BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

9 lata 2 miesiąc temu #968158 przez 25malinka
Jurada ja nie miałam w tamtej ciazy żadnych dolegliwości poza sennościa na poczatku, teraz tez nie mam, trzeba się cieszyć ze tak łagodnie przechodzimy ☺

Basiek mojej koleżanki siostra dowiedziała się w 7 miesiącu ze jest w ciąży, ale jakoś nie chcę mi się w to wierzyć !!!!

Badania robie w przyszłym tygodniu dopiero a mam moc, krew, glukoze, kiłe, odczyn coombsa, HIV pc, toxoplazmoze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968217 przez jurada
U mnie słoneczko świeci, ze zyc się chce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968220 przez asiekasiek
Hej,

Jurada trzeba myśleć pozytywnie :D może przez tą pogodę w taki nastrój wpadamy...

Ja byłam u koleżanki pobawiłam się z jej córeczką ma 9 m-cy a taka ruchliwa, już chciałabym żeby było w takim wieku dziecko :D

Zjadłam obiadek zrobiłam sobie frytki marchewke duszona i jajko sadzone nie chciało mi się dzisiaj tworzyc :)

i byłam na psacerku z sunią :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968272 przez ana23
Zapomniała powiedzieć do tej tabelki termin porodu wpiszcie mi 27.09

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968286 przez asiekasiek
ana zapisalam cie. a jesteś z warszawy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968290 przez ana23
Nie niestety. Jestem z malej miejscowosci na podkarpaciu Strzyżów

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968350 przez kasandra9
Nos mam zawalony, mąż mówi, że mnie jakaś grypka wzięła, bo ta głowa, w weekend gardło...mam nadzieję, że jakoś minie:/ Nadal nie mam za bardzo apetytu:/
Ja już mam za sobą wszystkie badania, ogólnie w normie poza TSH, trochę mam za niskie niż norma przewiduje, konsultowałam to na FB z koleżanką lekarką rodzinną i kazała powtórzyć, ale żeby się nie martwić, bo raczej nie mam objawów, żeby z tarczycą było coś nie tak. Zobaczymy, co jutro gin powie. Doczekać się nie mogę, ja chcę już jutroooooooooooooooooooooooo! Miałam wczoraj dzwonić, ale stwierdziłam, że poczekam do jutra, bo chcę się umówić na USG genetyczne, bo chyba już czas, a nie wiem, jakie tam terminy mają. Mam nadzieję, że jeszcze 2 dni i będę na zwolnieniu, bo już nie mam siły na te lekcje i dyżury, poprawy i 100 problemów.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968365 przez jurada
Hej dziewczyny.
Ale miałam dzis sen - koszmar nie sen..
Snilo mi się że, miałam jechać z teściami na działkę i poszłam do łazienki siku. A tam cos mi wyleciało. Zobaczyłam co to ale spuściłam wode i poszłam do męża, ze cos mi wyleciało i pojechaliśmy do szpitala...
Tam położyli mnie na kozetkę i przylozyla KTG do brzucha i cisza. Poszłam na usg a tam nic. Popłakałam się i nagle w rogu lóżka pojawiła sie taka dwuletnia dziewczynka blondyneczka i mówi do mnie ze ona będzie moja córeczka. A ja zapłakana wybiegłam stamtąd i mowie przez łzy do męża ze w 11 tyg straciłam dziecko, ze spuściłam je w kiblu...

Obudził mnie mąż bo płakałam przez sen. Nie mogłam się uspokoić... No koszmar normalnie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968393 przez sabina
hej
kasandra ja tez mam problem z apetytem tzn rano juz jest lepiej zaczynamodczuwac mdlosci przed poludniem
malinka ....w 7 miesiacu??:/ musialaby byc bardzo otyla i troche glupia bo przez 7 mies nie miec okresu i nic se z tego nie robic :woohoo:
juranda :) ale sen no......ale w takim razie wszystko bd w porzadku zobaczysz!!!nie przejmuj juz sie tak mocno bo na sen to przechodzi!!!

moja mama miala udar i wylew w pazdzierniku trzy dni przed moimi urodzinami minionego roku....do teraz nie mowi reke ma sparalizowana ale uczy sie chodzic logopedka tez do niej przychodzi do czego zmierzam..............snilam o mamie codziennie rozne sny mniej lub bardziej przyjemne ale codziennie dalej snie ale juz nie tak czesto bo i tak bardzo postanowilam sie nie przejmowac skoro mama cisnie do przodu ..........wiec kochana
BEDZIE DOBRZE WIECEJ WIARY :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968428 przez Kasia888
Jurada nie przejmuj się to tylko sen.
Dziewczyny własnie wróciłam z usg i wszystko jest dobrze. Dzidziuś rozwija się prawidłowo. Uff... Oby tak dalej,
W przyszły czwartek mam wizytę u ginekolog to jeszcze z nią porozmawiam na spokojnie, bo z tym facetem od usg to za bardzo nie dało rady...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968440 przez ana23
Jurda moja babcia zawsze mówiła ze sny trzeba tłumaczyć odwrotnie wiec się nie przejmuje wszystko będzie dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968452 przez Zazanna
Cześć Wam :)

Od dzis uczę piesę robić sprawy łazienkowte tylko na zewnątrz i jestem padnieta.. Zaliczone już 4 spacery, a żadne z nich nie trwał 10 minut tylko co najmniej 40.
no ale póki co ani jednego siku w domu :) (podkłady ju zdjęłam)

Jurada nie martw się, ja tez mam "żywe sny" i tez się zdarzył jeden bardzo podobny do Twojego. Ponoć w ciąży to norma. Czytałam o tym artkuł :) I ze własnie najczęściej śnimy, ze coś jest nie tak albo że coś nam atakuje brzusio albo erotyczne heh :)

Idę na drzemkę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968460 przez 25malinka
Hej hej
Właśnie leze z mala I próbuje ją uspic....
Sabina no właśnie przy kości to jest i zawsze brzuch taki okrągły miała wiec nikt nie zauważył, a okres tez chyba przez pierwsze miesiące miała także nie wiem...

Jurada nie martw sie, ja też mam strasznie głupie sny a w tamtej ciąży nawet śniło mi się ze urodziłam kota, nie wiem ci to oznacza ale na szczęście było wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968465 przez Lidziun
Część dziewczyny, niedawno wpadł mi jakiś artykuł na temat snu w ciąży i są właśnie takie jak opisujecie albo koszmary się śnią ze maz zdradza ze się dziecko rodzi przeróżne albo jakieś mile co rzadko się zdarza ale jednak. Ja pamiętam jak w poprzednich ciazach snilam o przedwczesnych porodach albo ze maz mnie zostawia dla innej bo w ciąży jestem. Teraz mam nie lepsze sny także sen jest tylko snem i nie musicie się niczym przejmowac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 2 miesiąc temu #968469 przez basiek149
hej hej :)
też czytałam o tych snach. zresztą mam bardzo fajną książkę, kupiłam ją już na czas poprzedniej ciąży - "w oczekiwaniu na dziecko"

www.empik.com/w-oczekiwaniu-na-dziecko-m...od57562565,ksiazka-p

i tam fajnie opisują przeróżne obawy przyszłych mam i naprawdę fajne porady. poza tym jest tam opisany tydzień po tygodniu ciąży, jak zmienia się nasze ciało, jak rośnie Maleństwo. tak więc jak dowiedziałam się o tym, że jestem w ciąży bardzo chętnie wróciłam do tej lektury :)

a ja dzisiaj taka dętka jestem, zero życia, wszystko mnie boli i w ogóle jakaś taka osłabiona jestem. :(
ale zaraz mąż chce mnie zabrać chociaż na krótki spacer więc może świeżo powietrze troszkę pomoże.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl