo Wilanów... Hmmm nie mam ochoty siedzieć w domku...

W czwartek idę oddać krew ( mam nadzieje, że nie zemdleje) a w następny poniedziałek USG przesiewowe... Az się boje... Ja nie dostałam wskazania od lekarza co do testu pappa bo zrobił wywiad i wykluczył ze mogą byc jakies wady...

Mojej koleżance pare lat temu na przesiewowym usg wyszlo ze plod ma rozszczep kręgosłupa, za duza przezierność karkowa byla... Skierowali ja na badania wód płodowych, poszła ale uciekła z poczekalni wolała nie wiedzieć... Zamartwiała sie do kolejnego usg w połowie ciąży i co? I wyszlo ze może miec wodogłowie... Cała ciąża zmartwień a urodziła zdrowego syna...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967859 przez asiekasiek
Dzień Dobry :)
dobrze Malinka ze nic poważnego nie stało się z Natalia. Ja wczoraj byłam u siostry na imienianch i tez mój mąż troszkę sobie wypił.

a dzisiaj tez nie mam zamiaru siedzieć w domu:) trzeba z pogody korzystać :)

kurcze Jurada nie strasz:( a badania genetyczne a te pappa to jest co innego tak ? bo ja kurcze nie znam się na tym :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967861 przez jurada
Wiesz co ja sie nie orientuję bo nigdy nie miałam robionych takowych badań.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967865 przez ana23
Dzień dobry dziewczyny ja dopiero przed chwila wstalam bo cala noc nie mogłam spac. Dziś rzeciwiscie jest piękna pigoda :) aż szkoda w domu siedziec. Ja w czwartek IDE do gin. A te testy genetyczne to w którym tygodniu się robi?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967873 przez Kasia888
Witajcie, Malinka dobrze, że z córcią wszystko oki. Badań genetycznych chyba nie robię, tym bardziej że test pappa kosztuje 600zł jeśli nie ma jakiś specjalnych wskazań (wiekowych, genetycznych itp.)
U mnie pogoda w miarę, choć szkoda, że nie świeci słoneczko ;) wybieramy się z mężem na obiad do moich rodziców. Miłego dnia dziewczyny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967874 przez 25malinka
Hej u nas tez ładna pogoda dzisiaj ☺

Ja tych badań tez nie robie, Ana robi się je bodajże w 12 tc

My zrobimy obiad i tez może się gdzieś wybierzemy ☺
Miłego dnia☺

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967892 przez Scarlett86
Czesc dziewczynki :laugh:
Dostalam list ze szpitala ze przelozyli mi scan na piatek bede miala te badania genetyczne wiec jak juz bede po to dam znac ci i jak :)
Jak czytam ze u Was taka ladna pogoda to az Wam zazdroszcze :) u nas wszedzie bialo i od wczoraj sypie snieg :) i nie zapowiada sie zeby mial przestac padac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967893 przez sabina
Hej kochane
nie bylo mnie kilka dni i trachhhh tyle stron do przeczytania masakra
syn nam laptopa mlekiem zalał 3 dni temu disłownie cały kubek mleka....m poczyścił posuszył i działa !!!!!:D
ja mam scan 11 marca więc termin porodu podam po scanie to mnie tam dopiszecie na przodzie ;)
czuje sie okropnie ....mdlosci nic nie odpuszczają nie mam humoru energii nic.....jak czytam o tym wszystkim co Wy robicie to sie zastanawiam czy aby wszystki ze mną i z moją ciążą ok...
scarlet zazdroszcze śniegu :)
Malinka dobrze ze z małą wszystko w porządku

Nadrabiam dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl