BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 2 miesiąc temu #967711 przez asiekasiek
Dzień dobry:)

Ja posprzątałam w domu zrobiłam zakupy uff padam teraz :(

Ja jak narazie nic nie przytyłam, ale mój brzuch stał się dziwny taki twardszy po bokach czuje, że mnie przybyło po bokach w spodniach normalnie mieszczę się ale bluzki są takie ciasniejsze na bruzchu.. no cóż kiedyś trzeba

A u mojej koleżanki co była chuda ważyła 47kg dopiero brzuszek zaczął być widać w 5 miesiącu więc pewnie u tych chudzinek będzie dłużej :P
Jejku jeszcze obiad muszę zrobić :( ale zrobie pizze bo nic innego mi sie nie chce :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967712 przez Zazanna
Ja też omijam wagę.. W sumie to się za mocno nie przejmuję, bo jak już urodzę, to po prostu wyćwiczę to co zbędne i myślę, że już mnie nie będzie mdlić od zdrowego jedzenia :)
Z resztą dostałam nawet od Mamy nowy steper na półrocznicę niepalenia -bo stary zajechałam B) No ale użyłam go tylko 2 razy, bo potem się dowiedziałam o maluszku i już się nie katuję :) Tak, więc póki co będę jadła tyle ile potrzebuję, postaram się tylko zmusić do wybierania mniejszego zła :)

A tak z innej beczki, jak już będę po badaniach itd. i będę już wiedziała, że wszystko ok, to chciałabym sobie kupić spodnie, bo mnie wszystkie cisną w brzuchu -zwłaszcza, że mam wszystkie bardzo dopasowane. No i nie wiem jakie wybrać, myślicie, że lepiej kupić np. leginsy, czy też wydać sporą sumkę na jeansy? Nie chce szarżować, bo przecież pochodzę w nich raptem 4 miesiące, a w dodatku zaraz będzie ciepło :)
Wstawiam linki z hm tych co mi się podobają :)

www.hm.com/pl/product/71109?article=71109-A
www.hm.com/pl/product/88519?article=88519-G
www.hm.com/pl/product/96692?article=96692-B

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967713 przez melisamienta
Cześć. Jak to u was jest z dolegliwościami? Mając mdłości cały dzień to wymiotujecie czy tylko cały dzień was ciągnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967714 przez Zazanna
Hej Meliska :) Mnie tylko mdli -tylko raz wymiotowałam, choć wczoraj byłam blisko :)

Asiek u mnie będzie szybko widać, bo jak byłam w wieku dorastania i brałam hormony to strasznie przytyłam w dość krótkim czasie i potem w rok schudłam ponad 20 kg. właśnie ćwiczeniami i zdrową dietą, ale skóra niestety została taka ciut mniej zbita :) Ale pociesza mnie, że wtedy była bardziej elastyczna i dzięki temu nie mam rozstępów, więc jak mi teraz brzuszek będzie rósł to też się nie zrobią, bo skóra jest już na to przygotowana :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967722 przez Lidziun
A to mój brzuch z rana, w obcislyxh ubraniach nie da się juz nic ukryc, zawsze miałam malutki brzuszek a jak i ciagnelam to w ogóle go nie miałam a teraz tojuz nie daje rady wwciągnąć brzucha a to dopiero polowa 11, ciekawe jaki będzie w 25 tyg wtedy ślub bierzemy
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967726 przez Lidziun

Zazanna napisał: Ja też omijam wagę.. W sumie to się za mocno nie przejmuję, bo jak już urodzę, to po prostu wyćwiczę to co zbędne i myślę, że już mnie nie będzie mdlić od zdrowego jedzenia :)
Z resztą dostałam nawet od Mamy nowy steper km na półrocznicę niepalenia -bo stary zajechałam B) No ale użyłam go tylko 2 razy, bo potem się dowiedziałam o maluszku i już się nie katuję :) Tak, więc póki co będę jadła tyle ile potrzebuję, postaram się tylko zmusić do wybierania mniejszego zła :)

A tak z innej beczki, jak już będę po badaniach itd. i będę już wiedziała, że wszystko ok, to chciałabym sobie kupić spodnie, bo mnie wszystkie cisną w brzuchu -zwłaszcza, że mam wszystkie bardzo dopasowane. No i nie wiem jakie wybrać, myślicie, że lepiej kupić np. leginsy, czy też wydać sporą sumkę na jeansy? Nie chce szarżować, bo przecież pochodzę w nich raptem 4 miesiące, a w dodatku zaraz będzie ciepło :)
Wstawiam linki z hm tych co mi się podobają :)

www.hm.com/pl/product/71109?article=71109-A
www.hm.com/pl/product/88519?article=88519-G
www.hm.com/pl/product/96692?article=96692-B


Pamiętam te spodnie z drugiej ciąży kupilam gdzieś w mecie ale strasznie mnie wkurzaly plus był taki ze zakrywaly brązu h a minus ciągle mi ten materiał z brzucha spadał a jak za możni naciagalam gumke to brzuch mi ucislaly, teraz nie wiem właśnie na jakie się zdecydować pewne tez gdzieś takie kupiec w mecie bo cos trzeba nosic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967729 przez Zazanna
Lidziun ale śliczny!!! Mojego jeszcze nie widać.. tylko jak się najem :P A Twój wygląda na tak prawdziwy ciążowy a nie jedzeniowy.. super :)
Też bym już chciała... :)
Po badaniach poproszę mojego T. aby mi zrobił takie jakieś fajne tego brzucha -po pierwsze będę już spokojna i nie będę się bała zapeszać, a po drugie może już ciut urośnie :)

Kurcze mówisz, że się ściąga.. To może jednak kupię sobie po prostu dwie pary leginsów, ze dwie tuniki i sweter taki dłuższy i w tym przelatam.. Bo w sumie jak mam wydać w kij pieniędzy i ma mi być niewygodnie to wolę kupić coś dla Maluszka albo odłożyć mu na fundusz:)

A w ogóle zakładacie konto oszczędnościowe dla Malucha? Bo ja tak myślę aby założyć jak już się urodzi i wpłacać powiedzmy po 100 zł miesięcznie -jak będę już bogata, to będę wpłacać więcej :P i np. jak skończy 25 lat to mu dam i będzie miał na część mieszkania :) A może będzie geniuszem i będzie trzeba robotykę opłacać czy inną mechatronikę heh -wtedy jak znalazł B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967732 przez jurada
Lidziun no miejsca w autobusie to bym ci ustąpiła bo juz ładnie widac... Ale podobno u wieloródek szybciej widac. U mojej siostry pierwsza ciążę to do 7 mc nie było widać przy dwóch kolejnych to juz w 3 miesiącu miała brzuch...
Ja myślałam ze ty jesteś mężatką :-o

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #967737 przez Lidziun
Jestem mezatka ale mam tylko cywilny a teraz kościelny no i ta ciąża ale co zdobić tak widocznie miało być, co do brzucha to wieczorem mam 2 razy większy w drugiej ciąży tez tak miałam A w pierwszej to długo musialam czekać na pojawienie się brzucha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967740 przez asiekasiek
to u mnie jeszcze tak nie widać, ale tak jak napisała Jurada, że już po dwóch ciążach jesteś.

Zazanna ja narazie nie kupuje spodni mieszczę się jak narazie w swoich jenasach i jeszcze mam troszkę zapasu:) a są biodrówki więc na brzuch nie będą uciskać jak torszkę powiększy się. Pewnie kupie jakieś spodnie naciągliwe a la leaginsy. Czy jak to się zwie
A będą wakacje to jakieś sobie spodnie kupie lniane z przeiwewnego materiału zeby top do tego ubrac i kurtke jenasowa.

A mam duzo spodenek na lato takich rozciągliwych więc powinnam się mieścić ...no chyba ze się przeliczę :P bo sobie nie wyobrazam sobie taka wieksza więc pewnie za dwa miesiace wam napisze ze byłam na zakupach ciażowych :P

U mnie dzisiaj moje malenstwo dostało od dziadziusia 20 zł bo zawsze daje wnukom co miesiąc więc widział już je na zdjeciu wiec jej/jemu tez daje :) musze kupic skarbonke :D a jak narazie nie myślę że będę odkładać coś dla dziecka, bo i tak budujemy dom i oszczedzamy wieksza czesc peiniedzy i tak zostawiamy sobie na nie zbedne rzeczy. a mam tez w pracy takie kolezenska kase oszczdnosciowa i tam mam odkładane 100zł co miesiac więc wtedy moze dzieciom cos dam z tego. chociaz myśle ze jak przejde na emeryture to wybiore kase i bede chciała gdzies jechac na egzotic wakacje z mezem a dzieci niech sobie radza :P ja musialam sobie poradzić :) nie chce ich za bardzo rozpieszac z kasa :) ze 18-stka to mama z tata kupuja samochód moga dolozyc... no ale pewnie zmienie zdanie jak zobcze dziecko:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu - 9 lata 2 miesiąc temu #967746 przez Zazanna
hah Asiek moje nie będzie wiedziało, że mu odkładam :) Ja sobie radziłam, mój brat też, oboje jesteśmy pracowici, bo jak coś chcieliśmy, to musieliśmy sobie odłożyć :) Ale nie przeczę, że bym się ucieszyła jakby mi Mama dorzuciła do mieszkania :P No ale cóż zrobić, póki mogę będę mu odkładać, cieszę się, że mam taką sytuację i szczerze podziwiam moją Mamę, bo zasuwała na 2 etaty żeby mnie i mojemu bratu niczego nie zabrakło :) I szczerze to ja bym chciała aby moje dziecko jak dorośnie myślało o mnie choć trochę tak jak ja o mojej Mamie :D
Ahhh już tyle planów mam... hah życie zweryfikuje, zamiast wychowywać geniusza będę zeskrobywać kupki z przewijaka :D

Ale to wszystko przez to, że skoro zostało mi to dane mimo tylu przeciwnościom to tak strasznie chciałabym być najlepszą mamą na świecie :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967749 przez asiekasiek
no wiem że nie wiedzialby i w sumie nie jest to głupi pomysł... może pomyślę nad tym tylko nie 100 zł bo chce mieć minimum 2 dzieci:) tylko po 50 zł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967753 przez Zazanna
O rany Asiek ja to nawet przez chwilę nie pomyślałam o dwójce :P Ale tak to jest jak nie można mieć dzieci :D
Jak się wszystko uda i mój Maluszek już będzie ze mną to ja mu nawet całą pensję oddam byle by już ze mną był :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967761 przez Kasia888
Nono Asiek już myślisz o kolejnych dzieciach :cheer: super już nie mogę się doczekać jak będziemy się chwaliły zdjęciami swoich brzuszków ;) . Mojego na razie nie widać, ale to może tak jak Lidziun pisała, że przy pierwszej ciąży brzuszek pojawia się później, bo jeszcze skóra nie jest rozciągnięta.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #967763 przez jurada
Lidziun a palisz papierosy? Bo jak sie nie mylę to kiedys pisalas ze ciężko ci rzucić ale ze sie zbierasz...
Ja np. Rzuciłam jak zobaczyłam serduszko tzn. 27.01

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl