BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 7 miesiąc temu #1007197 przez sabina
czesc klaudia :) milo Cie poznac :)
meliska nie denerwuj sie bo nic nei zmienisz a tylko maly bd to czul .....jezeli nic nei bd dzialac to zrobia Ci cc i juz :)
jurandka :) jakbys polknela pilke do kosza :laugh: a ja mialam w nocy skurcze :lol: tzn skurcze brzuch mis ie stawial zdecydowanie czesciej niz normalnie i krzyz mnie bardzo rozbolal ale sie polozylam zasnelam ....kilka razy obudzilo mnie twardniennie brzuszka ale nic to zasypialam wstalam rano wszystko przeszlo :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007211 przez pesq
Kochane czytam ale ledwo zywa. Po poludniu sie odezwe. Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007222 przez basiek149
Dzień dobry :)

Dziewczynki w dwupaku - mocno trzymamy kciuki żebyście jak najszybciej mogły już tulić swoje pociechy :)

U nas noc cudowna, Kubuś grzecznie spał, budził się tylko na jedzenie i znowu zasypiał. a mi jak się dobrze w końcu spało we własnym łóżku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007223 przez Kasia888
Ja też padam, Jasiu im starszy tym mam wrażenie bardziej marudny :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007235 przez melisamienta
Sabina przy skurczach jak twardnieje Ci brzuch czujesz dziecko? Mi wczoraj tak twardnial brzuch ale dziecko było bardzo aktywne i myślę że przez to. Wydaje mi się ze jak jest skurcz to dziecko raczej się nie poziom ruszac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007250 przez Magdalena9t
Siema, leb mnie od wczoraj boli, potrzebuje wiecej snu:-/ w domu taki balagan, ze sie potykam o zabawki:-p
Oj ciezko mam z dwojka dzieciaczkow
Kas kolki z pownoscia Agatka ma od witaminek bo one sa na tlustych olejach. Karm swoim mleczkiem i odstaw na probe witaminki a zobaczysz bedzie lepiej:-)
Ja mam elasyka lenny lamb i jestem zadowolona:-)
Moja kluska wazy juz 4160 :-)

Gratuluje nowych bobaskow :-)
Tylko na chwile bo z telefonu pisze.a juz zbueramy sie na spacerek.:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007251 przez Magdalena9t
Meliska tak na szybko. Maz moze wziac opieke na Ciebie 14 dni, tylko raz w roku. Po porodzie zapytaj sie przy wypisie czy lekarz da mezowi zwolnienie. Mi nie chcial dac bo mialam porod lekki, pewnie po cesarce by mi dal. Warto zapytac, jak Ci nie da to idz do internisty powiedz ze sie zle czujesz i potrzebujesz pomocy meza. :-)
Powodzenia:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007254 przez asiekasiek
Hej my dzisiaj byłyśmy u pediatry. wszystko z cora dobrze.

Magda zazdroszczę spacerku jak jutro będzie ładnie to w końcu wyjdziemy.

dziewczyny co mają Pajero czy wasze torby przy wózkach tez nie mają regulowanego paska??
a ja też pisze z komórki bo z laptopa nie mam kiedy korzystać...

a i u nas tez jest burdel w domu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007257 przez sabina
Hej ja po wizycie ...
1cm rozwarcia dalam se zrobic masaz szyjki poki co hm plamię skurcze sie pojawiaja ale niebolesne i nieregularne
Jezeli sie nie rozpakuje to 4 pazdziernika na indukcje mnie zapraszaja ;)
Meliska podczas skurczu moja mala sie nie rusza
Jak tam kobity w dwupaku ?żyjeta?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007261 przez Sylwia-89
Sabinka, to może coś ruszy ;) Ja dalej niecierpliwie czekam. Mam nadzieję, że już długo nie będę musiała... Chciałabym uniknąć wywoływania porodu... Juradka się nie odzywa, może już Lenka jest na świecie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007262 przez jurada
Niestety Lenka w brzuszku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007270 przez Agata28
Hej :)
Ja też ledwo, ledwo... wczoraj zważyli Alicje i niestety za dużo straciła na wadze :( caly czas walczymy z kp. Z 3870 spadła do 3480. Dali nam jeszcze jeden dzień na rozkręcenie laktacji i produkcje dobrego mleka. Mi nakazali zostać przez najbliższe dwa dni w łóżku dużo pić i jesc 6 posiłków dziennie. Starać się karmić maksymalnie co 3 h. Często przytulać naszą klyseczkę. No i jest postęp ! Kamień z serca! Więcej mleka sie pojawiło, mała sie najada :) dzisiaj było już 3560 !
Też miałam pare kryzysowych momentów, płakałam razem z małą podczas kolki... hormony szaleją. A mnie tak serce boli, jak nie umiem jej szybko pomóc.
Zamówiłam szumisia! :woohoo:
Mamy wspaniałą opiekę położnej, jest z nami codziennie przez 8 h. Na początku byłam sceptycznie nastawiona do opieki poporodowej w Holandii a teraz nie wiem jak Dalibyśmy radę bez cennych rad tej kobietki. Piszecie o bałaganie w domu, u nas czysto, pranie zrobione- polozna też się tym zajmuje a na mnie i męża krzyczy, że mamy odpoczywać i poświęcić 100 % uwagi naszej córce! Przez pierwsze dni czułam się z tym niezręcznie, ale zaczęła tłumaczyć, że to część jej pracy i mam z nią niedyskutować :blush:
Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007279 przez anisia27
Hejka dziewczynki melduje sie w dwupaczku w domciu :P pozwolilam sobie dzis na dluuuuuugi spacer, narazie cisza :)

Jutro z rana na ktg dam wam znac, w sumie czuje sie swietnie... :D ale szczerze mam dosc...

Czekam na wasze wiesci po jutrzejszym ktg:)

Mamusie kochane, odpoczywajcie i wracajcie na forum w wolnych chwilach bo jakos tak smutno :( zawsze przybywalo tyle stron ze ledwo nadrobic a teraz ledwo jedna strona :(

Juradka mialy Ci wody odejsc :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007280 przez sabina
Agata czy ja dobrze rozumiem masz codziennie polozna na 8 h w twoim domu?inpomaga Ci robic wszystko?:)ale czad ....co kraj to obyczaj
Mnie dzis masowala starsza pani doktor - hinduska w sari :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 7 miesiąc temu #1007287 przez glooria
No co kraj to obyczaj
Szkoda ze w uk nie ma tak a przeciez tutaj tez szybko do domku puszczają

My juz z mezem powoli nastawiamy sie i planujemy ostatni tydzień
I mamy nadzieję ze nic nam go nie popsuje
Tzn sprawunki ostatnie zakupy opieka nad dziewczynami no i oczywiście szkoła
Spróbujemy wszystko po załatwiać w tym tygodniu żeby nie siedzialo w głowie jak bdde w szpitalu
No i jeszcze musze pogotowac nie zeby siostra nie umiala no ale zeby nie musiala tego robic bo ona tez bedzie z 4 miesiecznym synkiem do tego moje dwie panny
Wiec bedzie miała rece pelne roboty

Ciekawe czy cos ruszy po tym masazu u ciebie sabina ... trzymam kciuki
Juranda oj lenka uparciuszek maz jutro ktg chyba tez wiec i za ciebie trzymam zeby jakies skurxzybyki sie pojawiły

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl