BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 4 miesiąc temu #1020863 przez jurada
Zaz u nas też Lena rwie sie do siadania. Nie chce w ogóle byc w pozycji półsiedzącej- półleżącej. Tylko chce siedzieć a jak nie to płacz... Za rączki jak ja złapie to dźwiga głowę i podciąga się...
Ale D tez taki był. Miał pól roku to chodził w chodziku - nic nie ma z nogami i kręgosłupem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020865 przez pesq
A Agatka na szczęście do niczego sie nie rwie :cheer: Ma czas ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020866 przez pesq
Na szczęście bobym panikowala ze za wcześnie wiadomo jak to ja ;P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020869 przez Zazanna
Pesq hahhahhaha :D

Bobas się przewracal na boczki na macie :woohoo:
A oto i świąteczny bobasa, który waży... 8,5 koło :blink: Dziś wazony. Jak będę u lekarza to spytam, czy to nie za dużo jednak i czy nie za szybko rośnie hmm.


Załącznik nie został znaleziony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020871 przez mysia5
Dziękuję kochane ;)
Kacper dostał super zabawkę która Tatuś mu wybierał i tak się do niej uśmiecha ze szok ;) z fisher taki tygrysek grający, śpiewa, mówi, śmieje się :) naprawdę świetny , polecam bardzo :) :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020872 przez mysia5
allegro.pl/fisher-price-uczniaczek-kira-...ira-i5791962213.html
u nas naprawdę wielkie zadowolenie z niego :)

Zazanka jaki Bartuś duży chłopczyk :) śliczna bluza :)

Pesq trzymam kciuki za udany chrzest jutro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020874 przez basiek149
hej :)
Mysia Gratulacje!!! :)
Zaz świetna ta bluza Bartusia :)
Pesq ach ta twoja śliczna Agatka. zakochać się można :) a jaki ma elegancki strój z choineczką :)

Wczoraj niby szybko szybko miały być papiery żebyśmy mogli wyjść ze szpitala a tak się srali za przeproszeniem, że już miałam ochotę zabrać Kubusia i po prostu wyjść :pinch: Nie dosyć, że byłam wykończona po nieprzespanej nocy to jeszcze te formalności mnie tm dobijały. Ale na szczęście w końcu nas wypuścili i mogliśmy wrócić do domku. W domu trochę się ogarnęliśmy i ruszyliśmy do teściów na wigilię. Ogólnie bardzo się cieszę, że wigilię spędziliśmy w komplecie ale byłam tak zmęczona, że w sumie byłam tam obecna tylko ciałem i specjalnie się nie udzielałam. Nawet nie chciało mi się prezentów otwierać :dry: Zresztą po Kubusiu też było widać zmęczenie i w sumie o 18.00 już nam padł. A o 2.00 w nocy obudził się z pięknymi wielkim oczkami i uśmiechem na twarzy... B) :cheer:
Ale dziś już ja się wyspałam i ten dzień był naprawdę fajny. Pojechaliśmy z rana znowu do teściów, ja poszłam do kościoła, przyszedł chłopak szwagierki, później wszyscy przespacerowaliśmy się do Haniusi na cmentarz i znowu wróciliśmy do teściów. Kubuś był cały dzień w bardzo dobrym humorze więc nic dodać nic ująć :)
I jutro znowu jedziemy do teściów no a w niedziele jedziemy do siostry na chrzciny. Już nie mogę się doczekać spotkania z moją rodzinką :woohoo:

A co do prezentów to Kubuś dostał spodenki, 3 pajace, sweterek, książeczkę i od taty klocki lego duplo B) Tata jest fanem lego i nie mógł się powstrzymać :D Najbardziej z tych klocków Kubusiowi podoba się karton :P :laugh:
Podziękowania: mysia5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020880 przez kasandra9
Witam witam:* Macie racje, ze świata z dzidzi super sprawa!:) Mysia, gratuluje! Basiu, ciesze sie, ze jednak nic sie nie stalo Kubusiowi i wyszliście:*
Podziękowania: mysia5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020884 przez pesq
A moje dzidzi na serdecznie dosc chaosu i ciągania jej przez wszystkich. Jeszcze jutro chrzciny..

Ah! Agatka dostala swoja pierwsza paczkę zaadresowana na nią ;) uwaga uwaga.. W paczce tej prezent od meza Kornela!

Meszka :):):):):) te koleczka sa niesamowite bo naprawde mozna je wszędzie zawiesić!


Załączniki:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020887 przez me.ch
Mysia, I od nas również gratulacje :)

Pesq, Kornel kocha te kółka i ja też, sprawdzają się super zwlaszczy teraz kiedy nie mamy nasze playmaty do podwieszania różnych zabawek w podróży :)

Dziewczyny, pojechaliśmy do teściów na tydzień i zapomniałam mojego telefonu u rodziców więc jestem odcięta na jakiś Czas, sporadycznie tylko mam tel męża więc jakby mnie nie było to właśnie dlatego...
Postaram się nadazac z czytaniem :)

Muszę uciekać,y tu mamy 4 razy Bobo i każde płacze kiedy indziej :)
Podziękowania: mysia5

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020891 przez pesq
Kurcze cos mi nie gra z forum i w końcu niebwiem czy napisałam... MYSIA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I GRATULUJE !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1020899 przez Kasia888
Święta, święta i po świętach ;) było super, najradośniejsze święta jakie miałam. Jaś dostał dużooo prezentów.: ubranka, gadającego i śpiwającego Kubusia Puchatka, gadającego laptopa, dużooo ubranek itp :woohoo: Mysia gratulacje zapamiętasz te święta na długooo ;) Zaz Bartuś słodziak a Agatka śliczna jak zawsze ;) i jeszcze na koniec wrzucę Jasia w świątecznej odsłonie :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1020901 przez Zazanna
Hello :)
Wasze blaski wymiatają :woohoo:

My dziś jedziemy dom mojej chrzestnej i Bartuś pozna ostatnią część rodziny :).Założę mi bodziaki z muchą żeby zadał szyku przed prababcia B)

A to my z Malutkiem <3

Załącznik nie został znaleziony



Ps. Trochę fi scisnelam, na co dzień jest smuklejszy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu #1020906 przez asiekasiek
Dzień dobry dziewczynki :)

śliczne bobaski wasze :)

my w pierwszy dzień świąt pojechaliśmy do siostry M. I przyjechały tam dwie siostry z rodziną jeszcze. bawiły Laure wiec ja miałam wolne ręce. a jedną lepsza. jedna zaczęła mówić że ta źle nosi noi później następne na siebie gadaly ze tamta źle nosi. ja tylko powiedzialam ze każdy nosi jak mu wygodniej i nie płacze L. to chyba pasuje jej. a wczoraj znowu do mojej siostry pojechaliśmy noi ona tez bawiła ze szwagrem. a mój mąż bawił się z jej synami... jejku on to jest jak małe dziecko. helikopter mają sterowany i samochody to się bawili takimi rz rzeczami i powiedział ze Laurze musi takie coś kupić ... B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 4 miesiąc temu - 8 lata 4 miesiąc temu #1020933 przez mysia5
Hej kochane ;)

Faktycznie, święta święta i juz po... tak mi jakoś smutno ze tak szybko minęły, tyle szykowania, sprzątania i wszystkiego a czas tak pędzi. :(

maluszek nasz chyba jednak zmęczony tym wszystkim bo dni marudka jakieś troszkę ma, no ale tyle wrażeń wiec ma prawo :)

Zazanka jaka Ty sliczniutka jesteś :) wyglądasz tak młodziutko :)

Aska faceci chyba tak mają :-D pamiętam jak mojego brata syn dostawał sterowane auta i zzamiast dziecko się tym bawić to on miał wielką radoche z tego :laugh:

Kasiu Jaś jaki słodki :) śliczne ubranko :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl